forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/09/2015 : 22:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom
A ovo što si na kraju spomenuo Federera i tvoje divljenje njemu samo govori o tome koliko si i ti relevantan za raspravu na ovoj temi.U tom grmu isto čuči zec.Sve si time rekao.


Ne volim se ubacivati u ovakve rasprave ali sada baš moram. Zar ovime želiš reći da se nitko ne smije diviti Federeru? Kao da se radi o nekome tko je pao s neba a ne igraču koji je osvojio 17 GS titula od čega čak 12 u razdoblju 2003.-2007
Pa kakvi to kompleksi moraju biti u nekome da razmišlja na takav način.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/09/2015 : 22:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom
Vidim da ti je kultura na "visokom" nivou bogomdani administratore i ti se nalaziš nekome nešto prebacivati?
Ja bih rekao da pre tebe nešto muči pa si se osetio prozvanim da pišeš gde inače ne pišeš nego što iz mene izvire nacionalizam, čak bih rekao da je obratno.
Da se ne ponašaš tako kako se ponašaš, ne bi ti gomila Srba otišla sa foruma, sam znaš koliko ih je bilo nekada, a koliko sada i to nema nikakve veze sa početkom rada Darkwood foruma, mnogi od njih čak ni ne pišu tamo.Ali tvoj problem, tvoja volja i tvoj izbor.
A tvoj upliv politike u sport je dobro poznat(da se ne vraćam unazad) na ovom podforumu, umesto da kao neko ko je neutralan smiriš strasti, ti samo dolivaš ulje na vatru, ali opet tvoj izbor, valjda ne možeš da odoliš onome što čuči duboko unutar tebe.

Ako je moj nacionalizam što pišem u uspesima srpskih sportista, onda daj da ga je što više pa makar šta god ko mislio o meni.Ja ne vređam druge, a to što njima smeta da se ne piše samo o hrvatskom sportu, nije moj problem.

A ovo što si na kraju spomenuo Federera i tvoje divljenje njemu samo govori o tome koliko si i ti relevantan za raspravu na ovoj temi.U tom grmu isto čuči zec.Sve si time rekao.

Nemam šta više da raspravljam ni sa tobom i neću ti više odgovarati šta god ti napisao, a ti slobodno udri koliko hoćeš.Ipak, mene pre svega zanima tenis, a ako i tebe pošto ga igraš kako tvrdiš, napiši onda ubuduće po koje slovo o tome.

Eto, poštedeću te mog "nacionalizma".


U vrijeme dok sam ja pisao svoj prvi post, manhunter ti je napisao da se kaniš nacionalizma, tako da očito nisam jedini kojemu je to upalo u oči. Ostale optuzbe na moj račun nisu vrijedne spomena.

Trouble will find me
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 14/09/2015 : 22:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by maelstrom
A ovo što si na kraju spomenuo Federera i tvoje divljenje njemu samo govori o tome koliko si i ti relevantan za raspravu na ovoj temi.U tom grmu isto čuči zec.Sve si time rekao.


Ne volim se ubacivati u ovakve rasprave ali sada baš moram. Zar ovime želiš reći da se nitko ne smije diviti Federeru? Kao da se radi o nekome tko je pao s neba a ne igraču koji je osvojio 17 GS titula od čega čak 12 u razdoblju 2003.-2007
Pa kakvi to kompleksi moraju biti u nekome da razmišlja na takav način.



Ne shvataš kontekst, nisam mislio na to da se ne može diviti Federeru već da to sve govori u prilog njegovog uplitanja u ovu raspravu gde se priča o nekom navodnom problematičnom ponašanju Đokovića, a ne o njegovom uspehu.Da se on dotakao Federera i pisao o njemu i njegovoj igri ne bi bilo ni po jeda, ali on je ušao u ovaj topik jednom u sto godina da bi meni spočitao bukvicu očigledno ozlojeđen.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 14/09/2015 : 22:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by maelstrom
Vidim da ti je kultura na "visokom" nivou bogomdani administratore i ti se nalaziš nekome nešto prebacivati?
Ja bih rekao da pre tebe nešto muči pa si se osetio prozvanim da pišeš gde inače ne pišeš nego što iz mene izvire nacionalizam, čak bih rekao da je obratno.
Da se ne ponašaš tako kako se ponašaš, ne bi ti gomila Srba otišla sa foruma, sam znaš koliko ih je bilo nekada, a koliko sada i to nema nikakve veze sa početkom rada Darkwood foruma, mnogi od njih čak ni ne pišu tamo.Ali tvoj problem, tvoja volja i tvoj izbor.
A tvoj upliv politike u sport je dobro poznat(da se ne vraćam unazad) na ovom podforumu, umesto da kao neko ko je neutralan smiriš strasti, ti samo dolivaš ulje na vatru, ali opet tvoj izbor, valjda ne možeš da odoliš onome što čuči duboko unutar tebe.

Ako je moj nacionalizam što pišem u uspesima srpskih sportista, onda daj da ga je što više pa makar šta god ko mislio o meni.Ja ne vređam druge, a to što njima smeta da se ne piše samo o hrvatskom sportu, nije moj problem.

A ovo što si na kraju spomenuo Federera i tvoje divljenje njemu samo govori o tome koliko si i ti relevantan za raspravu na ovoj temi.U tom grmu isto čuči zec.Sve si time rekao.

Nemam šta više da raspravljam ni sa tobom i neću ti više odgovarati šta god ti napisao, a ti slobodno udri koliko hoćeš.Ipak, mene pre svega zanima tenis, a ako i tebe pošto ga igraš kako tvrdiš, napiši onda ubuduće po koje slovo o tome.

Eto, poštedeću te mog "nacionalizma".


U vrijeme dok sam ja pisao svoj prvi post, manhunter ti je napisao da se kaniš nacionalizma, tako da očito nisam jedini kojemu je to upalo u oči. Ostale optuzbe na moj račun nisu vrijedne spomena.



Ajde na ovo moram da odgovorim, ne znam na šta konkretno misliš, pa sam pogledao unazad, video sam da Manhunter spominje nekog Vuka, ali ja se ne zovem tako pa zaista ne znam kome se obraćao.

No, apsolutno se odjavljujem iz ove rasprave, sa onima koji guše svaku slobodu slobodne misle i ponašaju se kao najgori diktatori neću nijedno slovo da razmeni, jednostavno mi je ispod časti.

Edited by - maelstrom on 14/09/2015 22:33:34
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/09/2015 : 22:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ajde tumene, zar moraš baš svake godine na tenisovom topicu biti na rubu bana. ;) Ko neki dežurni policajac koji gleda oće li netko krivo napisati što o Đokoviću.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/09/2015 : 22:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Aha, to ipak jest onaj tumen, koji je bio izbačen? Meni je odnekud bila ta asocijacija u glavi, ali sam mislio da je neka greška. Dakle, to je on. Ah, onda je sve jasno. Talog.

Trouble will find me
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 14/09/2015 : 23:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, jesam li sada Vuk ili tumen?

Otkud sada odjednom tolika opčinjenost sa mnom?Ali da vam kažem, nisam nijedan od spomenute dvojice.Doduše, ja ništa ne krijem i nemam razloga za to pa ću tako reći da ovog drugog poznajem i više nego dobro, čak mi je u neku ruku veoma i blizak, ali da dotični hoće da piše on bi to i uradio, ali sumnjam da hoće i da ima vremena za to s obzirom na to u kakvoj je situaciji.

Zaista, koliko vidim ovde je izgleda tenis totalno sporedan, toliko o "ljubavi" pojedinaca prema ovom sportu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/09/2015 : 06:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ah da, tumen. Pobrkao sam ga marlowe-om.

Kako god se zvao maelstrom, prestani da si toliko nacionalno opterećen.
Znaš kako kaže SARS: "Na tv-u tenis, u gaćama pauk..."


Novakovi uspesi nisu uspesi svih Srba, kao što nije da neko ko ne voli Noleta ne voli ni Srbe.
Prvi si krenuo sa takvom pričom, pa izvoli prestani.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/09/2015 : 08:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
OK je napisati svoj doživljaj i biti sretan zbog sportskog uspjeha sunarodnjaka, ali pitati zašto netko ne voli Đokovića i onda na temelju odgovora dotičnog proglasiti mrziteljem srba,
štoviše na temelju odgovora cijelu naciju proglasiti mrziteljem srba!
svašta
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/09/2015 : 11:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ljudi koji navijaju za Federera vjerojatno to rade zbog nekih dubljih razloga, barem je tako kod mene. Ja ga pratim od kada je osvojio svoj prvi Wimbledon i uvijek sam za njega bez obzira protiv koga igrao. Čak sam i na prošlom US Openu navijao za njega protiv Čilića ali eto, nažalost, nije uspio osvojiti a bila je idealna prilika.
S druge strane s Nadalom je obrnuta situacija, ne sviđa mi se njegova igra i uvijek navijam za protivnika s kojim se susretne. O Murrayu da ne govorim, tko može simpatizirati onakvog živčenjaka bez obzira kakvu igru prikazivao na terenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/09/2015 : 12:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Još jednom ću da napišem, kao da se trudite da me ne razumete...Nigde nisam napisao da ljudi moraju voleti ili navijati za Đokovića.Komentarisao sam američku publiku koja se radovala kada promaši prvi servis i aplaudirala na njegove dvostruke servis greške, pritom ga konstantno ometala.

I rekao sam da ne razumem, jedino, Srbe(ili Srbijance, možda sad bolje razumete) koji navijaju protiv njega, jer on je proslavio srpski tenis!

I napisao sam da se u Srbiji uspeh ne prašta! Naravno da ga u Srbiji(pretpostavljam) zbog toga mrze.Mrze ga(opet pretpostavljam), neuspešni i iskompleksirani Srbi(Srbijanci)!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/09/2015 : 12:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Publika je bila nekulturna i to niko ne spori. Danas čitam vesti na nemačkom, francuskom i engleskom i svi do jednog kažu kako se dive Novaku kako se izborio protiv necivilizovane publike i Federera. Toliko o tome da zapadnjački mediji nisu objektivni.

Što se (ne)navijanja tiče, po tebi ispada da su svi Srbi koji ne navijaju za Novaka iskompleksirani. Pročitaj svoju poslednju rečenicu. Ja rekoh da navijam za njega, ali da mi je kao pojava nesimpatičan. Zašto ne znam, jednostavno je tako. Ali se radujem svakoj njegovoj pobedi.

Rasprava se povela zato što je maelstrom nastupio svojim komentarima u stilu "haha, crknite od jeda Hrvati, mrzite Noleta samo zato što je Srbin". Ispada da, ako Srbin kritikuje Novaka, onda je iskompleksiran, a ako ga Hrvat, Amerikanac ili Francuz kritikuje ili se ne onesvešćuje od radosti kad Nole pobedi, onda je ti zato što "svi mrze Srbe".

Treba li neki kometar na sve to?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 15/09/2015 12:36:59
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/09/2015 : 12:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ja sam napisao da pretpostavljam, ne da sam siguran u to...Svako ima pravo na svoje pretpostavke...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/09/2015 : 12:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavka je kada misliš da je nešto sigurno tako, ali nemaš dovoljno dokaza da kažeš "tvrdim da je tako".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/09/2015 : 12:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Tako je...I uopšte nemam nameru da ovde uplićem šovinizam, bar sam ja operisan od toga ko je šta po nacionalnosti!


I da se vratimo na temu, Novak najuspešniji srpski sportista svih vremena!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/09/2015 : 12:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Još jedna stvar, tačno je da neko ne može, niti mora, niti treba da bude simpatičan nekom...Čak to i nije realno...Ni meni pojedini srpski sportisti nisu simpatični, ali kad igraju za Srbiju i predstavljaju Srbiju, svim srcem sam uz njih...To sam hteo da kažem, verovatno se nisam dobro "odrazio", što bi rekao her Žika!

A tenis pratim, već sam napomenuo nekoliko puta, od 1976. godine.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/09/2015 : 13:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
jebate da se neko svađat oko tenisa
da je početno p pa ajde.

nego markose,koje su to priče da si proveja djetinjstvo na firama?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/09/2015 : 19:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

jebate da se neko svađat oko tenisa
da je početno p pa ajde.




A da je ostatak ička, pa ajde
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 16/09/2015 : 05:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Publika je bila nekulturna i to niko ne spori. Danas čitam vesti na nemačkom, francuskom i engleskom i svi do jednog kažu kako se dive Novaku kako se izborio protiv necivilizovane publike i Federera. Toliko o tome da zapadnjački mediji nisu objektivni.

Što se (ne)navijanja tiče, po tebi ispada da su svi Srbi koji ne navijaju za Novaka iskompleksirani. Pročitaj svoju poslednju rečenicu. Ja rekoh da navijam za njega, ali da mi je kao pojava nesimpatičan. Zašto ne znam, jednostavno je tako. Ali se radujem svakoj njegovoj pobedi.

Rasprava se povela zato što je maelstrom nastupio svojim komentarima u stilu "haha, crknite od jeda Hrvati, mrzite Noleta samo zato što je Srbin". Ispada da, ako Srbin kritikuje Novaka, onda je iskompleksiran, a ako ga Hrvat, Amerikanac ili Francuz kritikuje ili se ne onesvešćuje od radosti kad Nole pobedi, onda je ti zato što "svi mrze Srbe".

Treba li neki kometar na sve to?




Mislim stvarno, treba li neki komentar na ovo, gde sam ja bilo šta slično napisao, ne da ti se priviđa nego i mnogo više od toga je u pitanju.Strašno.
Zapravo Hrvate izdvojeno van konteksta nigde nisam ni spominjao niti njihovu vezu sa Đokovićem i odnos prema njemu, već praćenje ili nepraćenje hrvatskog sporta i to preko skijanja i odbojke, isključivo kao odgovor na tezu Smitha da Srbi prate tenis od Novaka Đokovića.Spomenuo sam još i Ivaniševića i to je to.Ali eto, ti si celu disertaciju napravio od toga, svašta napisao, ako ti se tako sviđa slobodno napiši i knjigu o tome uz još puno stvari koje sam navodno istakao.
Publiku u Njujorku sam samo jednom spomenuo u stilu da je sramota za sport i turnir što većina njih nije ostala na ceremoniji proglašenja pobednika.


Zanimljivo kako nisi primetio sledeće:

1.Odmah sam čestitao i Federeru na partiji i napisao svaka čast za obojicu.Pre meča sam pisao da će biti veoma neizvesno i da očekujem vrhunski tenis i da je Fed zaista majstor koji igra u vrhunskoj formi i dalje.
2.Posle meča Noleta i Čilića pohvalio sam Marinovo dostojanstveno primanje poraza i njegovo prijateljstvo sa Noletom kao i činjenicu da ima lepu karijeru sa osvojenim gren-slemom koji nemaju Ferer i Berdih recimo.A spomenuo sam da Marin nije bio ni 100 posto fit, kao i da je to Nole istakao odmah posle meča.
3.Napisao sam da Nole po Americi i drugim njoj sličnim zemljama gde na turnirima i nema toliku podršku kada igra protiv Federera, Mareja i ostalih ima ipak popriličan broj navijača koji ga vole, često brane i da im se stoga divim.


Ali eto, ko ne želi da vidi neke stvari, vidi šta on hoće.

I ako možeš Manhunteru, objasni činjenicu da ovde sem mene, srdjandj i možda tek još ponekog niko nije makar ni čestitao Noletu na zasluženoj pobedi(već samo pljuvačina,ako nekoga ne voliš ne znači da treba da ga pljuješ pogotovo što je Noletovo ponašanje tokom meča bilo i više nego primerno)?Posle Vimbldona je toga ipak bilo, a sada ni to.
Probaj barem jednom Manhunteru da nešto otvoreno napišeš, a da to ne bude neko balansiranje u indirektnu korist Markosa i njegovog stila, a sve iz nekog grča i straha.



I još jednom ponavljam, nisam taj za koga me smatraš iako možda deluje tako jer imam neke slične stavove, ako te baš toliko zanima preko privatne poruke ću ti objasniti na koji način znam dotičnog.

Edited by - maelstrom on 16/09/2015 05:33:57
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/09/2015 : 12:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Holy shit, u sto se pretvori ovo...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/09/2015 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by drogsy


No nitko tko se razumije u tenis niti tko je imalo pametan vidi u Ivaniševiću odličnog tenisača, a kamoli čovjeka s karizmom.
On je u prvom redu glupan (praznovjerje, razbijanje reketa, raspravljanje sa sucem kada mu ovaj dvaput zaredom dosudi aut, pa odbijanje za nastavkom igre pri čemu ga organizatori moraju nagovarati ko malo dijete da se smiri i vrati u igru) i seljačina (konferencije za novinare, ljubavne afere, prekomjerno psovanje, vjerujem u sanadera i njegove aseve...). Gledati njegov prosječni volej je pravi izazov za živce.


Ma daj drogsy koje ti gluposti lupetaš. Ajde mi reci koliko si imao godina 90-ih kad je bio pri vrhu. 4-5??

Ivanišević nikad neće biti tenisač koji će se naći na listi najdarovitijih igrača, ali mu se karizma ne može osporiti. Čovjek je jedan od rijetkih Balkanaca kojeg su voljeli svi u svijetu, duhovit, lud na svoj način, otkačen, budalast, ali sve kao dio svoje karizme zbog kojeg su ga ljudi poštovali. Karizma se ne može silom izgraditi, ili je imaš ili nemaš.

I naravno da je bio odličan tenisač, ajde ti nađi koliko tenisača je bilo 10 godina zaredom u top 5. A te njegove ispade iz privatnog života pokazuje i tvoj intelekt u svemu tome. Još ću istaći da mi je onaj njegov osvojeni Wimbledon 2001. bio najemotivniji sportski trenutak u životu, jači i od one pobjede protiv Nijemaca '98.




Siguran san da me niko nikad neće zbog sporta dovodit u predinfarktno stanje ka šta me on dovodija.

Šta se njegovog psovanja tiče, niko ga nikad neće nadmašit, ali bitna stvar u svemu tome je da koliko god primitivan bija nije nikad bija pizda. Neznan ni jednoga igrača koji je toliko puta prizna protivniku poen čin bi ovaj zva suca.
Isto tako apsolutno nikad nije bija bezobrazan prema protivniku ili publici, a sve najsočnije psovke je upućiva isključivo sebi.
Igrački je možda moga više ali ša se karizme tiče niko mu nije ni do jaja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 16/09/2015 : 13:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ma zec je bija i osta kralj!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/09/2015 : 14:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Meni su i Zec i Boba bili pravi smekeri. Danas nema takvih, nekako su mi bez duse u odnosu na ranije generacije.
Verovatno su bolji od starije garde, ali su kao roboti.
Mada mi se to cini i za ostale sportove, ne samo za tenis.

EDIT : Zaboravio na ovog ludaka


Edited by - Tex Willer on 16/09/2015 20:54:55
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/09/2015 : 21:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
bravo nole. a ovoga trolera od malnesto izbacite ad hoc ali isto tako i nase fasiste. srami se malnesto i tebi slicni sa ove strane. prokleti knesofobi. ali ne brini, neces me natjerati da navijam protiv noleta , koliko god on bio tvoj a ne nas. srami se.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/09/2015 : 21:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/489375/tenis-davis-cupfed-cup/davis-cup-otvaranje-pripalo-delicu-i-bellucciju-coric-na-souzu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000