forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

john connor
Senior Member

Serbia
2463 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 31/03/2023 : 21:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Sve si u pravu Paka, ali sta ocekivati od ljudi koji objave Death of Cap America, a preskocili Red Menace. Neko ce reci amateri, neko debili, potato, potejto...
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 31/03/2023 : 22:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo neka prica kao sto su Spajdermen Plavo, Hulk Sivo i slicno sto je objavio Feniks pres?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 31/03/2023 : 22:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nije nije, te su stripove radili Jeph Loeb i Tim Sale.
"Crno" ovdje ima drugačije, doslovnije značenje Ovo je baš čisti SF.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 31/03/2023 : 22:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz





Kako se uz malo truda moga preuzeti font sa originalnog izdanja bar za naslovnicu... Ovako izgleda u najboljem maniru fontova iz Stripa 81.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1357 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 01/04/2023 : 15:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Kakav je Cates inače, dosad sam ga uglavnom preskakao?

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/04/2023 : 15:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
God Country se svidio velikoj gomili ljudi na internetu, meni je bio prosječan. - osvrt
Run na Venomu mi je jako dobro krenuo i u početku mi je bio baš stvarno dobar, no negdje u polovici mu baš osjetno opada kvaliteta - osvrt
U sred tog runa ide Absolute Carnage koji mi je bio skroz okej - osvrt
A nakon runa ide King In Black koji mi je bio jako dobar i baš je interesantno promijenio status quo Venoma u Marvelovom univerzumu - osvrt
Silver Surfer Black mi je najbolja stvar koju sam čitao od njega, jako dobro pisanje i fenomenalan crtež - osvrt

Mislio sam prije ili kasnije pročitati i njegovog Thora i Thanosa, al ko zna kad će doć na red.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 01/04/2023 : 16:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Kompletna nova tura fibre u striparnici carobne knjige u Decanskoj! Samo nemaju godisnjak ali bice za koji dan.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/04/2023 : 16:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kakve su to sad situacije?
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 01/04/2023 : 16:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Da, a danas nije prvi april.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6894 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 01/04/2023 : 17:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nice try.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1357 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 01/04/2023 : 21:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Hvala, Paka, pročitaću nešto sigurno

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2462 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 03/04/2023 : 13:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
https://carobnaknjiga.rs/vladavina-djavola
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3561 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 03/04/2023 : 13:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Odbijam da verujem da je Karven dao zeleno svetlo da se objavi Devil's Reign bez prethodno objavljenog Chipovog Daredevila.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/04/2023 : 14:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Odbijam da verujem da je Karven dao zeleno svetlo da se objavi Devil's Reign bez prethodno objavljenog Chipovog Daredevila.



A ono, objavit će i King in Black bez ostatka Catesovog Venoma.
Prije nekoliko miseci je Karven govorio da se to može čitati samostalno jer je u KiB uključen i recap prijašnjih događaja. Meni je taj sistem skroz bezveze.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6894 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/04/2023 : 14:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Sve manje meni interesantnog Marvela kod ČK.

Šteta što je BoMRN! progutao BoM, pa i BoSM (izuzev novijih). Još sve sami grupni "event"-ovi, slabo ima solo junaka, a klasika iz ranijih dekada uopšte nema.

Još da nije Konana.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1236 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 03/04/2023 : 14:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Tragikomicno sem naravno ako Balkan nije pun ljudi koji uzimaju sve sa marvel nalepnicom.

Ispucavaju snagu i pare na bezvezarije..


Under construction.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2462 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 03/04/2023 : 16:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by naker

Odbijam da verujem da je Karven dao zeleno svetlo da se objavi Devil's Reign bez prethodno objavljenog Chipovog Daredevila.



A ono, objavit će i King in Black bez ostatka Catesovog Venoma.
Prije nekoliko miseci je Karven govorio da se to može čitati samostalno jer je u KiB uključen i recap prijašnjih događaja. Meni je taj sistem skroz bezveze.


Bas sam hteo tebi da postavim pitanje (ali sam imao posla pa zaboravio) da li je ovo deo Chipovog trka na Daredevilu, i da li je moguce da nece lepo celog da ga urade :(

Edited by - jagodanbg on 03/04/2023 16:02:48
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3137 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/04/2023 : 16:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Na stranu lične preferencije i to što Marvel ni ne varim, ali ne vidim baš logiku isplativosti da izdaješ ove stvari, pa bilo koji Sup ili Betmen bi bolje prošao od celog Marvel Right Now zajedno. A jednog se nisi ni dotakao, a i drugog poodavno nema.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2463 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 03/04/2023 : 16:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Red po obicaju u centar.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/04/2023 : 16:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Na stranu lične preferencije i to što Marvel ni ne varim, ali ne vidim baš logiku isplativosti da izdaješ ove stvari, pa bilo koji Sup ili Betmen bi bolje prošao od celog Marvel Right Now zajedno. A jednog se nisi ni dotakao, a i drugog poodavno nema.


A meni je baš ok Conan iz broja 4.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3137 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/04/2023 : 16:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Red Marquis

Na stranu lične preferencije i to što Marvel ni ne varim, ali ne vidim baš logiku isplativosti da izdaješ ove stvari, pa bilo koji Sup ili Betmen bi bolje prošao od celog Marvel Right Now zajedno. A jednog se nisi ni dotakao, a i drugog poodavno nema.


A meni je baš ok Conan iz broja 4.


Misliš 3? Život i smrt Konana?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/04/2023 : 16:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Da, tri... valjda. To mi je ok.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6894 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/04/2023 : 16:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Red Marquis

Na stranu lične preferencije i to što Marvel ni ne varim, ali ne vidim baš logiku isplativosti da izdaješ ove stvari, pa bilo koji Sup ili Betmen bi bolje prošao od celog Marvel Right Now zajedno. A jednog se nisi ni dotakao, a i drugog poodavno nema.


A meni je baš ok Conan iz broja 4.



Conan 4 je OK (sudeći po privjuu, nabavljam ga) jer je tim Džejson Aron & Mahmud Azrar radio, kao i onaj 0-ti.

Ali to ne menja da je Redov citat tačan (uz malo hiperbole).
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6894 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/04/2023 : 16:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Zemlja lotosovog cveta
je Konan 3
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/04/2023 : 16:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
A daj, sad ste me zbucali ;-)
Ipak trojka TBOMRN... Život i smrt Konana.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000