forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2014 : 11:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.sciencebasedmedicine.org/danger-zones-of-parental-vaccine-refusal/

http://healthland.time.com/2013/09/12/childhood-vaccination-rates-good-but-measles-cases-hit-record-high/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 15/04/2014 11:31:56
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2014 : 11:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i zanima me ako se dozvoli da roditelji odlučuju o svemu šta je "najbolje" za njihovu dicu u ovom slučaju cijepljenje oče li roditelji šta cijepe dicu imat pravo da traže da škole formiraju posebne razrede za takve potencijalne kliconoše?

oče li u slučaju izbijanja neke epidemije koja se mogla izbječ cijepljenjem ti roditelji snosit materijalnu i krivičnu odgovornost?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2014 : 11:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.who.int/immunization/monitoring_surveillance/Global_Immunization_Data.pdf?ua=1

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2014 : 11:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.who.int/immunization/monitoring_surveillance/SlidesGlobalImmunization.pdf?ua=1

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/04/2014 : 11:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i zanima me ako se dozvoli da roditelji odlučuju o svemu šta je "najbolje" za njihovu dicu u ovom slučaju cijepljenje oče li roditelji šta cijepe dicu imat pravo da traže da škole formiraju posebne razrede za takve potencijalne kliconoše?

oče li u slučaju izbijanja neke epidemije koja se mogla izbječ cijepljenjem ti roditelji snosit materijalnu i krivičnu odgovornost?




Formirat posebne razrede, zašto!? Pa zar cijepljena djeca nisu cijepivom dovoljno zaštičena od bolesti i ne moraju se bojati necijepljene djece i raznih epidemija, zar ne?! Valjda bi morala biti uplašena necijepljena djeca!

Ovo za materijalnu i krivičnu odgovornost, je uvreda. Ja sam toliko dokaza dao da su cjepiva štetna, mislim da nema potrebe više gubiti vrijeme. Namjerno neću postavljati linkove sa teško bolesnom djecom nakon cijepiljenja i uplakanim roditeljima kojima je srušen cijeli život. Ti Lovro vjeruj sistemu, neka cijepe djecu, ako treba jednom mjesečno, neka ih odmah i čipiraju i šta ja znam što drugo, kako hoćeš.

Očigledno nisi niti pogledao linkove koje sam postavio, jer da jesi nije moguće da bi pisao ovakve stvari.

Stavit ću još jedan link, Američki Kongres o autizmu, traje samo 6 minuta, ima prijevod, molim sve da obavezno pogledaju.


Ovo su službeni podaci o broju autistične djece u americi. Vjerujem da svi znate što je to autizam i koliko je to teška bolest za dijete i cijelu familiju koja se mora nositi s time.
1980g - 1 od 10000 djece ima autizam
1995g - 1 od 500
2001g - 1 - 250
2004g - 1 od 166
2007g - 1 od 150
2009g - 1 od 110
2012g - 1 od 88
2013g - 1 od 50

Predviđanja kažu da ako se nešto ne poduzme, za desetak godina će gotovo svako dijete u americi biti sa posebnim potrebama. Lijepo piše u videu, da je to najveći zločin svih vremena protiv američkog stanovništva.

Cjepiva su najveći možda i najveći zločin u povijesti čovječanstva...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 11:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
necijepljena dica su potencijalna baza kliconoša. u slučaju epidemija mogu razvit mutirani soj neke boleščine.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 11:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da se osvrnemo malo na ovo drugo.
lipo san stavia gori podatke who-a.
možda ti nije jasno da who ima 194 članice?
http://www.who.int/countries/en/
znači sve nezavisne države su članice i gle čuda svi sudjeluju u cijepljenju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 17/04/2014 11:27:25
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 11:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
znači po tim teorijama zavjere svi nastoje potrovat vlastitu dicu ?
Iranci,Rusi,Saudijci,Izraelci,Kinezi,Srbi,Hrvati... čak i Sjevernokorejci
koliko u svim članicama un-a ima doktora? epidemiologa?
nekoliko stotina iljada najmanje.
i niko od njih nikad nije otkria da su cjepiva štetna osim nekih usa bisera?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/04/2014 : 11:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Nije cilj da se ta dijeca pobiju nego da se naprave disciplinovani pacijenti koje ce neko moci guliti dugi niz godina do poslednje pare jer,navodno, zdravlje nema cijenu.
Sto se tice doktora koji ne govore nista lose o tim sranjima kojima truju dijecu.. pa, pobogu, doktora kupis za jedno ljetovanje! Prije mjesec I nesto dana je bila neka frka, ovde u BiH, oko doktora koji je za jedan dan ispisao 170 recepata.. cije proizvode I ljekove je propisivao ne znam ali je jasno da ga neko placa da pise tolike recepte, vjerovatno, odredjenog proizvodajaca. I taj da ti govori o stetnosti cijepiva?? Cisto sumnjam..
Evo maloprije citam o cipovanju beba koje pocinje od ljeta.. bibliska prorocanstva se obistinjiju.. pitam se sta je sledece?
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 11:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Odakle uopće ta korelacija vakcina - autizam? Zašto ne loša prehrana - autizam, ili ispušni plinovi autizam? Ili čisto evolucija dijagnosticiranja takvih bolesti?

A i koliko su ovi podaci pouzdani?



U grafikonu se vidi da 1995. jedno od 715 djece ima dijagnosticiran autizam, kasnije navodiš jedno od 500... Zašto taj broj nije ujednačen i razbacuje li se inače tek tako s podacima?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/04/2014 : 12:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Lovro, završavam raspravu na ovom topicu, za sada, ja sam rekao skoro sve što sam mislio, očigledno se nećemo složiti, ajd vidimo se uskoro na MAFEST-u ili u Splitu, pa možemo nastaviti diskusiju uz hladnu pivu.


Samo bih na kraju rekao nešto o tvojim linkovima gore, koliko vidim to su podaci WHO-a odnosno svjetske zdravstvene organizacije i UNICEF-a.

Evo samo jedan primjer što su cijepiva UNICEF-a i WHO-a napravile u Bosni:

http://www.intermagazin.rs/vakcine-unicefa-i-bila-gejtsa-ubile-2-249-beba-u-bosni-i-hercegovini/

Da, ovo je stvarno istina.
Može se provjeriti u Udruženju roditelja teško bolesne dece Bosne i Hercegovine, a da je i struka priznala da se je to stvarno dogodilo možete provjeriti u:
http://www.youtube.com/watch?v=5c7Vi-VUKOs&feature=youtu.be

Emitirano na Radiju Crne Gore, debata od sat vremena između Dr. Slađane Velkov i prof. dr. Draganom Lauševićem iz instituta za javno zdravstvo Crne Gore. Poslušao sam ju cijelu neki dan, a emitirana je 10.04.

To se događa i događalo se je i na žalost događat će se i dalje, po cijelome svijetu.

Ej ljudi, 2249 beba u susjednoj nam državi, hoće li tko odgovarati za to, neće naravno. U poštenje UNICEF-a i WHO-a je nemoralno i zabranjeno posumnjati...





Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 12:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u životu je jedino smrt 100 % sigurna,drugo sve može i ne mora bit.
masovno cijepljenje spasilo je život milijunima i izbrisalo nekad smrtonosne viruse.
to je činjenica. to šta neki vole teorije zavjere je drugi par cipela

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 12:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Nije cilj da se ta dijeca pobiju nego da se naprave disciplinovani pacijenti koje ce neko moci guliti dugi niz godina do poslednje pare jer,navodno, zdravlje nema cijenu.
Sto se tice doktora koji ne govore nista lose o tim sranjima kojima truju dijecu.. pa, pobogu, doktora kupis za jedno ljetovanje! Prije mjesec I nesto dana je bila neka frka, ovde u BiH, oko doktora koji je za jedan dan ispisao 170 recepata.. cije proizvode I ljekove je propisivao ne znam ali je jasno da ga neko placa da pise tolike recepte, vjerovatno, odredjenog proizvodajaca. I taj da ti govori o stetnosti cijepiva?? Cisto sumnjam..
Evo maloprije citam o cipovanju beba koje pocinje od ljeta.. bibliska prorocanstva se obistinjiju.. pitam se sta je sledece?



je kupili su milijune doktora jednim ljetovanjem.
u Iranu ,Alžiru,Mauretaniji,Sudanu,Emiratima,Kini,Rusiji,Njemačkoj,Brazilu,Mexicu,Indiji,itd itd.
valjda neče svi odjednom krenit na ljetovanje,nastače kaos

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 12:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta je sa doktorima iz bivšeg SSSR-a? jesu li i njih kupili ljetovanjem?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25840 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/04/2014 : 12:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Logički promatrano:
Činjenica je da su neka od ovih pustih cjepiva štetna po djecu.
Činjenica je da sve države(ili skoro sve)sudjeluju u programima cjepljenja.
Izvlačim zaključak da je na djelu svjetska zavjera.
Tko,zašto,kako ne znam.
E sad što je nama teško prihvatiti logički zaključak je drugi par postola.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 13:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Evo samo jedan primjer što su cijepiva UNICEF-a i WHO-a napravile u Bosni:

http://www.intermagazin.rs/vakcine-unicefa-i-bila-gejtsa-ubile-2-249-beba-u-bosni-i-hercegovini/

Da, ovo je stvarno istina.



U komentarima na taj članak je napisano da je ovo ukupan broj umrle novorođenčadi, koji je u konstantnom opadanju... Kako je onda ta vakcina odgovorna, ako je prije njenog uvođenja još i više novorođenčadi umiralo?

U tom se članku navodi i da je, recimo, 2004 umrlo 190 beba i to je kao neki ogroman broj... Evo podatka za Hrvatsku za 2011.:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/192692/Default.aspx

Nema Bill Gatesovog cjepiva, a broj umrle novorođenčadi otprilike isti...

Jasno mi je da je gubitak djeteta ogromna tragedija i ljudi podsvjesno traže krivca, ali često se pretjera...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/04/2014 : 13:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Nerazumijem kako neko moze sa stopostotnom sigurnoscu tvrditi nesto kao na primjer da cijepivo nije stentno a nemoze znat!!Ovi koji su toliko sigurni vjerovatno nisu nikad bili kod doktora pa neznaju s kakvom lakocom doktori prepisuju lijekove,njih netrebaju kupit sta doktori znaju sta rade farmaceuti oni znaju samo ono sto ih uce u skolama!!Niko na ovom forumu nemoze tvrdit da je cijepivo dobro ili lose kad to nemogu znat,mozes znat samo jedno da to nije lijek jel da je nebi imo nuspojave!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/04/2014 : 13:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
Al zamisli ako dijete nije cijeplijeno nemozes ga upisat u skolu!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 13:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Logički promatrano:
Činjenica je da su neka od ovih pustih cjepiva štetna po djecu.
Činjenica je da sve države(ili skoro sve)sudjeluju u programima cjepljenja.
Izvlačim zaključak da je na djelu svjetska zavjera.
Tko,zašto,kako ne znam.
E sad što je nama teško prihvatiti logički zaključak je drugi par postola.




ma da; sve vlade ,vjerske vođe ,političke stranke, medicinsko osoblje itd sudjeluju u tome.
uvjerljivo največa zavjera u povijesti planete.
u biti smo svi autistični al to ne znamo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 13:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

Nerazumijem kako neko moze sa stopostotnom sigurnoscu tvrditi nesto kao na primjer da cijepivo nije stentno a nemoze znat!!Ovi koji su toliko sigurni vjerovatno nisu nikad bili kod doktora pa neznaju s kakvom lakocom doktori prepisuju lijekove,njih netrebaju kupit sta doktori znaju sta rade farmaceuti oni znaju samo ono sto ih uce u skolama!!Niko na ovom forumu nemoze tvrdit da je cijepivo dobro ili lose kad to nemogu znat,mozes znat samo jedno da to nije lijek jel da je nebi imo nuspojave!!



več san napisa da 100 % moš bit siguran jedino daš umrit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 13:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

Nerazumijem kako neko moze sa stopostotnom sigurnoscu tvrditi nesto kao na primjer da cijepivo nije stentno a nemoze znat!!Ovi koji su toliko sigurni vjerovatno nisu nikad bili kod doktora pa neznaju s kakvom lakocom doktori prepisuju lijekove,njih netrebaju kupit sta doktori znaju sta rade farmaceuti oni znaju samo ono sto ih uce u skolama!!Niko na ovom forumu nemoze tvrdit da je cijepivo dobro ili lose kad to nemogu znat,mozes znat samo jedno da to nije lijek jel da je nebi imo nuspojave!!



Koliko ljudi znaš da je cijepljeno a imali su problema zbog toga?

Svi ljudi koje bolje poznajem su cijepljeni i nema problema... Počevši od mene, mojih sestara, mojih roditelja, djece mojih sestara, mojih prijatelja i poznanika... Ne znam, možda ponetko i ima alergijsku ili bilo kakvu reakciju na cjepivo, ali za to ne znam... I ako i postoji taj rizik, opet mislim da je manji i prihvatljiviji od rizika masovne epidemije koja bi pokosila tisuće ljudi...

I po mom uzorku, nema veze jesu li cjepiva primana u Jugoslaviji ili kasnije...

Rahazlam, jesi li ti cijepljen i znaš li ikoga tko je nakon cjepiva obolio od bolesti protiv koje je cijepljen?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/04/2014 : 14:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nerazumijem kako neko moze sa stopostotnom sigurnoscu tvrditi nesto kao na primjer da cijepivo nije stentno a nemoze znat!!Ovi koji su toliko sigurni vjerovatno nisu nikad bili kod doktora pa neznaju s kakvom lakocom doktori prepisuju lijekove,njih netrebaju kupit sta doktori znaju sta rade farmaceuti oni znaju samo ono sto ih uce u skolama!!Niko na ovom forumu nemoze tvrdit da je cijepivo dobro ili lose kad to nemogu znat,mozes znat samo jedno da to nije lijek jel da je nebi imo nuspojave!!



Koliko ljudi znaš da je cijepljeno a imali su problema zbog toga?

Svi ljudi koje bolje poznajem su cijepljeni i nema problema... Počevši od mene, mojih sestara, mojih roditelja, djece mojih sestara, mojih prijatelja i poznanika... Ne znam, možda ponetko i ima alergijsku ili bilo kakvu reakciju na cjepivo, ali za to ne znam... I ako i postoji taj rizik, opet mislim da je manji i prihvatljiviji od rizika masovne epidemije koja bi pokosila tisuće ljudi...

I po mom uzorku, nema veze jesu li cjepiva primana u Jugoslaviji ili kasnije...

Rahazlam, jesi li ti cijepljen i znaš li ikoga tko je nakon cjepiva obolio od bolesti protiv koje je cijepljen?

Ja sam cijepljen i nije mi nista a inace nepitam ljudfe jer su cijepljeni jer me to nezanima,a ljudi koji su obolili od cijepiva sigurno neznaju da je to od cijepiva!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 14:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

Ja sam cijepljen i nije mi nista a inace nepitam ljudfe jer su cijepljeni jer me to nezanima,a ljudi koji su obolili od cijepiva sigurno neznaju da je to od cijepiva!!



Ne pitam ni ja, ali kad su u osnovnoj bila cijepljenja svi smo išli pa znam...

Zanimljivo je da svi pričaju o nekim nuspojavama, a nitko se (bar ovdje na forumu) nije s tim osobno susreo... Pa pitam, kako onda ti možeš biti toliko siguran da su cjepiva 100% štetna... Jedini uzorak koji imaš (ti osobno) ti govori suprotno...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/04/2014 : 15:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Ja sam cijepljen i nije mi nista a inace nepitam ljudfe jer su cijepljeni jer me to nezanima,a ljudi koji su obolili od cijepiva sigurno neznaju da je to od cijepiva!!



Ne pitam ni ja, ali kad su u osnovnoj bila cijepljenja svi smo išli pa znam...

Zanimljivo je da svi pričaju o nekim nuspojavama, a nitko se (bar ovdje na forumu) nije s tim osobno susreo... Pa pitam, kako onda ti možeš biti toliko siguran da su cjepiva 100% štetna... Jedini uzorak koji imaš (ti osobno) ti govori suprotno...

Takoder smo se u osnovnoj i srednjoj svi cijepili,a gle ja nekazem da je me ni nesto ali kako ce dijete koje npr boluje od autizma znat da je to poslijedica cijepiva pa da se zna onda se niko nebi cijepio.Uglavnom da se radi o najvecon mafiji na svijetu to da pa cijeli internet je pun farmaceutskih reklama kao i televizija evo ti npr preparati za mrsavljanje i sl.sranja od kojih nema nikakve koristi mozda nisu stetni za covijeka al su beskorisni nepomazu ja to nebi nazvao teorijom zavjere ja bi tto nazvao teorijom kaka da zgrabimo vise novaca
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 15:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

Takoder smo se u osnovnoj i srednjoj svi cijepili,a gle ja nekazem da je me ni nesto ali kako ce dijete koje npr boluje od autizma znat da je to poslijedica cijepiva pa da se zna onda se niko nebi cijepio.



Ali kako itko zna da postoji veza između cijepljenja i autizma?

A preparati za mršavljenje nisu obavezni, to ima svoju publiku i odatle hrpa reklama... Porez na glupost... Da ne prolazi, budi siguran da nijedne reklame ne bi bilo...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000