forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/09/2018 : 14:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Đoković se zaista neočekivano brzo vratio u velikom stilu u drugoj polovini godine. Sinoć je bilo malo nervozan, ali strašno je igrao. Sad ni prvo mjesto nije više daleko, do kraja godine ništa ne brani.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/09/2018 : 16:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by DODSFERD

Već sama činjenica što uvlači prste u guzicu tijekom meča je dovoljna da se njegovo ponašanje na terenu ne može nazvati pristojnim.
A što se tiče korektnosti njegovih izjava najbolje svjedoči ona prije meča sa Thiemom ''razbit ću ga, on ne može na betonu da se namjesti na moje lopte'', kad ono vidi vraga, meč otišao u 5 setova i odlučivala jedna lopta.
Što se tiče Federera imaš krive informacije, ne preskače on turnire zbog povreda već bira one najvažnije s obzirom da u ovim godinama ne može igrati sve.
Ne znam na osnovi čega očekuješ da Nadal prestigne Federera, zar misliš da će iduće godine osvojiti sva 4 Grand Slama da bi ga prestigao?
Ono što osvoji do kraja iduće godine to će biti to, možda još eventualno Roland Garros 2020. i nakon toga će ga sustići godine a vjerojatno i ozljede.
Svaka sezona šljake će ostavljati sve više tragova na njemu, to se vidi već ove godine jer je nakon RG-a odigrao samo nekoliko turnira i koljena su počela popuštati.
2020. će imati 34 godine i nema šanse da mu tada tijelo izdrži napore zemljanog dijela sezone kada u mjesec i pol obavezno igra po 5 turnira.
Najsmješniji su mi oni koji smatraju da će on osvajati Roland Garros dok god je u stanju hodati i da je samo taj turnir dovoljan da prestigne Federera... lik definitivno ima najneobjektivnije fanove i to su većinom slučajevi za medicinsko istraživanje.


Pa vidiš da sam stavio "povreda" za Federera, navodnici nisu slučajno tu.
Nadala su mrzitelji sahranili još kod prve povrede koljena, i gle, čovjek još uvijek igra i prvi je na listi. Hmm... Ne kažem da će sigurno stići Feda, ali ne bi uopšte bilo čudno da uspije.
Čudno mi kako navijaš za ovu primitivku Serenu, a Nadala prozivaš za izjave.
Zbog takvih neobjektivnih mrzitelja bih volio da Nadal prestigne Federera, samo da se jedete čitav život.


Ajde ne dramatiziraj kao kakva uvrijeđena damica, nisam to navikao od tebe.
Kakvo živciranje cijeli život zbog tako banalne stvari kao što je jebeni tenis? Ako nisi skužio ja ovdje više provociram Nadalove navijače kao što je ono feminizirano stvorenje (isto kao što on radi drugima) koje dođe samo svršavati kada njegov miljenik pobijedi, a uvrijeđeno skače kada se loše piše o njemu.
Baš me zaboli zadnja dlaka na lijevom jajetu zbog toga što se milijunaši natjeravaju po terenu, mogu jedino imati nekog svog favorita i ništa više od toga.


Kakva uvrijeđena damica, šta trabunjaš? Pa ti si taj kog Nadal boči, ne ja.
Da te zaboli dlaka, mudo, šta god već, ne bi ovdje godinama pisao pisao gadarije o Nadalu. Nešto tu ne štima. Al dobro, ako ti je to zadovoljstvo, samo udri, pravi se da nisam ništa napisao.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2018 : 16:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prašinar, češoguz i slične riječi su tebi gadarije? Nisam znao da si odjednom postao tako osjetljiv s obzirom čega sve ima na ovom forumu.
Već sam rekao da volim provocirati (na sportskoj razini, naravno) Nadalove navijače, isto kao što neki provociraju recimo čitatelje Zagora govoreći da je to strip za djecu.
I uopće nisi u toku, to radim negdje od prošlogodišnje sezone šljake, što je ipak daleko od ove tvoje izjave "godinama".
Ali, tko si uopće ti da se ja tebi opravdavam? Ako si Nadalov odvjetnik onda ima smisla, u suprotnom su sve ovo samo šuplje priče koje nikoga ne trebaju doticati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/09/2018 : 17:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Pa ko je osjetljiv? Nisam ništa nikad ni napisao na tvoje komentare o Nadalu dok nisi spomenuo njegovo sportsko ponašanje, tu je Nadal jedan od najkorektnijih tenisera. Tako obično reagujem kad ljudi baš odu u krajnosti koje nemaju veze s vezom. Tako sam reagovao i Barselonistima kad počnu lupetati iz svog slijepog idolopoklonstva prema Mesiju i Blaugrani.
Nit sam navijač Nadala, nit protiv Barselone, čisto mi smiješno bude to pretjerivanje.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/09/2018 : 21:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
NADAL OTPADA ZA POLUFINALE:

Španjolska ostala bez najboljeg igrača za Francusku

Prvi tenisač svijeta Rafael Nadal će zbog ozljede koljena propustiti susret polufinala Davis Cupa protiv Francuske (od 14. do 16. rujna), objavio je u subotu, dan nakon što je Španjolac predao polufinalni meč US Opena, Španjolski teniski saveza (RFET).

“Rafael Nadal neće moći igrati susret protiv Francuske u Lilleu. Zbog ozljede koljena koju je zaradio na US Openu neće moći igrati polufinale”, izjavio je izbornik španjolske Davis Cup reprezentacije Sergi Bruguera.


“Sastavio sam kalendar prema svojim ciljevima, među kojima je Davis Cup. To je jedan od razloga zbog kojih nisam igrao na turniru u Cincinnatiju sredinom kolovoza. Jako sam žalostan što ne mogu pomoći reprezentaciji da se plasira u finale”, objavio je Nadal na svom tweeteru.

Zbog ozljede u petak predao polufinalni meč
Španjolac je zbog ozljede u petak predao polufinalni meč Argentincu Juanu Martinu Del Potru koji je vodio 7-6 (7/3), 6-2 nakon dva sata igre.

Kao zamjenu za Nadala Bruguera je u reprezentaciju pozvao Alberta Ramosa, 52. tenisača svijeta, koji je u veljači s dvije pobjede u pojedinačnim mečevima u susretu protiv Velike Britanije osigurao Španjolskoj plasman u četvrtfinale.

Španjolska do sada četiri puta osvajala Davis Cup
Španjolska je do sada četiri puta osvajala Davis Cup 2004., 2008., 2009. i 2011., a osim Ramosa u Lilleu će se za plasman u finale boriti Pablo Carreno (ATP-12.), Roberto Bautista (ATP-22.), Feliciano Lopez (ATP-63.)i Marcel Granollers (ATP-107.).

Francusku reprezentaciju, braniteljicu naslova, čine Lucas Pouille (ATP-17-), Richard Gasquet (ATP-25.), Benoît Paire (ATP-56.), Nicolas Mahut (ATP-131) I Julien Benneteau (ATP-60.).
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/09/2018 : 21:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska i Francuska favoriti za finale, ukoliko dođu do finala nadam se da će biti bolje nego u Rusiji
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/09/2018 : 22:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Uze Đoković i US open. Sinoć je Delpo odigrao dosta dobro, ali osim nekoliko gemova u drugom setu nije imao šanse. Kad Novak igra kako zna, uz onaj njegov maksimalni fokus, malo ko mu može zaprijetiti.

Inače, vidim da su navijači odmah krenuli u licitaciju i planiranje stizanja i prestizanja Nadala i Federera po broju GS turnira, što je i očekivano ali nije baš pametno u ovom trenutku. Daleko su i jedan i drugi a godine nijednome ne idu baš u prilog.

Ono što mi se čini izglednim je da je Federer završio sa osvajanjem GS turnira, da Nadal ima lijepu šansu da ga makar stigne u narednih 2-3 godine ako ga zdravlje posluži, a da će Novak ukoliko bude zdrav i voljan moći da osvoji još nekoliko. Koliko je to nekoliko zavisi od mnogo faktora.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/09/2018 : 22:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Uze Đoković i US open. Sinoć je Delpo odigrao dosta dobro, ali osim nekoliko gemova u drugom setu nije imao šanse. Kad Novak igra kako zna, uz onaj njegov maksimalni fokus, malo ko mu može zaprijetiti.

Inače, vidim da su navijači odmah krenuli u licitaciju i planiranje stizanja i prestizanja Nadala i Federera po broju GS turnira, što je i očekivano ali nije baš pametno u ovom trenutku. Daleko su i jedan i drugi a godine nijednome ne idu baš u prilog.

Ono što mi se čini izglednim je da je Federer završio sa osvajanjem GS turnira, da Nadal ima lijepu šansu da ga makar stigne u narednih 2-3 godine ako ga zdravlje posluži, a da će Novak ukoliko bude zdrav i voljan moći da osvoji još nekoliko. Koliko je to nekoliko zavisi od mnogo faktora.


Navijaci ko navijaci...potpuno je nebitno koliko ce Nole osvojiti. Bitnije je kako ta "momcina" igra ovu igru. Nole zvani zid
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/09/2018 : 07:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bravo Nole!
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 12/09/2018 : 07:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Da ne prođe i bez ovog čuvenog detalja, kao što je bilo i pre 3 godine.

https://twitter.com/BasiaID/status/1039025702249660417?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1039025702249660417%7Ctwgr%5E373939313b636f6e74726f6c&ref_url=https%3A%2F%2Fparapsihopatologija.com%2Fforums%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FBasiaID%2Fstatus%2F1039025702249660417

Edited by - maelstrom on 12/09/2018 07:34:35
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/09/2018 : 19:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska lakoćom nakon prvog dana vodi 2:0 protiva starih mušterija Amerikanaca, finale s Francuzima blizu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/09/2018 : 20:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako ne treba praviti ražanj dok je zec još u šumi, mislim da je bolje igrati protiv Francuza u finalu.
Nisu oni trenutno u nekoj formi, i Čilić i Ćorić mogu pobijediti svakoga od njih (ali i izgubiti), čak im ni par nije neka prednost bez obzira što dvojac Mahut/Herbert spada u svjetski vrh.
Protiv Španjolaca sa Nadalom odmah startaš sa 0-2 što znači da moraš dobiti preostala 3 meča, a to je protiv klasičnih zemljaša teška misija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/09/2018 : 20:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako! S našima se nikad ne zna!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/09/2018 : 07:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da li se ove godine igra finale na neutralnom terenu ili idemo u Francusku?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/09/2018 : 12:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još ove godine je po starom, ako prođe Hrvatska će igrati u gostima bez obzira na protivnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/09/2018 : 12:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Šteta, bilo bi ipak lakše dobiti Francuze u Dubaiju nego u Francuskoj.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/09/2018 : 18:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
fantastičan tenis u parovima--2-2 u setovima i trenutno 3-2 za nas serviraju ameri

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 15/09/2018 18:17:48
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/09/2018 : 19:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vratio se samo jedan od braće Bryan i odmah napravio probleme.
Previše propuštenih prilika i promašaja za ovakav susret, prva 2 seta doslovno poklonjena Amerikancima.
Ne shvaćam ni zašto se kod zadnjeg poena Pavić izmaknuo, a mogao je zakucati samo da je ispružio ruku.
Uglavnom, Čilić sutra mora pobijediti svoj susret, jer ako bude odlučivao Ćorić u zadnjem protiv mladog Tiafoea moglo bi biti iznenađenja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/09/2018 : 13:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Čiliću, treba znati izgubiti tie-break kada vodiš 6:1.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/09/2018 : 13:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je jednom Seleš to napravila Graf u jednom finalu GS izvukla 6:1 u TB, Marin ko Marin umjesto sigurnih 2-0 sad je 1-1, sve je tu moguće!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3745 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 16/09/2018 : 13:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Uf ako Cilic ovo izgubi a Coric protiv mladog kolege, veliki pritisak

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/09/2018 : 13:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Murray također stigao zaostatak od 6:1, ne sjećam se protiv koga je to bilo, ali sigurno ne protiv nekog top 10 igrača.
Federer je nadoknadio 6:2 protiv Roddicka u finalu Wimbledona, Roddick je tada napravio ogroman promašaj u situaciji kada je mogao povesti 2:0 u setovima.
Što se tiče Čilića, njega nije teško pobijediti kada počne griješiti u nizu jer tada protivnici samo vraćaju loptice i slajsaju do besvijesti čekajući da ovaj zapuca u mrežu ili promaši teren.
To isto je pokušavao Tiafoe prekjučer u zadnjem setu i odmah je isti otišao u potpunu neizvjesnost.
Mislim da nema kruha u ovom meču, morat će Ćorić vaditi kestenje iz vatre, jest na zemlji blagi favorit protiv Tiafoea, ali samo ako će imati svoj dan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 16/09/2018 13:48:49
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/09/2018 : 14:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijem zašto Querrey nije igrao prvi susret kada je vidljivo da je bolji igrač od Johnsona, bez obzira što danas nema raspoloženog protivnika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/09/2018 : 14:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon preokreta u 2. setu potpuno očekivana pobjeda Querreya, bilo bi čudno da je završilo drugačije.
Takva Čilićeva mentalna blokada ne postoji kod nikoga drugoga, zadnji gem je to najbolje pokazao. Koliko puta sam vidio takav slučaj kod Čilića, servira za ostanak u setu ili meču i onda potpuno padne pod pritiskom.
Izgubiti od Querreya na zemlji je nešto slično kao kad izgubiš od Pelle na travi, ne sjećam se da je ijedan od te dvojice na tim podlogama dobio nekog top 10 igrača osim Čilića.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/09/2018 : 17:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Srećom Borna izvlaći stvar!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000