forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/09/2022 : 22:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Francusku je toliko usralo ovo prvenstvo, za nepoverovati. Ok, sreću treba i zaslužiti, ali ovoliku



+1

sangue navajo
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 14/09/2022 : 22:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

I za koga sad dalje navijati?



Kako za koga? Imamo i izbor po patriotskom ključu na raspolaganju: Poljake vodi Hrvat.

Za njih se može navijati i po popularnoj logici navijanja za totalne autsajdere.

Inače su iz prvog reda favorita meni u startu Nijemci bili najsimpatičniji, imaju odlično posloženu momčad i igraju atraktivno, a nisu toliko razvikani (zapravo, više su bili dark horse nego prvi red).

Edited by - vukozec on 14/09/2022 22:54:45
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/09/2022 : 22:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mi pobedili Poljsku sa 27 razlike, oni izbaciše Sloveniju.. Ludnica.

Žao mi je Italijana, simpatična su ekipa.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2092 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 14/09/2022 : 23:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Milazzo

I za koga sad dalje navijati?



Kako za koga? Imamo i izbor po patriotskom ključu na raspolaganju: Poljake vodi Hrvat.

Za njih se može navijati i po popularnoj logici navijanja za totalne autsajdere.

Inače su iz prvog reda favorita meni u startu Nijemci bili najsimpatičniji, imaju odlično posloženu momčad i igraju atraktivno, a nisu toliko razvikani (zapravo, više su bili dark horse nego prvi red).



Ja prvenstveno krecem od nasih "domacih" ekipa, sad kad su sve ispale mi je malo teze birati favorite haha. Hrvatska se uvijek prati, na srecu ili na zalost jr vec drugi par rukava Srbija je igrala prekrasno u grupnoj fazi, Slovenci atraktivno i meni dragi zbog Dragica i Doncica. Bosanci i Crnogorci fajterski.

Francuzi i Spanjolci su mi nesimpaticni. Poljaci autsajderi kako pises pa imaju dozu simpaticnosti. Njemci mi se svidaju po igri, to stoji. Jedino mi izbornik iritantan.

Ali bas mi fali jedna "lokalna" ekipa za ovu zavrsnicu Eurobasketa

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 15/09/2022 : 00:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

[quote]Originally posted by Jasko

Francusku je toliko usralo ovo prvenstvo, za nepoverovati. Ok, sreću treba i zaslužiti, ali ovoliku



+1

Samo njih ne bi u finalu, za ostale mi svejedno tko prođe.

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 15/09/2022 : 12:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Mi pobedili Poljsku sa 27 razlike, oni izbaciše Sloveniju.. Ludnica.

Žao mi je Italijana, simpatična su ekipa.



Poljaci se nesto nisu borili za to 1 mesto koje je vodilo na italiju....
Meni je fascinantnije sto su nestale odbrane fakticki 90% utakmica ekipe dobiju 50 poena na poluvremenu ... ne tako davno je to bilo ne zamislivo

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens

Edited by - masni on 15/09/2022 12:24:22
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2022 : 18:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by manhunter

Mi pobedili Poljsku sa 27 razlike, oni izbaciše Sloveniju.. Ludnica.

Žao mi je Italijana, simpatična su ekipa.



Poljaci se nesto nisu borili za to 1 mesto koje je vodilo na italiju....
Meni je fascinantnije sto su nestale odbrane fakticki 90% utakmica ekipe dobiju 50 poena na poluvremenu ... ne tako davno je to bilo ne zamislivo



nisu obrane nestale, nego se košarka i u europi mijenja
napadi su kraći, ritam brži, više je posjeda, više trica, sudački kriterij.. plus su još i napadačke sheme pronašle način da budu efikasnije protiv zgusnutijih euro obrana

nego, kakve su reakcije u sloveniji
ja sam nekako znao/osjećao da neće do medalje, ali da će ispast od poljske, to nisam mogao predvidjeti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 15/09/2022 : 18:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Sa trenerom Poljske,Igorem Miličićem sam trenirao košarku
u Slavonskom Brodu jedno godinu-dvije (7-8 razred osnovne).
Još onda se vidio veliki talenat,volja za radom,lucidnost,
te sve karateristike pravog playa.Izvukli su ga u Split gdje
je nastavio napredovati kroz mlade reprezentacije,vrhunac
europsko juniorsko srebro 1994. u generaciji s Zemljićem,
Nicevićem,Giriček...Teška povreda koljena na par godina
prekida njegovu karijeru koju polako obnavlja u Poljskoj.
Kad sam ga slučajno vidio u kadru na telki odmah sam ga
prepoznao iako je prošlo tridesetak godina.
Bar imam za koga navijati.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/09/2022 : 20:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam samo drugo poluvrijeme. Poljaci su igrali fenomenalnu obranu sa iskakanjem na trap Dončića. Za razliku od one taktike "pustimo glavnog da nam 1 na 1 zabije koliko hoće, ionako ga ne možemo zaustaviti, bitno je kontrolirati ostale", Dončić je cijelo vrijeme bio okružen dvojicom, i bome su mu pravili probleme i dobro ga uštopali.

U napadu je bilo divljanje sa Poljske strane, udaranje nerezonskih trica jedna za druge, u trećoj nije ništa ulazilo, unatoč odličnoj obrani istopilo se 20 razlike jer nisu mogli provuć loptu kroz koš, ali je u četvrtoj ipak ušlo par trica za redom i prelomilo. A i to divljanje se uklopilo u visoki ritam koji su Poljaci nabijali i u napadu i u obrani, ne dozvoljavajući Slovencima predah. Naše utakmice u odnosu na to izgledale kao slow motion susret umirovljenih veterana.

Edited by - vukozec on 15/09/2022 21:31:21
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 15/09/2022 : 21:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Znao sam, da će neko, da zaustavi Dončiča i da je previše na njegovih 30+ bodova. Uvijek je puno igrao na tijelo i pored toga bacao iznad blokova ali Poljaci su ga dobro sredili. Treća četvrtina bila je fantastična ali toliko čvrsta odbrana iscrpi igrače i nije potrajala i u četvrtoj. Svejedno mi nije bilo jasno sve ono divljanje i greške u četvrtoj i 30 sekunda pred krajem je bilo samo +3 za Poljake. To je bilo moguče izvuči. Dončič i Prepelič su pretrpjeli puno gadnih udaraca i vidjelo se jim je.

Čančar je odigrao utakmicu života, Blažič je bio strašan u trečoj, isto su imali dobre momente Dončič, Dragič, Tobey, Prepelič, Murič. Sfalilo je malo sreče barem da dođu do produženja. Ponitka i Slaughter će utakmicu zapamtiti do kraja života, posebno ako Poljaci dobiju medalju.

Navijati ću za Poljake.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 15/09/2022 21:24:55
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 16/09/2022 : 19:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
France.

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 16/09/2022 : 22:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Espana.

sangue navajo
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/09/2022 : 22:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
I eto Španaca u finalu, a većina (uključujući i mene) ih je otpisivala.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 16/09/2022 : 23:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Sto je jos ludje (neocekivanjije) velike su sanse za osvoje turnir.

Spanci nisu imali losiji sastav u koasrci 20 godina.

Ali eto.

Plus ne igraju tzv modernu kosarku.

sangue navajo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/09/2022 : 23:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Doli moderna košarka!!!
Doli košarkaški progres!!!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 16/09/2022 : 23:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Tako je.

Smorise sa pricom napad u 8 sec na nepostavljenu odbranu i centar koji prenosi loptu, sutira za tri, asistira pleju na pick and roll i slicne zajebancije.

Vratimo se tradicionalnim vrednostima.


sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 16/09/2022 : 23:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by Caleb

Francuzi su na gurku prosli i Tursku i Italiju...

Bravo Poljaci, svaka cast.




Ne znam, lepse mi deluje Francuska. Bolja je spoljna linija. Sad ce biti lagano sa Poljacima. Bice 20 razlike.



41 razlike.

sangue navajo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/09/2022 : 18:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Tako je.

Smorise sa pricom napad u 8 sec na nepostavljenu odbranu i centar koji prenosi loptu, sutira za tri, asistira pleju na pick and roll i slicne zajebancije.

Vratimo se tradicionalnim vrednostima.




Ukinit tricu.
Napad 30 sekundi.
Baren dva igrača u ekipi moraju imat brkove.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/09/2022 : 18:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ako ćemo u nove promjene, a tribalo bi jer ovo nevalja ništa, ja san za kontrasmjer.
Ostavit liniju za tricu, ali zabranit pucanje izvan linije.
Trica neka bude koš iz reketa.
Teretanu izjednačit sa duvanon i alkoholon. Jednako je štetno za razvoj košarkaša.
Atletika atletičarima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 17/09/2022 : 18:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Nema se za kog navijati, a ni simpatisati u finalu.

Najjači je Kole koji nešto smatra i analizira. Čoveče božji, Osman, Fontekio i povređeni Dončićev zglob ti spasili posao, koji ti, inače, deceniju čuvaju Pakeri, Diaoi Furnijeri. Nemoj samo ti da smatraš.

Ako za nešto navijam to je da ga sutra Skariolo nauči pameti.

Edited by - Jasko on 17/09/2022 18:53:16
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/09/2022 : 10:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Najveći naš košarkaš svih vrimena danas slavi 54. rođendan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 18/09/2022 : 10:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Dvojica sa brkovima.

Cosic i Plecas.

Dalipagic i Kicanovic.

Josip Farcic.

Slavnic i Kapicic.


sangue navajo
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/09/2022 : 20:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Nema se za kog navijati, a ni simpatisati u finalu.




U takvim slucajevima, gledam koju zemlju vise volim, istorijki, turisticki, sportski itd... Tako, da, Vamos, Espana!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 18/09/2022 20:41:54
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/09/2022 : 20:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Obe zemlje su mi istorijski, turistički i kulturološki podjednako drage (Francuska za mrvicu više), ali u sportu uvek navijam za Španiju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/09/2022 : 12:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nitko da isprati medalje :)
poljska je izbacivanjem slovenije ubila draž
polufinale francuske i slovenije bi bio šlager, a ovako smo u biti imali samo jednu polufinalnu utakmicu
njemačka očekivano osvojia broncu, iako se poljska dobro držala
španjolska je mnoge iznenadila, ali oni imaju ogromnu bazu, s puno mladih igrača koji nemaju problema s prelaskom iz juniora u seniore, kao što je to problem s našim juniorskim 'zvijezdama'
a nakon braće gasol, eto nam hernangomeza

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000