forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Horror Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/11/2013 : 23:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Naj kraca Horror Story na svijetu:

"The last man on Earth sat alone in a room. Suddenly, there was a knock on the door."



Mislim da je ovo Asimov napisao...Ima i nastavak od Fredereicka Pohla:"Kuc-kuc". Priča je objavljena u SIRIUSU.
A s obzirom da je ovu najkraću napisao Asimov onda je najkraća SF, a ne horror priča:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 00:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mladi par uselio se 2006. u kuću u okolici Zagreba. Godinama su trpjeli lupkanje, otvaranje vrata, korake... Ipak, sve se umirilo otkada su se oko kuće pojavile vrane



Domaće i paranormalno: U Hrvatskoj je puno viđenja duhova. Pojavljuju se u raznim oblicima - sjenama koje prolaze, čudnim znakovima, viđenjima u ogledalu, konturama u mraku... Najčešće su to duhovi pokojnika. Za vas smo istražili ukleta mjesta u Hrvatskoj i susjednim državama, ali i legende o vampirima i demonima koje lede krv u žilama. Svaki drugi dan objavit ćemo po jednu priču u specijalu - Duhovi i demoni!
Čak se i pas čudno ponašao. Znao se zagledati u neku točku u zidu. Činilo se da gleda u nekoga, a nije bilo nikoga. Ponekad bi se strašno uplašio, počeo se tresti, a potom pobjegao i sakrio se pod stol, priča par iz okolice Zagreba, koji se 2006. uselio u kuću obraslu bršljanom.
Već prve noći shvatili su da nisu sami. Doduše, isprva su pomislili da su u kući provalnici. Muškarac se u gaćama i s nožem sjurio s kata ne bi li otjerao lopova. No lopova nigdje nije bilo, a zvukovi su neprestano dopirali.

Sve smo pregledali. Nije bilo nikoga. Legli smo i zaspali, a ujutro nas je probudio miris kuhane kave i pečenih jaja iako u blizini nije bilo susjeda - govore. Bilo im je čudno, ali nisu obraćali pozornost. Međutim, to se ponavljalo.
Svaku večer slušali su lupkanje, otvaranje vrata, korake. Svako jutro u isto vrijeme do njihova je kreveta dopirao miris kave i jaja. Čak su i njihovi prijatelji, kad su ih posjećivali, govorili da je u kući neugodna atmosfera, da osjećaju pritisak i teško dišu. Muškarac je imao i poteškoće s otključavanjem ulaznih vrata kuće. Pokušao bi gurnuti ključ, ali ruka bi mu se ukočila, a ključ bi ispao.
Sve se umirilo kada su se pojavile vrane. One navodno pomažu dušama da prijeđu u drugi svijet
- Činilo se kao da netko ne želi da uđemo - govori par.

Dvije godine su trpjeli. Zastrašujući noćni zvukovi postajali su sve slabiji te su utihnuli. Nekoliko mjeseci poslije nestao je i miris nečijeg doručka.
Nikad nisu saznali što se to u njihovu domu događalo, ali su primijetili da se sve umirilo otkad su se oko kuće pojavile vrane. Te ptice navodno pomažu duši pokojnika da prijeđe u drugi svijet.

http://www.24sata.hr/news/nocu-smo-culi-korake-po-kuci-a-ujutro-smo-osjetili-miris-kave-337863?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=337863&utm_campaign=24sata+Facebook+status

Odlicna prica.
Vec sam zaboravila na Srećka. Tako smo ga nazvali, a sad me na njega
podsjetila jaja za dorucak. Odmah sam linkala frendici ovaj clanak
uz napomenu da mi nedostaje njezin Srećko.

Naime, prije mnogo godina doselila je s mamom i bratom u noninu kucu, koju je ona nasljedila od svojih roditelja, mislim. U njoj dugo nitko nije zivio.
Prije koju godinu pocela je spominjati stvari koje se događaju i koje svi ukucani osjete i dozive. Njezinu mamu s polica u kupatilu gađaju plasticne posude, macak frce ko lud ponekad "u prazno" a i pas se cudno znao ponasati. U noci osjecaj da ti netko sjeda na krevet i promatra, ali ne osjecaj, vec blago udubljenje gdje sjedne ..Gasenje svjetla, tevea jer mu valjda ne da mirno spavati..
Najjaca mi je prica kako svaki dan u ista doba iz kuhinje dopire zvuk vilice koja na tanjuru tuce kajganu.
Prihvatili smo u drustvu kroz te price Srećka i igrali se da je pored nas, stolicu za njega imali, ali nikad nije napustao kucu :(
Zato je od te frendice decko jednom ostao sam ujutro u kuci i u gacama izbezumljeno istrcao na ulicu. Jako je bila fora to sa Sreckom, pogotovo kad nam ona jednom prilikom, nakon odlaska doma posalje sms sadrzaja: "posaljite Srecka doma" .. -nismo znali da je odlucio ostati jos s nama.
U toj kuci, konacno smo saznali, doista je zivio
covjek koji se i objesio u njoj i stalno je za dorucak tukao kajganu.
Mislim da se zvao Srecko, pa je i nas duh dobio to ime.
Nisam ga osobno upoznala, osjetila, dozivjela u kuci, iako sam i spavala tamo, a kad mi frendica dođe u goste znala sam ju pitati - je li tu? Nije bio.

Nedostaje mi Srecko. Bio je dio ekipe.
Nemam pojma sta je s njim. Tamo vise nitko ne zivi, kuca je bila i jos je na prodaju, a on je radio te nepodopstine jer nije zelio promjene.
No, mozda je sad zadovoljan. Opet je sam, i nitko mu ne ometa jutarnju rutinu pripreme kajgane..
A mogao je bas ponekad i nama dorucak napraviti.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 15:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote

Jel to i dalje tvoja neobuzdana mašta, Charlica, ili...
Spavaš u kući gdje ti u krevet dolazi... Srećko
I još ti nedostaje!

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 18:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Hoces reci da bi se ti bojao Srecka, cudis se sto mi nedostaje
clan ekipe koji nam je priustio smijeha u neogranicenim kolicinama, i bio inspiracija kakvu samo pozeljeti mozes?
Mi smo ljudi u gradu koji ne gaji predrasude i pruza dobrodoslicu svima, to znas..pa zasto bi onda Srecka, samo zato sto je brizan zapeo i duh je, diskriminirali, proganjali, krsili njegova prava..jeste da ih nema u Ustavu, ali zar bas svaku ljubaznost, ravnopravnost i toleranciju treba uklesati u Zakon ili Ustav da bi se postivalo drugacije od sebe?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2013 : 18:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hoces reci da bi se ti bojao Srecka, cudis se sto mi nedostaje
clan ekipe koji nam je priustio smijeha u neogranicenim kolicinama, i bio inspiracija kakvu samo pozeljeti mozes?
Mi smo ljudi u gradu koji ne gaji predrasude i pruza dobrodoslicu svima, to znas..pa zasto bi onda Srecka, samo zato sto je brizan zapeo i duh je, diskriminirali, proganjali, krsili njegova prava..jeste da ih nema u Ustavu, ali zar bas svaku ljubaznost, ravnopravnost i toleranciju treba uklesati u Zakon ili Ustav da bi se postivalo drugacije od sebe?




opčenje s duhon je neprirodno. pitaj Uziniča i Markičku

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 18:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hoces reci da bi se ti bojao Srecka, cudis se sto mi nedostaje
clan ekipe koji nam je priustio smijeha u neogranicenim kolicinama, i bio inspiracija kakvu samo pozeljeti mozes?
Mi smo ljudi u gradu koji ne gaji predrasude i pruza dobrodoslicu svima, to znas..pa zasto bi onda Srecka, samo zato sto je brizan zapeo i duh je, diskriminirali, proganjali, krsili njegova prava..jeste da ih nema u Ustavu, ali zar bas svaku ljubaznost, ravnopravnost i toleranciju treba uklesati u Zakon ili Ustav da bi se postivalo drugacije od sebe?




opčenje s duhon je neprirodno. pitaj Uziniča i Markičku



znas da mi je bila na pameti i pobojala sam se za Sreckova prava, i da ne ispali ideju da u Ustavu zeli da je neprirodan suzivot s duhom, ili nesto u stilu za u Ustav - Domacinstvo je bracna zajednica zene i muskarca s djecom, duhovi ne dolaze u obzir.
Bjez, ovo je zalosno, ako nanjusi ovo jos ce i izaci u obliku njezine izjave.. pa gdje je onda kraj ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2013 : 19:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne bi me čudilo ni da za ovo skupljaju potpise

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 19:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ne bi me čudilo ni da za ovo skupljaju potpise



Znas, ne cini li ti se da je upravo topic ovog imena ispravno mjesto za spomen te gospođe, Jutros sam na lokalnom radiju slusala intervju
s Opacickom i odgovarala je na tu temu dosta dugo. Koristila je jedinu ispravnu rijec -( za koju je i sama rekla da prikladniju ne pronalazi)- uzasavajuce.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2013 : 19:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
to je tek početak. iče oni i dalje. pitanje je samo šta če bit iduče

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 19:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pa zar nije iduce vec stiglo: Neprirodno je odrastanje sa samohranim roditeljem.. da, o tome je Opacicka, koja je i sama samohrani roditelj,
i ja sam skupa s njom, izgleda, i jos 90 000 takvih roditelja, neprirodna, pa sam s njom u jednom trenu, nakon sto je ona vise puta ponovila, izgovorila - uzasavajuce! Mislim da mi se u tom trenu ukazala
lomaca i za nas, vezane za stupove dok oko nas klicu puritanci, cisti ko suze: "Na lomacu s njima, pali vatru!"..bmti, dobar topic za ovaj osjecaj sto me prođe sad.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2013 : 19:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ajde tješi se da če ako uvedu lomače mene spalit bar dva puta

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 19:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ajde tješi se da če ako uvedu lomače mene spalit bar dva puta


ne razumijem.
Nisi valjda samohrani gey roditelj? Jooj, to bi i spomenutu gospođu zbunilo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2013 : 19:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
nisan ni gay ni roditelj al s obziron kako su krenuli u obračun sa svin i svačin dočemo do stupnja saudi arabie za par godina a onda smo naje.ali

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 19:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Rekla sam ja da se lako obranit od vanjskog neprijatelja, ali sta ces kad je iznutra sve munjeno
Nis..lavina emigracije je pokrenuta, gruda koja ju je pokrenula sve je veca..

Ja za sad idem do kuhinje. Dite zeli palacinkice.
Vis, da je sad tu Srecko, on bi mi znao zamutiti smjesu od jaja.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2013 : 19:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ajde radi palačinke dok možeš,jerbo ti ne gine posjet vjerske policije

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 21:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Hoces reci da bi se ti bojao Srecka, cudis se sto mi nedostaje
clan ekipe koji nam je priustio smijeha u neogranicenim kolicinama, i bio inspiracija kakvu samo pozeljeti mozes?
Mi smo ljudi u gradu koji ne gaji predrasude i pruza dobrodoslicu svima, to znas..pa zasto bi onda Srecka, samo zato sto je brizan zapeo i duh je, diskriminirali, proganjali, krsili njegova prava..jeste da ih nema u Ustavu, ali zar bas svaku ljubaznost, ravnopravnost i toleranciju treba uklesati u Zakon ili Ustav da bi se postivalo drugacije od sebe?



Naravno da bi se bojao! Noć, stara kuća, sam sam u sobi a nešto nevidljivo sjedne ti na krevet... Istrčao bi iz kuće u gačama vrištući ko curicaaaaaaaaaaaaa!
Lako se smijati Srećku po danu, al kad ti nešto ugasi svjetlo....

A,s druge strane, ti si kao Fiumanka a bojiš se ovo malo bure.

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/11/2013 : 21:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
moja horor prica: rodit se u jugi i prezivjet njen raspad!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/11/2013 : 23:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Naravno da bi se bojao! Noć, stara kuća, sam sam u sobi a nešto nevidljivo sjedne ti na krevet... Istrčao bi iz kuće u gačama vrištući ko curicaaaaaaaaaaaaa!


ti onda nisi dovoljno psihicki stabilan.

quote:
Originally posted by IGMAN2
Lako se smijati Srećku po danu, al kad ti nešto ugasi svjetlo....


ustanes i upalis ga ponovo.

quote:
Originally posted by IGMAN2
A,s druge strane, ti si kao Fiumanka a bojiš se ovo malo bure.


To ne pise ovdje, znaci da me citas okolo.
Ne bojim se bure, ali sam ju cekala s nelagodom znajuci koliko jaki udari su do sada bili, i bez da su proglasili crveni stupanj opasnosti i dali joj ime Teodor.
Ostetio je krov i jos neke stvari. Redovito ocijukam s upraviteljem zgrade telefonski da ne bi zaboravio i da bi odradio svoj posao, prije koga mora doci netko iz osiguranja napraviti procjenu jer popravke placa osiguranje. Upravitelj i osiguravajuca kuca - horror topic/nocna mora.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/11/2013 : 01:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ne, nisam pogrijesila topic.



sve što nije na liniji njihova svjetonazorskog fanatizma s one je strane normalnoga.

http://www.tportal.hr/komentari/blogeri/298617/Zeljka-Markic-liderica-talibanske-Hrvatske.html

Boze, cuvaj nas od pokreta koji nas(?) zeli zastititi.
Laku noc svijete.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/11/2013 : 09:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor





nešto sličnih fotki_
http://memolition.com/2013/05/04/weird-retro-photos-30-pictures/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/11/2013 : 00:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
U kući su navodno obitavala tri duha mučenih logorašica. Nekada je to bio predivan hotel, ali je izgorio. U kuću su se jednom od kiše sklonili turisti. Ubio ih je grom..



Kilometar i pol od Lovrana stoji kuća kao svjetionik na kamenom platou, a iznad nje je nekoliko stotina metara visoka kamena hrid. Mještani su godinama u strahu izbjegavali ruševnu kuću koja je nekada bila hotel.
Vjeruju da kuću opsjedaju duše zlostavljanih logorašica. Mnogi ni ne žele pričati o njoj, a oni koji progovore kažu samo da je prokleta. U kući su se događale čudne stvari, a postoje i svjedočanstva ljudi koji su 'za dlaku' izbjegli tragediju.
Jedna od takvih priča je o uglednom opatijskom ugostitelju, koji se s ljubavnicom sklonio od kiše u ruševnu kuću. Odjednom se na katu začula galama, smijeh, lupanje čaša i tanjura, kao da je u tijeku raskalašena zabava. Iznenađeni par skamenio se!
Unatoč pljusku pohitali su prema automobilu, upalili motor, ali kotači su se vrtjeli na mjestu. Auto je, kao u filmu, već polako klizio prema rubu duboke provalije. I kad su već pomislili da je kraj, u stijenu iznad kuće udario je grom, a istog trenutka automobil je jurnuo prema cesti.

Riječki radiestezist Borivoj Bukva prije desetak godina se ohrabrio i otišao istraživati duhove u kući. Prizor ga je šokirao. U ruševini su bile pletene fotelje, stol i kolijevka te četiri tanjura na stolu. Pokušao je viskom doznati što se događalo u kući i dobio tri jasne naredbe da se gubi iz kuće. Poslušao je. Znao je da se s tim ne treba šaliti. Pogotovo zato što je kuća u posljednjih sto godina ubila sve svoje vlasnike, ali i slučajne prolaznike koji su samo boravili u kući.
Bukva je kazao kako će vlasnik kuće morati biti stranac, jer je i njezin prvi vlasnik bio stranac. Samo on moći će je urediti i koristi u ugostiteljske svrhe, kako je bilo i na početku.

Nekada je kuća bila prekrasan hotel. Dolazili su gosti iz cijele Austro-Ugarske. Jedne večeri 1923. kuća je planula, a navodno ju je zapalio sam vlasnik zbog osiguranja.
Nakon nekog vremena kuću je kupila jedna obitelj i krenula u obnovu. Međutim, pijavica je digla krov i razbacala crjepove po selu. Ni jedna druga kuća nije stradala. Vlasnik je zatim obolio i umro.
Drugi vlasnik umro je od iznenadne bolesti, a sljedeći u prometnoj nesreći nekoliko mjeseci nakon što ju je počeo adaptirati. U kući je grom ubio češke turiste koji su ušli kako bi se sklonili od kiše.
- Kuća je ta koja sama bira svoje vlasnike - objasnio je Bukva i dodao kako je imao osjećaj da ga netko gura s litice dok je bio tamo. Na dva unutrašnja zida kuće nacrtani su golemi križevi, kao da se netko tako želio zaštititi.

U kući su navodno obitavala tri duha. Tri žene mučene su i ubijene u kući, jedna za vrijeme Drugog svjetskog rata, a dvije poslije. Zbog toga su uz kuću tri raspela. Glavni organizator zločina bio je talijanski fašistički časnik Scrobognia, rođen u Rijeci. Bio je, među ostalim, zadužen i da dovodi mlade djevojke u stožer talijanske vojske u Opatiji. Fašisti su lovili djevojke i često cijela sela odvodili u logor, zbog suradnje s komunističkim bandama u šumi. Dio djevojaka završavao je u Opatiji, a one koje visoki časnici ne bi odabrali za svoju zabavu, Scrobognia je, navodno, odvodio u kuću na osami.
U kući je bilo još ubojstava, samoubojstva i neobjašnjivih smrti, ali ti duhovi se nisu zadržali. Mještanka je ispričala je kako je muškarac prerezao supruzi grkljan 1912. godine zbog ljubomore. Zatim se skinuo gol i bacio sa stijene. Imali su četvero djece.

Sadašnji vlasnik doista je - stranac!
Današnji vlasnik, čiji je pokojni otac stradao u prometnoj nesreći nedugo nakon što je počeo popravljati kuću, uredio ju je u ugostiteljski objekt. To je i bila očeva želja. Ne vjeruje u priče o duhovima, a kuću je obnovio kakva je bila. Inače, on je porijeklom Mađar i Talijan, a otac mu je imao austrijsko državljanstvo.
- Ovdje smo već šest godina i ništa se čudno nije događalo. Upravo suprotno, gosti nam se rado vraćaju, puni su dojmova i kako vele, kod nas se osjećaju odlično - ispričala je suvlasnica hotela za Večernji list.



hmm .. pojma nisam imala o ovom prelijepom mjestu, sto sve krije.
Mogli bi tamo smjestiti Srecka, da sve malo zivne

danas:

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/11/2013 : 23:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Top 10 Mysterious Ghost Ships and Haunted Stories of the Maritime World



Mystery, fear, enigma encompass the seafaring ghost ships’, or phantom ships’ tales that has been passed around throughout centuries by sailors, anglers and others. These mysterious ships are fantasized as spectral phantasms that materialize in the middle of the sea and disappear quickly, which is apparently a bad omen. In addition, abandoned ships, which are found adrift, left desolated under fearsome and cryptic circumstances, are also included in this category

http://www.marineinsight.com/marine/life-at-sea/top-10-mysterious-ghost-ships-and-haunted-stories-of-the-maritime-world/

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/11/2013 : 01:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Top 10 Mysterious Ghost Ships and Haunted Stories of the Maritime World



Mystery, fear, enigma encompass the seafaring ghost ships’, or phantom ships’ tales that has been passed around throughout centuries by sailors, anglers and others. These mysterious ships are fantasized as spectral phantasms that materialize in the middle of the sea and disappear quickly, which is apparently a bad omen. In addition, abandoned ships, which are found adrift, left desolated under fearsome and cryptic circumstances, are also included in this category

http://www.marineinsight.com/marine/life-at-sea/top-10-mysterious-ghost-ships-and-haunted-stories-of-the-maritime-world/




mislin da san ja otvoria neki topic o ukletim brodovima prije par godina ili san pisa o njima ne sičan se.
u svakom slučaju nek si stavila ovo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/11/2013 : 01:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
evo nešto baš za tebe charlita
http://youtu.be/SKLm1q7IV9Y

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/11/2013 : 02:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
eh, nlp,duhovi,... i sva druga bezvezna sranja, kad je "kriza" puno se toga priča, pogledajte knjigu od Carla Sagana-Svijet demona, svašta če vam biti jasno-propaganda. Pa bez zamjere, što vam čistim maštu....

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 26/11/2013 02:03:22
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000