forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 17/04/2014 : 16:04:19  Show Profile Show Extended Profile
Valja dobro shvatiti bit problema oko spomenute hisrerije - a to je: Tko preuzima odgovornost? Ako cijepimo djecu, ili ako ne cijepimo djecu, a dogode se problemi iz bilo kojeg razloga odgovorni su roditelji. Odgovornosti onoga tko prisilama i prijetnjama pokušava natjerati nekoga da cijepi dijete - nema.
Citiram : Individualna prijava nuspojave, štetnog događaja, medikacijske pogreške, predoziranja, ovisnosti ili zlouporaba lijekova smatra se tajnim i stručnim dokumentom i ne može se upotrijebiti u postupku ocjene odgovornosti zdravstvenog radnika koji je propisao lijek ili onoga koji ga je izdao (NN, 83/13).
Ako su ta cjepiva tako super korisna i super sigurna - zašto ne žele preuzeti odgovornost? Čini mi se da se radi o izboru između dva zla. Ja sam izabrao manje zlo i cijepio djecu.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 17:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Čini mi se da se radi o izboru između dva zla. Ja sam izabrao manje zlo i cijepio djecu.




E upravo to...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/04/2014 : 17:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Nije cilj da se ta dijeca pobiju nego da se naprave disciplinovani pacijenti koje ce neko moci guliti dugi niz godina do poslednje pare jer,navodno, zdravlje nema cijenu.
Sto se tice doktora koji ne govore nista lose o tim sranjima kojima truju dijecu.. pa, pobogu, doktora kupis za jedno ljetovanje! Prije mjesec I nesto dana je bila neka frka, ovde u BiH, oko doktora koji je za jedan dan ispisao 170 recepata.. cije proizvode I ljekove je propisivao ne znam ali je jasno da ga neko placa da pise tolike recepte, vjerovatno, odredjenog proizvodajaca. I taj da ti govori o stetnosti cijepiva?? Cisto sumnjam..
Evo maloprije citam o cipovanju beba koje pocinje od ljeta.. bibliska prorocanstva se obistinjiju.. pitam se sta je sledece?



je kupili su milijune doktora jednim ljetovanjem.
u Iranu ,Alžiru,Mauretaniji,Sudanu,Emiratima,Kini,Rusiji,Njemačkoj,Brazilu,Mexicu,Indiji,itd itd.
valjda neče svi odjednom krenit na ljetovanje,nastače kaos


Naseg doktora kupis za ljetovanje, Ruskog mozda za zimovanje .. ove dole po Africi za par konzervi I litru vode.. svi imaju cijenu a ponude ljudi koji imaju namjeru da zavladaju svijetom ili su toliko mocni da mogu smanjivati svijetsku populaciju se ne odbijeju.

http://web-tribune.com/zanimljivosti/sokantno-gates-otvoreno-priznao-plan-depopulacije-video

Toliko o "teorijama" zavjere..
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 17:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Naseg doktora kupis za ljetovanje, Ruskog mozda za zimovanje .. ove dole po Africi za par konzervi I litru vode.. svi imaju cijenu a ponude ljudi koji imaju namjeru da zavladaju svijetom ili su toliko mocni da mogu smanjivati svijetsku populaciju se ne odbijeju.

http://web-tribune.com/zanimljivosti/sokantno-gates-otvoreno-priznao-plan-depopulacije-video

Toliko o "teorijama" zavjere..



Uz samo malo istraživanja, sazna se što je stvarno htio reći:

http://www.forbes.com/sites/matthewherper/2011/11/02/the-second-coming-of-bill-gates/4/

Dio bitan za raspravu:

In society after society, he saw, when the mortality rate falls—specifically, below 10 deaths per 1,000 people—the birth rate follows, and population growth stabilizes. “It goes against common sense,” Gates says. Most parents don’t choose to have eight children because they want to have big families, it turns out, but because they know many of their children will die.

“If a mother and father know their child is going to live to adulthood, they start to naturally reduce their population size,” says Melinda.

In terms of giving, Gates did a 180-degree turn. Rather than prevent births, he would aim his billions at saving the kids already born. “We moved pretty heavily into vaccines once we understood that,” says Gates.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 17/04/2014 18:00:08
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/04/2014 : 18:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Bili je bio prilicno precizan I izricit u svom izlaganju.. nema tu mjesta za tumacenja.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2014 : 18:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message







Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 18:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Bili je bio prilicno precizan I izricit u svom izlaganju.. nema tu mjesta za tumacenja.



Da, jer logično je da ako nešto želiš sakriti, reći ćeš to u dvorani punoj publike i Tv kamera...

Za one koji ne znaju engleski, da sumiram...

Gates i žena su veliki zagovornici održive svjetske populacije, zato su se pitali kakvog smisla ima cijepiti toliko djece i spašavati ih ako će zbog prenapučenosti živjeti u bijedi... Tada su shvatili da, protivno logici, kad u zemlji smrtnost padne ispod 10 promila (čini mi se), pada i broj novorođenčadi jer se ljudi odlučuju na manje djece ako znaju da će ta djeca preživjeti... Znači, više preživjele djece = obitelji s manjim brojem djece...

I ti stvarno vjeruješ da je Gates toliko glup da svoj tajni plan ovako bubne pred gomilom?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/04/2014 : 18:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Taj plan o smanjenju svijetske populacije odavno nije tajna... samo sto se sa ljudima koji o tome pricaju tjera sega I sprdnja optuzujuci ih za nekakve teorije zavjere.. o cuvenoj zlatnoj milijardi znaju I ptice na grani.

Odrziva svijetska populacija.. interesantan tema. Mislim da je ta cifra od 9 milijardi o kojima se price tesko odrziva. Pitanje je sta se, u stvari, podrazumjeva pod tim "odrziva populacija" I koje su tu cifre prihvatljive za umove kojima su ljudi samo brojevi.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2014 : 19:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Taj plan o smanjenju svijetske populacije odavno nije tajna... samo sto se sa ljudima koji o tome pricaju tjera sega I sprdnja optuzujuci ih za nekakve teorije zavjere..



Sami se sprdate i tjerate šegu. Evo, Beva ti je objasnio Gatesa. Jednostavno, engleski ti nije prvi jezik i nisi dobro shvatio o čemu čovjek priča.

Dcopic može izvuć milijun grafova o chemtrailsima i cjepivima. Dovoljno mi je pogledati kroz prozor i vidjeti, da je u krivu.

Svijet vas plaši, ima puno pizdarija, ali vi tražite odgovore na krivim mjestima.

Edited by - nagor on 17/04/2014 19:07:36
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 19:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Taj plan o smanjenju svijetske populacije odavno nije tajna... samo sto se sa ljudima koji o tome pricaju tjera sega I sprdnja optuzujuci ih za nekakve teorije zavjere.. o cuvenoj zlatnoj milijardi znaju I ptice na grani.

Odrziva svijetska populacija.. interesantan tema. Mislim da je ta cifra od 9 milijardi o kojima se price tesko odrziva. Pitanje je sta se, u stvari, podrazumjeva pod tim "odrziva populacija" I koje su tu cifre prihvatljive za umove kojima su ljudi samo brojevi.



Da si se malo potrudio pročitati vidio bi da Gates otvoreno pokušava putem vakcinacije zaustaviti rast svjetske populacije, ali ne na način na koji teoretičari zavjere vole misliti... Ponavljam, manja mogućnost smrti djeteta doprinosi manjim obiteljima, jer su istraživanjima došli do podatka da u siromašnijim zemljama ljudi imaju puno djece jer nije sigurno koliko će te djece uopće preživjeti...

A Gates je više učinio i više boravio s bolesnom djecom nego će većina nas u životu, i to kad bi zbrojili sve naše vrijeme, tako da je promašeno govoriti o njemu kao o nekome tko ljude promatra kroz brojeve...

A valjda ti je i samom jasno da se broj ljudi ne može povećavati unedogled... Ali taj se problem rješava edukacijom i boljom zdravstvenom skrbi, iz prethodno navedenih razloga, a ne tajnim zakulisnim ubijanjem beba...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 17/04/2014 : 19:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Nisam ja nikakav pobornik teorija zavjere.. jednostavno neke stvari bodu oci I to je sve. Na primjer prica da ce se cijepljenjem, poboljsanjem zdravstvene zastite I produzenjem zivotnog vijeka smanjiti populacija na Zemlji meni nema bas puno smisla. To je vec prosta metematika.. ili prica kako ljudi imaju puno dijece jer ne znaju koliko ce im dijece prezivjeti je kao iz crnohumornog vica.
Dalje.. cisto sumnjam da cemo mi, forumske dangube, provaliti sta se mota po umovima ljudi koji su dovoljno mocni, ili da kazem svemocni, da urade bukvalno bilo sta na planeti zemlji. Mislim da je sasvim opravdano razmisljati o namjerama tih ljudi.. o njihovim karakterima, njihovoj svijesti.. jer moc kvari ljude I to na nacine koje mi, obicni smrtnici,ne mozemo ni zamisliti. Neki to zovu teorije zavjere..
Na zalost, mislim da cemo svi za naseg zivota vidjeti ko je bio u pravu.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/04/2014 : 19:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Nisam ja nikakav pobornik teorija zavjere.. jednostavno neke stvari bodu oci I to je sve. Na primjer prica da ce se cijepljenjem, poboljsanjem zdravstvene zastite I produzenjem zivotnog vijeka smanjiti populacija na Zemlji meni nema bas puno smisla. To je vec prosta metematika.. ili prica kako ljudi imaju puno dijece jer ne znaju koliko ce im dijece prezivjeti je kao iz crnohumornog vica.



Pogledaj samo koliko se djece rađa u zemljama koje imaju dobru zdravstvenu skrb a koliko u onim drugima, siromašnim zemljama... Pa već i kod nas se govori o 'bijeloj kugi', a nije da je naše zdravstvo savršeno... Mislim na prostor cijele bivše Jugoslavije...

Kad bi prirodni priraštaj u cijelom svijetu bio kakav je, recimo, u BiH, već sad bi se broj ljudi smanjivao...

A teško je nama razumjeti ljude u siromašnim zemljama čije dijete umre od obične upale pluća... Ja u želji tih ljudi za zdravim potomstvom ne vidim nikakav crni humor...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/04/2014 : 20:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Taj plan o smanjenju svijetske populacije odavno nije tajna... samo sto se sa ljudima koji o tome pricaju tjera sega I sprdnja optuzujuci ih za nekakve teorije zavjere..



Sami se sprdate i tjerate šegu. Evo, Beva ti je objasnio Gatesa. Jednostavno, engleski ti nije prvi jezik i nisi dobro shvatio o čemu čovjek priča.

Dcopic može izvuć milijun grafova o chemtrailsima i cjepivima. Dovoljno mi je pogledati kroz prozor i vidjeti, da je u krivu.

Svijet vas plaši, ima puno pizdarija, ali vi tražite odgovore na krivim mjestima.

Ajde reci mi zasto si tako siguran da nema teorije zavjere,nije da se bavim s tim ili da vjerujem u to ali evo daj mi objasni malo zasto si tako siguran da nema???
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 20:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Nije cilj da se ta dijeca pobiju nego da se naprave disciplinovani pacijenti koje ce neko moci guliti dugi niz godina do poslednje pare jer,navodno, zdravlje nema cijenu.
Sto se tice doktora koji ne govore nista lose o tim sranjima kojima truju dijecu.. pa, pobogu, doktora kupis za jedno ljetovanje! Prije mjesec I nesto dana je bila neka frka, ovde u BiH, oko doktora koji je za jedan dan ispisao 170 recepata.. cije proizvode I ljekove je propisivao ne znam ali je jasno da ga neko placa da pise tolike recepte, vjerovatno, odredjenog proizvodajaca. I taj da ti govori o stetnosti cijepiva?? Cisto sumnjam..
Evo maloprije citam o cipovanju beba koje pocinje od ljeta.. bibliska prorocanstva se obistinjiju.. pitam se sta je sledece?



je kupili su milijune doktora jednim ljetovanjem.
u Iranu ,Alžiru,Mauretaniji,Sudanu,Emiratima,Kini,Rusiji,Njemačkoj,Brazilu,Mexicu,Indiji,itd itd.
valjda neče svi odjednom krenit na ljetovanje,nastače kaos


Naseg doktora kupis za ljetovanje, Ruskog mozda za zimovanje .. ove dole po Africi za par konzervi I litru vode.. svi imaju cijenu a ponude ljudi koji imaju namjeru da zavladaju svijetom ili su toliko mocni da mogu smanjivati svijetsku populaciju se ne odbijeju.

http://web-tribune.com/zanimljivosti/sokantno-gates-otvoreno-priznao-plan-depopulacije-video

Toliko o "teorijama" zavjere..



je,kupuju veče decenijama milijune ljude da šute o tome.
i niko ne bi progovoria?
depopulacija?
znaš li ti uopče za koliko se godišnje povečava svjetsko stanovništvo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/04/2014 : 20:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Nije cilj da se ta dijeca pobiju nego da se naprave disciplinovani pacijenti koje ce neko moci guliti dugi niz godina do poslednje pare jer,navodno, zdravlje nema cijenu.
Sto se tice doktora koji ne govore nista lose o tim sranjima kojima truju dijecu.. pa, pobogu, doktora kupis za jedno ljetovanje! Prije mjesec I nesto dana je bila neka frka, ovde u BiH, oko doktora koji je za jedan dan ispisao 170 recepata.. cije proizvode I ljekove je propisivao ne znam ali je jasno da ga neko placa da pise tolike recepte, vjerovatno, odredjenog proizvodajaca. I taj da ti govori o stetnosti cijepiva?? Cisto sumnjam..
Evo maloprije citam o cipovanju beba koje pocinje od ljeta.. bibliska prorocanstva se obistinjiju.. pitam se sta je sledece?



je kupili su milijune doktora jednim ljetovanjem.
u Iranu ,Alžiru,Mauretaniji,Sudanu,Emiratima,Kini,Rusiji,Njemačkoj,Brazilu,Mexicu,Indiji,itd itd.
valjda neče svi odjednom krenit na ljetovanje,nastače kaos


Naseg doktora kupis za ljetovanje, Ruskog mozda za zimovanje .. ove dole po Africi za par konzervi I litru vode.. svi imaju cijenu a ponude ljudi koji imaju namjeru da zavladaju svijetom ili su toliko mocni da mogu smanjivati svijetsku populaciju se ne odbijeju.

http://web-tribune.com/zanimljivosti/sokantno-gates-otvoreno-priznao-plan-depopulacije-video

Toliko o "teorijama" zavjere..



je,kupuju veče decenijama milijune ljude da šute o tome.
i niko ne bi progovoria?
depopulacija?
znaš li ti uopče za koliko se godišnje povečava svjetsko stanovništvo?


A mozda ne kupuju doktore mozda ih krivo uce u skolama ili fakultetima??!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 20:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a možda su u šumi?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2014 : 21:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Taj plan o smanjenju svijetske populacije odavno nije tajna... samo sto se sa ljudima koji o tome pricaju tjera sega I sprdnja optuzujuci ih za nekakve teorije zavjere..



Sami se sprdate i tjerate šegu. Evo, Beva ti je objasnio Gatesa. Jednostavno, engleski ti nije prvi jezik i nisi dobro shvatio o čemu čovjek priča.

Dcopic može izvuć milijun grafova o chemtrailsima i cjepivima. Dovoljno mi je pogledati kroz prozor i vidjeti, da je u krivu.

Svijet vas plaši, ima puno pizdarija, ali vi tražite odgovore na krivim mjestima.

Ajde reci mi zasto si tako siguran da nema teorije zavjere,nije da se bavim s tim ili da vjerujem u to ali evo daj mi objasni malo zasto si tako siguran da nema???



Ma samo malo bolje razmisliš i vidiš da nemaju smisla. Oke, postoje jaki lobiji i biznisi, kojima je prioritet zarada i profit. Te još i kužim, da će radit pizdarije na uštrb ljudi, ali ovdje neki pričaju o opasnim svjetskim zavjerama i močnicima, koji to sve kontroliraju iz sjene.

Zašto bi se ti "mocni,svemocni ljudi, koji mogu da urade bukvalno bilo sta na planeti zemlji" zajebavali na takav način. I onda još svoje planove objavljivali na youtubu? Što žele? Može se puno efektnije ubijati od cjepiva.

Da si ti Bill Gates, bi li išao okolo i prodavao otrovno cjepivo?

Iza aviona ostaje trag? Što je logičnije? Zaprašuju nas sterilizatorima ili je to jednostavno neki čudni kondenz ili neki sličan k?

Prije toga nije bilo? Prije nije bilo ničega! Imao si Bleka. Danas u džepu nosiš uređaj, koji je prije bio vrh znanstvene fantastike. U 30ak godina smo napredovali na potenciju i neke ljude je malo preduhitrilo... teško se nositi sa svim tim. Traže veze tamo di jih nema.


Edited by - nagor on 17/04/2014 21:44:32
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2014 : 21:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma vidiš da vrše depopulaciju. od 1960.-te do danas se broj ljudi na planeti poveča s 3 na 7,1 milijardu.
a cijepljenje se obavlja u svim državama svita.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 18/04/2014 : 00:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
Pa dobro, dezurni zajebanti, jel vi mislite da ce broj stanovnika rasti do vijeka? Da ce nas jednog dana biti 50 ili 100 milijardi? Tesko..
Gore sam rekao da mi nikad necemo saznati sta se takvim svemogucim ljudima mota po glavi ali znam zasto bih ja radio ono sto oni rade, da sam na njihovom mjestu.. da ne pricam sad pricu iz MM-a I ne pominjem ljude u crnom ali na slicnom to principu radi. U ovom sistemu, ovi nasi mocnici, oni su bog I batina, vedre I oblace, mi igramo kako oni sviraju itd itd.. njihov je interes da takav sistem opstane sto duze I ako moraju da negdje smijene neku vladu, uradice to bez problema.. ako treba da izazovu rat, moze I to.. ako treba da smanje populaciju na citavoj planeti, jer veliki broj stanovnika jednostavno nije odrziv, ne sumnjam ni sekunde da ce I to uraditi.
Ako mislis da ce ih moral ili humanizam sprijeciti u tome, razmisli bar jos dvaput. Sa druge strane mozete odabrati da vjerujete nekim Gejtsovima, Rokfelerima, ili mozda nekik korporacijama, farmaceutskim kompanijama I da primite sva ta cijepiva, mikrocipove I da zivite u sreci I veselju do kraja zivota.
Ćiča miča - gotova priča.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/04/2014 : 01:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Pa dobro, dezurni zajebanti, jel vi mislite da ce broj stanovnika rasti do vijeka? Da ce nas jednog dana biti 50 ili 100 milijardi? Tesko..
Gore sam rekao da mi nikad necemo saznati sta se takvim svemogucim ljudima mota po glavi ali znam zasto bih ja radio ono sto oni rade, da sam na njihovom mjestu.. da ne pricam sad pricu iz MM-a I ne pominjem ljude u crnom ali na slicnom to principu radi. U ovom sistemu, ovi nasi mocnici, oni su bog I batina, vedre I oblace, mi igramo kako oni sviraju itd itd.. njihov je interes da takav sistem opstane sto duze I ako moraju da negdje smijene neku vladu, uradice to bez problema.. ako treba da izazovu rat, moze I to.. ako treba da smanje populaciju na citavoj planeti, jer veliki broj stanovnika jednostavno nije odrziv, ne sumnjam ni sekunde da ce I to uraditi.
Ako mislis da ce ih moral ili humanizam sprijeciti u tome, razmisli bar jos dvaput. Sa druge strane mozete odabrati da vjerujete nekim Gejtsovima, Rokfelerima, ili mozda nekik korporacijama, farmaceutskim kompanijama I da primite sva ta cijepiva, mikrocipove I da zivite u sreci I veselju do kraja zivota.
Ćiča miča - gotova priča.



normalno da neče. zar je neki cilj dosegnit 100 milijardi?
i ovako smo uništili planet.

kako su "uspješni" več san pokaza

primia san sva cijepiva ka i svi drugi pioniri i ne znan nikog da je autističan ili da mu je otpa pišo ili mu se rastopia mozak

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 18/04/2014 : 07:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:

primia san sva cijepiva ka i svi drugi pioniri i ne znan nikog da je autističan ili da mu je otpa pišo ili mu se rastopia mozak



nekim jest...malo. rastopio mozak mislim.
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 18/04/2014 : 10:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message


normalno da neče. zar je neki cilj dosegnit 100 milijardi?
i ovako smo uništili planet.

kako su "uspješni" več san pokaza

primia san sva cijepiva ka i svi drugi pioniri i ne znan nikog da je autističan ili da mu je otpa pišo ili mu se rastopia mozak
[/quote]

Masis poentu, prijatelju... to o cemu pricas je prosta matematika: naveo si da je 60 I neke bilo 3 milijarde I nesto, danas ih ima skoro 7 milijardi pa zar nije logicno pretpostaviti da ce za 50 ili 100 godina biti 50 milijardi, da ne lupam sad? Opet ponavljam da ne znam sta tim ljudima prihvatljiva I odrziva cifra.. samo znam da nece biti dozvoljeno da se populacija na zemlji nekontrolisano uvecava.. to sam siguran 100%.
Pricas o cijepivima koje smo mi primali kao klinci? Ne vjerujem da su tadasnja cijepiva istog hemijskog sastava kao ova danasnja.. ova moderna su bolja! Imaju puno vise vitamina..
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/04/2014 : 11:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt



normalno da neče. zar je neki cilj dosegnit 100 milijardi?
i ovako smo uništili planet.

kako su "uspješni" več san pokaza

primia san sva cijepiva ka i svi drugi pioniri i ne znan nikog da je autističan ili da mu je otpa pišo ili mu se rastopia mozak



Masis poentu, prijatelju... to o cemu pricas je prosta matematika: naveo si da je 60 I neke bilo 3 milijarde I nesto, danas ih ima skoro 7 milijardi pa zar nije logicno pretpostaviti da ce za 50 ili 100 godina biti 50 milijardi, da ne lupam sad? Opet ponavljam da ne znam sta tim ljudima prihvatljiva I odrziva cifra.. samo znam da nece biti dozvoljeno da se populacija na zemlji nekontrolisano uvecava.. to sam siguran 100%.
Pricas o cijepivima koje smo mi primali kao klinci? Ne vjerujem da su tadasnja cijepiva istog hemijskog sastava kao ova danasnja.. ova moderna su bolja! Imaju puno vise vitamina..
[/quote]

nije jerbo triba uzet i druge parametre u obzir.
rast urbanog stanovništva,smanjivanje mortaliteta kod dice,povečan postotak uporabe kontracepcije,povečanje prava žena,pismenost itd

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/04/2014 : 16:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

Nije cilj da se ta dijeca pobiju nego da se naprave disciplinovani pacijenti koje ce neko moci guliti dugi niz godina do poslednje pare jer,navodno, zdravlje nema cijenu.
Sto se tice doktora koji ne govore nista lose o tim sranjima kojima truju dijecu.. pa, pobogu, doktora kupis za jedno ljetovanje! Prije mjesec I nesto dana je bila neka frka, ovde u BiH, oko doktora koji je za jedan dan ispisao 170 recepata.. cije proizvode I ljekove je propisivao ne znam ali je jasno da ga neko placa da pise tolike recepte, vjerovatno, odredjenog proizvodajaca. I taj da ti govori o stetnosti cijepiva?? Cisto sumnjam..
Evo maloprije citam o cipovanju beba koje pocinje od ljeta.. bibliska prorocanstva se obistinjiju.. pitam se sta je sledece?



je kupili su milijune doktora jednim ljetovanjem.
u Iranu ,Alžiru,Mauretaniji,Sudanu,Emiratima,Kini,Rusiji,Njemačkoj,Brazilu,Mexicu,Indiji,itd itd.
valjda neče svi odjednom krenit na ljetovanje,nastače kaos


Naseg doktora kupis za ljetovanje, Ruskog mozda za zimovanje .. ove dole po Africi za par konzervi I litru vode.. svi imaju cijenu a ponude ljudi koji imaju namjeru da zavladaju svijetom ili su toliko mocni da mogu smanjivati svijetsku populaciju se ne odbijeju.

http://web-tribune.com/zanimljivosti/sokantno-gates-otvoreno-priznao-plan-depopulacije-video

Toliko o "teorijama" zavjere..



je,kupuju veče decenijama milijune ljude da šute o tome.
i niko ne bi progovoria?
depopulacija?
znaš li ti uopče za koliko se godišnje povečava svjetsko stanovništvo?


A mozda ne kupuju doktore mozda ih krivo uce u skolama ili fakultetima??!!




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/05/2014 : 17:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
http://doktor.jutarnji.hr/-mogu-li-roditelji-odluciti-da-ne-cijepe-djecu--ako-im-time-nanose-stetu---struka-pita-udruge-koje-su-protiv-cijepljenja/1190106/
Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000