forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/05/2016 : 18:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Sa dvojicom sa popisa sam isao u srednju
Očito su pokupili neke poteze :P
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/06/2016 : 23:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
http://hrsport.net/vijesti/495721/kosarka-reprezentacija/uspjesna-posljednja-provjera-hrvatske-uoci-torinskih-kvalifikacija/

Bolje da su igrali međusobno, nego protiv ovakve Češke.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/06/2016 : 09:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tom istom razlikom su izgubili prošle godine na EP-u od Češke kada je bila puno važnija utakmica.
Ne očekujem ništa od ovih kvalifikacija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2016 : 10:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
znam da neću ispast 'popularan'
ali naša reprezentacija je bez ante tomića upola slabija
usprkos svim njegovim slabostima i nepostojanju sustava kojeg ima u barci

ali opet,
čak i s njim bi nam šanse za prolaz bile minimalne
italija je domaćin i ima sjajnu ekipu, jesu malo divlji, ali po meni su favoriti
grčka je mlada i perspektivna, oslabljena bez spanoullisa i printezisa, ali još uvijek jača od nas, pogotovo pod koševima, a o crnom anti da ne govorimo - vidjet ćemo koliko je napredovao od prošle godine i u kakvoj formi će biti
a mi ni s afrikancima nećemo lako
tako da sam mišljenja da je ovu šansu s kvalifikacijama trebalo iskoristiti na drugačiji način
da ne igramo ovaj turnir, igrali bi kvalifikacije za EP i tada nitko stariji od 25 ne bi došao, a pitanje je da li bi mladi uopće izborili sudjelovanje
ovako smo to preskočili i dobili šansu da već od ove godine počmemo sa stvaranjem ekipe koja bi za 4-5 godina donosila medalje
ali to podrazumijeva dugoročno rješenje izbornika, a ne uzeti onoga koji je jedini pristao samo na ovo ljeto
i to podrazumijeva pametne ljude u savezu, a znamo kako je tamo
ajde, bar su oko reprezentacije okupili kukoča, rađu i stojka, pa onda ovi mladi mogu profitirat samo slušajući ih na kavi, a kamoli da im pokazuju bilo što na treninzima

naravno, ne znači to da neću pratit i nadat se prolazu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 27/06/2016 : 17:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Volio bih da Tomić igra jer je reprezentacija s njim bolja (ne baš duplo bolja). I mene često naljuti, ali je sigurno najbolji hrvatski igrač.
Slažem se da su Talijani favoriti, a nama dajem blagu prednost pred Grčkom. Mislim da nismo bez šanse.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 27/06/2016 : 17:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Tim za kvalifikacije:
Bojan Bogdanović, Mario Hezonja, Roko Leni Ukić, Krunoslav Simon, Luka Babić, Rok Stipčević, Filip Krušlin, Dario Šarić, Željko Šakić, Marko Arapović, Miro Bilan, Darko Planinić
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 27/06/2016 : 17:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
krušlin nemre igrat u prvoj petorci cibone kak spada, a u reprezentaciji je.

ima meku reku,al to je sve.

u obrani slab, a za jednog beka gađa slobodna ko centar.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2016 : 18:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
krušlina sam zapamtio prošle godine u finalu sa cedevitom
time out prije zadnjeg napada i čuje se što im rimac govori
kaže: lopta ide krušlinu ili ne znam više kome, ovisno o tome koga preuzme pilepić i taj onda ide na ulaz
i pilepić ode na krušlina i ovaj ga izvoza i zabije
super akcija bila, ali to je jedina utakmica koju su dobili

inače, ni ja ne mislim da je on trebao biti na popisu, ima već 27, nema prostora za neki veliki napredak, odsjedit će kvalifikacije, a za takvu ulogu bi bolji bio neki klinac kojemu bi i takvo iskustvo koristilo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/06/2016 : 23:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Potvrda na terenu je često bila bolna točka, ne vidim kako bi sada moglo biti drugačije.

http://hrsport.net/analize/495754/kosarka-reprezentacija/hrvatska-ima-kvalitetu-za-rio-ali-treba-to-i-potvrditi-na-terenu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2016 : 12:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://hrsport.net/vijesti/495835/kosarka-reprezentacija/hrvatska-u-lovu-na-cetvrti-olimpijski-nastup/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2016 : 12:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Osim u Torinu, košarkaši će se za mjesta na Olimpijskim igrama boriti na turnirima u beogradskoj Kombank Areni i u glavnom filipinskom gradu Manili.
Na turniru u Beogradu domaćin Srbija je u statusu izrazitog favorita, a momčad pod vodstvom Aleksandra Đorđevića u skupini će za suparnike imati Angolu i Portoriko, dok će se u drugoj grupi za mjesta u polufinalu boriti Češka, Latvija i Japan.
Na Filipinima je reprezentacija domaćina u skupini s Francuskom i Novim Zelandom. Dvojac iz te grupe će se u polufinalu namjeriti na najbolje dvije reprezentacije iz skupine u kojoj su Turska, Kanada i Senegal.
Plasman na OI u Rio de Janeiru već je osiguralo devet reprezentacija - SAD, Brazil, Australija, Nigerija, Venezuela, Argentina, Španjolska, Litva i Kina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/07/2016 : 23:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Očekivan poraz od Italije, sada treba težim putem preko Grčke tražiti priliku za eventualan revanš u finalu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/07/2016 : 00:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ipak prvo trebaju dobit tunis
a to neće ići lako
večeras su grizli i imali motiva, a protiv tunisa će još razmišljat o ovoj utakmici
šarićevo silovanje lopte, glumljenje šefa ekipe i uzimanje sto šuteva sigurno ne pomaže u team buildingu
u biti, babo je jedini klasni igrač kojeg za sada imamo
ukić se trebao umirovit, a bilan kao mvp ABA lige i nije neka reklama za tu ligu
a što reći o aci
ja sam ga volio kao igrača, ali ovo njegovo trenersko provociranje, ulasci u teren, redovite tehničke greške... ja to ne mogu gledat
o tome kako je selektirao i vodio ekipu neću ni govorit

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/07/2016 : 17:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Italija je igrala jako loše i ipak su nas dobili. Nevjerojatno je koliko otvorenih šuteva naši mogu promašiti. Šarićevo zabijanje 1 na 5 i Acino izazivanje nervoze u momčadi neću ni komentirati.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/07/2016 : 23:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Prvo poluvrijeme je bilo užasno. Na poluvremenu sam čak i ja odustao.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/07/2016 : 23:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
na kraju su ipak zabili 70 koševa :)
male su nade protiv grčke, samo njihovi centri će nam zabit 40 koševa
minimalnu nadu daje činjenica da smo se i ovakvi kakvi jesmo solidno držali protiv talijana

i dalje mislim da ekipa s benderom, žižićem, zubcem, arapovićem, dukanom, katićem , čak i slavicom - uz babu, daria, maria i simona (i tomića da je htio) ne bi bila ništa lošija (u ovom trenutku) od ove nevjerojatno loše složene ekipe
jasno je da je trenutni roster splet okolnosti i otkazivanja, ali opet je to sve loše postavljeno s nerealnim procjenama i nedostatkom pogleda unaprijed

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/07/2016 : 19:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uz ovakvu crnu rupu šanse protiv Italije su gotovo nepostojeće, pa ne možeš nakon vodstva +24 dopustiti da ti protivnik povede i zakomplicira utakmicu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 08/07/2016 : 20:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Klasična Hrvatska, bolje da nisam ni gledao utakmicu jer bih obolio na živce.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/07/2016 : 22:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://hrsport.net/vijesti/495956/kosarka-reprezentacija/aco-petrovic-bit-cemo-sto-posto-spremni-za-finale/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/07/2016 : 23:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
u prvoj četvrtini je sve ulazilo, zabili su 31 koš, skoro pola svih
kasnije su stali, što je razumljivo, ali su se grci potrošili stižući rezultat
ni prva ni zadnja utakmica gdje onaj koji gubi stigne rezultat i ipak izgubi
u zadnjoj četvrtini odlična obrana
hezonju su u orlandu dobro naučili
a babo je klasa

da bi sutra pobijedili obrana mora biti dobra kao i danas, babo se mora odmoriti, bilan mora odigrati dobro kao danas, planinić isto tako, a aco da ne dobije tehničku u ključnom trenutku
plus još bi talijani trebali imati loš šut kao i grci danas
dakle, šanse postoje, ali nisu velike
pogotovo što nema apsolutno nikakve šanse da aco opet ne napravi sranje
ne može se on suzdržat, a suci ga za divno čudo toleriraju koliko god mogu
meni bi dobio tehničku kod prvog ulaska u teren
a tip je stalno unutra, šulja se iza suca i vjerojatno prigovara
ne shvaćam ja to pa da me ubiješ
trener treba smirivat svoje igrače, a ne unosit nervozu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/07/2016 : 23:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovo je kidanje živaca, točno sam znao da će Talijani zabiti i izboriti produžetke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/07/2016 : 23:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Što teže, to slađe. Kapa do poda Aci i radišnim momcima predvođenim Bojanom Bogdanovićem

loading...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16193 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/07/2016 : 23:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast Hrvatima... za malo da se Italijani provuku...
Odlican mec.. muski i hrabro.
Simon je stvarno dobar igrac.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/07/2016 : 23:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Bravo! Ipak se vraćamo u vrh europske košarke.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/07/2016 : 23:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Fala qurtzu, nek su i ovi luzeri jednu bitnu utakmicu dobili.
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000