forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer br 72,73,76,77,78,111,112
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/10/2013 : 00:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

Evo ovako.
Naručio sam pouzećem.

Danas popodne mi donese CityEX pošiljku i da mi je čovjek u ruke, okrene se da zapiše nešto na papirić. I odlazi.
Ja vadim novčanik i pitam ga koliko sam dužan?
A on zbunjeno pita da li trebam platiti... pa uzme telefon i nazove nekog, valjda u centrali da provjeri status pošiljke.

Potom mi kaže da će proći možda 30-45min prije nego li se stvar riješi.
Ja kažem ok, i što ćemo sada.
On kaže nema problema, riješit će se i donijet će mi sutra paket.

Ovo je mislim treći ili četvrti puta da su neki problemi vezani uz dostavu stripova od strane CityEX-a... ako uračunam svojevremeno dostavu narudžbi preko comet.hr (neki alati) onda se ta brojka penje na 5-6 puta.

Da ironija bude veća i vangogh i comet.hr su mi slali pakete valjda nekoliko minuta nakon što sam naručio, ažurnost da ne može biti veća.



eto, da nisi ništa govorija moga si proč besplatno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/10/2013 : 08:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ja jih dobijam danas......naveće se bacam na Tajanstveni zamak...povratak u prošlost kad sam imao 10 godina..te emocije se
nedaju opisat rijećima...nema jih u slovaru...več zbog takvih malih radosti-život je lijep.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/10/2013 : 11:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Taj City EX je katastrofa,ja ne znam tko to uopce drzi na trzistu.Bitno je da u nas postoji "konkurencija,izdvojeni pogoni,sestrinske firme...."pa da te ne zaj..e samo jedan,vec dva-tri.U nista se vise ne mozes pouzdati,pa ni u to.Meni taj City EX donosi racun od telefona i vec drugi put ga uopce ne donosi,operater kaze da platim preko e-racuna,a ja necu namjerno da im placam online.Istina,ovaj post nema izravne veze sa Kitom,ali...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/10/2013 : 13:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Šta je sledeće u planu, osim epizoda 74, 75....Hoće li iči epizode 79, 80, 81, 82 i 83 u sledećoj turi?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/10/2013 : 14:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Šta je sledeće u planu, osim epizoda 74, 75....Hoće li iči epizode 79, 80, 81, 82 i 83 u sledećoj turi?


Izgleda da ce ici 74,75,79 i Specijal Carobnjak Zoltan.Znaci 4 komada,krajem godine.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 25/10/2013 : 14:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by DKoor

Evo ovako.
Naručio sam pouzećem.

Danas popodne mi donese CityEX pošiljku i da mi je čovjek u ruke, okrene se da zapiše nešto na papirić. I odlazi.
Ja vadim novčanik i pitam ga koliko sam dužan?
A on zbunjeno pita da li trebam platiti... pa uzme telefon i nazove nekog, valjda u centrali da provjeri status pošiljke.

Potom mi kaže da će proći možda 30-45min prije nego li se stvar riješi.
Ja kažem ok, i što ćemo sada.
On kaže nema problema, riješit će se i donijet će mi sutra paket.

Ovo je mislim treći ili četvrti puta da su neki problemi vezani uz dostavu stripova od strane CityEX-a... ako uračunam svojevremeno dostavu narudžbi preko comet.hr (neki alati) onda se ta brojka penje na 5-6 puta.

Da ironija bude veća i vangogh i comet.hr su mi slali pakete valjda nekoliko minuta nakon što sam naručio, ažurnost da ne može biti veća.



eto, da nisi ništa govorija moga si proč besplatno

Istina, al' bi bila frka kasnije.

BTW stiglo danas oko 12, sve ok.
Bit će overdoziranje MR-om večeras.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/10/2013 : 03:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Vec smo dvojica...danas kit stigao i u kocevje...odlicna tura,zanimljive price a i nova tiskara itg obavila posao kako treba...tiraz ostaje na 270 sto je dobar znak kad ga svi drugi smanjuju...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 26/10/2013 : 22:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
BTW ugodniji oku mi je ipak Bignotti nego Gamba.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/10/2013 : 03:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

BTW ugodniji oku mi je ipak Bignotti nego Gamba.


Meni obratno ali ajde...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/10/2013 : 09:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bas sam procitao danhavnove nasljednike sa nastavkom....ko da sam se vratio 35 godina nazad...kad sam taj strip citao,,,ma sta citao gutao ko klinac....sve je isto,zanimljiva detektivsko-horor prica naseg rendzera, nekako na kalup mnogih prica koje se dogadaju u dvorcima,zamcima,tvrdavama....zanimljiva pricica,bas sam uzivao u povratku u mlade dane....gamba?...dobar ali se tu jos lovio....tu pocinje,da se mene pita onaj pravi kit...vestern zanru pridruzuje se horor,kasnije i zf...sto se naseg rendzera svrsta uvrh strip stvaralastva...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/10/2013 : 10:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sad vidim da nas mali rendzer na tom topiku ima skoro 3000 ogleda....dobro,nekih
20 je mojih ali to je znak da nas ima...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 31/10/2013 : 14:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

dobro,nekih
20 je mojih


Ne sjecam se te epizode,ali sam ih dosta citao tako da mozda i ja malo nabavim koji primjerak...Nego ,je li se price nastavljaju stalno ili zavrsavaju za sveskom(v.goghove)?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 31/10/2013 : 14:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ima nas ima... Sreo sam tipove u Njemackoj koji nisu niti aktivni na forumu, a lijepo slozena kolekcija Van Goghovog MR-a.
Hajde da malo iz zezancije nerviramo izdavaca: hoce li sljedeca tura izaci stvarno prije Nove godine?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/10/2013 : 17:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by teller

dobro,nekih
20 je mojih


Ne sjecam se te epizode,ali sam ih dosta citao tako da mozda i ja malo nabavim koji primjerak...Nego ,je li se price nastavljaju stalno ili zavrsavaju za sveskom(v.goghove)?


ova tura je prekrasna...prva dva broja zavrsavaju prvu pricu....sljedeci tri stripovi su druga prica a zadnja dva broja preko sto su opet jedna epizoda...tako da i ko ne zeli cijele ture moze kombinirat i uzet prva dva stripa,stala tri zajedno ili zadnja dva....
Najbolje u ovij turi je meni prva prica/dva stripa/danhavonovi nasljednici a krasna je i epizoda malog rendzera u new yorku u zadnjim dvoje stripovima....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/11/2013 : 11:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Procitao triologiju spaljena zemlja i bas se opustio citajuci...bignotti odlican a i prica,iako tipicna za tadasnje prepirke oko zemlje na divljem zapadu. Mozda su je autori malo razvukli,moglo je sve i u 2 broja,ali ne smeta....navece jos rendzer u new yorku i cekam sa nestrpljenjem sljedecu turu....
Priznajem, da u prvih 50 prica ima takvih kojih nisam procitao ali ove price su obavezne...tu je vec prva naznaka u kakav krasan serijal se kit teller razvio kasnije....

Knjige je nova tiskara odtiskala savrseno i samo da nastave takvim radom jos da oozure sa novim izdanjima-svi zadovoljni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 03/11/2013 11:15:03
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/11/2013 : 13:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Evo da se i ja oglasim na Kitovom topicu.
Molio bih tellera da me obavijesti kad iziđu čini mi se dvodjelna priča o Ku Klux Klanu i ona kad se Mali rendžer bori protiv aliena.
Hvala unaprijed!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/11/2013 : 13:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Evo da se i ja oglasim na Kitovom topicu.
Molio bih tellera da me obavijesti kad iziđu čini mi se dvodjelna priča o Ku Klux Klanu i ona kad se Mali rendžer bori protiv aliena.
Hvala unaprijed!




nema problema johnny,jako rado...samo ce jos vodice proteci u tom potoku do tada, hvala da si navratio na topic i dobrodosao i ubuduce...jos je serijal protiv jastreba
odlican pa navrati cesce ovdje...svaki kitoljubac je dobrodosao.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/11/2013 : 13:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
svaki kitoljubac je dobrodosao.


Dakle, klonit odavde se valja

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 03/11/2013 : 13:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
svaki kitoljubac je dobrodosao.


Dakle, klonit odavde se valja


Glavom bez obzira
mućaćovci
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/11/2013 : 14:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je ipak pametnije držati se dalje.
Kidam nalijevo!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 03/11/2013 14:22:10
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 03/11/2013 : 14:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Nemojte mu zamjeriti, on nas je uvijek sve pausalno zvao kitoljupcima...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 03/11/2013 : 14:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Vidim da je ipak pametnije držati se dalje.



Joj, sto se ismijah!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/11/2013 : 14:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sto ste se splasili...sve sto te ne unisti-ojaca te...
Ne vredi vam bezati na lijevo...kitoljupca ima svuda...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 03/11/2013 14:55:40
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/11/2013 : 16:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Vidim da je ipak pametnije držati se dalje.



Joj, sto se ismijah!!!


Aaaj, majko mila!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/11/2013 : 15:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Evo da se i ja oglasim na Kitovom topicu.
Molio bih tellera da me obavijesti kad iziđu čini mi se dvodjelna priča o Ku Klux Klanu i ona kad se Mali rendžer bori protiv aliena.
Hvala unaprijed!





ima do toga

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000