forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 146

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/04/2015 : 23:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

dame i gospodo
ŽARKO PASPALJ
predivan razgovor koji je s njim vodio naš Mairosu
uživajte
http://www.vice.com/rs/read/zarko-paspalj-nas-covek-u-srcu-teksasa-i-nba


Sjajno ispricanana prica starih dobrih vremena
Palja legenda..secam se neke njegove slike u to vreme
boravka u NBA, Zare igra bilijar
Mairosu, bas sam se pitao gde je, vidi se nacitan,
sjajno je vodio intervju, prava enciklopedija
Kako sam jedan od onih sto za vreme play offa na
posao idu "krvavih ociju" , potpuno se slazem sa Paljom,
proslogodisnje finale i kosarka San Antonija bilo je
nesto najbolje sto sam gledao ikad
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 14/04/2015 : 20:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Odlična tekma Budućnost-Cedevita, da vidimo hoće li derbi donijeti sličnu završnicu...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2015 : 16:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/mladi-kosarkasi-ostaju-bez-sp-a-hrvatske-nade-nece-igrati-jer-nose-krive-tenisice-/1373166/

naša u19 reprezentacija je favorit za medalju,
odavno nije viđena tolika koncentracija talenta u jednoj generaciji
možda su kandidati i za zlato, ali to ipak ovisi o tome kakvu ekipu su poslali amerikanci
ali što to vrijedi kad se radi o HKS-u
nedavno su se obrukali sa ženskom ekipom
sada imaju probleme s patikama
a opozicija radić-drakšić-krim-nesposobnom savezu je hdz-šuker savez
http://www.index.hr/sport/clanak/predizborna-bitka-za-hrvatsku-kosarku/827418.aspx

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 27/06/2015 16:10:52
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/06/2015 : 16:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Što bi reka jedan moj prijatelj: "Ako je HNS podružnica HDZ-a, onda je HKS središnjica."


Trljam ruke.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2015 : 16:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ali da se vratim na početak topika i onaj bodirogin / dankov dribling
evo malo spanoulisove izvedbe
po meni, nakon bodiroge, on to najbolje radi

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/07/2015 : 19:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
I bez Žižića i Bendera prođosmo Kanađane.

Pitam se gdje bi nam bio kraj da nam vodstvo nije vagon šupčina i uhljeba kojima su bitniji sponzorski ugovori od uspjeha reprezentacije.

No, nema veze. Bitno da peglamo.

Dajte nam te Turke!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/07/2015 : 18:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Upravo završilo polufinale SP U-19 Hrvatska - Turska 91:56, kao da su igrali protiv amatera.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/07/2015 : 21:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Poserem se na Džordan Brend.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/07/2015 : 23:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
u ovih godinu dana je nekompletna hrvatska generacija prešišala svoje vršnjake iz turske
koji su ih lani pobijedili i osvojili naslov U18 prvaka europe
ne znam da li su se oni i koliko su se promijenili od prošle godine, ali za pretpostaviti je da je većina generacije tu
očito je da su naši dečki više napredovali, pa su ih i bez najboljih pregazili
a taj brži napredak je rezultat igre naših u PH i ABA ligi, dok mladi turci još ne mogu ni prismrdit seniorskim rosterima svojih bogatih klubova
eto, nije svako zlo za zlo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/07/2015 : 15:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
prijenos finala na HRT4 u 19:35
ja mislim da bi naši trebali odigrat bolju utakmicu s amerima nego prije nekoliko dana
jer tada su još bili pod dojmom neigranja bendera i mazalina
a u zadnjim danima su se uigrali u ovom sadašnjem sastavu, neki koji su trebali igrati malo su preuzeli odgovornost i tako to, ekipa se prilagodila...
u svakom slučaju, o zlatu bi se dalo razmišljat da su kompletni, ovako je finale veliki uspjeh

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/07/2015 : 15:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih nekoliko utakmica igraju sve bolje kako je protivnik sve jači, možda će finale odigrati najbolje do sada ali ne treba očekivati nekakva čuda. Bit će dobro ako uspiju unijeti malo neizvjesnosti kako je to uspjelo Grcima u polufinalu kada su se u nekoliko navrata približili na 3-4 razlike.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/07/2015 : 21:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Jedno slobodno bacanje nas je dijelilo od naslova, steta...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/07/2015 : 21:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jebiga, život je takav. Mislim da je bolje izgubiti 20 razlike nego ovako u produžetku, pogotovo kada si 4 sekunde prije kraja propustio pobjedu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/07/2015 : 00:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nije mi jasno što je i tko i zašto dovikivao božiću između dva bacanja
ali to se ne radi
ali nema ni veze
i da je pogodio, ameri bi imali dovoljno vremena da zabiju koš
u svakom slučaju, moje čestitke dečkima
kad ova generacija stasa za par godina, uz par godina starije hezonju i šarića i par veterana
i eto nama i seniorske medaljev
jedino me brine što i dalje nema playmakera na vidiku

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/07/2015 : 09:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Slaba je to utjeha za Arapovića.

http://www.hrsport.net/vijesti/487469/kosarka-reprezentacija/jalen-brunson-mvp-svjetskog-prvenstva-marko-arapovic-u-najboljoj-petorci/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/07/2015 : 14:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako za nekoliko godina seniorska momčad ne bude veliki konkurent za zlatna odličja na EP onda stvarno nema nade za domaću košarku.

http://www.hrsport.net/vijesti/487474/kosarka-reprezentacija/nazor-nismo-osvojili-srebro-nego-izgubili-zlato-ova-generacija-moze-vratiti-kosarku-gdje-joj-je-mjesto/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/07/2015 : 16:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
za 4-6 godina bi ova generacija trebala biti pri vrhu europe
ovi dečki (uz šarića i hezonju) nisu isto kao svi silni talenti koji su se pogubili u zadnjih 15 godina
ovi momci će biti top svjetski igrači
marko arapović je već sada bolji nego što mu je otac ikada bio
mali žižić će biti 5x bolji od brata
nik slavica je zvijer već sada
dragan bender je najveći talent kojeg smo imali još od kukoča
zubac je pravo otkriće, djeluje mi kao nešto manje vješti ante tomić, ali zato većeg atletskog potencijala
uz pravi razvoj nema nikakve sumnje da će oni biti svjetske klase
ali da bi došle medalje, mora i savez funkcionirat kao sat
a tu sam malo skeptičan
evo ti slovenaca
godinama su imali igračku bazu za medalju, ali stalno netko ne igra, ovaj posvađan s ovime, onaj neće zbog trenera, trećemu se neda... i ostadoše janezi bez ijedne medalje, iako su imali kvalitetu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/07/2015 : 17:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Iz generacije kad je Srbija bila svetski prvak do 19, i danas igraju bitnu ulogu: Mačvan, Raduljica, Marković, Kešelj, Marjanović...
Neće svi postati klasa, ali većina verovatno da. Inače, u tom finalu do 19 igrao je Stef Kari koji je sada svetlosnim godinama ispred svih. A Mačvan, tadašnji MVP, je igrač proseka.
Ne mora ništa da znači uspeh. Takođe, Srbija je na zadnja dva prvenstva gubila finala, a da nemam pojma ko je tada igrao. Jedan Nemanja Aleksandrov je trebao, kaobajagi, biti najveći potencijal domaće košarke, a vrhunac uspeha mu je bilo igranje za nekog nemačkog prvoligaša.
S druge strane, Šarić i Hezonja nisu imali ovakav uspehe, ali su se (i dalje se) pravilno razvili.

Edited by - Jasko on 06/07/2015 17:23:14
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/07/2015 : 17:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ja sam zadovoljan viđenim.
Ovi momci su igrali onako kako to želim od A reprezentacije; mirno, staloženo, bez srljanja i glavinjanja, kontrolirali su skok (i defanzivno i ofanzivno) i hermetički zatvorili reket.
Po meni, samo je skraćena rotacija bila presudna i zato smo izgubili (svladao nas umor + Arapovićevih 5 osobnih).
I kad na to dodamo američkih 0.400 za tri na naših mizernih 7-8% - ovo je čak i mala razlika.

Budućnost je svijetla, samo da je u'ljebi ne ujebu.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/07/2015 : 17:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
E da, i highlight finala je bila ona Slavičina blokada kad je u 3 na 1 skinuo onom Ameru layup!

@ken2 - zašto misliš da će biti problem oko playa?
Meni se ovaj mali Filipović (KK Split?) čini kao sasvim solidan kreator.
Jedino ima manjih problema s vanjskim šutom (ali sinoć su zapeli svi u tom segmentu pa ga se ne može posebno ni izdvajat).

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/07/2015 : 21:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2646 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/07/2015 : 22:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Već dugo nisam gledao neki naš tim koji igra tako disciplinirano te trenera koji tako dobro prilagođava igru situaciji na terenu. Bez obzira na poraz, uživao sam u gledanju utakmice.

Kad je u pitanju play, slažem se s Kenom. Filipović je jučer previše sličio Planiniću u njegovom carinjenju lopte i smanjivanju protočnosti napada, bez njegovih dobrih osobina.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2646 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/07/2015 : 22:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Kad se pogledaju rezultati na europskim prvenstvima U-18 (igraju se od 1964.), Hrvatska je na trećem mjestu na vječitoj listi, odmah iza SSSR-a i SFRJ (Srbija, Francuska i Španjolska imaju isto po tri zlata, ali manje srebra).
Gotovo nepogrešivo mogu spojiti svako U-18 zlato SFRJ sa zlatom seniorske reprezentacije dok se fenomenalni uspjeh U-18 Hrvatske između 1994. i 2002. (pet finala uzastopno, dva zlata i tri srebra) desio u vrijeme raspada hrvatske seniorske košarke.
Možda zlato iz 2012. iza kojeg je uslijedila seniorska bronca 2013. nagovješta bolje vjetrove.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/07/2015 : 00:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Kad se pogledaju rezultati na europskim prvenstvima U-18 (igraju se od 1964.), Hrvatska je na trećem mjestu na vječitoj listi, odmah iza SSSR-a i SFRJ (Srbija, Francuska i Španjolska imaju isto po tri zlata, ali manje srebra).
Gotovo nepogrešivo mogu spojiti svako U-18 zlato SFRJ sa zlatom seniorske reprezentacije dok se fenomenalni uspjeh U-18 Hrvatske između 1994. i 2002. (pet finala uzastopno, dva zlata i tri srebra) desio u vrijeme raspada hrvatske seniorske košarke.
Možda zlato iz 2012. iza kojeg je uslijedila seniorska bronca 2013. nagovješta bolje vjetrove.



kad me sad nije šlogiralo...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/07/2015 : 00:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
što se tiče pleja, njega je najteže stvorit i tu mi kiksamo cijelo stoljeće
solidnih plejeva će se naći
ali ja pričam o klasnim igračima
pričam o igraču tipa đorđevića, o genijalcu kao što je teodosić
ili barem o odličnim plejmejkerima tipa prigioni, rubio, sretenović, obradović, ili o plej/bek klasnim igračima poput llulla
toga kod nas nema od pitajboga kada, valjda još od đerđe
a na svim drugim pozicijama smo imali velike igrače

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 146  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000