forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/09/2021 : 18:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
tornjevi su vrh
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/09/2021 : 18:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
vrh im je ova traka na naslovnici

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/09/2021 : 19:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Ima valjda i do toga da nekad neka štamparija nešto ne može do (po)stigne pa se prebaci u drugu, jer ČK očigledno nije izdavačka kuća koja je u fazonu "izaće kad izađe" već verovatno imaju neki određeni vremenski okvir kojeg žele da se drže. Što i nije loše kad žongliraš sa tonom izdanja.



al ne može ovo da važi za Rotografika - Simbol,da se ne lažemo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 15/09/2021 : 20:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Red Marquis

Ima valjda i do toga da nekad neka štamparija nešto ne može do (po)stigne pa se prebaci u drugu, jer ČK očigledno nije izdavačka kuća koja je u fazonu "izaće kad izađe" već verovatno imaju neki određeni vremenski okvir kojeg žele da se drže. Što i nije loše kad žongliraš sa tonom izdanja.



al ne može ovo da važi za Rotografika - Simbol,da se ne lažemo.



da te ispravim, mislio si da kazes da Rotografika =/= Simbol, zar ne?
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 15/09/2021 : 20:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

vrh im je ova traka na naslovnici



povraca mi se od dizajna, mozak mi se koci, nikako ne razumem logiku ovog resenja...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/09/2021 : 21:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
e sad, da ti ponude, biraj traka ili simbol, sta bi ti izabrao?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/09/2021 : 21:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
traka,normalno

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/09/2021 : 01:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
ČAROBNA KNJIGA NAJAVLJUJE JESENJU STRIPOMANIJU!


U periodu od 24. septembra do 2. oktobra 2021. godine održaće se JESENJA STRIPOMANIJA Čarobne knjige!


Za ovaj čarobni praznik stripa pripremili smo za vas ukupno 17 noviteta, i to 14 stripova i 3 knjige! Zar to nije fantastično?


Kad smo već kod fantastičnog, u sklopu JESENJE STRIPOMANIJE, pripremili smo za vas i AKCIJU KOJA SE NE PROPUŠTA! Napravili smo selekciju izvanrednih izdanja koja će biti dostupna po SPECIJALNIM CENAMA od 100, 500 i 1000 dinara. Kompletan spisak naslova sa cenama uskoro će biti dostupan na našem sajtu, pratite nas!


A sada, ono što vas najviše zanima – noviteti na JESENJOJ STRIPOMANIJI!


Biblioteku STARI KONTINENT obogatićemo za dva toma „Bluberija“ (4 i 5), dva toma „Tornjeva Boa-Morija“ (2 i 3), kao i za dva bisera evropskog stripa – „Treba ucmekati Ramireza“ i „Vršnjaci“ fenomenalnog Arkasa, koji će biti prvi strip u specijalnom izdanju Starog kontinenta.


U Marvelovu biblioteku stižu mnogima omiljeni junaci: „Panišer Max“ 1 i 2, i „Preludijum za Korpus Dedpula“.


Biblioteku NOVI SVET proširićemo za dva nova naslova: „Y, poslednji muškarac“ 1 i „Paper girls“ („Dostavljačice novina“) 1.


Riznicu Bonelli Serijal nastavljamo sa dva nova slučaja komesara Ričardija: „Svojeručno“ i „Otrovnica“.


Od knjiških naslova pripremili smo za vas sjajna izdanja: „Veštac“ – ilustrovana priča, „Dina“ 1 – specijalno ilustrovano izdanje, a za sve ljubitelje Marvelovog multiverzuma stiže ultimativna enciklopedija posvećena Osvetnicima.


Za sam kraj ostavili smo najavu za strip koji možda niste očekivali, ali ćete mu se sigurno obradovati – serijal „SENDMEN“ započinjemo baš na JESENJOJ STRIPOMANIJI prvim tomom „Preludijumi i nokturna“! Dakle, spremite se jer započinjemo serijal od 12 tomova u B4 formatu, u punom koloru i u luksuznoj opremi!


JESENJA STRIPOMANIJA održaće se u striparnicama Čarobne knjige u Beogradu i Nišu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige Bulevar Books u Novom Sadu, u striparnici Alan Ford, kao i na našem sajtu.


Više informacija, kao i detaljan spisak naslova na akcijama možete očekivati uskoro!




Da li ce biti jos jedna stripomanija u oktobru u okviru/umesto Sajma knjiga? Ili nas posle ove stripomanije do kraja ove godine ocekuje jos samo ona novogodisnja ?

Jedva cekam da vidim spisak naslova po ceni od 500 i 1000 dinara! Voleo bih da bude neki naslov iz edicije Stari kontinent, jer bi to meni znatno olaksalo finansijsku situaciju i pitanje izbora sta da kupim a sta ce morati da saceka neku narednu akciju ili popust.

Super su sve najave, najvise se radujem Panišeru i Y kao i naravno nastavku Bluberija i Tornjeva!

Najava za Sendmena me je iskreno iznenadila, pogotovo zato sto upravo sada citam Sendmena od pocetka do kraja (do sada sam prve 3 knjige procitao po tri put i Doba sumaglica jednom a ostatak nikada, ali sada sam uzeo ispocetka sve i evo me na Kratkim zivotima). Ali vidim uskoro ce serija u Netflixovoj produkciji pa se verovatno time vode. Iako verujem da ce izdanje biti stvarno lepo i impresivno, bojim se koliko ce biti isplativo pored vec postojeceg BP/DW kompleta (gde je jedini problem nabaviti Zemlju snova dok je sve ostalo lako nabavljivo) i Fibrinog izdanja. I koja je to 12.knjiga koju ce objaviti CK? Posto u DW izdanju Sendmen ima 11 knjiga? Je l pod tom dvanaestom knjigom u CK izdanju spadaju one epizode sto je Fibra objavila u okviru svoje pete knjige?
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
229 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 17/09/2021 : 11:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
Svestan sam da je nova izdanja cesto idu u vecem formatu, na vise strana i boljem papiru, ali Sandman konkretno ima crtez koji varira od najgoreg do korektnog - ovo je skroz moglo u standardnom CK amer formatu.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/09/2021 : 12:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panda

Svestan sam da je nova izdanja cesto idu u vecem formatu, na vise strana i boljem papiru, ali Sandman konkretno ima crtez koji varira od najgoreg do korektnog - ovo je skroz moglo u standardnom CK amer formatu.



o ne nikako, sendmen apsolutno mora u veliki format. mozda je ponegde ruznjikavo u pocetku, al bas taj crtez u pocetku i trazi veliki format.
inace ovo zatamljenje izgleda bezveze u ovom ck formatu
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/09/2021 : 12:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
ČAROBNA KNJIGA NAJAVLJUJE JESENJU STRIPOMANIJU!


U periodu od 24. septembra do 2. oktobra 2021. godine održaće se JESENJA STRIPOMANIJA Čarobne knjige!


Za ovaj čarobni praznik stripa pripremili smo za vas ukupno 17 noviteta, i to 14 stripova i 3 knjige! Zar to nije fantastično?


Kad smo već kod fantastičnog, u sklopu JESENJE STRIPOMANIJE, pripremili smo za vas i AKCIJU KOJA SE NE PROPUŠTA! Napravili smo selekciju izvanrednih izdanja koja će biti dostupna po SPECIJALNIM CENAMA od 100, 500 i 1000 dinara. Kompletan spisak naslova sa cenama uskoro će biti dostupan na našem sajtu, pratite nas!


A sada, ono što vas najviše zanima – noviteti na JESENJOJ STRIPOMANIJI!


Biblioteku STARI KONTINENT obogatićemo za dva toma „Bluberija“ (4 i 5), dva toma „Tornjeva Boa-Morija“ (2 i 3), kao i za dva bisera evropskog stripa – „Treba ucmekati Ramireza“ i „Vršnjaci“ fenomenalnog Arkasa, koji će biti prvi strip u specijalnom izdanju Starog kontinenta.


U Marvelovu biblioteku stižu mnogima omiljeni junaci: „Panišer Max“ 1 i 2, i „Preludijum za Korpus Dedpula“.


Biblioteku NOVI SVET proširićemo za dva nova naslova: „Y, poslednji muškarac“ 1 i „Paper girls“ („Dostavljačice novina“) 1.


Riznicu Bonelli Serijal nastavljamo sa dva nova slučaja komesara Ričardija: „Svojeručno“ i „Otrovnica“.


Od knjiških naslova pripremili smo za vas sjajna izdanja: „Veštac“ – ilustrovana priča, „Dina“ 1 – specijalno ilustrovano izdanje, a za sve ljubitelje Marvelovog multiverzuma stiže ultimativna enciklopedija posvećena Osvetnicima.


Za sam kraj ostavili smo najavu za strip koji možda niste očekivali, ali ćete mu se sigurno obradovati – serijal „SENDMEN“ započinjemo baš na JESENJOJ STRIPOMANIJI prvim tomom „Preludijumi i nokturna“! Dakle, spremite se jer započinjemo serijal od 12 tomova u B4 formatu, u punom koloru i u luksuznoj opremi!


JESENJA STRIPOMANIJA održaće se u striparnicama Čarobne knjige u Beogradu i Nišu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige Bulevar Books u Novom Sadu, u striparnici Alan Ford, kao i na našem sajtu.


Više informacija, kao i detaljan spisak naslova na akcijama možete očekivati uskoro!




Da li ce biti jos jedna stripomanija u oktobru u okviru/umesto Sajma knjiga? Ili nas posle ove stripomanije do kraja ove godine ocekuje jos samo ona novogodisnja ?

Jedva cekam da vidim spisak naslova po ceni od 500 i 1000 dinara! Voleo bih da bude neki naslov iz edicije Stari kontinent, jer bi to meni znatno olaksalo finansijsku situaciju i pitanje izbora sta da kupim a sta ce morati da saceka neku narednu akciju ili popust.

Super su sve najave, najvise se radujem Panišeru i Y kao i naravno nastavku Bluberija i Tornjeva!

Najava za Sendmena me je iskreno iznenadila, pogotovo zato sto upravo sada citam Sendmena od pocetka do kraja (do sada sam prve 3 knjige procitao po tri put i Doba sumaglica jednom a ostatak nikada, ali sada sam uzeo ispocetka sve i evo me na Kratkim zivotima). Ali vidim uskoro ce serija u Netflixovoj produkciji pa se verovatno time vode. Iako verujem da ce izdanje biti stvarno lepo i impresivno, bojim se koliko ce biti isplativo pored vec postojeceg BP/DW kompleta (gde je jedini problem nabaviti Zemlju snova dok je sve ostalo lako nabavljivo) i Fibrinog izdanja. I koja je to 12.knjiga koju ce objaviti CK? Posto u DW izdanju Sendmen ima 11 knjiga? Je l pod tom dvanaestom knjigom u CK izdanju spadaju one epizode sto je Fibra objavila u okviru svoje pete knjige?



Vjerovatno su u pitanju Beskrajne noći.
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



336 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 20/09/2021 : 10:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
Poštovani ljubitelji stripa, od 24. septembra do 2. oktobra 2021. godine održaće se JESENJA STRIPOMANIJA Čarobne knjige!

Za ovaj čarobni praznik stripa pripremili smo za vas ukupno 17 noviteta, i to 14 stripova i 3 knjige!

Kao i uvek, Stripomaniju će pratiti AKCIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Napravili smo selekciju izvanrednih izdanja koja će biti dostupna po SPECIJALNIM CENAMA od 100, 500 i 1000 dinara!

U nastavku vam dajemo detaljan spisak noviteta i akcija.

1. NOVITETI ČAROBNE KNJIGE:

Od 24. septembra do 2. oktobra 2021. godine na JESENJOJ STRIPOMANIJI moći ćete da kupite 14 izvanrednih stripskih naslova i 3 knjige. Ovi noviteti će se prodavati po ceni Letećeg starta i imaće popust od 33%.

Noviteti nam stižu u dva talasa.

Prvi talas (24. 9 – 2. 10. 2021):
1. „Y, poslednji muškarac“ 1,
2. „Vršnjaci“ 1,
3. „Paper girls“ (Dostavljačice novina) 1,
4. „Panišer Max“ 1,
5. „Panišer Max“ 2,
6. „Treba ucmekati Ramireza“ 1,
7. „Bluberi“ 4,
8. „Bluberi“ 5,
9. „Preludijum za korpus Dedpula“,
10. „Osvetnici: Ultimativna enciklopedija“.

Drugi talas (28. 9 – 2. 10. 2021):
1. „Komesar Ričardi“ 8,
2. „Komesar Ričardi“ 9,
3. „Sendmen“ 1,
4. „Tornjevi Boa-Morija“ 2,
5. „Tornjevi Boa-Morija“ 3,
6. „Dina“ 1 – specijalno ilustrovano izdanje,
7. „Veštac - ilustrovana priča“.


2. STRIPOVI PO SPECIJALNIM CENAMA

Stripovi po 500 dinara:
1. Besmrtna Gvozdena Pesnica 1
2. Besmrtna Gvozdena Pesnica 2
3. Čudesni
4. Jan Diks 1 1-4
5. Jan Diks 2 5-8
6. Kick-Ass 1
7. Kick-Ass 2
8. Kick-Ass 3
9. Letopisi komesara Ričardija 2 Kletva krvi
10. Letopisi komesara Ričardija 4 Svakom svoje mesto
11. Letopisi komesara Ričardija 5 Dan Mrtvih
12. Merkurio Loi 5
13. Nejtan Never Generacije 0-3
14. Nejtan Nevet Generacije 4-6
15. Skriveno lice 1
16. Skriveno lice 2
17. Skriveno lice 3
18. Zver Boneli6
19. Merkurio Loi 2
20. Merkurio Loi 3
21. Merkurio Loi 4
22. Anihilacija 1 tom
23. Anihilacija 3 tom
24. Saga 1 tom
25. Saga 2 tom
26. Saga 3 tom
27. Saga 4 tom
28. Saga 5 tom
29. Saga 6 tom
30. Pioniri nepoznatog Boneli 1
31. Smak bezbroj svetova 1
32. Smak bezbroj svetova 2
33. Nova granica 1
34. Nova granica 2
35. Pesma Zaborava 1
36. Pesma zaborava 2
37. Sanston 1
38. Sanston 2
39. Sanston 3
40. Flaš Gordon i Džim iz Džungle tom 1
41. Flaš Gordon i Džim iz Džungle tom 2
42. Flaš Gordon i Džim iz Džungle tom 3
43. Marko Kraljević i zmaj

Stripovi po 1.000 dinara:
1. Mi smo X-Meni
2. Ja sam Dedpul
3. Ilustrovano Pripovesti Barda Bidla
4. Ilustrovane Fantastične zveri i gde ih naći
5. Vile i vilenjaci

Stripovi po 100 dinara:
1. Crni Štrumpfovi- Leteći Štrumpf 1
2. Štrumpfokradica-Štrumpfonija u C-duru 2


JESENJA STRIPOMANIJA održaće se u striparnicama Čarobne knjige u Beogradu i Nišu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige Bulevar Books u Novom Sadu, u striparnici Alan Ford, kao i na našem sajtu.

Želimo da napomenemo da na našem sajtu možete platiti platnim karticama, uplatnicom ili pouzećem. Ako niste u Srbiji, nema nikakvog razloga da propustite ove sjajne naslove po super cenama – poručite gde god da ste u svetu, a paket stiže na vašu adresu!

https://carobnaknjiga.rs/jesenja-stripomanija-carobne-knjige

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/09/2021 : 10:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ako netko nema Iron Fist ili New Frontier, ne znam šta čeka. Ovo je suludo niska cijena za tako dobre stripove.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/09/2021 : 11:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Pako, ovaj Aronov Punisher kakav je, jel si citao? Cini mi se da sam procitao vise negativnih komentara!

Y uzimam sigurno, a bogami ne mogu po ovoj ceni preskociti Gvozdenu pesnicu i Čudesnog.

Edited by - jagodanbg on 20/09/2021 11:17:10
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2021 : 11:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Pako, ovaj Aronov Punisher kaakv je, jel si citao? Cini mi se da sam procitao vise negativnih komentara!

Y uzimam sigurno, a bogami ne mogu po ovoj ceni preskociti Gvozdenu pesnicu i Čudesnog.


evo ti ČK Čudesnog i Fibrinog Nesavladimira za Gospu od plastike - realno,extra ponuda.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/09/2021 : 11:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Otisla Gospa za keš 💰😄
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2453 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 20/09/2021 : 11:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ako netko nema Iron Fist ili New Frontier, ne znam šta čeka. Ovo je suludo niska cijena za tako dobre stripove.


U ovom skracenom formatu ne vrede ni da ti poklone...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/09/2021 : 11:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Pako, ovaj Aronov Punisher kakav je, jel si citao? Cini mi se da sam procitao vise negativnih komentara!

Y uzimam sigurno, a bogami ne mogu po ovoj ceni preskociti Gvozdenu pesnicu i Čudesnog.



Nisam čitao, ne znam stvarno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2021 : 11:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Otisla Gospa za keš 💰😄


šteta

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/09/2021 : 12:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by Paka01

Ako netko nema Iron Fist ili New Frontier, ne znam šta čeka. Ovo je suludo niska cijena za tako dobre stripove.


U ovom skracenom formatu ne vrede ni da ti poklone...


Hahaha koliko si uporan!! 😆
Meni je to najsavrseniji moguci format!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/09/2021 : 12:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by Paka01

Ako netko nema Iron Fist ili New Frontier, ne znam šta čeka. Ovo je suludo niska cijena za tako dobre stripove.


U ovom skracenom formatu ne vrede ni da ti poklone...



iron fist ajd i nekako, new frontier nikako
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/09/2021 : 12:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by Paka01

Ako netko nema Iron Fist ili New Frontier, ne znam šta čeka. Ovo je suludo niska cijena za tako dobre stripove.


U ovom skracenom formatu ne vrede ni da ti poklone...



A čuj, možda nije za kolekciju, ali ako je neko znatiželjan čisto za brzinski pročitati, zašto ne.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/09/2021 : 12:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Sad valjda vidite što ima manje Bonelija, on očigledno najslabije ide, uz Marvel.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 20/09/2021 : 13:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Ima li ko iz Splita da uzima šta pa da mi u svoju korpicu ubaci Čudesne
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/09/2021 : 14:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja cu da razmislim da probam Y i Sendmena. Ovako samo novi Bluberi za mene.
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000