forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/09/2022 : 22:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Bude perioda igre kad Luka nekoliko napada zaredom drži loptu 20 sekundi i onda šutira step back tricu, kao Harden u najboljim danima.

Sjete me takve situacije na poznate anegdote o Draženu i Magicu. Tako su i njih 2 bili dominantni u svojim timovima, uvjerljivo odskalali talentom, sami bi od šale zabijali po 50 i više koševa i uglavnom pobjeđivali. No nakon pobjeda bi u svlačionici iz pogleda skužili da se ostali baš i ne zabavljaju igrajući takvu igru, pa su odlučili igrati timsku igru. Sličnu priču je i Jordan ispričao u Last danceu, kad je pristao žrtvovati neke svoje instikte za tim, kao presudan moment u pretvaranju Bullsa u šampionski tim.

Edited by - vukozec on 11/09/2022 22:23:31
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/09/2022 : 22:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
eh, česi baš morali zabiti 88 :))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 11/09/2022 : 22:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Baš sam danas pričao frendovima kako Hrvatska igra ružnu NBA košarku s kraja 90-tih i početka 2000-tih, a Srbija brzu momčadsku Popovu košarku kakva se danas igra u NBA.
Mi smo svoju igru odigrali kako smo znali i umjeli bez nekih izrađenih akcija i s dosta blesavih reakcija u obrani. Čak i ta bijeda bi bila dovoljna da Finci nisu pogodili hrpu nerezonskih šuteva preko ruke, a Markanen jednom u životu izgledao kao Jordan.
Za razliku od nas Srbija nije igrala svoju igru već je izgledala kao Jokić i grupa građana. Moguće kako je i mene zavarala loša grupa i loši protivnici.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 11/09/2022 : 22:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

eh, česi baš morali zabiti 88 :))



To sam i ja pomislio.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/09/2022 : 08:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ma u našoj igri je bilo i dobrih momenata, ali sve skupa nepovezano
bilo je dobrih obrambenih perioda, ali s privatiziranjem napada, ili dobrih napadačkih akcija, uz ispadanja u obrani
npr, konačno se u našoj igri počeo prepoznavat dobar pick, a kojeg su vrtili smith i mavra, najčešće s matkovićem, koji je veliki potencijal
imali smo na ovom eurobasketu više alley oop akcija nego u zadnjih 20 godina
ali to ništa ne vrijedi kad je tim loše posložen i s nekom uvrnutom hijerarhijom koja nema veze s realnošću
ovakvog šarića ja ne bih ni vodio na prvenstvo i bolje bi odigrali da smo prkačinu dali šansu- uostalom, dečko je baš protiv finske prije mjesec dana bio odličan
šarića se očito 'moralo' voditi, a on za sebe i dalje misli kako je bolji igrač nego što stvarno je
za hezonju ne znam što bih rekao - mislio sam da je s perasom u uniksu konačno složio kockice u glavi, ali ovo što je igrao je katastrofa, pogotovo ispadanja u obrani, uz pasivnost u napadu i alibi igranje leđima košu
mislim da se u realu neće naigrati

bojanovo razdoblje je završilo i bojim se da ćemo ga za 10ak godina pamtiti kao zadnje 'uspješno'

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 12/09/2022 08:27:47
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/09/2022 : 17:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Finci

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/09/2022 : 17:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Za sad neverovatno

sangue navajo
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/09/2022 : 18:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Jbg, ocekivano... Mada, objektivno, sudije navlacile za Spanjolce.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/09/2022 : 21:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Fino se kidaju Nemci i Grci. Odbrana nema, ali u napadu sve prsti.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2022 : 21:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Wagner je cudo, kakav suter jbt..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 13/09/2022 : 22:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
3 četvrtina u jednom trenutku 20-1 za Njemačku. Wtf

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/09/2022 : 22:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
87 poena za 32 minuta.

sangue navajo
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2022 : 22:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Bravo Nijemci..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 13/09/2022 : 23:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Jedanaesto polufinale za Španjolsku zaredom. Od prethodnih deset samo su 2005. ostali bez medalje.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 14/09/2022 : 08:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte
Biće veliko iznenađenje ako medalje ne podelimo mi, Grci i Slovenci.


Javno priznajem da pojma nemam o košarci.
Ovo kao da je prvenstvo u fudbalu, a ne u košarci, ko prolazi dalje.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/09/2022 : 09:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
jako dobra košarka jučer, kao i generalno na prvenstvu do sada
nema više izrazitih favorita, jedna utakmica odlučuje i nema prilagodbe ko u nba u 7
euro košarka je zatvorenija, ali i pored toga reprezentacije pronalaze put za brzu i atraktivnu igru
nijemci su me oduševili već na početku turnira i vidio sam ih kao prvog favorita, ali su onda izgubili od slovenije i malo lošije igrali, pa sam smanjio oduševljenje, ali evo njih nazad

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/09/2022 : 18:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Uloga klasicne 5 ce se radikalno promenila.

Ali to nije razlog da se tolerisu brutalni startovi na visoke igrace.

Od trenutka borbe za poziciju, do prijema lopte to pljusti.

sangue navajo
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/09/2022 : 19:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Au, ovi Zabari ce sami sebe da pobede... Bas mi krivo..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/09/2022 : 19:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ne moze uvek na gurku.

sangue navajo
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/09/2022 : 22:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Francuzi su na gurku prosli i Tursku i Italiju...

Bravo Poljaci, svaka cast.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/09/2022 : 22:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Poljska u mome srcu
U mome srcu Mazurka
Poljska nije nikad
Nije nikad dala kvislinga
Svaki dan Poloneza
Zvoni na mojim vratima
Poljski atar, narukvice
Volodine cuke biber u po cijene
Papa Vojtila i ja

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 14/09/2022 : 22:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Francuzi su na gurku prosli i Tursku i Italiju...

Bravo Poljaci, svaka cast.




Ne znam, lepse mi deluje Francuska. Bolja je spoljna linija. Sad ce biti lagano sa Poljacima. Bice 20 razlike.

sangue navajo
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2093 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 14/09/2022 : 22:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
I za koga sad dalje navijati?

https://www.instagram.com/wanderereclectic/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 14/09/2022 : 22:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Mateusz Ponitka > Luka Dončić. Da je dočekat da jedan naš jednom u playoffu tako odigra.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/09/2022 : 22:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Francusku je toliko usralo ovo prvenstvo, za nepoverovati. Ok, sreću treba i zaslužiti, ali ovoliku...

Ova utakmica Slo Polj na momente je ličila na basket teškaša u godinama. Ono kad se zamore, pa pucaju trojke bez ikakvog smisla.

Generalno, čudno prvenstvo i čini mi se da su Nemci ili Španci bliži tituli.
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000