forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije temeljene na stripovima!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/02/2014 : 16:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Uskoro sa stripova na male ekrane

Vizije budućnosti koje će vas upoznati s nadolazećom olujom novih serija temeljenim na strip serijalima. Ovako na prvi pogleda prevladava DC, no imaju i drugi svoje adute! Provjerite!


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - mladjo on 15/08/2015 22:16:18

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/02/2014 : 16:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Otvorio sam ovaj topic budući da nam se približava navala serija iz svijeta stripa, pa za početak tu su one koje dolaze. Od koje očekujete najviše?

Gotham bi mogao biti ok, samo me zabrinjava što će Bruce biti mlad, mali ili kakav već, pa će tako serija očito biti fokusirana na detektiva Jamesa Gordona...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29525 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/02/2014 : 17:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne radi ti link u prvom postu

http://www.stripovi.com/magazin/uskoro-sa-stripova-na-male-ekrane/297/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5098 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/02/2014 : 12:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...ne znam za ove nove,ali ona prastara serija...
tananananananana, BETMEN! BETMEN!...tanananananananana!!!
BUM! TRESS!
...je bila legendarna!!!!
Zna li netko o čemu pričam?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29525 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/02/2014 : 14:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja znam
pogotovo sa BUM, TRES oblačićima
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1031 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 10/02/2014 : 15:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Negdje sam naletio da snimaju i seriju Dardevil, te da bi se 2015 trebala pojaviti na malim ekranima. Navodno tragaju za glavnim glumcem.
Zna li netko nešto o tome? Dosta nade ulažem u Flasha ali se bojim da me neće baš oduševiti, no, ostavimo to vremenu.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 10/02/2014 : 15:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

...ne znam za ove nove,ali ona prastara serija...
tananananananana, BETMEN! BETMEN!...tanananananananana!!!
BUM! TRESS!
...je bila legendarna!!!!
Zna li netko o čemu pričam?



najbolji Batman ikad...

baš ga gledam, pri kraju sam prve sezone, druga ima 60ak nastavaka

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/03/2014 : 23:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
The Walking dead, Arrow i Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. popločale su im put, a sad je konačno vrijeme da počne navala na male ekrane! Sveukupno je 6 potencijalnih serija temeljenih na svijetu iz DC stripova koje pripremaju svoj put do malih ekrana – The Flash, Hourman i I, Zombie (i to sve kod CW-a), Gotham (Fox), Constantine (NBC) i posljednja DMZ. S druge strane Marvel ima jednu te četiri neimenovane serije, plus nekoliko miniserija, ukoliko je za vjerovati tekstovima po netu! AMC također planira nove stripovske serije, a najveća vijest od svih jest Ennisov Preacher!

Najbliža serija (i najbrža istovremeno) je The Flash koji će se pojaviti najvjerojatnije već ove jeseni, proizašao iz serije Arrow gdje smo ga i prvi put sreli - Grant Gustin (Glee) kao Barry Allen aka Flash. Pojavio se kao sporedni lik i nekoliko epizoda ušao u Strijelčevu udarničku ekipu, no nakon povratka kući vidjesmo ga kako stradava od udara zagonetne energije iz eksplozije laboratorija Star labs. Flash je proizašao kao spin-off matičnoj seriji, a nadamo se da je ekipa s Arrowa već prebrodila elementarne probleme koji su bili očiti na njezinoj prvoj sezoni.





Za Arrow se priča da je postao serija o Batmanu umjesto Batmana, no nema brige jer dolazi Gotham, nova DC televizijska serija koju je navodno kupila kompanija Fox bez da je prethodno vidjela pilot. To bi definitivno nešto moralo značiti (osim ako po defaultu vjeruju u uspjeh nakon uspjeha triju filmova). U seriji ćemo pratiti mlađeg Jamesa Gordona, mladog detektiva u gothamskoj policiji, i koji još nije sreo Batmana. Tu je i mladi Bruce Wayne s negdje oko 12 godina star pa sve do kad ne stavlja svoj plašt u finalu. Autori su seriju nazvali Gotham, poput slučaja sa serijom Smallville o Supermanu. Od negativaca tu su u osnovnoj postavi i Catwoman, Riddler i Pingvin, ali u svom formativnom razdoblju. Da vidimo zapravo kako su postali ono što jesu u Gothamu, mračnome gradu. Pridružit će se Arrowu i Flashu s CW mreže, i teoretski bi morali dijeliti isti univerzum. Budući da sve tri dolaze iz DC-ja. Dolazi negdje u sezoni između 2014.-2015. Seriju će raditi Bruno Heller, poznat po radu na serijama Rome i The Mentalist.

Glume: David Mazouz (Touch) kao mladi Bruce Wayne, Camren Bicondova kao Selina Kyle Sean Pertwee kao Alfred Pennyworth i dr.





S druge strane, NBC je naručio pilot za serijal Constantine. Scenaristi David S. Goyer i Daniel Cerone rade na skripti, tim koji je već radio i na filmskim i televizijskim projektima prebačenima sa stripa. Constantine dolazi iz Vertigovog horror stripa Hellblazer, kojeg su proslavila slavna strip imena poput Jamieja Delana, Gartha Ennisa, Azzarella ili Milligana. Mnogi će ga se sjećati u liku Keanua Reevesa iz filma iz 2005., istog naziva. Redatelj pilota biti će dobro poznati (nekima) britanski filmaš Neil Marshall. Serijal će pratiti Constantineove rane godine, u njegovoj borbi protiv demona s drugog svijeta.

Constantinea glumi mladi velški glumac Matt Ryan




ABC navodno radi na seriji "Agent Carter", a kreativni spisateljski duo su Tara Butters i Michele Fazekas. Glavnu ulogu igrat će Peggy Carter kao tajni agent u razdoblju nakon 2. svjetskog rata nakon što je brod njezinog dečka Kapetana Amerike potonuo na Arktiku. Dolje sam stavio i kratki teaser s Cartericom koji se nalazio na blu-ray izdanju Iron-mana 3 - što bi svakako mogla biti najava za dolazeći serijal!





“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/03/2014 : 03:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Constantine me najviše zanima.
A i Gotham bi mogo biti ok.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/03/2014 : 01:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ben McKenzie kao detektiv James Gordon



Priča "Gothama" započinje dan nakon smrti roditelja mladog Brucea Waynea, tragičnog događaja koji je definirao cijeli njegov život poslije toga. Njihova smrt bit će Gordonov prvi slučaj. A tu će se negdje profilirati i negativci poput Pingvina ili Žene-mačke...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/03/2014 : 22:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Najviše se radujem Netflixovim Defendersima i serijama koje prethode toj miniseriji - Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones i Iron Fist. U Gotham ne polažen puno nade jer je Heller u nju uključen, a dovoljno se već "iskaza" u Mentalistu s jednim od najgorih razrješenja jednog story arca u tv produkciji ikad.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 10/05/2014 : 19:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Znaci za sada imamo potvrdeno:

MARVEL:
-Agents of Shield - nastavlja sa 2. sezonom
-Agent Carter - krece 1. sezona

DC:
-Arrow - nastavlja sa 3. sezonom
-Gotham - krece 1. sezona
-Constantine - krece 1. sezona
-Flash - krece 1. sezona
-iZombie - krece 1. sezona

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 10/05/2014 : 20:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Logo za seriju Agent Carter.


IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 10/05/2014 : 20:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote


iZombie, from Veronica Mars' Rob Thomas and Diane Ruggiero, is about a med student (Rose McIver) who hides her undead nature by working at a Coroner's Office, where she has access to the brains she needs to feed on - brains which, in turn, give her access to the corpse's memories and voices in her head which can only be quieted by solving murder cases connected to those people.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/05/2014 : 21:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Kad kreću one serije što je Marvel prodao Netflixu? Među njima je i Daredevil, ako se ne varam.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/05/2014 : 23:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sam nedavno negdje procitao da Daredevila pocinju snimati ovo ljeto, u srpnju, a premijera ce biti 2015, ali nema jos termin.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 10/05/2014 : 23:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Za sada se zna da 2015 krecu 4 Netflix serije: Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage i da ce kulmunirati sa miniserijom The Defenders (njih cetvero okupljeni u tim).

EDIT: Ako netko ne zna tko su svi ovi likovi, a zanima ga, ovdje je objasnjeno: http://www.escapistmagazine.com/videos/view/the-big-picture/8467-Best-Defense

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 10/05/2014 23:29:25
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/05/2014 : 23:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ajd da bar Daredevil uspije i da ne bude sapunica s iritantnim likovima ko Arrow. Ovih troje preostalih Marvelovih ne znam.

iZombie izgleda zanimljivo, pogotovo uz vezana imena poput Rob Thomas i Veronica Mars. No, plaši me što je na CW-u, jer ništa dobro nije bilo na CW-u još od kraja pete sezone Supernaturala.

Za S.H.I.E.L.D. sam sretan što nastavlja, jer je postao zakon.
A Carterica? Serija o sporednom liku iz jednog od najlošijih Marvelovih filmova? Hmm. A dobro, nije ona kriva što je bila u lošem filmu. Možda bude nešto od toga.

Za Gotham se nadam, ali ne previše.

Constantine - film mi je ok, lik se čini cool, može.

Flash ni za živu glavu. Proizašo iz Arrowa, u istom svijetu Arrowa, CW, ne hvala.

Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 12/05/2014 : 00:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 12/05/2014 00:03:51
Go to Top of Page

Menjolik
Starting Member



Serbia
18 Posts

Member since 01/06/2012

Posted - 15/05/2014 : 10:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Menjolik's Homepage  Send Menjolik a Private Message  Reply with Quote

Prvi tizer za Fleša. Nije dovoljno dugačko da bi se komentarisalo, ali ne deluje baš obećavajuće; a i kostim mu baš ne paše.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/05/2014 : 19:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/05/2014 : 19:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 16/05/2014 : 15:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Jeftino mi taj Flash izgleda.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/08/2014 : 21:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
NEki novi Flash trailer...




Gomila Gotham trailera...


Official extended Gotham trailer



“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 15/08/2014 21:25:09
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/09/2014 : 21:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Gotham - ep. 1


Premijera Gothama već je iza nas, a mi sabiremo dojmove nakon odgledanog pilota. Izlazak serije lijepo se poklopio s 75-godišnjom obljetnicom izlaženja Batmana u stripovskom obliku. S obzirom na opću popularnost franšize o Batmanu, o kojem god se mediju radilo, nije čudo što je i sam Batman našao mjesto u ovoj poplavi serija i filmova s junacima iz stripova poput Arrowa, Flasha, Marvel's Agents of Shield, Z-nation i mnogih drugi koje dolaze. Idejni začetnik i scenarist pilota je već renomirani Bruno Heller koji je zanat ispekao na dvjema priznatim TV serijama, povijesnom „Rimu“ i kriminalističkom „Mentalistu“. Godine 2013. kompanija Fox kupuje Hellerovu skriptu za nešto što će se u skoroj budućnosti zvati „Gotham“. Navodno je Fox kupio skriptu bez da su prethodno vidjeli pilot, što bi definitivno nešto moralo značiti (osim ako po defaultu vjeruju u uspjeh nakon uspjeha triju filmova). Iako su iznimno prosječni "Arrow", prijašnju TV seriju temeljenu na još jednom od junaka strip izdavača DC Comics, nazivali serijom o Batmanu umjesto Batmana (zbog mračnije atmosfere i negativaca koji su obično Batmanovi), ipak nam na male ekrane dolazi prava serija koja će se pozabaviti šišmišovim svijetom u potpunosti. Za razliku od filmova i stripova koje se bave Batmanovim svijetom u njegovim zrelim danima, serija će obrađivati Batmanovo predformativno razdoblje, mogli bismo reći i dječaštvo i odrastanje malog Brucea Waynea (David Mazouz). Počet ćemo s negdje oko 12 godina starosti pa sve do trenutka kad stavlja svoj plašt u finalu. A pratit ćemo i začetak karijere detektiva Jamesa „Jima“ Gordona. Autori su seriju nazvali Gotham, poput slučaja sa serijom „Smallville“ o Supermanu.

Serija započinje općepoznatim tragičnim događajem koji je malog Brucea Waynea označio za cijeli život. A upravo je i taj moment neraskidivo povezao životne linije Jima Gordona, malog Brucea, ali i malu Seline Kyle (Camren Bicondova), kasnije poznate i kao Catwoman. Mračni Gotham mračna je verzija današnjeg New Yorka s jakim noire elementima. Gothamska policija (GPCD) vjeruje u svoju nadmoćnost, brutalno se razračunava s kriminalcima, a s druge strane korupcije se duboko ukorijenila u sam sustav. Mladi Jim Gordona (Ben McKenzie) novopridošlica je u Gotham i novi partner starijeg iskusnog kolege Harveya Bullocka (Donal Logue). Spomenimo ovdje i Gordonovu ženu Barbaru Kean, čvrstog temelja u Jimovu životu, ali i žene s tajnama koje će, nadam se, s vremenom razotkriti. Zanimljivost: McKenzie je dao glas Batmanu u animiranom filmu „Batman: Year one“. Vjerujem da je upravo „Batman: Year one“ (Franka Millera i Davida Mazzucchellija) najbliža referenca iz stripova seriji budući da se najviše bavi poručnikom Gordonom i njegovoj borbi protiv korupcije i mafijaškog bossa Carminea Falconea. Kao što je to bio slučaj i s Nolanovim „Vitezom tame“. Mislim da uopće neću pogriješiti kad kažem da je Gotham, ili barem pilot, serija o detektivu Gordonu.


Bruce Wayne jedini je preživjeli iz napada na Wayneove, i iako ga taj događaja momentalno traumatizira, svojom kasnijom pojavom pred kraj pilota pokazuje svoje buduće lice. Lice koje se ne bolji pogledati u tamu i koje se ne boji obgrliti strah. Lik butlera Alfreda Pennywortha pripao je Britancu Seanu Pertweeju. Njegova pojava možda je pomalo preagresivna za moje poimanje Alfreda, no to je možda samo previše zaštitničko i ciničko držanje zbog nedavnih tragičnih događaja. Bruce je možda od svih aktera, čak možda i kriminalaca, najmanje u prvom planu. No, vidjet ćemo u kojem smjer će krenuti scenaristi u sljedećim epizodama. Misterij ubojstva Wayneovih i dalje ostaje nerješiv, za počinitelja se zna da je nosio crnu masku i sjajne cipele. Na prvi pogled možda izgleda kao pljačka, no meni je zapravo izgledalo kao naručeno ubojstvo. Sjetimo se mladog Jacka Nicholsona odnosno Jokera iz Burtonovog Batmana i „njegovog plesa s vragom na mjesečini“. Ovaj susret ni najmanje nije bio toliko sugestivan, interakcija čovjeka s crnom maskom i mladog Brucea svedena je na nijednu riječ, samo pogled. Hoće li stvari krenuti u tom istom smjeru, prema Jokeru? Ili ipak ne?


Pilot se bavi postavljanjem svih važnih aktera na scenu, i uspostavljanjem veze između svih položaja moći u gradu. Vrlo je jaka kriminalna komponenta grada, većina policajaca je na platnoj listi raznih mafijaša poput Fish Mooney (Jada Pinkett Smith) ili bossa svih bossova Carminea Falconea (John Doman). Okidač svih događaja, kao što smo već spomenuli, je ubojstvo važne Gothamske obitelji, Wayneovih. Ta vijest odjekne među kriminalnim miljeom kao i među policijskim snagama, i obje strane pokušavaju srediti situaciju, naći žrtveno janje i pomesti zločina pod tepih. Jer, kako kaže sam Carmine Falcone „Bez reda i mira nema organiziranog kriminala.“ I još dodaje: „Volim ovaj grad, i neću dopustiti da propadne bez borbe.“ Zašto uvijek kriminalci imaju najbolje lajnove? ;) Svježi detektiv Gordon morat će odmah na početku naučiti na teži način što znači biti pošten policajac u korumpiranom gradu. I kako kao takav može preživjeti. Falcone mu je jasno dao do znanja što se od njega očekuje. U Millerovom stripu Falcone i Bruceov otac imali su dužnički odnos, a u seriji Falcone i Gordonov otac također su imali odnos s poštovanjem.

Od ostalih, nazovimo ih superherojskim tipovi negativaca, u osnovnoj postavi su Selina Kyle odnosno Catwoman, Riddler i Pingvin, Otrovna Ivy, ali u svom formativnom razdoblju. Da vidimo zapravo kako su postali ono što jesu u Gothamu, mračnome gradu. Jedino se kao pravi negativac s pedigreom ističe Oswald Cobblepot , mladi potrčko gospodične Fish Mooney. I ne voli da ga se naziva Pingvinom. Najavljene su i ostali veliki negativci poput Jokera, Scarecrowa, Huga Strangea, Harveya Denta i Mr. Freeza. No tome u sljedećim epizodama, vjerujem više čak i u sljedećim sezonama. Za prvu sezonu naručeno je 16 epizoda. Druga je naslovljena „Selina Kyle“, tako da ne moramo dvaput razmisliti tko će biti njezin lik u fokusu. Kad bih si dopustio usporedbe sa serijama novijeg datuma serijama, rekao bih definitivno zrelija od Agents of Shield i više dramaturški orijentirana od Gothamovog brata po izdavaču, Arrowu. A opet sadrži i solidnu dozu akcije i stripovskog ugođaja… Držim fige da tako i ostane. Vrijeme će u svakom slučaju pokazati.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/09/2014 : 05:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Pilot uistinu obecava,glumci su vrlo dobro i ocigledno pomno izabrani, a atmosfera mracnog gothama je odlicno pogodens.Drzim fige

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000