forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Hitman 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/02/2014 : 13:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Upoznajte Tommyja Monaghana. Tommy ubija ljude za novac. Od toga živi.

Gotham je pun poslovnih mogućnosti za nekog poput Tommyja. Ubojici kojem je raspon meta od gangstgera do super-zlikovaca ne nedostaje klijenata da zaradi za pivo i poker. I iako samo ubija zle momke, njegove sposobnosti čitanja misli i gledanja kroz zidove definitivno mu pomažu da se lakše riješi konkurencije.

Naravno, Mračni Vitez Gothama ne slaže se s Tommyjevim metodama, radije bi ga isprebijao pa bacio u zatvor. Ali kad Tommyju uleti posao života – ubojstvo za milijun dolara – on brzo shvaća da ima gorih stvari nego biti na Batmanovoj meti.

Puno, puno gorih.

Hitman 1 • Pokolj u Arkhamu • 328 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Garth Ennis • Crtež John McCrea • Prijevod Robert Solanović • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.2.2014. • Cijena 180 Kn




Ponos svoga grada.

Gotamski kvart Kotao gadno je mjesto za odrasti, ali Tommy Monaghan ga je uvijek smatrao domom. Kao ubojica koji se profilirao za ubijanje gangstera i super-zlikovaca, Tommy se oslanja na hrpu šarolikih likova iz kvarta, kao i na svoje sposobnosti čitanja misli i rentgenskog vida, ne bi li zaradio novac za pivo i cigarete.

No, reputacija poput Tommyjeve neizbježno privlači pažnju krivih ljudi - a nakon što otpili dvojicu sumnjivih vladinih agenata, naći će se na meti jednog od najjačih super-junaka na svijetu.

Srećom po njega, telepatija i iskustvo života na ulici dostatna su konkurencija uskom trikou i prstenu skoro neograničene moći. Plus, Tommy je na domaćem terenu.

Hitman 2 • Heroji ulice • 344 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Garth Ennis • Crtež John McCrea • Prijevod Robert Solanović • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.2.2014. • Cijena 180 Kn

U prodaji od subote!

Trouble will find me

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/02/2014 : 13:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
bravo bravo bravo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/02/2014 : 14:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Odlicno, Ennis
Moglo bi jos toga od majstora
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 21/02/2014 : 15:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Jedan od najboljih DC stipova ikad. Vrh vrhova. Jedva čekam da pročitam domaće izdanje.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/02/2014 : 15:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Jedan od najboljih DC stipova ikad. Vrh vrhova.

Meni je to jedan od najboljih stripova općenito. I uvjerljivo najbolji od svih Ennisovih stripova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2014 : 16:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Meni je to jedan od najboljih stripova općenito. I uvjerljivo najbolji od svih Ennisovih stripova.


Citao jos tamo negdje devedestih godina, serijal mi je ostao u prilicno losem sjecanju, sto je bas izuzetak kada je Ennis u pitanju, s obzirom da sam veliki fan.
Moracu obnoviti stivo, mozda s danasnje tacke gledista promjenim misljenje.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/02/2014 : 16:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
E jebiga i ovo se mora kupiti..,al me krenula godina
Zavoljeh Hitmana od epizode u kojoj je JL trazila nove clanove, a Tommy stao pred njih .
Betmen mu kaze..nemas sanse bajo, mi ne ubijamo, a on sa osmjehom na usnama ..znam, samo sam dosao da se uvjerim u ljepotu poprsja WW...
Znamo da Hitman ima x-ray vision

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 21/02/2014 : 17:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ovo verovatno nabavljam. :)

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/02/2014 : 18:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://www.newsarama.com/9428-dc-reprinting-hitman-the-best-book-in-the-history-of-ever.html

Trouble will find me
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/02/2014 : 20:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od nekih drugih forumaša, meni će ovo biti prvi susret s ovim stripom.
I ako je samo pola od hvalospjeva točno, ne mogu dočekati!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/02/2014 : 05:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Mozda...., kad vidim iz prve ruke kako izgleda....koliko toga ima?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/02/2014 : 10:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Za razliku od nekih drugih forumaša, meni će ovo biti prvi susret s ovim stripom.


+1
Knjiga obuhvaca vol.1+2 ?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/02/2014 : 11:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam, cijeli bi serijal trebao biti objavljen u šest knjiga.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/02/2014 : 11:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ako se ne varam, cijeli bi serijal trebao biti objavljen u šest knjiga.


Daj molim te ako znas koji brojevi su u prvoj,a koji u drugoj! Tnx

http://www.comicvine.com/hitman/4050-5750/?page=2

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 22/02/2014 11:24:52
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 22/02/2014 : 11:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao samo Ace of Killers trejd i jako mi se svidio. Imao sam nekad u planu nabavku kompletnog serijala, pa sam to malo stavio na čekanje, ali evo odlične prilike da se krene.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/02/2014 : 11:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ako se ne varam, cijeli bi serijal trebao biti objavljen u šest knjiga.


Daj molim te ako znas koji brojevi su u prvoj,a koji u drugoj! Tnx

http://www.comicvine.com/hitman/4050-5750/?page=2


Na drugoj stranici foršpana prve knjige, u impressumu, možeš vidjeti što se točno u njoj nalazi.

http://www.fibra.hr/preview/HitmanPreview.pdf

Znači, prva knjiga sadrži epizode:

Demon Annual br. 2.
Batman Chronicles br. 4.
Hitman br. 1-8.
Hitman Annual br. 1.

Ako se ne varam, druga knjiga bi trebala sadržavati epizode Hitman br. 9-22.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/02/2014 : 11:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
5 knjiga ukupno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/02/2014 : 12:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tnx decki!
Dosta bogato izdanje..previdio sam pdf file..mea culpa...
Ako ih ostane do lipnja bum ih zel! :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 23/02/2014 : 22:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Veliki san Ennisov fan i procita sam dosta njegovih stripova ali Hitman mi nikako nije dosa na red.Procita sam preview i stvarno uziva tako da cu ovo nabavit prvom prilikom.Scena sa Batmanom na krovu je genijana.LORD VADER JE STIGAO!!!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/03/2014 : 09:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
skroz na skorz dobar ovaj hitman. propoznatljivi Enis se sprda sa super mocima, sjajano . obavezno za sve koji vole Propovednika
Go to Top of Page

stbojan
New Member



Serbia
273 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 29/04/2014 : 15:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
Sjajan strip... Hitman je za mene totalno otkrovenje... i to kakvo... prilicno sam uzivao u obe knjige...

Scenario je fenomenalan, dijalozi su jedan mali masterpiece... na par fora sam potpuno otkinuo... ako nesto predstavlja osvezenje u stripovima sa superjunacima, za mene je to onda Hitman... nacin na koji se autori "poigravaju" sa nekim ustaljenim kliseima, standardnim za stripove o superjunacima... brilijantno...

Ko je meracio Hitmana, ne bi trebalo da se dvoumi mnogo... ovo je za svaku preporuku... genijalna zabava i maksimalno uzivanje... sve pohvale za izdanje...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2014 : 16:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo pri kraju sam prve knjige Hitmana i potpuno sam odusevljen!

Strip vuce da ga citas dok ne zavrsis, mogao bih da ga citam satima, a da mi ne dosadi.
Savrsen spoj genijalnih, cesto duhovitih dijaloga i dobre pucačine! Vec me je odusevio Garth Ennis u prvom broju Propovednika, ali sada sam se potpuno navukao na njegove stripove! Podseca me malo na Tarantinove filmove, mnogo dobrih dijaloga i krvavih pucacina!

Izdanje je odlicno uradjeno i dizajn i papir,ma sve je za 5+!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 22/05/2014 : 18:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ja naručio obe knjige, ali nikako da mi stigne. Valjda će doći sutra.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/05/2014 : 22:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam i drugu knjigu Hitmana i iako je odlicna, nije me toliko odusevila kao prva knjiga.
Da li zato sto su stvarno, objektivno price slabije u drugoj knjizi ili zato sto sam se oporavio od prvobitnog soka kada sam procitao prvu knjigu, ne znam.
Ali idalje je ovo odlican strip, cije ostale knjige jedva cekam.
Evo kako bih ocenio do sada izasle epizode:

Prva kniga
1) Hitman sa Etriganom... Uvodna prica, upoznaje nas sa Hitmanom i bitnim negativcima, McCrein crtez jos nije dostigao nivo iz kasnijih epizoda 7/10
2) Hitman sa Batmanom odlicna epizoda 8.5/10
3) Pokolj u Arkhamu 9.5/10
4) Deset tisuca metaka... najbolja epizoda iz obe knjige, odlicna, duhovita, napeta, krvolocna, fantastican strip! 10/10!
5) Noc kada su se sva svetla ugasila iako kratka prica, odlicno uradjena i vrlo je efektna! 10/10
6) Les pun dolara lep omaz vestern filmovima 9.5/10

Druga knjiga
7) Heroji ulice simpaticna epizoda, vise se islo na komicni ugodjaj nego na napetost i ozbiljnost 7/10
8) Noc zombija u Gothamskom akvarijumu nije mi nesto legla ova epizoda 5/10
9) As Ubica dobra epizoda, mnogo likova, dosta stvari se izdesavalo pa mi malo deluje da se Ennis pogubio, nije mi simpatican Etrigan 8/10
10) Poljubi me lepa, opustajuca prica posle svih onih peripetija i nezgoda sa demonima, paklom itd 8.9/10
11) Ubistvo Deda Mraza 8.9/10
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/06/2014 : 16:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Skoro me razočarao ovaj Hitman, valjda zbog krivih očekivanja. Ali kako su stranice odmicale tako mi se Tommy sve više uvukao pod kožu. Tko bi rekao da taj ubojica može biti simpatičan. Priče su jako dobre sa obogaćene sa genijalnim dijelovima. Sam lik Tommyja je odlična protuteža klasičnim superherojima i mada ih redovito zna tu i tamo pecnut poštuje ih. Jedimo mu se ne sviđa što rade sa Supermanom Iako sve dočekuje sa smiješkom ne znači da manje ozbiljno shvaća svoju odgovornost kao čovjek sa supermoćima, na kraju krajeva njegovi neprijetelji se ne vraćaju više. Najčešće.

Crtež je neobičan, često karikaturalan i izgleda da se uopće ne trudi biti ozbiljan i kao uostalom njegov glavni lik - odličan.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

budo
Starting Member



Croatia
97 Posts

Member since 21/01/2008

Posted - 10/06/2014 : 21:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send budo a Private Message  Reply with Quote
Strašan strip....
Malo me je onaj preview odbio, nisam baš bio zagrizao
Ali sam morao uzeti nakon masovnih pohvala, i pun pogodak
Svaka čast, jedva čekam dalje...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000