forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZEX 227 Timber Bill
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/09/2013 : 09:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Nije ni fer da strip stoji tih 18 kn kao ni da gigant dode 60 kn i maxi 50 to je ipak nabijanje cijena ,nerealno,u danasnje vrime kada smo u teskoj banani i ljudi nemaju za kruh takoreci mislim da bi trebali spustiti cijene barem za 3-4 kn i tada bi to bila neka ajmo reci pristojna cijena i mislim da bi jos vise imali ljudi zainteresiranih za strip i onih koji bi se vratili
Sve u svoje vrime sto se tice cijena ali nemogu me uvjeriti da je prije 15god bilo 12kn kada su ljudi iskreno imali vise nego danas a u ovakvoj situaciji danasnjoj skoro 20kn
Zato neka smanje pod hitno

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/09/2013 : 10:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Nije ni fer da strip stoji tih 18 kn kao ni da gigant dode 60 kn i maxi 50 to je ipak nabijanje cijena ,nerealno,u danasnje vrime kada smo u teskoj banani i ljudi nemaju za kruh takoreci mislim da bi trebali spustiti cijene barem za 3-4 kn i tada bi to bila neka ajmo reci pristojna cijena i mislim da bi jos vise imali ljudi zainteresiranih za strip i onih koji bi se vratili
Sve u svoje vrime sto se tice cijena ali nemogu me uvjeriti da je prije 15god bilo 12kn kada su ljudi iskreno imali vise nego danas a u ovakvoj situaciji danasnjoj skoro 20kn
Zato neka smanje pod hitno



Kako da smanje, kad ionako jedva zaradjuju? Pa cijena je prilicno niska, kad se sve uzme u obzir... budu li smanjili cijenu, ugasit ce se sto-posto.

Uostalom, manja cijena ne bi namamila nove musterije da kupuju stripove. U remitendi ih nekad skoro za djaba dijele, i opet se jedva sve proda. Stripovi ce umrijet sa nasom generacijom, na zalost. Nova raju ne interesuje ovo.

Pitam se, ako ti je ovo skupo, sta onda mislis o Libellus i Fibra izdanjima?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11358 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/09/2013 : 18:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by markotamara

Nije ni fer da strip stoji tih 18 kn kao ni da gigant dode 60 kn i maxi 50 to je ipak nabijanje cijena ,nerealno,u danasnje vrime kada smo u teskoj banani i ljudi nemaju za kruh takoreci mislim da bi trebali spustiti cijene barem za 3-4 kn i tada bi to bila neka ajmo reci pristojna cijena i mislim da bi jos vise imali ljudi zainteresiranih za strip i onih koji bi se vratili
Sve u svoje vrime sto se tice cijena ali nemogu me uvjeriti da je prije 15god bilo 12kn kada su ljudi iskreno imali vise nego danas a u ovakvoj situaciji danasnjoj skoro 20kn
Zato neka smanje pod hitno



Kako da smanje, kad ionako jedva zaradjuju? Pa cijena je prilicno niska, kad se sve uzme u obzir... budu li smanjili cijenu, ugasit ce se sto-posto.

Uostalom, manja cijena ne bi namamila nove musterije da kupuju stripove. U remitendi ih nekad skoro za djaba dijele, i opet se jedva sve proda. Stripovi ce umrijet sa nasom generacijom, na zalost. Nova raju ne interesuje ovo.

Pitam se, ako ti je ovo skupo, sta onda mislis o Libellus i Fibra izdanjima?




E to je stvarno skupo! Nekad i bezobrazno skupo pogotovo Libellus!

Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/09/2013 : 18:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by markotamara

Nije ni fer da strip stoji tih 18 kn kao ni da gigant dode 60 kn i maxi 50 to je ipak nabijanje cijena ,nerealno,u danasnje vrime kada smo u teskoj banani i ljudi nemaju za kruh takoreci mislim da bi trebali spustiti cijene barem za 3-4 kn i tada bi to bila neka ajmo reci pristojna cijena i mislim da bi jos vise imali ljudi zainteresiranih za strip i onih koji bi se vratili
Sve u svoje vrime sto se tice cijena ali nemogu me uvjeriti da je prije 15god bilo 12kn kada su ljudi iskreno imali vise nego danas a u ovakvoj situaciji danasnjoj skoro 20kn
Zato neka smanje pod hitno



Kako da smanje, kad ionako jedva zaradjuju? Pa cijena je prilicno niska, kad se sve uzme u obzir... budu li smanjili cijenu, ugasit ce se sto-posto.

Uostalom, manja cijena ne bi namamila nove musterije da kupuju stripove. U remitendi ih nekad skoro za djaba dijele, i opet se jedva sve proda. Stripovi ce umrijet sa nasom generacijom, na zalost. Nova raju ne interesuje ovo.

Pitam se, ako ti je ovo skupo, sta onda mislis o Libellus i Fibra izdanjima?




E to je stvarno skupo! Nekad i bezobrazno skupo pogotovo Libellus!


Skupo je kupcima, ali je skupo i Libellusu. Zamisli koji su troskovi po primjerku na tirazu od 300 brojeva. Strah me i pomisliti!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/09/2013 : 19:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ISKRENO NE KUPUJEM LIBELLUS !!!!
Iz razloga sto nisam sam nego imam obitelj i drugo sto idalje mislim da je preskupo za strip dati toliki novac i iskreno kada sretnem nekog tko je prije citao ZS I LMS kaze da je preskupo a to dovoljno govori
ako oni jos dignu cijenu tek tada ce propasti jer nemojmo zaboraviti koliko je onih koji mogu sebi priustiti stripove od 100 i 200 kn

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 12/09/2013 : 19:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
Financije su svih stigli a pogotovo kada ti počne obitelj i drugi prioriteti. Ja sam morao odustati od regularnog zagora i zadnjih 20-tak brojeva nisam uzimao. Ovaj extra pratim do kraja. Al meni osobno stvarno bitno sve ove sljedeće epizode iz zlatnih nostalgičnih 80-ih da su dobar kvalitet pa i ako je cijena povećanje kunu dvije meni ne smeta. Jedan jogurt manje u namirnicama mjesečno prežalim :)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/09/2013 : 20:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

ISKRENO NE KUPUJEM LIBELLUS !!!!
Iz razloga sto nisam sam nego imam obitelj i drugo sto idalje mislim da je preskupo za strip dati toliki novac i iskreno kada sretnem nekog tko je prije citao ZS I LMS kaze da je preskupo a to dovoljno govori
ako oni jos dignu cijenu tek tada ce propasti jer nemojmo zaboraviti koliko je onih koji mogu sebi priustiti stripove od 100 i 200 kn


a čuj....i mercedes je skup pa ljudi kupuju...
sve je stvar prioriteta i financijskog stanja...meni su stripovi toliko veselje da bez imalo lošeg filinga odvalim 100-150 eura mjesečno...za sada mi financijsko stanje to dozvoljava i daj bože da potraje...
porodica shvača moj hobi i podržava me i zbog mog hobija ne trpi nimalo...ne veseli me piti,pušiti,tulumariti ko neki, radije te novce dam za 6 perfektnih Libellus knjiga mjesečno....možda sam lud za nekoga ali radim što me veseli..i to je najvažnije...
a kod tih naklada danas...cijene stripova su realne...
e sad, da je standard nizak to svi znamo..strip je danas postao neke vrste luxus...nažalost...a luxus se plača i to ne malo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/09/2013 : 20:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by markotamara

ISKRENO NE KUPUJEM LIBELLUS !!!!
Iz razloga sto nisam sam nego imam obitelj i drugo sto idalje mislim da je preskupo za strip dati toliki novac i iskreno kada sretnem nekog tko je prije citao ZS I LMS kaze da je preskupo a to dovoljno govori
ako oni jos dignu cijenu tek tada ce propasti jer nemojmo zaboraviti koliko je onih koji mogu sebi priustiti stripove od 100 i 200 kn


a čuj....i mercedes je skup pa ljudi kupuju...
sve je stvar prioriteta i financijskog stanja...meni su stripovi toliko veselje da bez imalo lošeg filinga odvalim 100-150 eura mjesečno...za sada mi financijsko stanje to dozvoljava i daj bože da potraje...
porodica shvača moj hobi i podržava me i zbog mog hobija ne trpi nimalo...ne veseli me piti,pušiti,tulumariti ko neki, radije te novce dam za 6 perfektnih Libellus knjiga mjesečno....možda sam lud za nekoga ali radim što me veseli..i to je najvažnije...
a kod tih naklada danas...cijene stripova su realne...
e sad, da je standard nizak to svi znamo..strip je danas postao neke vrste luxus...nažalost...a luxus se plača i to ne malo.


Ovo volim
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/09/2013 : 20:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Nije ni fer da strip stoji tih 18 kn kao ni da gigant dode 60 kn i maxi 50 to je ipak nabijanje cijena ,nerealno,u danasnje vrime kada smo u teskoj banani i ljudi nemaju za kruh takoreci mislim da bi trebali spustiti cijene barem za 3-4 kn i tada bi to bila neka ajmo reci pristojna cijena i mislim da bi jos vise imali ljudi zainteresiranih za strip i onih koji bi se vratili
Sve u svoje vrime sto se tice cijena ali nemogu me uvjeriti da je prije 15god bilo 12kn kada su ljudi iskreno imali vise nego danas a u ovakvoj situaciji danasnjoj skoro 20kn
Zato neka smanje pod hitno

Hajmo se nac ja i ti pa idemo u pljacku na SNK!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/09/2013 : 20:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ma salim se malo negdje sam napiso moje misljenje napisat cu ga opet eto ja mislim da bi realne cijene bile umjesto 18 10 umjesto 25 15 umjesto 49 29 imjesto 59 39 bar za ludens
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 13/09/2013 : 06:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
na to sam sokole i mislia ali ja mogu reci da ne pušim,ne pijem,ne izlazim ali jednostavno sto puno puno je i ne triba bižati od cinjenice da je to preskupo
a sto se tice pljacke MOŽE ,ako je moga Robin HOOD davati "siromasima" nevidim zasto mi nebi sebe pomogli ;))

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/09/2013 : 08:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by markotamara

Nije ni fer da strip stoji tih 18 kn kao ni da gigant dode 60 kn i maxi 50 to je ipak nabijanje cijena ,nerealno,u danasnje vrime kada smo u teskoj banani i ljudi nemaju za kruh takoreci mislim da bi trebali spustiti cijene barem za 3-4 kn i tada bi to bila neka ajmo reci pristojna cijena i mislim da bi jos vise imali ljudi zainteresiranih za strip i onih koji bi se vratili
Sve u svoje vrime sto se tice cijena ali nemogu me uvjeriti da je prije 15god bilo 12kn kada su ljudi iskreno imali vise nego danas a u ovakvoj situaciji danasnjoj skoro 20kn
Zato neka smanje pod hitno



Kako da smanje, kad ionako jedva zaradjuju? Pa cijena je prilicno niska, kad se sve uzme u obzir... budu li smanjili cijenu, ugasit ce se sto-posto.

Uostalom, manja cijena ne bi namamila nove musterije da kupuju stripove. U remitendi ih nekad skoro za djaba dijele, i opet se jedva sve proda. Stripovi ce umrijet sa nasom generacijom, na zalost. Nova raju ne interesuje ovo.

Pitam se, ako ti je ovo skupo, sta onda mislis o Libellus i Fibra izdanjima?




E to je stvarno skupo! Nekad i bezobrazno skupo pogotovo Libellus!


Problem sa Libellusom je što izlazi velik serijal stripova koji svaki košta 80 kn. pa se nakupi nerazumna suma. A ustvari plaćaš tvrde korice i mali tiraž.
Kod Fibre mi je lakše podnijeti jer svaki strip je zasebno ili kraći serijal pa kada daš novac ne moraš misliti na nastavke...
A ovih 18 kn. nije džaba, ali nije ni strašno kada se usporedi sa ostalim stripovima. Ipak je danas i strip postao luksuz - živio kapitalizam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2013 : 09:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Stripovi će umrijeti s nama, a ja bi umro bez njih. Normalno da nema šanse da kupujem sve što bih htio (zato živjela knjižnica, jer to onda barem mogu pročitati), ali uz dosta odricanja skrpa se nešto love i za stripove. Od HC izdanja sam kupio samo prva tri Zagora od Ludensa i onda prešao na Libellus i tu stao na broju 10. Dalje, barem zasad, ne ide...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 13/09/2013 : 12:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Iskreno volija bi u ruci drzati libelusov zagor ali nema se!!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/09/2013 : 12:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
ako knjige nisu izumrle ;)

nece ni stripovi, da ce se nesto morati mjenjat, vjerojatno oce

ali bez brige :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/09/2013 : 12:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
i nerealno je ocekivati smanjenje cijena, jbg

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/09/2013 : 14:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
realno je ocekivat povecanje cijena!!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 13/09/2013 : 14:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Iskreno volija bi u ruci drzati libelusov zagor ali nema se!!!!

TAKODER!!!!!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 13/09/2013 : 14:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Ipak je danas i strip postao luksuz - živio kapitalizam.



Sorry ali nisam mogao izdrzati. Kakve pobogu veze imaju cijene stripova s kapitalizmom?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2013 : 15:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pa ponuda i potražnja određuju sve cijene, pa tako i one stripova
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 13/09/2013 : 18:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ja skuzio ovdje se implicira da je strip luksuz a uzrok za to je kapitalizam.

Ajmo malo mastati. Da je Jugoslavija danas jedna drzava i da je kapitalisticka recimo u istoj mjeri koliko je danas Hrvatska kapitalisticka drzava, cisto da maknemo carinu i razne jezike i slicne stvari iz price koje bi mogle danas biti prepreka. Da stampas zlatnu seriju na guz papiru kako je i isla sa bezveznim prijevodom kako je i isla u tirazu u kojem je isla i neka su ti prava recimo tu negdje kao i onda u nekoj korelaciji, u Italiji je i onda i sad bio kapitalizam pa zasto ne. Znaci prijevod ces platit najjeftiniji koji mozes po danasnjim cijenama, tiskaru ces uzet najjeftiniju sta nadjes ali opet po danasnjim cijenama, distribuciju i ostalo ces placat po danasnjim (kapitalistickim!?) cijenama, uzmimo neki prosjek cijele ex yu. Mastamo dalje, neka je potraznja ista kao nekad tj. da postoji jednak broj zainteresiranih, sto znaci ako stavis dovoljno jeftinu cijenu prodat ces isti broj primjeraka. Ja mislim da bi s cijenom 7 kuna (ovo lupam ovako bezveze ali ako se isplati tiskat nesto u par hiljada cega se proda hiljadu dvije po cijeni od 18 kn onda mi ovo sa zlatnoserijskim tirazima izgleda skroz dostizno) strip si priustio svatko koga zanima bez da mu je skupo, ukljucujuci i klince. Za 7 kn ne mozes maltene kupit ni sladoled u Hrvatskoj. Ne vjerujem da je u Jugi strip bio puno jeftiniji od sladoleda, a djeca jedu sladolede, koliko mi se cini, i vise nego nekad. Mislim da bi ovo sve moglo funkcionirat kao i onda, i da je najmanji problem tu kapitalizam. Imas dva puno kljucnija problema, a to su da danasnji klinci (a i ostali) opcenito nisu zainteresirani za nikakav strip, a zasto i bi kad imaju interesantnije stvari (video igre npr.), a drugo sve i da jesu (opet mastamo), fali ti jedinstveno trziste od 20 i kusur miljona (kao sto Poljska npr. ima preko 40). A i ostali problemi puno bitniji od "problema" kapitalizma se daju iscitat iz ovog mog glupavog mastanja.

Strip je luksuz jer nas je malo, a sve ostalo su bajke.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2013 : 23:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Koliko sam ja skuzio ovdje se implicira da je strip luksuz a uzrok za to je kapitalizam.

Ajmo malo mastati. Da je Jugoslavija danas jedna drzava i da je kapitalisticka recimo u istoj mjeri koliko je danas Hrvatska kapitalisticka drzava, cisto da maknemo carinu i razne jezike i slicne stvari iz price koje bi mogle danas biti prepreka. Da stampas zlatnu seriju na guz papiru kako je i isla sa bezveznim prijevodom kako je i isla u tirazu u kojem je isla i neka su ti prava recimo tu negdje kao i onda u nekoj korelaciji, u Italiji je i onda i sad bio kapitalizam pa zasto ne. Znaci prijevod ces platit najjeftiniji koji mozes po danasnjim cijenama, tiskaru ces uzet najjeftiniju sta nadjes ali opet po danasnjim cijenama, distribuciju i ostalo ces placat po danasnjim (kapitalistickim!?) cijenama, uzmimo neki prosjek cijele ex yu. Mastamo dalje, neka je potraznja ista kao nekad tj. da postoji jednak broj zainteresiranih, sto znaci ako stavis dovoljno jeftinu cijenu prodat ces isti broj primjeraka. Ja mislim da bi s cijenom 7 kuna (ovo lupam ovako bezveze ali ako se isplati tiskat nesto u par hiljada cega se proda hiljadu dvije po cijeni od 18 kn onda mi ovo sa zlatnoserijskim tirazima izgleda skroz dostizno) strip si priustio svatko koga zanima bez da mu je skupo, ukljucujuci i klince. Za 7 kn ne mozes maltene kupit ni sladoled u Hrvatskoj. Ne vjerujem da je u Jugi strip bio puno jeftiniji od sladoleda, a djeca jedu sladolede, koliko mi se cini, i vise nego nekad. Mislim da bi ovo sve moglo funkcionirat kao i onda, i da je najmanji problem tu kapitalizam. Imas dva puno kljucnija problema, a to su da danasnji klinci (a i ostali) opcenito nisu zainteresirani za nikakav strip, a zasto i bi kad imaju interesantnije stvari (video igre npr.), a drugo sve i da jesu (opet mastamo), fali ti jedinstveno trziste od 20 i kusur miljona (kao sto Poljska npr. ima preko 40). A i ostali problemi puno bitniji od "problema" kapitalizma se daju iscitat iz ovog mog glupavog mastanja.

Strip je luksuz jer nas je malo, a sve ostalo su bajke.





Slažem se. Strip nema tržište, a izdavači da bi opstali moraju nabiti cijene, to je to.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 14/09/2013 : 13:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Kupio danas i odma procita sad cekamo misec dana do novog

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/09/2013 : 14:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nije mi se dalo citati sto si sve napisao, ali zar nije to što "nas je malo" - ponuda, a "tržište" - ponuda i potražnja?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 15/09/2013 : 01:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ja uopce nebi reko da je malo ljudi koji citaju stripove cak mislim da ih ima dosta i vise nego sto mislite!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000