forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Horror Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 03/12/2013 : 23:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

eh, nlp,duhovi,... i sva druga bezvezna sranja, kad je "kriza" puno se toga priča, pogledajte knjigu od Carla Sagana-Svijet demona, svašta če vam biti jasno-propaganda. Pa bez zamjere, što vam čistim maštu....

Nisam pročitao knjigu,ali volio bih znati šta bi Carl Sagan rekao da je bio kraj mene prilikom jednog mog doživljaja (o kojem neželim ovdje da pričam) kojega ću se sjećati valjda dok god mi netko ne napravi lobotomiju.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/12/2013 : 00:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
sigurno si dozivio nesto slicno jednom prizoru iz "Kontakta"

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/12/2013 : 00:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

evo nešto baš za tebe charlita
http://youtu.be/SKLm1q7IV9Y



a bas ti hvala.
sad idem pogledati da izvucem poantu

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/12/2013 : 00:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Risar_69

eh, nlp,duhovi,... i sva druga bezvezna sranja, kad je "kriza" puno se toga priča, pogledajte knjigu od Carla Sagana-Svijet demona, svašta če vam biti jasno-propaganda. Pa bez zamjere, što vam čistim maštu....

Nisam pročitao knjigu,ali volio bih znati šta bi Carl Sagan rekao da je bio kraj mene prilikom jednog mog doživljaja (o kojem neželim ovdje da pričam) kojega ću se sjećati valjda dok god mi netko ne napravi lobotomiju.




Mali podstrek: sjediš ti na zahodu i čitaš novine kao i svakog dana, kad iznenađen primijetiš da nema papira.
U tom trenutku se polako uz zlokobnu škripu otvaraju vrata zahoda, na rubu se pojavi naborana koščata staračka ruka i uđe...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/12/2013 : 00:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

evo nešto baš za tebe charlita
http://youtu.be/SKLm1q7IV9Y



-zene iz New Orleansa je oteta..
-aha..setala je parkom..imala slucajno kameru i okinula UFO u kadru..
nice
-onesvijestila se i probudila na drugoj lokaciji. Probudila se za manje od minute 10 milja dalje..odn 55 sek nakon..potvrdio mobitel kojim je nazivala muza...
...
-Sto su zene sve danas kadre uciniti da zametu tragove dok varaju muzeve! Necuveno! U stanju su uplesti i male zelene i njihova prometala

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 04/12/2013 00:17:31
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/12/2013 : 14:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://youtu.be/AKFhTMqOHrU

ne gledajte ako imate slabo srce!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/12/2013 : 15:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote


Poučno.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 19/12/2013 : 23:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2013 : 00:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.



Odlicna ponocna tema

Vec se ponavljam. Ja bih, kada bi mi netko garantirao da na groblju nema osim mene - zivih.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 20/12/2013 : 23:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.



Odlicna ponocna tema

Vec se ponavljam. Ja bih, kada bi mi netko garantirao da na groblju nema osim mene - zivih.

Ma šta se bojiš. Nije valjda da ipak vjeruješ u duhove. Jednoga dana će se i nas tako bojati kad nas više nebude. Pa zar to nije strašno??? Sigurno znaš onaj vic kad je čovjek prolazio cestom pored groblja usred noći i spazi ispred sebe još dva čovjeka,pa potrči do njih i kaže:"joj,sva sreća da ste vi ovdje jer se ja bojim sam ići kraj groblja. A zar se vi ne bojite?" A kaže jedan od njih:"ma nije ti to ništa,i mi smo se bojali dok smo bili živi."
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 21/12/2013 : 07:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
mislim, da je to za pod ovu temu.
Nešto ružnije ni u horor filmovima ne vidiš...
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/428080/Beograd-nocu-Kraljice-silikona-u-akciji

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 21/12/2013 07:47:58
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 21/12/2013 : 22:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Ma sve što spada u horror-spada u ovaj topic.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/12/2013 : 20:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.


Pih. Ako želiš provjeriti koliko si hrabar i odvažan odi po noći sam u šumu. Kad lišće i drveće počnu krckat i šaputat a um krene vizualizirat bijela lica kako se navirivaju tamo, između stabala i kretajućih sjena.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 22/12/2013 : 21:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.


Pih. Ako želiš provjeriti koliko si hrabar i odvažan odi po noći sam u šumu. Kad lišće i drveće počnu krckat i šaputat a um krene vizualizirat bijela lica kako se navirivaju tamo, između stabala i kretajućih sjena.

Pa bio sam,par puta. U Bosni. Mrak,tmina... Ništa posebno ni strašno...
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 22/12/2013 : 23:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Risar_69

eh, nlp,duhovi,... i sva druga bezvezna sranja, kad je "kriza" puno se toga priča, pogledajte knjigu od Carla Sagana-Svijet demona, svašta če vam biti jasno-propaganda. Pa bez zamjere, što vam čistim maštu....

Nisam pročitao knjigu,ali volio bih znati šta bi Carl Sagan rekao da je bio kraj mene prilikom jednog mog doživljaja (o kojem neželim ovdje da pričam) kojega ću se sjećati valjda dok god mi netko ne napravi lobotomiju.


Ma daj... Ispričaj svoju horror priču. Zato uostalom ovaj topik i služi.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2013 : 00:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Risar_69

eh, nlp,duhovi,... i sva druga bezvezna sranja, kad je "kriza" puno se toga priča, pogledajte knjigu od Carla Sagana-Svijet demona, svašta če vam biti jasno-propaganda. Pa bez zamjere, što vam čistim maštu....

Nisam pročitao knjigu,ali volio bih znati šta bi Carl Sagan rekao da je bio kraj mene prilikom jednog mog doživljaja (o kojem neželim ovdje da pričam) kojega ću se sjećati valjda dok god mi netko ne napravi lobotomiju.



imaš je na mojim aukcijama

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/12/2013 : 01:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.



Odlicna ponocna tema

Vec se ponavljam. Ja bih, kada bi mi netko garantirao da na groblju nema osim mene - zivih.

Ma šta se bojiš. Nije valjda da ipak vjeruješ u duhove. Jednoga dana će se i nas tako bojati kad nas više nebude. Pa zar to nije strašno??? Sigurno znaš onaj vic kad je čovjek prolazio cestom pored groblja usred noći i spazi ispred sebe još dva čovjeka,pa potrči do njih i kaže:"joj,sva sreća da ste vi ovdje jer se ja bojim sam ići kraj groblja. A zar se vi ne bojite?" A kaže jedan od njih:"ma nije ti to ništa,i mi smo se bojali dok smo bili živi."



Nisi me shvatio.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 23/12/2013 : 21:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.



Odlicna ponocna tema

Vec se ponavljam. Ja bih, kada bi mi netko garantirao da na groblju nema osim mene - zivih.

Ma šta se bojiš. Nije valjda da ipak vjeruješ u duhove. Jednoga dana će se i nas tako bojati kad nas više nebude. Pa zar to nije strašno??? Sigurno znaš onaj vic kad je čovjek prolazio cestom pored groblja usred noći i spazi ispred sebe još dva čovjeka,pa potrči do njih i kaže:"joj,sva sreća da ste vi ovdje jer se ja bojim sam ići kraj groblja. A zar se vi ne bojite?" A kaže jedan od njih:"ma nije ti to ništa,i mi smo se bojali dok smo bili živi."



Nisi me shvatio.

Skužio sam,ali sam namjerno "okrenuo" na drugu stranu nebih li te naveo na ovu raspravicu. Ali-NEDAŠ SE NAVUĆI.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 22:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem u prikaze vidim ih svaki put kad se pogledam u ogledalo:D:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 23/12/2013 22:51:59
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/12/2013 : 23:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.



Odlicna ponocna tema

Vec se ponavljam. Ja bih, kada bi mi netko garantirao da na groblju nema osim mene - zivih.

Ma šta se bojiš. Nije valjda da ipak vjeruješ u duhove. Jednoga dana će se i nas tako bojati kad nas više nebude. Pa zar to nije strašno??? Sigurno znaš onaj vic kad je čovjek prolazio cestom pored groblja usred noći i spazi ispred sebe još dva čovjeka,pa potrči do njih i kaže:"joj,sva sreća da ste vi ovdje jer se ja bojim sam ići kraj groblja. A zar se vi ne bojite?" A kaže jedan od njih:"ma nije ti to ništa,i mi smo se bojali dok smo bili živi."



Nisi me shvatio.

Skužio sam,ali sam namjerno "okrenuo" na drugu stranu nebih li te naveo na ovu raspravicu. Ali-NEDAŠ SE NAVUĆI.



nastavljamo na horror. U mom alkoholu ima dovoljno krvi da znam kolikim ljudima i dragim prijateljima sam se obecala javiti i doci ujutro oko podna na zabavu, rakiju, bakalar i smokve..
Pitam se ja, nakon svega. Tko ce mene probuditi na vrijeme da ovo obecanje odrzim?
-Probuditi.
-Ustati
-Istusirati
-Pretvoriti u ljudsko bice
-Istjerati van
-doci
-piti
-biti
-kako se to radi?

znam..okrenem..i krenem sa:
piti
ustati
biti. dovoljno.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 23/12/2013 : 23:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Hmmm... Vidim da ima puno hrabrih i odvažnih osoba. E sad mene zanima-dali je to samo tako uz tipkovnicu ili je uvijek tako?! Pa da iskoristim priliku i pitam- ima li netko odvažan i hrabar ko bi sam usred noći prošetao grobljem?? Šetnja od barem sat vremena.



Nakon nekoliko ekshumacija masovnih grobnica ovo bi mi došlo kao godišnji odmor.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2013 : 23:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
nastavljamo na horror. U mom alkoholu ima dovoljno krvi da znam kolikim ljudima i dragim prijateljima sam se obecala javiti i doci ujutro oko podna na zabavu, rakiju, bakalar i smokve..
Pitam se ja, nakon svega. Tko ce mene probuditi na vrijeme da ovo obecanje odrzim?
-Probuditi.
-Ustati
-Istusirati
-Pretvoriti u ljudsko bice
-Istjerati van
-doci
-piti
-biti
-kako se to radi?

znam..okrenem..i krenem sa:
piti
ustati
biti. dovoljno.
[/quote]

sutra je bakalar i meni, hehe

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/12/2013 : 00:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

sutra je bakalar i meni, hehe




ne offtopicari s bakalarom ako u njemu nema hororra.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/12/2013 : 00:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bakalar,mmmm

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/12/2013 : 00:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

bakalar,mmmm



uhh..sva sam se najezila ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000