forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3081 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 20/08/2018 : 00:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Bravo kralju!




Cestitke Novaku na osvajanju titule u Sinsinatiju na posljednjem, 9 mastersu koji mu je falio i ulasku u istoriju kao jedini teniser koji je to uradio
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2018 : 00:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nitko kao Peter Polansky, Kanađanin na neobičan način ispisao tenisku povijest
Veliku dozu sreće treba imati tenisač koji bude poražen u posljednjem kolu kvalifikacija nekog Grand Slam turnira, a upravo to imao je kanadski tenisač Peter Polansky.
Peter Polansky poražen je u trećem kolu kvalifikacija za US Open od Donalda Younga 7:5, 1:6, 6:3, no ušao je u glavni ždrijeb kao sretni gubitnik. Međutim, to ne bi bilo nimalo čudno da se to nije dogodilo i na svakom prethodnom Grand Slamu ove sezone, Australian Openu, Roland Garrosu i Wimbledonu.
Nijedan tenisač u povijesti to nije uspio niti tri puta u sezoni, ali Peter Polansky bio je sretne ruke četiri puta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 04/09/2018 : 11:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Ništa od teniskog klasika u četvrtfinalu, Milman izbacio Federera.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3738 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 04/09/2018 : 12:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ovaj poraz naznacuje kraj Federera kakvim ga znamo, da sada ode u mirovinu nitko mu ne bi mogao zamjeriti

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 00:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čim ne ide odmah predaja, od ovog prašinara nikad sportaša što se tiče ponašanja na terenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/09/2018 : 13:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čim ne ide odmah predaja, od ovog prašinara nikad sportaša što se tiče ponašanja na terenu.


Nadal je jedan od najkorektnijih sportista uopšte, što se ponašanja na terenu tiče (da ne ulazim u to da li uzima nedozvoljene supstance). Znam da ga mrziš, ali pokušaj bar malo biti objektivan. Federer pola turnira ne igra zbog "povreda", Đoković svojevremeno malo-malo predavao mečeve, Nadal je uvijek ginuo na terenu.
To da se ni meni ne sviđa što je zbog dominacije na šljaci drugi najbolji svih vremena, e jbg. Tako je kako je, čovjek ima 17 GS i vjerovatno će prestići Feda. Ovom ostaju samo sedmice na broju 1.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 15:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Već sama činjenica što uvlači prste u guzicu tijekom meča je dovoljna da se njegovo ponašanje na terenu ne može nazvati pristojnim.
A što se tiče korektnosti njegovih izjava najbolje svjedoči ona prije meča sa Thiemom ''razbit ću ga, on ne može na betonu da se namjesti na moje lopte'', kad ono vidi vraga, meč otišao u 5 setova i odlučivala jedna lopta.
Što se tiče Federera imaš krive informacije, ne preskače on turnire zbog povreda već bira one najvažnije s obzirom da u ovim godinama ne može igrati sve.
Ne znam na osnovi čega očekuješ da Nadal prestigne Federera, zar misliš da će iduće godine osvojiti sva 4 Grand Slama da bi ga prestigao?
Ono što osvoji do kraja iduće godine to će biti to, možda još eventualno Roland Garros 2020. i nakon toga će ga sustići godine a vjerojatno i ozljede.
Svaka sezona šljake će ostavljati sve više tragova na njemu, to se vidi već ove godine jer je nakon RG-a odigrao samo nekoliko turnira i koljena su počela popuštati.
2020. će imati 34 godine i nema šanse da mu tada tijelo izdrži napore zemljanog dijela sezone kada u mjesec i pol obavezno igra po 5 turnira.
Najsmješniji su mi oni koji smatraju da će on osvajati Roland Garros dok god je u stanju hodati i da je samo taj turnir dovoljan da prestigne Federera... lik definitivno ima najneobjektivnije fanove i to su većinom slučajevi za medicinsko istraživanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 15:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A kada su u pitanju najveći nitko neće biti veći od Serene Williams, gledajući obje konkurencije.
Večeras nova prilika da se izjednači sa Margaret Court (koja je, to treba naglasiti, 13 od svoja 24 Grand Slama osvojila u amaterskoj konkurenciji).
Gledao sam polufinale Serene protiv Sevastove i to je bilo brutalno, nije Latvijka uopće loše igrala, ali onakvi udarci se ne vraćaju u kontinuitetu.
Ako će Serena zadržati takvu preciznost u udarcima iz polufinalnog meča, onda mala Osaka nema nikakve šanse. Protiv Madison Keys je spasila svih 13 break prilika, takvo nešto ne prolazi protiv najvećih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 15:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čim ne ide odmah predaja, od ovog prašinara nikad sportaša što se tiče ponašanja na terenu.



moze li se stati na kraj divljanju ovog budalasa?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/09/2018 : 15:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Rafa
Mozete da mu pljunete pod prozor

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 08/09/2018 15:57:20
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2018 : 16:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čim ne ide odmah predaja, od ovog prašinara nikad sportaša što se tiče ponašanja na terenu.



moze li se stati na kraj divljanju ovog budalasa?


Ti se možeš samo poklopiti ušima i šutjeti jer si ionako uzeo previše slobode na drugim temama;
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37611&REPLY_ID=2177194
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=17643&REPLY_ID=2176980
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=17643&REPLY_ID=2176578
Na ovim linkovima forumaše nazivaš glupanima, primitivcima i tikvanima iz kamenog doba, a to se protivi pravilima foruma.
Tko će tebi stati na kraj dječačiću jedan feminizirani.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2018 : 00:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na kraju zaslužena pobjeda Osake, da nisam vidio ne bih vjerovao da može odigrati na toj razini.
Odličan prvi servis uz čak 75% ubačaja, kretanje i stizanje teških loptica, pogađanje samih kuteva terena. Iako ima samo 20 godina čudi me da joj je ovaj US Open tek 2. osvojeni turnir u karijeri (nakon Indian Wellsa), izgleda da ima motiva samo na tim velikim turnirima.
Serena jako loša u odnosu na polufinale, slab servis uz nekoliko dvostrukih grešaka u odlučujućim trenucima, svaka duža izmena sa osnovne crte otišla je na stranu Osake. Potpuno je puknula pod pritiskom, puno nervoze, nekoliko svađa sa sucem koji je zbog njezinih optužbi da joj je ukrao poen dao dvije kazne; najprije poen Osaki a kasnije i cijeli gem kada je ova tek trebala servirati (moram priznati da takav slučaj još nisam vidio u tenisu).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2018 : 00:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vidi se da Osaka nema iskustva sa trofejima, drži ga u rukama i ne zna kuda bi s njime, a pogled tako zbunjen kao da je pala sa Mjeseca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/09/2018 : 21:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Već sama činjenica što uvlači prste u guzicu tijekom meča je dovoljna da se njegovo ponašanje na terenu ne može nazvati pristojnim.
A što se tiče korektnosti njegovih izjava najbolje svjedoči ona prije meča sa Thiemom ''razbit ću ga, on ne može na betonu da se namjesti na moje lopte'', kad ono vidi vraga, meč otišao u 5 setova i odlučivala jedna lopta.
Što se tiče Federera imaš krive informacije, ne preskače on turnire zbog povreda već bira one najvažnije s obzirom da u ovim godinama ne može igrati sve.
Ne znam na osnovi čega očekuješ da Nadal prestigne Federera, zar misliš da će iduće godine osvojiti sva 4 Grand Slama da bi ga prestigao?
Ono što osvoji do kraja iduće godine to će biti to, možda još eventualno Roland Garros 2020. i nakon toga će ga sustići godine a vjerojatno i ozljede.
Svaka sezona šljake će ostavljati sve više tragova na njemu, to se vidi već ove godine jer je nakon RG-a odigrao samo nekoliko turnira i koljena su počela popuštati.
2020. će imati 34 godine i nema šanse da mu tada tijelo izdrži napore zemljanog dijela sezone kada u mjesec i pol obavezno igra po 5 turnira.
Najsmješniji su mi oni koji smatraju da će on osvajati Roland Garros dok god je u stanju hodati i da je samo taj turnir dovoljan da prestigne Federera... lik definitivno ima najneobjektivnije fanove i to su većinom slučajevi za medicinsko istraživanje.


Pa vidiš da sam stavio "povreda" za Federera, navodnici nisu slučajno tu.
Nadala su mrzitelji sahranili još kod prve povrede koljena, i gle, čovjek još uvijek igra i prvi je na listi. Hmm... Ne kažem da će sigurno stići Feda, ali ne bi uopšte bilo čudno da uspije.
Čudno mi kako navijaš za ovu primitivku Serenu, a Nadala prozivaš za izjave.
Zbog takvih neobjektivnih mrzitelja bih volio da Nadal prestigne Federera, samo da se jedete čitav život.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 10/09/2018 : 02:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Nole osvojio US open!Pobedio u finalu svog velikog prijatelja Del Potra.
Žao mi je Delpa, prava je ljudina, ali Noletu je ova titula itekako bila potrebna, konačno je stigao Samprasa, a kreće opet potera za Rafom i Federerom i ako ih stigne neće biti dileme ko je najbolji ikada s obzirom na to da Nole dominira u međusobnom skoru sa njima i mnogim drugim parametrima.
Sledeći gren-slem je njegov omiljeni, Australien open.
Težak turnir s obzirom na vremenske okolnosti i još potpuno nedovršen krov na Artur Ešu, stoga čestitke svim igračima, pogotovo onima koji su najdalje dogurali.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/09/2018 : 07:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

Nole osvojio US open!Pobedio u finalu svog velikog prijatelja Del Potra.
Žao mi je Delpa, prava je ljudina, ali Noletu je ova titula itekako bila potrebna, konačno je stigao Samprasa, a kreće opet potera za Rafom i Federerom i ako ih stigne neće biti dileme ko je najbolji ikada s obzirom na to da Nole dominira u međusobnom skoru sa njima i mnogim drugim parametrima.
Sledeći gren-slem je njegov omiljeni, Australien open.
Težak turnir s obzirom na vremenske okolnosti i još potpuno nedovršen krov na Artur Ešu, stoga čestitke svim igračima, pogotovo onima koji su najdalje dogurali.


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/09/2018 : 07:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vidi se da Osaka nema iskustva sa trofejima, drži ga u rukama i ne zna kuda bi s njime, a pogled tako zbunjen kao da je pala sa Mjeseca.




Takva je cijela atmosfera bila, u publici i na terenu, kao da je Sereni ukrala trofej
Serena je neprilično reagirala i uništila Osaki prvi osvojen GS, zaslužila je puno veću kaznu od tih 17k $
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 10/09/2018 : 07:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih da napišem, iako je već pre ovoga osvojio Vimbldon, posle i Sinsinati i tako potvrdio da se vratio u staru formu posle duže pauze, Novaku je jako bilo bitno sa psihološke strane da osvoji i US Open, pogotovo kada je već stigao do finala.
Pre svega, njegov skor pobeda i poraza u finalima 2-5 nije baš najbolji i sigurno je to bilo opterećujući faktor.Dalje, igrao je protiv Del Potra od koga jeste da nije izgubio meč na Gren-slem turniru (mada nisu ni igrali međusobno tu previše), ali je izgubio 2 bitna meča na olimpijskim igrama.Novaku nije trebao da se tako izrazim još jedan Sten Vavrinka, igrač koji može da mu pravi probleme u nekim bitnim momentima karijere.Sada je Del Potro stavljen ad-akta i sve da u u budućnosti i gubi od njega on više nikada neće biti stavljan u takav kontekst.Ostalo je još da se vrati dug i Vavrinki, mada je veliko pitanje da li će se ovaj ikada vratiti makar i blizu onom nekadašnjem nivou.
Treće, na neki čudan način Nadal je po broju titula na US Openu bio ispred Novaka iako je Novak svakako bolji igrač za ovaj turnir što dokazuje i procenat i broj pobeda na njemu, broj finala i broj polufinala.Sada je i to rešeno, mada Nadal tu i dalje vodi u pobedama sa 2:1 u međusobnom skoru.Još jednom Nole da ga dobije na US Openu da se i to pitanje jednom za svagda stavi ad-akta.

Nole u nastavku karijere više nema neku posebnu potrebu da vija titule na Vimbldonu i US Openu radi nekog posebnog dokazivanja sem zarad podizanja broja titula na Gren-slem turnirima.Dakle, moći će da ih igra ubuduće daleko opuštenije i neće biti pod tolikim pritiskom.
Ostaju međutim Australijen Open i posebno Rolan Garos.U Melburnu mu treba titula da sa 7 trofeja postane apsolutni rekorder turnira, a u Parizu bi jurio dupli karijer Gren-slem što je u istoriji jedini postigao Rod Lejver.Šansu za isti podvig ima i Nadal ako osvoji još jedan Australijen Open.
Do melburna je sada daleko još, a Nole neka uživa u ovom momentu, dugo je čekao da se opet ovako oseća kako je i sam istakao.
I zaista bih voleo da Del Potro pre ili kasnije osvoji ponovo Gren-slem turnir, ako je iko to zaslužio, to je on.Pa makar dobio i Noleta sledeći put, mada ne mora baš na Rolan Garosu.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29274 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/09/2018 : 08:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Noletu i Delpu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 10/09/2018 : 09:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Jedan je Nole.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2018 : 13:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Previše se razvukao 2. set pa sam otišao spavati nakon njega, ali ono viđeno je bio vrhunski tenis od obojice.
Nakon onako blijede prve polovine sezone nisam očekivao da se Đoković može toliko podići, iako ja mislim da je propustio priliku da prestigne Federera u one dvije sušne godine.
Čestitke, bila bi fora da uzme Nadalu njegov Roland Garros sljedeće godine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2018 : 13:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by DODSFERD

Već sama činjenica što uvlači prste u guzicu tijekom meča je dovoljna da se njegovo ponašanje na terenu ne može nazvati pristojnim.
A što se tiče korektnosti njegovih izjava najbolje svjedoči ona prije meča sa Thiemom ''razbit ću ga, on ne može na betonu da se namjesti na moje lopte'', kad ono vidi vraga, meč otišao u 5 setova i odlučivala jedna lopta.
Što se tiče Federera imaš krive informacije, ne preskače on turnire zbog povreda već bira one najvažnije s obzirom da u ovim godinama ne može igrati sve.
Ne znam na osnovi čega očekuješ da Nadal prestigne Federera, zar misliš da će iduće godine osvojiti sva 4 Grand Slama da bi ga prestigao?
Ono što osvoji do kraja iduće godine to će biti to, možda još eventualno Roland Garros 2020. i nakon toga će ga sustići godine a vjerojatno i ozljede.
Svaka sezona šljake će ostavljati sve više tragova na njemu, to se vidi već ove godine jer je nakon RG-a odigrao samo nekoliko turnira i koljena su počela popuštati.
2020. će imati 34 godine i nema šanse da mu tada tijelo izdrži napore zemljanog dijela sezone kada u mjesec i pol obavezno igra po 5 turnira.
Najsmješniji su mi oni koji smatraju da će on osvajati Roland Garros dok god je u stanju hodati i da je samo taj turnir dovoljan da prestigne Federera... lik definitivno ima najneobjektivnije fanove i to su većinom slučajevi za medicinsko istraživanje.


Pa vidiš da sam stavio "povreda" za Federera, navodnici nisu slučajno tu.
Nadala su mrzitelji sahranili još kod prve povrede koljena, i gle, čovjek još uvijek igra i prvi je na listi. Hmm... Ne kažem da će sigurno stići Feda, ali ne bi uopšte bilo čudno da uspije.
Čudno mi kako navijaš za ovu primitivku Serenu, a Nadala prozivaš za izjave.
Zbog takvih neobjektivnih mrzitelja bih volio da Nadal prestigne Federera, samo da se jedete čitav život.


Ajde ne dramatiziraj kao kakva uvrijeđena damica, nisam to navikao od tebe.
Kakvo živciranje cijeli život zbog tako banalne stvari kao što je jebeni tenis? Ako nisi skužio ja ovdje više provociram Nadalove navijače kao što je ono feminizirano stvorenje (isto kao što on radi drugima) koje dođe samo svršavati kada njegov miljenik pobijedi, a uvrijeđeno skače kada se loše piše o njemu.
Baš me zaboli zadnja dlaka na lijevom jajetu zbog toga što se milijunaši natjeravaju po terenu, mogu jedino imati nekog svog favorita i ništa više od toga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2018 : 13:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovaj US Open (pogotovo završnica) bi se najkraće mogao opisati onom izrekom ''bolje se roditi bez kurca nego bez sreće''.
Da sam bio na Nadalovom mjestu ja bih jednostavno pustio Andersonu, samo zbog toga jer ne bih htio biti upisan u povijest kao osvajač najslabijeg Grand Slama ikada uz najlakši mogući ždrijeb koji te mogao pogoditi, ne bih se mogao radovati nečem takvom ako već imam 15 tituala od ranije. Ovo u New Yorku je bilo lešinarenje nad posmrtnim ostacima ATP toura.
Ali, današnji sport je surov i igrači ne razmišljaju na takav način, važno je pobijediti a sve drugo je nevažno.
Nadam se da ovakvi padobranci kao Anderson više nikada neće ni prismrditi finalu, to je igrač za nekakvu osminu finala, a same završnice nek' igra na ATP 250 turnirima jer ovdje kvalitetom ne pripada. Momak je ni kriv ni dužan došao tako daleko upravo iz gore navedenih razloga.

Što se tiče budućnosti, očekujem da će Nadal biti konkurent za osvajanje idućeg Roland Garrosa, nikako više od toga jer su godine tu a ni konkurencija (valjda) neće biti tako slaba kao zadnjih mjeseci. O ozbiljnom igranju do 36. ili sličnih godina nema govora, takav se rađa samo jednom u 100 godina.
Teško je reći što će biti sa Federerom, ako bude u stanju ponoviti razinu igre iz prve polovine ove godine mogao bi biti konkurentan iduće u Australiji i Wimbledonu pa da nekako završi karijeru sa 20 GS titula, više od toga je nerealno očekivati.
Đoković će biti bolji nego ove sezone, ali nikada više neće ponoviti 2015. kada je osvajao Slamove i Masterse kao na traci. Po slobodnoj procjeni njemu preostaju još dvije godine ozbiljnog tenisa, što osvoji do kraja 2019. to će biti to jer je i on već prešao 30.
Od mladih najviše obećava A. Zverev, dokazao je da može pobjeđivati najveće, samo mu još nedostaje konstanta da to radi u nizu pa mu se događaju neki čudni porazi.



Moj komentar nakon prošlogodišnjeg US Opena, ovo boldano sam skoro sve pogodio. Sada bih jedino dodao još to da je Đoković malo nadmašio moja očekivanja i zbog toga mu dajem godinu dana više igranja na visokoj razini (znači negdje do kraja 2020.)

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4598 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/09/2018 : 14:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Djokovic je vampir stari. Zilavice on jos godinama takav je to organizam i karakter. Rodja kaputt nema vise nizerazrednih kombinacija. Nadrogal je isto masina al nema mozak samo udri po svaku cenu. Ostali mrka kapa.

sangue navajo
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2018 : 14:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobar je ovaj nadimak Nadrogal.
Ali u toj šali ima dosta istine, kako bi inače lik u ovim godinama osvajao 4 turnira na šljaci unutar mjesec i pol dana.
Ovako će Nadal izgledati za koju godinu kada ga skroz izjedu droge i pesticidi. https://www.youtube.com/watch?v=ogBMdzfr9BQ&app=desktop

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000