forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2014 : 11:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
npr. :

http://bljesak.info/rubrika/vijesti/clanak/devet-osoba-ubijeno-u-klinikama-gdje-se-vrsi-vakcinacija-protiv-djecje-paralize/21632

s naglaskom na:

Od 2003. godine, grad Kano je pogođen virusom dječje paralize uglavnom zbog 13-mjesečne suspenzije programa imunizacije.

Kampanje vakcinacije su bile suspendirane nakon optužbi muslimana koji su tvrdili da vakcina sterilizira mlade djevojke, u okviru američke zavjere da smanji afričko stanovništvo.

Nigerija je, s Pakistanom i Afganistanom, jedna od tri zemlje u svijetu u kojima je dječja paraliza endemska.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/04/2014 : 11:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic
A što hoćeš Jasko, kakve dokaze?! Njemačka vlada je priznala za chemtrails, a ti hoćeš dokaze, pitaj njih. Za WTC ove činjenice koje sam naveo nisam ja izmislio, već službene komisije, inženjeri, projektanti zgrada, piloti… Što hoćeš da ovdje stavim kopije službenih dokumenata ili što?! Snimke razgovora?! Kao da ja imam vremena za to sve, a Ti si ionako odavno popio plavu pilulu, bez uvrede…

Zanimljivo je da svi koji vjeruju u objašnjenja dana iz službenih izvora, nije bitno da li se radi o terorizmu, cjepivima, chemtrailsima ili otrovima u hrani, stalno traže nekakve znanstvene dokaze. Pitam ja sve koji su 100% uvjereni u službene izvore, pa gdje su njihovi dokazi, da ih ja malo pogledam i proučim, neka ih se stavi ovdje da vidimo kad su već tako ultimativni i neoborivi. Pa na primjer glavnu i službenu teoriju događaja oko Pentagonske zgrade i zgrade broj 7 srušilo bi dijete iz osnovne škole. A od mene tražiš nekakve znanstvene dokaze?!

Daj ti meni npr dokaze da Aspartam i Monosodium glutamat koji se nalaze u velikom broju hrane u trgovinama (banalan primjer su popularne Orbit žvakače gume), a poznati su otrovi stvarno nikome ne mogu nanijeti štetu iako se nalaze u hrani koju kupujemo.

Mislim da je o chemtrailsima bespotrebno više gubiti vrijeme, ali daj mi dokaze o WTC-u, kako se je srušio neboder broj 7 kad ništa u njega nije udarilo i gdje je nestao avion koji je udario u Pentagon. Daj mi bar nešto službeno i logično, bilo što! I ja ću to vrlo rado proučiti jer me zanima samo istina, ne biram strane...



Citiram
Naravno, mogao bih ovdje staviti mnogo znanstvenih dokaza, ali mislim da nema potrebe, Njemačka vlada je priznala, ali topic ionako ne govori o chemtrailsima.

Napisao sam da bih voleo da vidim te dokaze iz časopisa sa visokim impakt faktorom. Ti si sam napisao da imaš znanstvene dokaze, šta je problem?

quote:

Daj ti meni npr dokaze da Aspartam i Monosodium glutamat koji se nalaze u velikom broju hrane u trgovinama (banalan primjer su popularne Orbit žvakače gume), a poznati su otrovi stvarno nikome ne mogu nanijeti štetu iako se nalaze u hrani koju kupujemo.


http://cebp.aacrjournals.org/content/15/9/1654.full.pdf+html
http://annonc.oxfordjournals.org/content/15/10/1460.full.pdf+html
http://jn.nutrition.org/content/130/4/1049S.full.pdf+html
http://jn.nutrition.org/content/130/4/1058S.full.pdf+html

Što se tiče ostalih pitanja, na njih ne znam odgovore. Verujem da ni ti ne znaš. Možda mogu da verujem ili sebe da ubedim u nešto (važi i za zvanične novosti objavljene preko medija), ali takođe znači da neću prihvatiti i alternativne verzije zdravo za gotovo. Kao i u prvom, ni u drugom ne raspolažem informacijama, dokazima i saznanjima koji bi mi dali za pravo da imam spoznaju.

Možeš li da objasniš koju plavu pilulu?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/04/2014 : 12:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma to sa plavom pilulom je šala, sorry, bez ljutnje!

Radi se o filmu Matrix kada je Morpheus Neu ponudio plavu i crvenu pilulu. Ako uzme plavu, vraća se u svoj stari život, probudit će se ujutro u krevetu i nastaviti živjeti kao i prije. Ali ako uzme crvenu pokazat će mu koliko je "duboka zečja rupa", odnosno pravu istinu o svijetu u kojem živi.

Pogledat ću linkove koje si naveo i kada stignem reći više o tome...


Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/04/2014 : 18:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by nagor

U doba Zlatne serije vrhunac tehnologije je bila zastava 101 i televizor u boji… danas je sve toliko ubrzano, napredno, sofisticirano… na jednom usb ključu mogu imat desetak Zlatnih serija… ljude to plaši… počinju sumnjat… žele se osjećat posebno i počnu vjerovat u razne teorije zavjere... chemtrails, cijepiva, koja ubijaju, WTC, David Icke i slično…

Ništa od toga nije istina… sve što vidimo oko sebe je jednostavno »zeitgeist«… duh vremena u kojem živimo... drukčije je nego prije... deal with it...

Chemtrails? Zrakoplovi lete na različitim visinama i zbog toga neki ostavljaju jači trag u atmosferi. Tako je to pojasnio jedan lik, koji je vjerovao u to, dok mu piloti nisu pojasnili stvar.

Otrovna cjepiva? Normalno, farmaceuti i korporacije vole novac, ali neće nas zbog toga masovno ubijat. To što se može izvuć na stotine novinskih članaka, di je netko umro zbog lijekova ili cijepiva ne mijenja činjenicu, da su ti isti lijekovi i cijepiva spasili na stotine milijuna života.

WTC? Prežvakana priča. Ne znam zašto je ljudima teško vjerovat u to da su to izveli nadrkani muslići.

David Icke? Glupost na kvadrat.

Oke, sumnjaj, preispituj, analiziraj, ali nemoj se zakopat u bunker jer američka vlada burno reagira kad netko stavi njihove prepiske na pirate bay.




Moram odgovoriti na ovaj post, bez zamjerke! Ipak smo mi "braća po stripu" sudeći po tvom avataru, inače ne bih trošio vrijeme.

Kažeš da se ne zakopavamo u bunker, ali meni si čini da si ti nadublje zakopan. Kažeš: Ništa od toga nije istina. Pa odkud znaš, gdje si to saznao, daj svoje izvore podataka. Ili je to ipak samo tvoje mišljenje?!

Što se tiče chemtrailsa kažeš: "Zrakoplovi lete na različitim visinama i zbog toga neki ostavljaju jači trag u atmosferi. Tako je to pojasnio jedan lik, koji je vjerovao u to, dok mu piloti nisu pojasnili stvar."
Ovo ti je malo na klimavim nogama. Nedavno je jedna od najmoćnijih vlada na svijetu, Njemačka, pod pritiskom javnosti konačno priznala postojanje chemtrailsa i to na državnoj TV u udarnom terminu:

"Oni govore o stvaranju mreže otrova oko planete, ali i tvrde da zapravo time sprječavaju Sunce da nas previše grije. U pitanju je globalno zagrijavanje, kako kažu, pa moraju da stvore određenu vrstu zaštite koja bi bila između Sunca i Zemlje. I tako uvjeravaju ljude da su ovi tragovi raznih kemikalija i otrova zapravo humani i da nema njih, Sunce bi nas spržilo. Priznali su javnosti kako postoje neoznačeni avioni koji nose i puštaju sumpor koji se navodno u avionu spaljuje i pod visokim temperaturama pretvara u sumpor dioksid. Oni tvrde da sumpor-dioksidom sprječavaju zagrijavanje tj. kako kažu sprječavaju Sunce da pretjerano zagrije Zemlju. Oni prave takozvani hladni omotač oko naše planete ali i isto tako tvrde da taj nadasve vrlo otrovni sumpor-dioksid i njegove čestice nemaju snagu da padnu na Zemlju.
Naravno, mogao bih ovdje staviti mnogo znanstvenih dokaza, ali mislim da nema potrebe, Njemačka vlada je priznala, ali topic ionako ne govori o chemtrailsima.


Za WTC kažeš da su ih srušili nadrkani muslići. Pa u principu ja sam tako dugo mislio, ali sada više nisam 100% siguran kao ti npr. Nekoliko stvari mi ne ide u glavu i ruše mi tu priču o otetim avionima. Evo na što mislim:

-Oba dva nebodera srušena su na identičan način, gotovo u stotinku jednako, baš su precizni ti avioni. Rušili su se desetak katova u sekundi, gotovo slobodni pad, što je lako dokazano i ruši službenu teoriju, tzv "teoriju palačinki". Svaka zgrada imala je 47 masivnih čeličnih stupova i oni bi po toj službenoj teoriji morali ostati stršiti oko 300m nakon što sve oko njih padne, a nisu, potpuno su uništeni, čak i na prvim katovima daleko od udara aviona. Ne postoji avion na svijetu koji može presjeći svih 47 stupova.
- Šest tjedana nakon nesreće na nekim mjestima je temperatura bila 1100 stupnjeva, a to je 260 stupnjeva više od temperature gorenja mlaznog goriva, a nađene su ogromne količine rastaljenog čelika ne samo kod dvije glavne zgrade već i kod one male broj 7 u koju nije ništa udarilo.
-ta zgrada broj 7 bila je neboder od 47 katova, imala je nakon nesreće na glavnim zgradama požare na nekoliko katova. I ona se je srušila slobodnim padom,urušila se je sama na sebe, kao da joj je netko prerezao središnje noseće stupove. Sama od sebe, slobodnim padom?!?! Vladino objašnjenje za sva tri pada je vatra.
-Skoro sav beton, a ima ga hiljade i hiljade tona pretvoren je u prah
-19 ljudi proglašeno je otmičarima, ali niti jedan od njih nije bio na listi putnika u tim avionima. Od jednog od njih je na mjestu tragedije pronađena putovnica i to se je smatralo kao dokaz protiv njega, a šest mjeseci kasnije čovjek je pronađen živ!? Najmanje šestorica su živi i zdravi.
-Avion koji je navodno udario u Pentagon imao je 60 Tona i raspon krila 38 metara i visinu 13 metara, udario je nisko u zgradu, a okolo su stupovi od struje, dimnjaci i druge prepreke. Na mjestu udara nije pronađeno ništa, niti jedno tijelo, sjedalo iz aviona, komad prtljage... ništa, samo cigla i kamenje. Avion je imao dva Rolls Royce motora izgrađenog od čelika i legure titana, svaki težak 6 tona. Službeno objašnjenje je da je zbog topline mlaznog goriva avion ispario. Znanstveno je nemoguće da 12 tona čelika i titanija ispari zbog mlaznog goriva. Da ti kao SF geek odeš u kino i pogledaš neki film sa takvim raspletom, vjerojatno bi poljuvao redatelja i scenarij, a ovdje u stvarnosti to prihvaćaš sa 100% sigurnošću kao istinu. Kažu da su identificirali tijela putem otisaka, očigledno tijela nisu isparila, ali cijeli avion ipak je, sve do zadnjeg komadića. Snimke siguronosnih kamera postoje, ali nikad nisu prikazane javnosti. Zašto?! Sigurno državna tajna.


Spomenuo si Davida Ickea. Jesi li pročitao koju njegovu knjigu ili pogledao kakvo predavanje?! Pretpostavljam da jesi i to puno toga kad imaš jako i sigurno mišljenje o tome. Ja sam pročitao samo jednu njegovu knjigu čisto reda radi i pogledao pokoje predavanje, ništa više. Ne zamaram se sa teorijama urote, više me zanimaju činjenice i dokazi, a u vezi chemtrailsa, WTC-a ima ih ogromna količina, za razliku od klimavih službenih objašnjenja. Zanima me samo istina i ništa više...

Što se tiče cjepiva, ovo je ipak topic o tome dat ću nešto više informacija narednih dana...





Braća po stripu smo definitivno, ali u ovome drugome se nećemo složit. :)

I dalje tvrdim, da ništa od ovog nije istina. Pročitao sam par stvari, razmislio i zaključio. Možemo gomilat »stručne« linkove, ali nema potrebe.

Samo malo razmisliš i sve je jasno.
Koliko puta u povijesti su se dva velika zrakoplova sudarila sa WTC zgradama u razmaku par minuta. Samo jednom! Zbog toga mi smetaju sve te »stručne« analize o tome kako je nemoguće da se to sve skupa sruši. Što oni mogu znati osim sirovih specifikacija. Milijun varijabli je uključeno. Evo, jedna zgodna, koju sam baš neki dan negdje pročitao (vjerojatno u komentaru nekog youtube klipa)... aluminij iz zrakoplova je reagirao sa hrđom željeza iz WTC-a… stvorila se efektna zapaljiva smjesa – termit… i ode sve u k… U biti ovo ne navodim kao neki hebeni podatak, koji rušo sve teorije zavjere… navodim samo kao primjer koliko takvih i sličnih varijabli postoji. Tko može uopće točno predvidjeti takav scenarij… dva jebena aviona u visoku zgradu… srušilo se… muslićima se posrečilo… život ide dalje…


Chemtrails? Njemčka, veliš, priznala? Što je priznala? Da iz aviona izlaze štetni i smrdljivi plinovi. I što sad? Dosta puta izlaze i iz moje guzice… nikakva tajna organizacija ne stoji iza toga.

Uostalom, ako su stvarno zavjere u pitanju, što je uopće smisao svih tih tajni? Što te tajne organizacije i lobiji u biti žele postić rušenjem zgrada, trovanjem Njemaca i otrovnim cjepivima? Imaju milijarde, trilijune dolara, daleko su najmočnija sila na svijetu, koja može dakle sve to smislit i u tajnosti izvest… i što »oni« u biti žele? Više moči i kontrole? Smanjit svjetsku populaciju? I baš počeli od jedne od tehnološki najrazvijenih i najzajebanijih nacija na svijetu – Nijemaca. Naftu i još koji dolar više na banci? Baš su neki plitki šuplji negativci u rangu Doktora Evil-a iz Austin Powersa, koji reda radi mora zahtijevat novac od »svjetske organizacije«.
https://www.youtube.com/watch?v=jTmXHvGZiSY

Kao što rekoh, dobro je sumnjati i preispitivati i istina, ima svakakvih pizdarija na svijetu… tajnih i prikrivenih (atentat na JFK-a) i očitih (Mamić u Dinamu) ali sve te pizdarije o kojima debatiramo ovdje nisu rezultat ničeg drugog nego nerazumijevanja i koincidencija.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/04/2014 : 20:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by nagor


-19 ljudi proglašeno je otmičarima, ali niti jedan od njih nije bio na listi putnika u tim avionima. Od jednog od njih je na mjestu tragedije pronađena putovnica i to se je smatralo kao dokaz protiv njega, a šest mjeseci kasnije čovjek je pronađen živ!? Najmanje šestorica su živi i zdravi.



ovo mi je bilo presmijesno kad sam cuo
proandjena papirnata putovnica a cijeli avioni i zgrade stopljeni od vrućine
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 09/04/2014 : 21:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
da je tako lako napast ameriku, tuko bi je svako
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/04/2014 : 22:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by nagor


-19 ljudi proglašeno je otmičarima, ali niti jedan od njih nije bio na listi putnika u tim avionima. Od jednog od njih je na mjestu tragedije pronađena putovnica i to se je smatralo kao dokaz protiv njega, a šest mjeseci kasnije čovjek je pronađen živ!? Najmanje šestorica su živi i zdravi.



ovo mi je bilo presmijesno kad sam cuo
proandjena papirnata putovnica a cijeli avioni i zgrade stopljeni od vrućine



lol, ali to je dcopic napisao, a ne ja... krivo si citirao... ;)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2014 : 00:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta se uznemiravate toliko oko wtc-a?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/04/2014 : 12:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Napisat ću nešto o cjepivima i postaviti neke linkove. Onima koji misle da su cjepiva koristan izum za dobrobit civilizacije i rado se cijepe kada liječnici kažu da je to potrebno možda je bolje da ne gledaju ovaj post jer im ionako ništa neće promijeniti mišljenje.
Ali onima koji su u nedoumici svakako preporučam!


Još jednom da ponovim već prije spomenuto da niti jedan doktor na cijelome svijetu i niti jedan proizvođač cjepiva i niti jedna vlada ili ministarstvo neće preuzeti odgovornost za bilo kakve probleme koje će netko imati nakon cjepljenja.


Ja se već nekoliko godina ne zamaram da li su cjepiva korisna ili štetna, moje mišljenje je nakon svih pročitanih knjiga i radova, pogledanih dokumentaraca sa vodećim stručnjacima i gledanjem svjedočanstava mnogih ljudi da su cjepiva vrlo vrlo štetna i uzrokuju mnoge bolesti današnjice.

Ono što me je zanimalo u zadnje vrijeme je kako poništiti učinak cjepiva u tijelu i otkrio sam neke "lijekove" koji to mogu ili vjerojatno mogu napraviti.


Odlučio sam da neću postavljati nikakve tekstove tipa:

"U Indiji je 2011. godine 27 500 dece obolelo od dečije paralize 2 nedelje posle masovne vakcinacije protiv dečije paralize."

"U Velikoj Britaniji između 1970 i 1990 preko 200 000 obolelih od velikog kašlja kod dece koja su vakcinisana protiv velikog kašlja."


odmah bi me tražili znanstvene dokaze


ili:

sastave cijepiva, jer kad bih napisao što se sve stavlja u njih odmah bih bio napadnut da pišem gluposti i laži.


U biti malo sam se predomislio jer sam ipak pronašao službene podatke:

http://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/index.html#appendices

Kliknite na ovaj link gore, to je službena stranica od američkog centra za kontrolu i prevenciju bolesti. Kada otvorite stranu, odite malo niže na Appendix B: Vaccines i skinite PDF dokumenat: Vaccine Excipient and Media Summary.

To je sastav cjepiva Pogledajte što sve stavljaju unutra, formaldehid, aluminijum hidroksid, žive viruse malih boginja, zametak pileta?!?! WTF, ljudske dvohromosomske ćelije od tkiva abortiranog fetusa, itd, itd da ne nabrajam dalje. Smučio mi se je život.
Ovo su službeni podaci sa www.cdc.gov , tko ne vjeruje da to sve stavljaju u cjepiva neka se obrati njima i pošalje im mail.




Slijede linkovi vodećih stručnjaka i njihovih dokaza i saznanja pa napadajte njih da šire neistine, pišite im mailove, zovite ih, šta god...


Za početak evo nešto zabavno, dva vrlo kratka filma na Youtubeu gdje Bill Gates govori kako će... pogledajte!
http://www.youtube.com/watch?v=x5bZtTWK_o4
http://www.youtube.com/watch?v=mIDQI-RAut8


Ovo baš nije zabavno, na žalost. Riječi stručnjaka o MMR cjepivu koje izaziva Autizam kod djece. Pogledajte što čovjek kaže o naučnim dokazima na koja se naslanja službena nauka nakon što je proučio stotine i stotine naučnih radova.
http://www.youtube.com/watch?v=IqovJwGno7M



Vrlo vrlo vrlo pametan i realan čovjek, Prof. Dr Željko Poljak, imunolog.
Direktno govori i o zakonima i situaciji u HR, traje samo 6 minuta, obavezno pogledajte:
http://www.youtube.com/watch?v=J2y_MaM9rnk


Dr Andrew Wakefield iz Austina u Texasu već se 15 godina bori da prikaže javnosti i dokaže na sudu vezu između bolesti želuca i autizma sa MMR cjepivom, koje se daje protiv ospica, rubeole i zaušnjaka. Svoja otkrića objavio je u službenim znanstvenim magazinima, nakon čega je doživio velike napade od strane farmacije koji traju i danas. Zahvaljujući njegovom pisanju i medijskom oglašavanju, u posljednjih nekoliko mjeseci, sudovi, vlade i proizvođači cjepiva tiho su priznali činjenicu da MMR cjepivo "najvjerojatnije" uzrokuje autizam i želučane bolesti kod djece. Zahvaljujući njegovim otkrićima danas na sudovima širom amerike proizvođači cjepiva masovno gube parnice protiv roditelja čijoj djeci je uništen život. Neću stavljati linkove u vezi toga, informacija ima puno, potresna svjedočanstva roditelja i razne dokaze, pa čak sam naišao i na snimke sa suđenja, možete pogledati i na youtubeu.


Tkoga ne zanima sadašnjost već povijest, postoji jedna knjiga Horrors of Vaccination objavljena u SAD-u prije 100 godina i koja je desetljećima bila negdje zametnuta dok ju netko nije pronašao i stavio na net. Nisam ju čitao, jer otprilike znam što piše unutra, ali ako netko od vas ima želje samo upišite ime knjige u google. Uglavnom, to je ogromna dokumentacija o tome što su cjepiva i kakve efekte izazivaju kod ljudi i životinja, koja je proslijeđena kongresu i predsjedniku, a koju su sakupili i napisali tada vodeći stručnjaci.


Spomenuo bih i dvije vrlo hrabre žene iz naših krajeva, Dr Lidiju Gajski, pročitajte njenu knjigu "Lijekovi ili priča o obmani" i Dr Slađanu Velkov koja redovno drži predavanja o štetnosti cjepljenja. Na njenim predavanjima možete ćuti o povijesti cjepljenja, trenutnoj situaciji u svijetu, kako se boriti protiv toga i spasiti svoju djecu, često prikazuje službene grafove na projektoru, itd. Pogledajte na youtubeu koje predavanje.

Evo jedne studije koju su nedavno sproveli Kanadski naučnici Profesor Christopher Shaw i Dr Lucija Tomljenović ukazuje na to da što više cjepiva djeca dobiju, a koje sadrže aluminij, veće su šanse da se razvije autizam, autoimune bolesti i neurološki problemi u budućnosti.
http://www.fhfn.org/new-study-reveals-children-being-vaccinated-with-toxic-levels-of-aluminum-causing-neurological-damage-and-autism/

Evo jedan video Dr Andrew Mouldena, gdje govori kako cjepiva kod djece uzrokuju autizam, paralize, autoimune bolesti, Multiplu sklerozu, Lupus, distrofiju, hiperaktivnost i smanjenje inteligencije djece, strabizam, skoliozu i mnoge druge probleme. Pogledajte fotografije koje pokazuje u videu:
http://www.youtube.com/watch?v=KGacmfbZYEQ

Još jedan veliki dokaz kako su SVE autoimune i kronične bolesti izazvane cjepivima. Govori Dr Yehuda Shoenfeld, Imunolog.
http://www.youtube.com/watch?v=Wf8sw3n7xrE



Evo nešto i o Dr Rebecce Carley, koja je sudski ekspert za bolesti izazvane cjepivima. Svašta se može pronaći na njenim stranicama:
http://www.reversingvaccineinduceddiseases.com
Ne trebam vam niti govoriti koliko je korisnih podataka i dokaza kroz godine sakupila ova osoba. Danas nisam imao pristup njenoj stranici, nešto ne radi, ali nije bitno. Ako nekoga zanima imam neke njene znanstvene radove na kompu u PDF-u, pa ako koga zanimaju detalji šaljem mailom.


I na kraju imam i tridesetak statističkih pregleda i grafikona koji dokazuju da su bolesti opadale prije uvođenja obaveznog cijepljenja i rasle posle početka cijepljenja. Rezultati su šokantni. Ovo će vjerojatno izazvati buru među forumašima koji se kunu u cjepiva i koji tvrde da su cjepiva smanjila bolesti. Samo ću reći da ti grafikoni predstavljaju službene rezultate i da ih na svojim predavanjima koriste liječnici širom svijeta. Neću ih sada objašnjavati nego kada ih postavim, vjerojatno idući tjedan. Koga zanima odmah, šaljem mailom kao PDF. Toliko.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 11/04/2014 : 17:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
ima li to neke veze? opet teorija zavjere...
https://www.youtube.com/watch?v=k3offbVG2UE

i ovdje se vrte velike pare, UN je priznao...
http://2012-transformacijasvijesti.com/manipulacije/video-teorija-urote-koja-to-vise-nije-ujedinjeni-narodi-obznanili-zaprasujemo-vas-i-kontroliramo-vase-vrijeme

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 11/04/2014 18:29:19
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2014 : 19:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

ima li to neke veze? opet teorija zavjere...
https://www.youtube.com/watch?v=k3offbVG2UE

i ovdje se vrte velike pare, UN je priznao...
http://2012-transformacijasvijesti.com/manipulacije/video-teorija-urote-koja-to-vise-nije-ujedinjeni-narodi-obznanili-zaprasujemo-vas-i-kontroliramo-vase-vrijeme



ajd kad je opet o chemtrailsima, sjetila sam se clanka jednog pilota koji
je detaljno obradio tu temu.

http://www.index.hr/black/clanak/zrakoplovni-pilot-o-chemtrailsima-kako-ekonomska-racunica-i-zdrav-razum-pobijaju-teoriju/709787.aspx

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 11/04/2014 : 20:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Sjajan tekst. Ali sve dzaba, kad 90% ljudi ne zna ni ovu fiziku za 7 osnovne koja je iznesena u tekstu. Jes', zive nas potrovase.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/04/2014 : 20:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dcopic, ti si antikrist i dirnuo si u svetinju
dogma kao cjepivo! ahjaaaak!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/04/2014 : 10:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

ima li to neke veze? opet teorija zavjere...
https://www.youtube.com/watch?v=k3offbVG2UE

i ovdje se vrte velike pare, UN je priznao...
http://2012-transformacijasvijesti.com/manipulacije/video-teorija-urote-koja-to-vise-nije-ujedinjeni-narodi-obznanili-zaprasujemo-vas-i-kontroliramo-vase-vrijeme



depopulacija stanovništva??
godišnje se stanovništvo poveča za skoro 80 milijuna ,primašili smo 7100+ milijuna a oni vrše depopulaciju?
baš ih ide

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/04/2014 : 10:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Napisat ću nešto o cjepivima i postaviti neke linkove. Onima koji misle da su cjepiva koristan izum za dobrobit civilizacije i rado se cijepe kada liječnici kažu da je to potrebno možda je bolje da ne gledaju ovaj post jer im ionako ništa neće promijeniti mišljenje.
Ali onima koji su u nedoumici svakako preporučam!


Još jednom da ponovim već prije spomenuto da niti jedan doktor na cijelome svijetu i niti jedan proizvođač cjepiva i niti jedna vlada ili ministarstvo neće preuzeti odgovornost za bilo kakve probleme koje će netko imati nakon cjepljenja.


Ja se već nekoliko godina ne zamaram da li su cjepiva korisna ili štetna, moje mišljenje je nakon svih pročitanih knjiga i radova, pogledanih dokumentaraca sa vodećim stručnjacima i gledanjem svjedočanstava mnogih ljudi da su cjepiva vrlo vrlo štetna i uzrokuju mnoge bolesti današnjice.

Ono što me je zanimalo u zadnje vrijeme je kako poništiti učinak cjepiva u tijelu i otkrio sam neke "lijekove" koji to mogu ili vjerojatno mogu napraviti.


Odlučio sam da neću postavljati nikakve tekstove tipa:

"U Indiji je 2011. godine 27 500 dece obolelo od dečije paralize 2 nedelje posle masovne vakcinacije protiv dečije paralize."

"U Velikoj Britaniji između 1970 i 1990 preko 200 000 obolelih od velikog kašlja kod dece koja su vakcinisana protiv velikog kašlja."


odmah bi me tražili znanstvene dokaze


ili:

sastave cijepiva, jer kad bih napisao što se sve stavlja u njih odmah bih bio napadnut da pišem gluposti i laži.


U biti malo sam se predomislio jer sam ipak pronašao službene podatke:

http://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/index.html#appendices

Kliknite na ovaj link gore, to je službena stranica od američkog centra za kontrolu i prevenciju bolesti. Kada otvorite stranu, odite malo niže na Appendix B: Vaccines i skinite PDF dokumenat: Vaccine Excipient and Media Summary.

To je sastav cjepiva Pogledajte što sve stavljaju unutra, formaldehid, aluminijum hidroksid, žive viruse malih boginja, zametak pileta?!?! WTF, ljudske dvohromosomske ćelije od tkiva abortiranog fetusa, itd, itd da ne nabrajam dalje. Smučio mi se je život.
Ovo su službeni podaci sa www.cdc.gov , tko ne vjeruje da to sve stavljaju u cjepiva neka se obrati njima i pošalje im mail.




Slijede linkovi vodećih stručnjaka i njihovih dokaza i saznanja pa napadajte njih da šire neistine, pišite im mailove, zovite ih, šta god...


Za početak evo nešto zabavno, dva vrlo kratka filma na Youtubeu gdje Bill Gates govori kako će... pogledajte!
http://www.youtube.com/watch?v=x5bZtTWK_o4
http://www.youtube.com/watch?v=mIDQI-RAut8


Ovo baš nije zabavno, na žalost. Riječi stručnjaka o MMR cjepivu koje izaziva Autizam kod djece. Pogledajte što čovjek kaže o naučnim dokazima na koja se naslanja službena nauka nakon što je proučio stotine i stotine naučnih radova.
http://www.youtube.com/watch?v=IqovJwGno7M



Vrlo vrlo vrlo pametan i realan čovjek, Prof. Dr Željko Poljak, imunolog.
Direktno govori i o zakonima i situaciji u HR, traje samo 6 minuta, obavezno pogledajte:
http://www.youtube.com/watch?v=J2y_MaM9rnk


Dr Andrew Wakefield iz Austina u Texasu već se 15 godina bori da prikaže javnosti i dokaže na sudu vezu između bolesti želuca i autizma sa MMR cjepivom, koje se daje protiv ospica, rubeole i zaušnjaka. Svoja otkrića objavio je u službenim znanstvenim magazinima, nakon čega je doživio velike napade od strane farmacije koji traju i danas. Zahvaljujući njegovom pisanju i medijskom oglašavanju, u posljednjih nekoliko mjeseci, sudovi, vlade i proizvođači cjepiva tiho su priznali činjenicu da MMR cjepivo "najvjerojatnije" uzrokuje autizam i želučane bolesti kod djece. Zahvaljujući njegovim otkrićima danas na sudovima širom amerike proizvođači cjepiva masovno gube parnice protiv roditelja čijoj djeci je uništen život. Neću stavljati linkove u vezi toga, informacija ima puno, potresna svjedočanstva roditelja i razne dokaze, pa čak sam naišao i na snimke sa suđenja, možete pogledati i na youtubeu.


Tkoga ne zanima sadašnjost već povijest, postoji jedna knjiga Horrors of Vaccination objavljena u SAD-u prije 100 godina i koja je desetljećima bila negdje zametnuta dok ju netko nije pronašao i stavio na net. Nisam ju čitao, jer otprilike znam što piše unutra, ali ako netko od vas ima želje samo upišite ime knjige u google. Uglavnom, to je ogromna dokumentacija o tome što su cjepiva i kakve efekte izazivaju kod ljudi i životinja, koja je proslijeđena kongresu i predsjedniku, a koju su sakupili i napisali tada vodeći stručnjaci.


Spomenuo bih i dvije vrlo hrabre žene iz naših krajeva, Dr Lidiju Gajski, pročitajte njenu knjigu "Lijekovi ili priča o obmani" i Dr Slađanu Velkov koja redovno drži predavanja o štetnosti cjepljenja. Na njenim predavanjima možete ćuti o povijesti cjepljenja, trenutnoj situaciji u svijetu, kako se boriti protiv toga i spasiti svoju djecu, često prikazuje službene grafove na projektoru, itd. Pogledajte na youtubeu koje predavanje.

Evo jedne studije koju su nedavno sproveli Kanadski naučnici Profesor Christopher Shaw i Dr Lucija Tomljenović ukazuje na to da što više cjepiva djeca dobiju, a koje sadrže aluminij, veće su šanse da se razvije autizam, autoimune bolesti i neurološki problemi u budućnosti.
http://www.fhfn.org/new-study-reveals-children-being-vaccinated-with-toxic-levels-of-aluminum-causing-neurological-damage-and-autism/

Evo jedan video Dr Andrew Mouldena, gdje govori kako cjepiva kod djece uzrokuju autizam, paralize, autoimune bolesti, Multiplu sklerozu, Lupus, distrofiju, hiperaktivnost i smanjenje inteligencije djece, strabizam, skoliozu i mnoge druge probleme. Pogledajte fotografije koje pokazuje u videu:
http://www.youtube.com/watch?v=KGacmfbZYEQ

Još jedan veliki dokaz kako su SVE autoimune i kronične bolesti izazvane cjepivima. Govori Dr Yehuda Shoenfeld, Imunolog.
http://www.youtube.com/watch?v=Wf8sw3n7xrE



Evo nešto i o Dr Rebecce Carley, koja je sudski ekspert za bolesti izazvane cjepivima. Svašta se može pronaći na njenim stranicama:
http://www.reversingvaccineinduceddiseases.com
Ne trebam vam niti govoriti koliko je korisnih podataka i dokaza kroz godine sakupila ova osoba. Danas nisam imao pristup njenoj stranici, nešto ne radi, ali nije bitno. Ako nekoga zanima imam neke njene znanstvene radove na kompu u PDF-u, pa ako koga zanimaju detalji šaljem mailom.


I na kraju imam i tridesetak statističkih pregleda i grafikona koji dokazuju da su bolesti opadale prije uvođenja obaveznog cijepljenja i rasle posle početka cijepljenja. Rezultati su šokantni. Ovo će vjerojatno izazvati buru među forumašima koji se kunu u cjepiva i koji tvrde da su cjepiva smanjila bolesti. Samo ću reći da ti grafikoni predstavljaju službene rezultate i da ih na svojim predavanjima koriste liječnici širom svijeta. Neću ih sada objašnjavati nego kada ih postavim, vjerojatno idući tjedan. Koga zanima odmah, šaljem mailom kao PDF. Toliko.




kad ih več spominje(ospice);jel piše i kako je na Kubi 1527. izbila epidemija ospica i potamanila 2/3 stanovništva koje je preživilo pomor od velikih boginja par godina prije?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 12/04/2014 10:19:13
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 12/04/2014 : 10:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Ma ni ja ti ne vjerujem o kemistralu. Zašto? Jednostavno, onda bi i sva flora več davno pocrkala.
Evo još jedan debilan prilog o grudvi snijega https://www.youtube.com/watch?v=mJUJs8yoIb0

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 12/04/2014 10:34:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/04/2014 : 10:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa da to je cijena industrijske revolucije i rapidnog povečanja stanovništva Zemlje.
prije 50-tak godina ,tamo negdi oko 1960.-te bilo je 3 milijarde ljudi sad nas je priko 7,1 milijardi ,i dalje se stanovništvo povečava .
a koliko se poveča broj auta,aviona itd a u isto vrime smanjile površine pod šumama...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 12/04/2014 : 10:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

pa da to je cijena industrijske revolucije i rapidnog povečanja stanovništva Zemlje.
prije 50-tak godina ,tamo negdi oko 1960.-te bilo je 3 milijarde ljudi sad nas je priko 7,1 milijardi ,i dalje se stanovništvo povečava .
a koliko se poveča broj auta,aviona itd a u isto vrime smanjile površine pod šumama...


Gledao sam pre godinu i po jednu francusku emisiju o proizvodnji hrane, može se proizvesti još za duplu "dozu čovječanstva", ali na youtubeu je več izbrisana-ne nadjem je. Nije baš da nas je previše, malo nas oče "gornji" počistiti, umesto ratova, na lijep način

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 12/04/2014 10:43:45
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/04/2014 : 11:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma da,zato je Afrika i primašila 1,1 milijardu
a zna se da ih puno vole

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 13/04/2014 : 12:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Risar_69

ima li to neke veze? opet teorija zavjere...
https://www.youtube.com/watch?v=k3offbVG2UE

i ovdje se vrte velike pare, UN je priznao...
http://2012-transformacijasvijesti.com/manipulacije/video-teorija-urote-koja-to-vise-nije-ujedinjeni-narodi-obznanili-zaprasujemo-vas-i-kontroliramo-vase-vrijeme



ajd kad je opet o chemtrailsima, sjetila sam se clanka jednog pilota koji
je detaljno obradio tu temu.

http://www.index.hr/black/clanak/zrakoplovni-pilot-o-chemtrailsima-kako-ekonomska-racunica-i-zdrav-razum-pobijaju-teoriju/709787.aspx



evo i novine svašta pišu, ko bi sad znao, samo prave zbrku među ljudima. Mah svejedno je, ali fino je pogledati i to:
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/04/12/revolucionarno-gradani-svedske-tuzili-svoju-vladu-zbog-chemtrails-zaprasivanja/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2014 : 00:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.cbc.ca/news/world/nigeria-bomb-blast-kills-71-in-capital-city-abuja-1.2609084


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 15/04/2014 00:43:31
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/04/2014 : 10:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Evo ono što sam obećao prošli tjedan, mislim da nije potrebno objašnjavati grafikone posebno. Tko želi više informacija mogu mu poslati mailom.












Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/04/2014 : 10:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
@lwood

Za ove podatke koje iznosiš o boginjama i ospicama na Kubi prije 500g stvarno nemam pojma i o njima ne znam ništa. Ali prateći predavanja i čitajući knjige sve se svodi samo na jedno, a to je HIGIJENA

Vidi se i na ovim grafikonima gore, samo radi se o novijoj povijesti. Kako je civilizacija napredovala tako su se mnoge bolesti počele smanjivati. Pranje ruku prije jela, tekuća voda u kućama, sanitarni čvorovi, izum hladilnika i zamrzivača. Fekalije su se prestale bacati kroz prozor ili okolo kuće, meso se više nije držalo na stolu po tri dana, tekuća voda je donijela i veći stupanj higijene, sve veća obrazovanost ljudi iz generacije u generaciju, itd, itd. Sjećam se jednog dokumentarca o našim ljudima koji volontiraju u afričkim zemljama, gdje su doslovno učili odrasle ljude da peru ruke prije jela , jer jedu s prstima, a ne priborom. Oni su bili prali ruke samo poslije jela.

Na temelju svojih istraživanja iz službenih i neslužbenih izvora, knjiga, dokumenata, predavanja i drugih izvora, moje mišljenje je da bi izbacivanje svih vrsta cjepiva uz "pravilniju" prehranu i uvođenje neophodnih promjena u alopatsku medicinu dovelo do potpunog nestanka gotovo svih bolesti na svijetu, od prehlade do raka, u nekoliko desetljeća...

Nema niti teoretske šanse da se to dogodi, a kamo li praktične! Jbga!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/04/2014 : 10:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie



ajd kad je opet o chemtrailsima, sjetila sam se clanka jednog pilota koji
je detaljno obradio tu temu.

http://www.index.hr/black/clanak/zrakoplovni-pilot-o-chemtrailsima-kako-ekonomska-racunica-i-zdrav-razum-pobijaju-teoriju/709787.aspx




Ovo izgleda jako zanimljivo, ako uhvatim vremena malo ću se detaljnije pozabaviti s time.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2014 : 11:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

@lwood

Za ove podatke koje iznosiš o boginjama i ospicama na Kubi prije 500g stvarno nemam pojma i o njima ne znam ništa. Ali prateći predavanja i čitajući knjige sve se svodi samo na jedno, a to je HIGIJENA

Vidi se i na ovim grafikonima gore, samo radi se o novijoj povijesti. Kako je civilizacija napredovala tako su se mnoge bolesti počele smanjivati. Pranje ruku prije jela, tekuća voda u kućama, sanitarni čvorovi, izum hladilnika i zamrzivača. Fekalije su se prestale bacati kroz prozor ili okolo kuće, meso se više nije držalo na stolu po tri dana, tekuća voda je donijela i veći stupanj higijene, sve veća obrazovanost ljudi iz generacije u generaciju, itd, itd. Sjećam se jednog dokumentarca o našim ljudima koji volontiraju u afričkim zemljama, gdje su doslovno učili odrasle ljude da peru ruke prije jela , jer jedu s prstima, a ne priborom. Oni su bili prali ruke samo poslije jela.

Na temelju svojih istraživanja iz službenih i neslužbenih izvora, knjiga, dokumenata, predavanja i drugih izvora, moje mišljenje je da bi izbacivanje svih vrsta cjepiva uz "pravilniju" prehranu i uvođenje neophodnih promjena u alopatsku medicinu dovelo do potpunog nestanka gotovo svih bolesti na svijetu, od prehlade do raka, u nekoliko desetljeća...

Nema niti teoretske šanse da se to dogodi, a kamo li praktične! Jbga!



koliko su relevantni ovi gori grafikoni neču ulazit u to.
Higijena je itekako bitna al nije presudna.
uostalom ako imaš savršeni imunitet zašto bi pra ruke?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000