forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 AGARTHI COMICS izdanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 25/08/2013 : 12:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
ne znam gdje bih mogao kupiti Skriveno lice u Hrvatskoj, ova zadnja dva broja, jako mi je interesantan serijal ali nedostupan za kupiti..
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/08/2013 : 12:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ga možeš naručiti iz njihove knjižare

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/08/2013 : 12:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

ne znam gdje bih mogao kupiti Skriveno lice u Hrvatskoj, ova zadnja dva broja, jako mi je interesantan serijal ali nedostupan za kupiti..

Pa pogledaj malo po striparnicama, a ako si blizu granice otiđi preko pa kupi u npr. Bihaću

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/08/2013 : 13:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

ne znam gdje bih mogao kupiti Skriveno lice u Hrvatskoj, ova zadnja dva broja, jako mi je interesantan serijal ali nedostupan za kupiti..


Preko našeg web shopa imaš najpovoljniju poštarinu za cijelu bivšu Jugoslaviju, a sigurno se nećeš razočarati u sam strip, sad se tek zakuhavaju stvari.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/08/2013 : 13:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
u ZG imaš u striparnicama (na znam imaju li sve tri ali mislim da da)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/08/2013 : 19:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ah, mislim da mi niko iz Agarthija neće zameriti ako prenesem ovu vest

BANJA LUKA, 2013. godine

Knjižare Kultura & Agarthi Comics, su započeli saradnju koja će od ove sedmice rezultirati bogatijom ponudom stripova u našem gradu na Vrbasu. Kompletna ponuda stripova iz programa Agarthi Comicsa će se od ove sedmice moći pronaći u dvije knjižare Kultura u Banja Luci.

Cijene su identične cijenama AC izdanja u čitavoj BiH. Na ovaj način će svi ljubitelji stripova u Banja Luci i regiji oko Banja Luke moći doći do svog neoštećenog primjerka. Porazgovarajte sa tetama u knjižarama i u slučaju nedostatka nekih brojeva zamolite ih da naruče iste.

Knjižare Kultura u Banja Luci u kojim možete pronaći AC stripove su:

KNJIŽARA "KULTURA"
KRALJA PETRA I KARAĐORĐEVIĆA 83
78000 BANJA LUKA
TEL 051/215-571

KNJIŽARA "KULTURA-2"
ALEJA SVETOG SAVE 69 (TC MERCATOR)
78000 BANJA LUKA
TEL 051/344-720

Uskoro još iznenađenja iz kuhinje AC-a, kako za Banjalučane, tako i za ljubitelje stripova u drugim većim gradovima Bosne i Hercegovine.




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/08/2013 : 19:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Opa ovo izgleda dobro

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/08/2013 : 20:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Opasno su zahuktali lokomotivu ti agarhijevci''bravo carevi' samo napred.Nadam se uskoro i malom rendzeru.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 26/08/2013 : 20:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

ne znam gdje bih mogao kupiti Skriveno lice u Hrvatskoj, ova zadnja dva broja, jako mi je interesantan serijal ali nedostupan za kupiti..


na aukcijama sam vidio brojeve od 1 do 4 i to sa poštarinom unutar države kao i sa uplatom na račun u istoj državi...znači bez međunarodne poštarine,bez slanja novca u koverti,bez western uniona i slično...
vjerujem da će se i ovi novi brojevi za koji dan moći naći bez problema...
Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 26/08/2013 : 22:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Koresh

ne znam gdje bih mogao kupiti Skriveno lice u Hrvatskoj, ova zadnja dva broja, jako mi je interesantan serijal ali nedostupan za kupiti..


na aukcijama sam vidio brojeve od 1 do 4 i to sa poštarinom unutar države kao i sa uplatom na račun u istoj državi...znači bez međunarodne poštarine,bez slanja novca u koverti,bez western uniona i slično...
vjerujem da će se i ovi novi brojevi za koji dan moći naći bez problema...



sumnjam da ce ih polovnih biti bas nesto brzo... posto ih nije prodato vise od 30 tak komada

nemam potpis!
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/08/2013 : 12:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TraX


sumnjam da ce ih polovnih biti bas nesto brzo... posto ih nije prodato vise od 30 tak komada


Insajderska informacija ili puko nagadjanje?
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 27/08/2013 : 12:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Napoleone i Mali Rendžer uskoro od Agarthija

There can be only one, me!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/08/2013 : 13:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

Napoleone i Mali Rendžer uskoro od Agarthija



telleruuuuuu

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/08/2013 : 15:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by maddox031

Napoleone i Mali Rendžer uskoro od Agarthija



telleruuuuuu

[hail]
Dolazim...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 27/08/2013 : 15:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Kakva euforija :D

There can be only one, me!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/08/2013 : 16:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by maddox031

Napoleone i Mali Rendžer uskoro od Agarthija



telleruuuuuu

[hail]
Dolazim...





Kako neće biti euforičan, ima već par meseci da priziva bogove da neko izda Malog Rendžera

Ja ih prizivam za Lazarusa Ledda i Dampyra, eventualno pilota da mogu mirno da ih skupljam mesec po mesec bez da kopam po aukcijama

A vidim i po kaiševima (pretpostavljam) da se rešio problem prevoda kod Zagora...Ovi tekstovi u oblačiću odgovaraju onima u originalu (osim prvoga ali nije frka) tj. nisu skraćeni kao u "Teroru" i odražavaju duh originala...Makar u ovom kaišu

Neka euforija traje







DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 27/08/2013 16:16:51
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/08/2013 : 16:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@telleru: Što ti fali Van Goghovom izdanju?


Bok, kako si.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 27/08/2013 : 17:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Oću Larryja...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/08/2013 : 17:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
misli da su spori.
ali dok agarthi uhvati vg proći će milion godina ovim tempom.
u biti ne znam kojom će brzinom agarthi izbacivati kita?
trebalo bi barem jedanput mjesečno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/08/2013 : 17:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Oću Larryja...




Larry! Larry! He's our man
if Agarthi can't do it, nobody can!


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/08/2013 : 17:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

misli da su spori.
ali dok agarthi uhvati van gogha proći će milion godina ovim tempom.
u biti ne znam kojom će brzinom agarthi izbacivati kita?
trebalo bi barem jedanput mjesečno.



sram te bilo i sramota te pojela!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 27/08/2013 17:13:54
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/08/2013 : 17:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
to podsvjesno izbija iz mene

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/08/2013 : 20:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

@telleru: Što ti fali Van Goghovom izdanju?




ništa ne fali Vanh Goghovom telleru, možda samo brži tempo...
uzimat ču VG i dalje ali baš sam si zaželeo tellera ko kiosk izdanje,... a ne izdanje za 270 izabranika...teller zaslužuje kiosk izdanje za "široke" ljudske mase...sa cijenom u rangu Bleka i Marka mogo bi uz malo sreče uz Zagora noseći stub AC izdanja...usprkos prvim naiva retro epizodama, to je junak poznat odprije..a ti po pravilu bolje prolaze od noviteta...
teško je to objasnit, ali teller mi priraso srcu od 8 godine i svako njegovo izdanje je meni blagoslov...kao kod Zagora..ne smeta mi kupit i njegov četvrti reprint.
Moj prvi strip u životu (bez naslovnice)bio je TRN U OKU i od tada
jednostavno obožavam taj strip...nadam se da to kiosk izdanje osreći i kojeg novog čitatelja...
to je to....što dolazi...
www.ifedizioni.it/if/ ako ovo ljudi ne prihvate, nek ode sve do vraga..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 27/08/2013 20:05:00
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/08/2013 : 21:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Eh, ja bih rekao da nema tržišta za još jedno izdanje i čisto sumnjam da će ga kupiti netko mlađi od 30. Ali ok, vidjet ćemo. Što se mene tiče meni niti iz džepa niti u džep i koliko god mi se Agarthi zamjerio i neću kupovati njihova izdanja još neko vrijeme toliko im i želim da uspiju barem Magičnog isfurat do kraja .

Bok, kako si.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/08/2013 : 01:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Cromwell

@telleru: Što ti fali Van Goghovom izdanju?




ništa ne fali Vanh Goghovom telleru, možda samo brži tempo...
uzimat ču VG i dalje ali baš sam si zaželeo tellera ko kiosk izdanje,... a ne izdanje za 270 izabranika...teller zaslužuje kiosk izdanje za "široke" ljudske mase...sa cijenom u rangu Bleka i Marka mogo bi uz malo sreče uz Zagora noseći stub AC izdanja...usprkos prvim naiva retro epizodama, to je junak poznat odprije..a ti po pravilu bolje prolaze od noviteta...
teško je to objasnit, ali teller mi priraso srcu od 8 godine i svako njegovo izdanje je meni blagoslov...kao kod Zagora..ne smeta mi kupit i njegov četvrti reprint.
Moj prvi strip u životu (bez naslovnice)bio je TRN U OKU i od tada
jednostavno obožavam taj strip...nadam se da to kiosk izdanje osreći i kojeg novog čitatelja...
to je to....što dolazi...
www.ifedizioni.it/if/ ako ovo ljudi ne prihvate, nek ode sve do vraga..



Evo Telleru zbog ovog tvog posta, sigurno cu da kupim prvi broj !
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000