forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 146

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/08/2017 : 19:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja sam zbog Danilovica poceo da treniram kosarku.

Sale je, u pravu si kada kazes, legenda, pre svega srpske kosarke, ali meni nikad posebno omiljen (iako one dve trice ne mozes da zaboravis). U reprezentaciji sam uvek gotivio, pored Danilovica, Bodirogu.

Nisam bas ispratio desavanja vezana za'91. pa nisam znao da je Petrovic bio odsutan. Sta je bio zvanican razlog, izgovor? Incident za zastavom? Mozda zbog NBA nije igrao?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/08/2017 : 19:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Ja sam zbog Danilovica poceo da treniram kosarku.

Sale je, u pravu si kada kazes, legenda, pre svega srpske kosarke, ali meni nikad posebno omiljen (iako one dve trice ne mozes da zaboravis). U reprezentaciji sam uvek gotivio, pored Danilovica, Bodirogu.

Nisam bas ispratio desavanja vezana za'91. pa nisam znao da je Petrovic bio odsutan. Sta je bio zvanican razlog, izgovor? Incident za zastavom? Mozda zbog NBA nije igrao?




Službeno, nije igra zbog NBA obaveza.
Njegova verzija, nakon šta je Divac u Argentini istrgnija onome navijaču zastavu iz ruke više nije ima želju nastupat za Jugoslaviju.Ovo je verzija za HDZ i njima slične a on ka polusrbin je valjda osjeća potrebu da se pere.

Realno, nije igra jer ga ekipa nije šmekala i nije joj triba. On je odavno presta bit igrač oko kojega se sve triba vrtit a to njegov ego nije moga podnit. Za mene je najbolja košarka koju je Jugoslavija igrala bila ona u Italiji 1991.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/08/2017 : 20:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

Ja sam zbog Danilovica poceo da treniram kosarku.

Sale je, u pravu si kada kazes, legenda, pre svega srpske kosarke, ali meni nikad posebno omiljen (iako one dve trice ne mozes da zaboravis). U reprezentaciji sam uvek gotivio, pored Danilovica, Bodirogu.

Nisam bas ispratio desavanja vezana za'91. pa nisam znao da je Petrovic bio odsutan. Sta je bio zvanican razlog, izgovor? Incident za zastavom? Mozda zbog NBA nije igrao?




Službeno, nije igra zbog NBA obaveza.
Njegova verzija, nakon šta je Divac u Argentini istrgnija onome navijaču zastavu iz ruke više nije ima želju nastupat za Jugoslaviju.Ovo je verzija za HDZ i njima slične a on ka polusrbin je valjda osjeća potrebu da se pere.

Realno, nije igra jer ga ekipa nije šmekala i nije joj triba. On je odavno presta bit igrač oko kojega se sve triba vrtit a to njegov ego nije moga podnit. Za mene je najbolja košarka koju je Jugoslavija igrala bila ona u Italiji 1991.



E sad ga i ti Jere zvučiš ko fejknjuz generacija.
Službeni razlog je priprema za nba sezonu i rad na sebi - kako se to sada popularno zove - a činjenice kažu da je u sred prethodne sezone trejdan i da se ostao pripremati za slijedeću sezonu i novu ulogu u ekipi, te je činjenica i da je slijedeće sezone eksplodirao, kao rezultat (i) tog rada. Nedavno sam čitao knjigu Dražen od Todda Spehra i ima detaljan opis tih priprema preko ljeta, tako da mislim da je to i stvaran razlog.
To da ga ekipa nije trebala, odnosno da više nije bio 'glavni' pa zbog toga nije htio igrat je čista glupost, jer bi isto vrijedilo i za bilo kojeg drugog igrača.
Tadašnja reprezentacija Jugoslavije je bila toliko dominantna da bi se prošetala do zlata i bez Dražena i bez Kukoča i bez Divca. Čak i bez svih troje.
Ja mislim da je Draženu tada jednostavno više značio napredak u svojoj igri od još jednog zlata s reprezentacijom.

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/08/2017 : 21:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Dovoljno je pogledati sto smo osvojili otkada njega nema,bia je lider kakvoga poslije njega nismo vise nikad imali...
A tad se u to vrime puno toga izdesavalo od 1990-1991 pa i ne cudi sto je odbia igrati

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/08/2017 : 22:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Dovoljno je pogledati sto smo osvojili otkada njega nema,bia je lider kakvoga poslije njega nismo vise nikad imali...
A tad se u to vrime puno toga izdesavalo od 1990-1991 pa i ne cudi sto je odbia igrati



Mitomanijo teška li si.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/08/2017 : 22:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

Ja sam zbog Danilovica poceo da treniram kosarku.

Sale je, u pravu si kada kazes, legenda, pre svega srpske kosarke, ali meni nikad posebno omiljen (iako one dve trice ne mozes da zaboravis). U reprezentaciji sam uvek gotivio, pored Danilovica, Bodirogu.

Nisam bas ispratio desavanja vezana za'91. pa nisam znao da je Petrovic bio odsutan. Sta je bio zvanican razlog, izgovor? Incident za zastavom? Mozda zbog NBA nije igrao?




Službeno, nije igra zbog NBA obaveza.
Njegova verzija, nakon šta je Divac u Argentini istrgnija onome navijaču zastavu iz ruke više nije ima želju nastupat za Jugoslaviju.Ovo je verzija za HDZ i njima slične a on ka polusrbin je valjda osjeća potrebu da se pere.

Realno, nije igra jer ga ekipa nije šmekala i nije joj triba. On je odavno presta bit igrač oko kojega se sve triba vrtit a to njegov ego nije moga podnit. Za mene je najbolja košarka koju je Jugoslavija igrala bila ona u Italiji 1991.



E sad ga i ti Jere zvučiš ko fejknjuz generacija.
Službeni razlog je priprema za nba sezonu i rad na sebi - kako se to sada popularno zove - a činjenice kažu da je u sred prethodne sezone trejdan i da se ostao pripremati za slijedeću sezonu i novu ulogu u ekipi, te je činjenica i da je slijedeće sezone eksplodirao, kao rezultat (i) tog rada. Nedavno sam čitao knjigu Dražen od Todda Spehra i ima detaljan opis tih priprema preko ljeta, tako da mislim da je to i stvaran razlog.
To da ga ekipa nije trebala, odnosno da više nije bio 'glavni' pa zbog toga nije htio igrat je čista glupost, jer bi isto vrijedilo i za bilo kojeg drugog igrača.
Tadašnja reprezentacija Jugoslavije je bila toliko dominantna da bi se prošetala do zlata i bez Dražena i bez Kukoča i bez Divca. Čak i bez svih troje.
Ja mislim da je Draženu tada jednostavno više značio napredak u svojoj igri od još jednog zlata s reprezentacijom.




Ostajen pri svome.
Ka šta je Đorđerviću s jedne strane dobro doša raspad države tako je dobro doša i Draženu. Dobija je novu priliku za dokazivanje.
Inače, zanimljivo je kako dosta ljudi iz njegovoga vrimena promini priču kad se kamere ugase.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2017 : 23:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Išao baciti pogled da vidim kada počinje prvenstvo, a ono se isto igra već 3 dana.
Kako nitko ništa ne piše o njemu to valjda govori koliko je košarka pala na margine prosječnog sportskog fana.
Uglavnom, prema rosterima momčadi i dosadašnjim rezultatima rekao bih da će se Španjolci prošetati do još jednog naslova.
Francusku i Litvu ne mogu uzeti za ozbiljno kada su u stanju izgubiti od drugorazrednih momčadi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/09/2017 : 00:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Prvak se zna, ostalo će biti napeto...
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 03/09/2017 : 01:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Moj favorit je Finska

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/09/2017 : 12:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Išao baciti pogled da vidim kada počinje prvenstvo, a ono se isto igra već 3 dana.



I ja takodje slucajno na internetu vidio da se trenutno igra EP.
Vidim da opet Spance favorizuju.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/09/2017 : 14:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ovog Bogdanovica nesto mediji dizu u nebesa, hoce od njega da naprave novog Djordjevica. Gledao sam tekmu protiv Rusa, ne moze ovaj Djordjevicu ni cipele da ocisti.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 03/09/2017 : 16:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Spanjolska definitivno ne moze do naslova, navodno su postavili pre brzu
podlogu, da su dva prsta crvene prasine iznad ovog parketa mogli bi vec pricati.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/09/2017 : 23:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
ispod obruča rasturili i grke :)

http://www.rtvslo.si/sport/kosarka/ep-v-kosarki-2017/mmc-na-prizoriscu/goran-je-prisel-dokoncat-zadevo-kot-se-za-pravega-mojstra-spodobi/431589

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/09/2017 23:04:29
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/09/2017 : 23:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Danas dve uzbudljive utakmice. Finci dobili Poljake, posle dva produzetka, iako su Poljaci, na minut do kraja meca, imali +9. A Izrael dobio Nemacku posle velikih prekreta tokom meca. Svabe imale sut za pobedu.

Slovenci sjajno deluju, milina je gledati Dragica i Doncica.

Spanci deluju mocno, jedino su matori, pa ih mozda umor spreci da osvoje titulu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/09/2017 : 00:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
9 razlike u tako malo vremena mogu prosuti samo momčadi koje imaju sličnu himnu, iako je ona utakmica bivše države bila puno važnija.




Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 04/09/2017 : 09:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Za ovo sta NESVRSTANI gura Kukija iznad Drazena, ne razumin se bas u kosarku i nije mi drag sport, iman neki osjecaj da je sansa da Kukoc bude proglasen sluzbeno bolji velika ka sta je ima Sneijder da dobije zlatnu loptu kraj Messija ili Henry pokraj Ronaldinha.

Moze biti da sam mitoman iz Sibenika, u osnovnoj skoli su nam pustali snimku finala iz '83, vise puta, propaganda teska!

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/09/2017 : 11:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Za ovo sta NESVRSTANI gura Kukija iznad Drazena, ne razumin se bas u kosarku i nije mi drag sport, iman neki osjecaj da je sansa da Kukoc bude proglasen sluzbeno bolji velika ka sta je ima Sneijder da dobije zlatnu loptu kraj Messija ili Henry pokraj Ronaldinha.

Moze biti da sam mitoman iz Sibenika, u osnovnoj skoli su nam pustali snimku finala iz '83, vise puta, propaganda teska!



Nije ti baš neka usporedba ovo sa Sneideron. Dapače.
Onih par godina u kojima su bili suvremenici, Kukoč je upravo ovo šta ti kažeš službeno bija najbolji igrač Evrope.

Inače, košarka iz '83 i košarka iz recimo '89 su dva različita sporta.
Ona iz '83 izgleda ka usporeni snimak košarke iz '89. Da ne pričan o obrani koja se igrala te '83, i obrani koja se igrala '89.

Mislin da si ti premlad, ali ja san ima prilike sve te igrače gledat uživo. Petrović protiv Jugoplastikine obrane nije moga prnit. Legendarna je utakmica iz sezone 87/88 u Zg-u koju je Cibona izgubila iako je 4 sekunde prije kraja vodila 4 razlike. U toj utakmici je Petrović da 19 koševa. Od tih 19, 15 u prvome poluvremenu, 4 u drugome, i ravno 0 u produžetku. Jedini igrač kojega san ja gleda i za kojega si ima osjećaj da mu nemožeš ništa je Nikos Galis.
Drugi igrač kojega nisi moga zaustavit ni na koji način je Toni Kukoč.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 04/09/2017 : 12:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Jedini igrač kojega san ja gleda i za kojega si ima osjećaj da mu nemožeš ništa je Nikos Galis.
Drugi igrač kojega nisi moga zaustavit ni na koji način je Toni Kukoč.



S naglaskom da je Galis bio gotovo isključivo šuter, a za asistencije je bio zadužen Giannakis dok je Kuki bio sposoban igrati sve pozicije.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/09/2017 : 13:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Jedini igrač kojega san ja gleda i za kojega si ima osjećaj da mu nemožeš ništa je Nikos Galis.
Drugi igrač kojega nisi moga zaustavit ni na koji način je Toni Kukoč.



S naglaskom da je Galis bio gotovo isključivo šuter, a za asistencije je bio zadužen Giannakis dok je Kuki bio sposoban igrati sve pozicije.



Nije bija klasični šuter. On je 90% koševa dava na ulaz a trice skoro nikad nije gađa. Mrzija san ga kad god je igra protiv nas.Svaki njegov ulaz je bija koš i dodatno bacanje.

Ken mi je kod njega otvorija oči. Nevjerovatan lik i nevjerovatna životna i sportska priča.
Ka šta se na Baliću vidilo da je trenira košarku jer je u rukomet donija nešto iz košarke, tako se na ovome vidi da je trenira boks. Ona fintiranja i trzaji protivnika na ulazu su čisti boks. Isto tako donija je i agresivnost iz boksa. Neznan je li iti jedan igrač tako agresivno iša na obruč. Odraz mu je bija nevjerovatan, a dok je traja taj skok nisi ima pojma u kojen će trenutku šutnit. Sve to sa 1.81 visine.
Čudo!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/09/2017 : 13:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sjajno. Nisam znao da je trenirao boks. Sad ima logike u njegovim pokretima. Ono to sam gledao na snimcima, vecina koseva je skok sut sa polu distance, iz naskoska. Prejednostavno deluje, a nije.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/09/2017 : 13:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Sjajno. Nisam znao da je trenirao boks. Sad ima logike u njegovim pokretima. Ono to sam gledao na snimcima, vecina koseva je skok sut sa polu distance, iz naskoska. Prejednostavno deluje, a nije.



Istina, ali i te koševe brojin pod "ulaze". Njemu nije tribalo namistit poziciju za šut. On bi jedan na jedan probija prvu liniju obrane i onda iša do kraja ili se diza na šut sa 3-4 metra.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 04/09/2017 : 13:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
šuter = trpa do mile volje ;)

Njegov legendarni skok unazad kojeg ni Sabonis nije bio u stanju blokirati. Čovjek od gume.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/09/2017 : 13:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Vidim sve neki metuzalemi ovdje, ko Slavko Cvitković i Boris Mutić dave pričama o Nikosu Galisu i misle da su Finska i Gruzija drugorazredne momčadi :P

Istina, izgleda da klinci više ne gledjau košarku na ovim prostorima :(

Dakle ovo je prvo prventvo na kojem možete gledati Luku Dončića, Kristapsa Porzingisa i Lauri Markkanena, te posljednje na kojem možete gledati Pau Gasola, Navarra i Gorana Dragića. Svi odreda budući hall of fameri (zapamtite sad imena ovih klinaca, pa mi javite za 20-30 godina jesam li omašio).
Također, Srbija, Slovenija i Hrvatska imaju realne šanse da uđu u borbu za medalje, a čak ni Crna Gora nije bez izgleda. Usto, Španjolci igraju vjerojatno najatraktivniju košarku ikad viđenu na Evropskim prvenstvima. Jebo vase nogomet :)

Edited by - vukozec on 04/09/2017 14:00:43
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 04/09/2017 : 14:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Pratim ja ovo prvenstvno i vrlo je zanimljivo. Niz odličnih utakmica i još više odličnih pojedinaca.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 04/09/2017 : 14:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Letonci sutiraju (trenutno) 16/28 za tri. Porzingis nadmocan u svim segmentima. Momak je klasican bek od 220cm.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 146 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000