forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer br. 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/04/2014 : 14:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nije ih ni čitao kad mu se diže želudac na sam pogled na njih.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/04/2014 : 15:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

nije ih ni čitao kad mu se diže želudac na sam pogled na njih.


Upravo to... letimično prelistao ali ne bih to mogao čitati ni uz najbolju volju jer sam odmah vidio da to nije za mene. Imena mange se ne sjećam jer ima već vremena od onda a i ne pamtim takve stvari u prolazu.
Ali Spajdi ako ništa drugo ima bar solidan crtež...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/04/2014 : 15:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by jaki

nije ih ni čitao kad mu se diže želudac na sam pogled na njih.


Upravo to... letimično prelistao ali ne bih to mogao čitati ni uz najbolju volju jer sam odmah vidio da to nije za mene. Imena mange se ne sjećam jer ima već vremena od onda a i ne pamtim takve stvari u prolazu.
Ali Spajdi ako ništa drugo ima bar solidan crtež...


Dakle, ti si nakon djelomičnog prelistavanja jednog stripa shvatio kako mange nisu za tebe?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/04/2014 : 15:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/04/2014 : 16:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Dakle, ti si nakon djelomičnog prelistavanja jednog stripa shvatio kako mange nisu za tebe?


Naravno... pitaj tellera kakva smo mi djeca Bonellija.
Samo sam jednu prelistao ali zato naslovnice govore puno toga a njih sam vidio poprilično... onako u prolazu.
Ali... da ne trujemo više našeg rendžera, mogao bi pasti sa svoga konja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/04/2014 : 16:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Veruj mi, Bushido je od 2005. godine ovde sve video :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/04/2014 : 16:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Dakle, ti si nakon djelomičnog prelistavanja jednog stripa shvatio kako mange nisu za tebe?


Naravno... pitaj tellera kakva smo mi djeca Bonellija.
Samo sam jednu prelistao ali zato naslovnice govore puno toga a njih sam vidio poprilično... onako u prolazu.



http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1347850

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1385063

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1298813

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1297296

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1299600

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1304710

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1307323

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1320440

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1322629

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1340708

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1344989

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1353983

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1360404

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1316651

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/04/2014 : 16:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto se trudiš?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/04/2014 : 16:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne znam zašto se trudiš?



Iskreno, ne znam. Valjda je to nekakva profesionalna deformacija.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/04/2014 : 17:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/04/2014 : 17:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Uzalud vam trud sviraci...mozda i postoje dobre mange ali mene ne zanimaju nimalo...nisam odrastao sa njima i nemaju onaj dasak nostalgije i simpatije u sebi kao sto ima svaki bonelli list,kamoli strip...ko voli nek izvoli,ja sam roden za bonelli-i on za mene...do groba....siguran sam da i u mangama postoje odlicni stripovi ali u toj navali izdavaca nemam ni volje ni vremena probavat nesto novo...ovo sto je busido stavio je sasvim ok..probajte ljudi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/04/2014 : 17:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U prvi tren se nisam sjetio ali mislim da sam pročitao bar jednu mangu i to najpoznatiju na ovim prostorima; "Dolaze Samuraji"
Pregledao sam ove linkove ali ništa tu ne vidim zanimljivog osim onog stripa "Marada the she-wolf" ali vjerujem da to nije manga.
Japanska kultura je potpuno drugačija i za čitati mange treba imati dušu kakve ja nemam... iako nema velike sličnosti to bih usporedio sa black metal muzikom koju ne može slušati onaj tko nema dušu za nju.
Kome paše neka uživa...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/04/2014 : 17:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Uzalud vam trud sviraci...mozda i postoje dobre mange ali mene ne zanimaju nimalo...nisam odrastao sa njima i nemaju onaj dasak nostalgije i simpatije u sebi kao sto ima svaki bonelli list,kamoli strip...ko voli nek izvoli,ja sam roden za bonelli-i on za mene...do groba....siguran sam da i u mangama postoje odlicni stripovi ali u toj navali izdavaca nemam ni volje ni vremena probavat nesto novo...ovo sto je busido stavio je sasvim ok..probajte ljudi...


Potpisujem ovo što je rekao ovaj majstor Bonellija

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/04/2014 : 18:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Nostalgija > kvaliteta, već je odavno ustanovljeno. Tako da nema smisla oko ovakvih rasprava.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 03/04/2014 : 19:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Nostalgija > kvaliteta, već je odavno ustanovljeno. Tako da nema smisla oko ovakvih rasprava.


Nema,nema...mislim smisla,jedan je Mali Rendzer

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/04/2014 : 19:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Ja stripove dijelim na dobre i loše, a sam sud o tome šta je dobro je subjektivan kod svakoga. Neka svako čita šta hoče važno je da je strip

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2014 : 22:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Dakle, ti si nakon djelomičnog prelistavanja jednog stripa shvatio kako mange nisu za tebe?


Naravno... pitaj tellera kakva smo mi djeca Bonellija.
Samo sam jednu prelistao ali zato naslovnice govore puno toga a njih sam vidio poprilično... onako u prolazu.



http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1347850




Bushido jel izdata ova prva Manga kod nas?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/04/2014 : 01:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Dakle, ti si nakon djelomičnog prelistavanja jednog stripa shvatio kako mange nisu za tebe?


Naravno... pitaj tellera kakva smo mi djeca Bonellija.
Samo sam jednu prelistao ali zato naslovnice govore puno toga a njih sam vidio poprilično... onako u prolazu.



http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=39668&REPLY_ID=1347850




Bushido jel izdata ova prva Manga kod nas?



Nažalost, nije. Postoji želja da se izda, ali prilično je teško dobiti prava.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 04/04/2014 : 20:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Ja osobno skupljam sve osim Marka i Bleka,ali tko za vrh bogova(manga) izjavi da je los strip,s njim bi trebalo postupiti kao Leonida sa Keopsovim glasnicima u "300"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/04/2014 : 20:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Otprilike kao da slučajno u prolazu pogledom okrznem donji desni kut jedne slike Marca Chagalla, i odmah nepokolebljivo zaključim kako je to takav shit da mi ne pada na pamet čak ne recimo otići na izložbu, nego i detaljnije pogledati barem onu jednu sliku.
Ali tako treba i to je sasvim u redu, nije sve za svakoga.
Evo meni se želudac diže i mozak uskuha samo pri pogledu na Kita Tellera, i ne pada mi na pamet krenuti to čitati.
Tješi me što nisam jedini jer se loše prodaje kod oba izdavača.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 04/04/2014 : 21:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Sve je to Rock and Roll...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/04/2014 : 21:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Otprilike kao da slučajno u prolazu pogledom okrznem donji desni kut jedne slike Marca Chagalla, i odmah nepokolebljivo zaključim kako je to takav shit da mi ne pada na pamet čak ne recimo otići na izložbu, nego i detaljnije pogledati barem onu jednu sliku.
Ali tako treba i to je sasvim u redu, nije sve za svakoga.
Evo meni se želudac diže i mozak uskuha samo pri pogledu na Kita Tellera, i ne pada mi na pamet krenuti to čitati.
Tješi me što nisam jedini jer se loše prodaje kod oba izdavača.




Sad vec pretjerujes sa tim lose prodaje kod oba izdavca...znas brojke,podatke..razsvetli nas...koliko vidim nisi ni bernard ni hello da znas puno vise od nas ili curunirevih spekulacija jer je u trafiki vidio neprodanog rendzera...zagori su svi prodani odmah a?....i to da te tjesi da se strip lose prodaje...puno govori...zasto ne priustit onim primitivnijima da uzivaju u junaku svoje mladosti...biti zadovoljan da se strip lose prodaje je...pa egoisticno...da ne upotrebim gori izraz...
Skidajte se na svoje mangu-pice i ostavite nam bar topic na miru...mi ne kenjamo ns mango topicima kako je kit teller vrhunski strip...
Nam je drag i volimo ga...i ne kvarite nam ugodaj....pliiizzzx...bez ljutnje i pozdrav...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/04/2014 : 21:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ne tješi me što se loše prodaje, nego što nisam jedini kojem se ne sviđa. No to je mišljeno ironično, da malo provociram.
Već sam jednom napisao da planiram uzeti neke epizode (s alienom i Ku Klux Klanom recimo), ako ih ikad dočekam.
Inače, samom stripu kao i svim ostalim stripovima bilo gdje želim najbolju moguću, fantastičnu prodaju, bez obzira čitao ih ja ili ne.
Njah, wishful thinking...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 04/04/2014 21:28:25
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/04/2014 : 21:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ne tješi me što se loše prodaje, nego što nisam jedini kojem se ne sviđa. No to je mišljeno ironično, da malo provociram.
Već sam jednom napisao da planiram uzeti neke epizode (s alienom i Ku Klux Klanom recimo), ako ih ikad dočekam.
Inače, samom stripu kao i svim ostalim stripovima bilo gdje želim najbolju moguću, fantastičnu prodaju, bez obzira čitao ih ja ili ne.
Njah, wishful thinking...




sve ok...sad si opet dobri "stari" Johnny...
Malo ti je post bio provocirajuc pa....ko da brani tellera ako ne teller...
Laku noc,danas mi stigo long silver pa idem malo gustat...u piratima i bezkrajnim morskim obzorima...da ne pomislite da smo mi tellerovci ograniceni....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/04/2014 : 23:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Laku noc,danas mi stigo long silver pa idem malo gustat...


Javi kakvi su dojmovi jer ću ga imati prilike pregledati tek polovinom mjeseca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000