forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer br 72,73,76,77,78,111,112
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/10/2013 : 21:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by hello

72,73 Gamba LMS 190,191,
76,77,78 Bignotti LMS 198,199
111,112 Bignotti LMS 262,263


Hvala
Znači,tri cjelovite priče.
Danhevonovi nasljednici su mi ostali u sjećanju kao klincu i znam da sam dugo tražio nastavak.Gamba u svom klasičnom izdanju
Zašto ona zadnja nije po redu već biži malo unaprid?
Ne vjerujem da je nešto puno bolja od ovih prije.




ja san tražia prvi nastavak godinama

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 06/10/2013 : 22:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Drzi li netko u rukama ovu novu turu? Koliko stranica ima koji broj?
@roby05:
mislim da je tako, jer je malo vremena do kraja godine. Sve u svemu ostajemo uskraceniji za par brojeva u ovoj kalendarskoj godini.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18381 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/10/2013 : 05:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Hello,pitanje za tebe,tj.potvrda...Krajem godine znaci,izlaze "samo" tri redovna,74,74,79 i Specijal,cetiri komada ukupno!?


sumljam da če izdat dvije 74-tke...možda treba prije 73 broj...
ako to izađe za novu godinu-svi moramo bit sretni...pa to je za tri mjeseca ljudi....to je valjda samno kompenzacija za nazad....treba tura več u travnju 2014-te...
a da...i trebamo to kupit što prije...nema čekanja, jel tako DKoore?onda možemo tražit i očekivat i tempo od Van Gogha...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 07/10/2013 : 07:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by roby05

Hello,pitanje za tebe,tj.potvrda...Krajem godine znaci,izlaze "samo" tri redovna,74,74,79 i Specijal,cetiri komada ukupno!?


sumljam da če izdat dvije 74-tke...možda treba prije 73 broj...
ako to izađe za novu godinu-svi moramo bit sretni...pa to je za tri mjeseca ljudi....to je valjda samno kompenzacija za nazad....treba tura več u travnju 2014-te...
a da...i trebamo to kupit što prije...nema čekanja, jel tako DKoore?onda možemo tražit i očekivat i tempo od Van Gogha...

Sumnjam da ce i broj 73 izdati po drugi put...mozda 75...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18381 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/10/2013 : 08:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by roby05

Hello,pitanje za tebe,tj.potvrda...Krajem godine znaci,izlaze "samo" tri redovna,74,74,79 i Specijal,cetiri komada ukupno!?


sumljam da če izdat dvije 74-tke...možda treba prije 73 broj...
ako to izađe za novu godinu-svi moramo bit sretni...pa to je za tri mjeseca ljudi....to je valjda samno kompenzacija za nazad....treba tura več u travnju 2014-te...
a da...i trebamo to kupit što prije...nema čekanja, jel tako DKoore?onda možemo tražit i očekivat i tempo od Van Gogha...

Sumnjam da ce i broj 73 izdati po drugi put...mozda 75...


ajme, i ja našao nekog da popravljam...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 07/10/2013 : 10:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
A jbg,osa sam na kvasinu u svim ovim zavrzlamama...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 07/10/2013 : 14:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Drzi li netko u rukama ovu novu turu? Koliko stranica ima koji broj?
@roby05:
mislim da je tako, jer je malo vremena do kraja godine. Sve u svemu ostajemo uskraceniji za par brojeva u ovoj kalendarskoj godini.


Meni je kupljeno i dolazi u sridu,ako netko ne dobije prije onda cu tada obznaniti.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 07/10/2013 : 20:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Moj krece krajem tjedna na odrediste. Znaci dolazi krajem iduceg tjedna.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 09/10/2013 : 20:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Dobio sam ih!!!
72-137str. 73-139str. 76-92str. 77-93str. 78-98str. 111-92str. 112-91str
Amo nova tura dok smo jos vruci

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 09/10/2013 : 21:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Hvala na infu.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 13/10/2013 : 14:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Imam 52 broja u medjuvremenu sam kupovao Italijane i to skoro sve brojeve preko 100 do kraja.
Mislio sam da brojeve ispod 100 kupim u Van Gogh izdanju i tako dobijem kompletnu kolekciju Italo-Cro,i otvorim u Darkwoodu Zacaranu Dolinu i ima sta da vidim otisak razmrljan pomeren,odustanem od kupovine i opredelim se za skuplju Italijansku varijantu.
Zanima me da li su i kod ostalih brojeva zamuceni skenovi ili sam ja to imao losu srecu,ako su stripovi poceli da pokazuju klasicne nedostatke kao i kod ostalih izdavaca,to jest jaka cena i slab kvalitet onda mi uopste ne trebaju.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18381 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/10/2013 : 16:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

Imam 52 broja u medjuvremenu sam kupovao Italijane i to skoro sve brojeve preko 100 do kraja.
Mislio sam da brojeve ispod 100 kupim u Van Gogh izdanju i tako dobijem kompletnu kolekciju Italo-Cro,i otvorim u Darkwoodu Zacaranu Dolinu i ima sta da vidim otisak razmrljan pomeren,odustanem od kupovine i opredelim se za skuplju Italijansku varijantu.
Zanima me da li su i kod ostalih brojeva zamuceni skenovi ili sam ja to imao losu srecu,ako su stripovi poceli da pokazuju klasicne nedostatke kao i kod ostalih izdavaca,to jest jaka cena i slab kvalitet onda mi uopste ne trebaju.



dobro si zapazio, samo tih nekoliko stranica na kraju ZAČARANE DOLINE ima taj nedostatak...pomeren i mutan scen...ostalo je sve ok...bar meni, a imam sve od početka,...dakle, ako si odustao zbog tih par stranica...šteta,ostalo je korektno otisnuto...uzmi bar do 100-tke ako ostalo imaš original...šteta zbog par stranica odbacit ostalo.
ps. mislim da bi bilo fer i korektno da Van Goghovci tih par stranica odtiskaju i ubace u neki naredni broj....tražim previše?..verovatno da.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 13/10/2013 17:01:18
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 13/10/2013 : 20:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Pa znas kako,medju prvim sam bio za ovo izdanje,stvarno je falilo,a onda bezobrazluk,uskratili su neke naslovne strane,menjali su format kaiseva negde na 20 i nekom broju,dobro,hajde presao sam preko toga,u par brojeva losiji otisak,to mi je zasmetalo,to su one price iz Lunov Magnusa u Vucijoj jazbini,i uopste taj period.
E onda se postavlja pitanje,da li jedno ovako sjajno izdanje,sjajno zamisljeno do 50 broja bez vecih mana,ima uopste nameru da bude ozbiljno,ako Libellus,Fibra,Strip Agent imaju isti nivo kvaliteta,zasto ovi otaljavaju svoj posao.Slag na torti je ovaj brljavi sken.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 13/10/2013 : 20:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
U bilo kakvom poslu i u ovakvoj konkurenciji opstaju najbolji.
Ako njima kao izdavackoj kuci nije stalo do kupaca onda oni ili ne vole ili neznaju da rade svoj posao.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18381 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/10/2013 : 08:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
a šta da kažem...ni meni se ne sviđaju ti maleri ali kako nema nade nimalo da MALOG RENDŽERA dobijemo urađenog bolje...ja jih podržavam i kupujem...evo, sad najavili i ZOLTANA pa ako jos to stigne oko nove godine...ipak ima nade da to odrade do kraja...
krenut če Agarthi ali kada i kojim tempom, to se nezna...konkurencija je dobra svuda pa i kod MALOG RENDŽERA....a usporedba
"malog" Van Gogha i "velikih" Libellus,Fibra,SA nije najbolja...oni imaju izdanja koja dobrom prodajom kriju ona nerentabilna...
a se mene pita to je trebao Libellus odradit ali kako se Dade ne pale na Malog Rendžera....ostaje nem VG ili talijanski original...ja sam odlučio za VG, jer mi je LMS Kit Teller kolekcija bez glave i repa.....pa ZS pa LMS, pa naslovnice precrtavane,pa zamjenjene, pa....koliko god imam nostalgiju po Dnevniku i LMS ovo sada od VG je bolje, nije najbolje što je moglo ali je ok i korektno...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/10/2013 : 12:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Uvik moze bolje,ali kad se sve zbroji i oduzme,ipak je to jedno jako lipo izdanje.Malo to steka sto se tice ritma izlazenja i preskoka naslovnica,ali oprema je vrhunska.Sto se mene tice,moglo je to ici i u jeftinijoj varijanti,sto se kvalitete tice,ali barem zbog toga se nema sta puno kritizirati.Felera ima,nije da nema,ali u bitno manjoj mjeri mozda nego kod ostalih slicnih izdanja.Sve u svemu,ja vise nego zadovoljan.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/10/2013 : 17:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Ja i dalje ne mogu da oprostim preskocenu naslovnicu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/10/2013 : 18:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Steta je,da,ali...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 14/10/2013 : 21:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ma,ok niko ne trazi zlatno izdanje,ni da ga prodaju dzabe,ali lapsus sa skenom je mogao biti izbegnut,i ponovo odstampan,u pitanju je jedna od najlepsih epizoda.
Italijani mogu biti ucitelji dizajna svima,obican papir,jednostavno meko izdanje,slova na pravom mestu,uvez skoro neunistiv i sve je to svakom pristupacno i oni zarade.Izgleda da su ljudi zaboravili da obicne i jednostavne stvari vrede od zamrsenih mnogo vise.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 16/10/2013 : 14:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Dobio sam ih!!!
72-137str. 73-139str. 76-92str. 77-93str. 78-98str. 111-92str. 112-91str
Amo nova tura dok smo jos vruci


Halo, jel ovo broj strana čistog stripa? Trebali bi mi ti brojevi :).

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 16/10/2013 : 15:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by roby05

Dobio sam ih!!!
72-137str. 73-139str. 76-92str. 77-93str. 78-98str. 111-92str. 112-91str
Amo nova tura dok smo jos vruci


Halo, jel ovo broj strana čistog stripa? Trebali bi mi ti brojevi :).


Da,stripovi zavrsavaju sa tim stranicama.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 18/10/2013 : 19:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Jedna mala zanimljivost!U 74.knjizi Malog Rendzera nas ocukuju "Pirati s Kariba",inace original br.77,a u LMS-u br.194.
Fantom u operi i Spaljena zemlja nisu losi,cak stavise,dvi lipe price po prvi put citane.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 21/10/2013 : 13:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Konačno sam naručio...
Baš me interesira ponovno vidjeti ove brojeve MR, nisam ih imao u rukama doslovno 20+ godina...

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18381 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/10/2013 : 14:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

Konačno sam naručio...
Baš me interesira ponovno vidjeti ove brojeve MR, nisam ih imao u rukama doslovno 20+ godina...


dobar potez,neces pozalit...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 25/10/2013 : 00:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Evo ovako.
Naručio sam pouzećem.

Danas popodne mi donese CityEX pošiljku i da mi je čovjek u ruke, okrene se da zapiše nešto na papirić. I odlazi.
Ja vadim novčanik i pitam ga koliko sam dužan?
A on zbunjeno pita da li trebam platiti... pa uzme telefon i nazove nekog, valjda u centrali da provjeri status pošiljke.

Potom mi kaže da će proći možda 30-45min prije nego li se stvar riješi.
Ja kažem ok, i što ćemo sada.
On kaže nema problema, riješit će se i donijet će mi sutra paket.

Ovo je mislim treći ili četvrti puta da su neki problemi vezani uz dostavu stripova od strane CityEX-a... ako uračunam svojevremeno dostavu narudžbi preko comet.hr (neki alati) onda se ta brojka penje na 5-6 puta.

Da ironija bude veća i vangogh i comet.hr su mi slali pakete valjda nekoliko minuta nakon što sam naručio, ažurnost da ne može biti veća.

Moje aukcije u prodaji

Edited by - DKoor on 25/10/2013 00:26:54
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000