forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer br. 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 27/03/2014 : 23:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo cool izdanje.
Podseća me na detinjstvo...

Carpe diem
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/03/2014 : 06:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Da price...toliko hvaljene...tiraz 3000, u moj kiosk stignu 3 komada i dva kupim ja,jedan se vrati kuci neprodan....ako prodaju pola tiraza sretni su...i jos dobro guraju...
Prava za zagora i bonelli su sigurno skuplja od prava koja prodaje ifedizioni pa to nisu neki veliki novci sigurno...
Picolo renger se u italiji proda 2000/2300 komada i if to izdaje bez problema dalje....vec je na broju 21...sad prvi broj stize i u bih i srbiju pa se tamo valjda nesto proda....plus paketi na ljeto...
Nije kraj svijeta ako negdje vidite neprodan prvi broj..to ne znaci nista...vidim brdo zagora neprodanih pa....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2014 : 18:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da je u Italiji tako slaba prodaja jer njih ima 60 milijuna, onda kod nas i nije tako kritično... ili se možda varam.
Najveći problem je što današnji klinci sigurno neće čitati western stripove pa sve ostaje na staroj gardi. Kada i mi izumremo onda će stvarno biti gotovo. Za ovako stare serijale ovo je vjerojatno i zadnja šansa da to netko objavi jer za 15-ak godina više nikoga neće zanimati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/03/2014 : 18:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Promjena na broju 2.Korice nisu plastificirane kao na jedinici i na predlistu je crno-bijela naslovnica broja 3.Na slijedecoj stranici su male,crno-bijele korice br.3 i 4,sa imenom edicije i godinom izlaska.Steta zbog korica,ostalo ok...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 29/03/2014 : 19:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Promjena na broju 2.Korice nisu plastificirane kao na jedinici i na predlistu je crno-bijela naslovnica broja 3.Na slijedecoj stranici su male,crno-bijele korice br.3 i 4,sa imenom edicije i godinom izlaska.Steta zbog korica,ostalo ok...


šteta što izbaciše plastificirane korice, one mi svakom stripu daju ono nešto... Čak mi bolje izgledaju one nego HC izdanja, bar meni.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2014 : 19:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by roby05

Promjena na broju 2.Korice nisu plastificirane kao na jedinici i na predlistu je crno-bijela naslovnica broja 3.Na slijedecoj stranici su male,crno-bijele korice br.3 i 4,sa imenom edicije i godinom izlaska.Steta zbog korica,ostalo ok...


šteta što izbaciše plastificirane korice, one mi svakom stripu daju ono nešto... Čak mi bolje izgledaju one nego HC izdanja, bar meni.


Istina, taman sam i ja pomislio da nikad nisu napravili tako dobre korice kad ono lula ali poznavajući Ludens ne čudim se ovome.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/03/2014 : 19:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Očito je prvi broj prošao vrlo loše, pa su smjesta odlučili pojeftiniti izdanje, što svakako nije red prema kupcima, a osobito kolekcionarima.
Onih 6 brojeva će vjerojatno biti maksimum.



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/03/2014 : 19:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ko je stiskao tu 2-ku.?...
Prvi broj je odradio akd ako je ovaj suton onda je mozda to do tiskare...ok ako su unutra original naslovnice a steta za plastificirane korice...ne panicarite i ocajavajte pre vremena...a 6 brojeva se zakupi skoro da uvijek...malo je junaka za koje su izdvaci sigurni u dobru prodaju...kupili su za ovu 2014 godinu i to ne znaci nista....ja sam siguran da ce mr dalje, i miki,blek i mark su kao prezivjeli junaci pa dobro guraju...zasto nebi najbolji od njih-kit teller?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/03/2014 : 20:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ko je stiskao tu 2-ku.?...
Prvi broj je odradio akd ako je ovaj suton onda je mozda to do tiskare...ok ako su unutra original naslovnice a steta za plastificirane korice...ne panicarite i ocajavajte pre vremena...a 6 brojeva se zakupi skoro da uvijek...malo je junaka za koje su izdvaci sigurni u dobru prodaju...kupili su za ovu 2014 godinu i to ne znaci nista....ja sam siguran da ce mr dalje, i miki,blek i mark su kao prezivjeli junaci pa dobro guraju...zasto nebi najbolji od njih-kit teller?


Ja sam stiskao,a one su... Broj 2 je tiskao AKD i to sve u svemu nije uopce lose,cak stavise,ali velika je to razlika od prvog broja.Mislim,sto se korica tice.Sad imamo br.1 sjaj i br.2 mat korice

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/03/2014 : 20:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by roby05

Promjena na broju 2.Korice nisu plastificirane kao na jedinici i na predlistu je crno-bijela naslovnica broja 3.Na slijedecoj stranici su male,crno-bijele korice br.3 i 4,sa imenom edicije i godinom izlaska.Steta zbog korica,ostalo ok...


šteta što izbaciše plastificirane korice, one mi svakom stripu daju ono nešto... Čak mi bolje izgledaju one nego HC izdanja, bar meni.


Potpis.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/03/2014 : 20:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Očito je prvi broj prošao vrlo loše, pa su smjesta odlučili pojeftiniti izdanje, što svakako nije red prema kupcima, a osobito kolekcionarima.
Onih 6 brojeva će vjerojatno biti maksimum.





Pojeftinili su ga sebi,ali nama nisu...ma bit ce sta bude,od dva izdavaca,valjda ce jedan uspjet donekle.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 29/03/2014 : 21:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Eto to bi me smetalo, ali ne kupujem ovo izdanje. Ipak mu zelim da izgura do kraja na radost svih ovih odusevljenih forumasa(u koje i ja spadam).
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/03/2014 : 22:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da, popjeftinili su izradu a zadržali istu cijenu, tako da su oni na manjem a kolekcionari na većem gubitku.
Kad već na drugom broju uslijede takve promjene, ne sluti na dobro.
Osobno, nije me briga za MR-a, ali svakako nije red.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/03/2014 : 05:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
A jebiga,...uzmimo to tako...prvi je uvjek prvi pa je nesto posebno, i prvo dijete u porodici ima drugaciji status od ostalih kasnije....
Prvi broj sijaj ostalih 130 i nesto brojeva
mat i ja ludensu postavim spomenik osobno....
Taj sijaj mi i nije nesto obavezno na stripu pa ako zadrze dvomjesecni tempo,prezivjet cemo i to promenu...cijena je morala od pocetka bit ko na blek/mark/miki izdanju....iako meni nije presudna...ali ja sam ionako toliki kitoljubac da.....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 30/03/2014 : 10:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

...ali ja sam ionako toliki kitoljubac da.....



Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/03/2014 : 11:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by teller

...ali ja sam ionako toliki kitoljubac da.....






CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/03/2014 : 16:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by teller

...ali ja sam ionako toliki kitoljubac da.....





Ma mislio je reći picoljubac al' mu se omaklo
Što se tiče cijene ona bi još držala vodu za plastificirane korice a ovako je ipak malo skupo ... mada ni meni ne igra ulogu tih 10-15 kuna (jer me nebi spasilo) ali možda je baš to nekome odlučujuće.
Ako je to cijena po kojoj mora ići da bi izdanje opstalo onda u redu, inače ne vidim zbog čega nebi bilo jeftinije.
P.S. Teller opet vratio stari avatar a i potpis je doživio male preinake.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 30/03/2014 16:14:23
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 30/03/2014 : 16:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
[/quote] Teller opet vratio stari avatar a i potpis je doživio male preinake. [/quote]

ovaj mu avatar više paše nego spajdi

Junak stavlja na kocku cak i prst!

Edited by - gerilac1 on 30/03/2014 16:52:50
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/03/2014 : 17:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, ionako je naglasio da ne čita Spidermana pa neznam što mu bilo da ga je toliko dugo držao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/04/2014 : 23:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da, ionako je naglasio da ne čita Spidermana pa neznam što mu bilo da ga je toliko dugo držao.


to je samo zavaravanje u pitanju bilo...da me ne proglase zadrtim bonellijevcem..tako sam jim avatarom otupio mačeve... iako sam tog pajkicamena teško podnosio na svom avataru......
čitao sam ja spajdija ali mlako mi je to sve bilo...u nedostatku boljeg bio je dobar i Diabolik,Gordonlink ili Spajdermen nekad...
ta vremena su prošlost...
vreme je za dobre stare retro junake naše mladosti...
mene strip mora odmorit...mozak na off i uživanje...za tmurne i mračne teme dovoljan mi je gumb na daljinskom...ili Dilan mjesečno jednom....
vreme je za najboljeg od tih junaka iz posleratnih 50-tih...KIT TELLERA!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/04/2014 : 11:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
to je samo zavaravanje u pitanju bilo...da me ne proglase zadrtim bonellijevcem..
čitao sam ja spajdija ali mlako mi je to sve bilo...
vreme je za dobre stare retro junake naše mladosti...


Evo da se 'pohvalim' da sam čak uzeo od Čarobne Knjige prvi Essential Spajdermen i pročitao nekih stotinjak stranica, nije tako loše kako sam mislio da će biti ali nije ni za svakodnevno čitanje. U svakom slučaju je puno bolje nego one tange-mange od kojih mi se diže i želudac i kosa samo kad ih vidim.
Ali svejedno nema šanse da pokušam sa još nekim Marvel junakom, ovo je sasvim dosta...
Ipak se takve produkcije ne mogu mjeriti sa starim western serijalima, ovi završeni imaju nostalgičnu vrijednost a Tex i Zagor još više od toga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/04/2014 : 14:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Grrr,kod nas mali rendzer jos nije dojahao,nadam se sutra....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/04/2014 : 17:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Grrr,kod nas mali rendzer jos nije dojahao


Jebiga, vjerojatno je izabrao staru ragu koja ne može brže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/04/2014 : 18:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

Grrr,kod nas mali rendzer jos nije dojahao


Jebiga, vjerojatno je izabrao staru ragu koja ne može brže.


aha, crna munja tek ceka na svog gospodara..taj kitov konj stize tek u 14 broju ove if edizioni edicije.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 02/04/2014 18:20:58
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/04/2014 : 14:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

U svakom slučaju je puno bolje nego one tange-mange od kojih mi se diže i želudac i kosa samo kad ih vidim.

Koje si mange čitao?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000