forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 18/09/2021 : 08:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
Ivermectin - amounts approaching the therapeutic doses in animals (100 to 200 ðg/kg bodyweight) are not hazardous to humans:
https://inchem.org/documents/pims/pharm/ivermect.htm#SectionTitle:7.2

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 18/09/2021 08:10:48
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2021 : 08:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://hr.n1info.com/vijesti/dikic-previse-se-dodvoravamo-nismo-sigurno-sto-zelimo-moramo-biti-agresivniji/

@ GGG ,jesu li Čileanci prvi u svitu šta će masovno cijepit dicu od 6+ ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2021 : 08:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
I di je Risar? Nije valjda stvarno uhapšen?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2021 : 09:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by GGG


Sva ta sluđena antivakserska bratija je ko pogođena ciglom u glavu - nakon godinu i pol bacanja na zube, prikazanja, otkrovljenja,vlaške magije i ruske statistike... sve se pretvorilo u pi*kin dim, a ovčice im odlaze u susjedov tor. Sociopata Janšu i lažljivca Kacina inače ne jebem ni 5% ali za ovo...udri Ivane Janezu, ruka ti se pozlatila




Nisi dobro upućen postoje ti koji su ekstremni i koji najavljuju apokalipsu ne znamo koliko mogu pogoditi jednako kako što ne znamo što nam globalisti hoće podvaliti. Oni su nejasni. No postoje konkretne sitnice koje su preočite pa se zdrav razum upalio.
Eto maske ne mogu zaustaviti virus a ipak mogu naškoditi osobi pa ih moramo nositi kao znak pokoravanja. Vidim zaobišao si stinkyjev tekst o kemičaru.
pcr test je također alat koji nejasno može prikazati stanje.

Ne znam točno koliko je točan ovaj facebook post, obični ljudi obično ne lažu prenose svoje iskustvo. Oni koji rade u školama bolje znaju:

Evo cujem sta se radi ovde u skolama,kao neka djeca zele da su pozitivni i da imaju mir 6 miseci od testova u skoli.Stapic od testa malo navlaze ,protrljaju po klupi,malo po podu dok ucitelj nevidi i ono testovi pokazu pozitivno,i oni fino sjede kuci i odmaraju bez simptoma.Eto vam vasi usljivi testovi ,djeca su pametna i uvijek se snadu,, pa izvolite ...

Prenio sam ga u cijelosti, malo me iznenadilo ali i statistička brojka zaraženih kod školaraca izgleda nije točna.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2021 : 10:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
1.



2.



3.



4.



5.



Ove slike pokazuju očitu anomaliju u društvu. Prve tri iako prikazuju ružan odnos prema djeci mislim da je ipak slučaj loše organizacije, pa tko će moćnicima reći da stave maske ( iako ne znam tko su ovi sa treće slike ), a djeca ionako moraju šutjet tko ih što pita. Dakle izrazito loš prikaz u javnosti.
Četvrta slika je odličan primjer bahatosti moćnika. Dakle osobe koje su osmislile mjere za zaštitu od corone virusa se sami ne pridržavaju tih mjera. Strašno. Inače u zatvorenom prostoru treba postojati distanca i svi moraju nositi maske. Prošli tjedan sam bio na prezentaciji programa obilježavanja rođendana mog rada. Prezentacija je održana ljudima koji će sudjelovati u samoj organizaciji. Prezentacija se održavala u kinu, zaboravih ponijeti masku. Organizatorica nas je zamolila da stavimo maske dok se ne odradi slikanje, stavih majicu preko usta i to je to. Poslije su je svi skinuli, dakle i u manjim sredinama se ljudi snalaze. Inače u gradskom poglavarstvu mog grada nitko ne nosi maske jedino ako dođu gosti onda pojedinci glumataju. U državnoj upravi i poreznoj također isto. Nisam bio u katastru i sudu pa ne znam kako je tamo ali vjerojatno isto kao u navedenim primjerima.
Što se tiče maski ako izuzmem vožnju zrakoplovom ja je preko nosa i usta u ovih godinu i pol dana nisam nosio ni 5 minuta a samo preko usta ni pola sata. Stavim je na bradu i to je to. Kad točim gorivo na benzinskim pumpama uđem bez maske. Dakle nemam neko preveliko iskustvo što se tiče njezinog štetnog učinka. Ne treba mi stručnjak da mi kaže kako kad je staviš na usta i nos organizam to ne doživljava kao nešto prirodno. Vjerujem da se ljudi naviknu na tu neprirodnu pojavu za svoj organizam, oni koji moraju. No, lako je za nas odrasle mi ćemo se snaći. Djeca su ugrožena po tom pitanju, nitko ne razmišlja o psihološkom pritisku.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2021 : 10:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Zaboravih na 5. sliku, ona ne mora biti negativan prikaz političara jer bi se to događa i nama običnim smrtnicima. Na žalost tu besmislenu obavezu imaju samo konobari. Za sad, ustvari ako ideš u WC morao bi nositi masku i valjda ako ulaziš u unutarnji prostor ugostiteljskog objekta.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 10:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
Evo cujem sta se radi ovde u skolama,kao neka djeca zele da su pozitivni i da imaju mir 6 miseci od testova u skoli.Stapic od testa malo navlaze ,protrljaju po klupi,malo po podu dok ucitelj nevidi i ono testovi pokazu pozitivno,i oni fino sjede kuci i odmaraju bez simptoma.Eto vam vasi usljivi testovi ,djeca su pametna i uvijek se snadu,, pa izvolite ...



Snadju se i odrasli.
U Sloveniji je bilo primjera da plate beskučniku da se ide cjepiti umjesto njih i da dobiju potvrdu.
Moglo bi se nešto dogovoriti i sa fanovima eksperimentalne medicine.
Njima bi sigurno odgovaralo da dobiju što više doza.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/09/2021 : 11:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
dečki, tu se slažemo, sve se ovo može zaobilaziti, i to je u redu
ali ima jedna stvar, krugera ponese fantazija i onda stavlja bez razmišljanja sve što bi mu išlo u prilog. recimo, ovo sa djecom koja zamažu štapiće dok ih učitelj ne gleda, to je simpa pričica. ali stvarnost je takva da učitelji NITI NE RADE testove, haha, dajte se uozbiljite. nemam pojma kako je to zamislio ovaj koji to priča, ispada kao da učitelji u školi posumnjaju da je neko dijete zaraženo i onda ga testiraju (gdje? u razredu?). znači, to se ne radi tako, niti tako funkcionira u stvarnosti u školi.
što ne znači da nekim učenicima paše da idu u samoizolaciju itd. itd., zamislivo je i da se snalaze, izvlače, odnosno, nalaze sive zone o kojima je riječ... samo ne na ovaj način kako je to kruger stavio, jer, barem ja ne znam da učitelji testiraju haha. samo bi još to falilo u ovom ludilu, da mi nature da testiram djecu.
dobro je nanišaniti i zapiknuti razne bee gee bedačece, ali također biti razborit, smanjiti doživljaj i gađati na pravo mjesto.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/09/2021 : 12:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message

Have mercy
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 14:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

https://hr.n1info.com/vijesti/dikic-previse-se-dodvoravamo-nismo-sigurno-sto-zelimo-moramo-biti-agresivniji/

@ GGG ,jesu li Čileanci prvi u svitu šta će masovno cijepit dicu od 6+ ?



Kažu da na osnovi Kineskih iskustava, gdje su cjepili 40 M djece (što je masovno i za kineske razmjere)
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 18/09/2021 : 14:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message
GGG,
zasto je tako mala procijepljenost u Sloveniji?
Ocekivao sam da ce to kod vas biti dosta brze.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 14:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger


Vidim zaobišao si stinkyjev tekst o kemičaru.





Oh nisam, samo tu se baš nema šta puno reči. Iako uratke čovjeka-gljive nadaleko zaobilazim (vjerojetno je i fejsbuk tvoje prijateljice sigurniji izvor informacije) pokušao sam odgledati i svog kolegu, Ali kako je počelo sa "pištoljem u glavu" i "kemijskim nasiljem", kad se nakon 15 minuta stiglo do "epidemiološke pedofilije", prestao sam to gledati čisto iz razloga mentalne higiene.

Čudi me da jedna duhovno profinjena osoba kao stinky tako halapljivo guta ovakve gluposti... vjerojatno nekakav iskorak koji mi obični smrtnici nismo u stanju sagledati...

Osim toga, nisu ni kemičari imuni od gluposti,nego baš suprotno. Tehnička izobrazba je poprilično zahtjevna, pa mnogi slabašnih umova i karaktera traže utjehu i smisao u svakojakim teorijama, od alternativnih povjesti, chemtrailsa,kreacionizma,... a kako izgleda i antivakserstva. Meni je na primer Biotehnologiju predavao stari Perdih, koji je predavanja izveo potpuno korektno, dok je izvan faksa bio lud ko zvečka i promovirao raznorazne alternativne teorije i pristupe, među ostalim bio je jedan od "izumitelja" famozne "Venetske teorije" (mislim da je od te ekipe i posljednji preživjeli).
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/09/2021 : 15:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
što ti ja mogu. sad se ti znojiš, a ja sam ti samo stavio prof. dr. sc.-a. to su tvoji vlastiti kriteriji. mislim, idem ti u susret, a ti si brže-bolje prešao u metafizičare i počeo s nekim maglovitim "mentalnim higijenama". ali tvoja mentalna higijena počiva na "majke mi", a prof. dr. sc. je egzaktno ugrađeno u civilizaciju.
tako stvari stoje, što da se radi, on je prof. dr. sc. i šalje informaciju u javni prostor. meni se njegova informacija sviđa, i ja mu dajem plus, evo ga: +. prof. dr. sc. kaže da su maske štetne, sjajna informacija, ja ju samo zabilježim kao još jednu recku na dršci mog kolta i jašem dalje.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 15:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by surfer

GGG,
zasto je tako mala procijepljenost u Sloveniji?
Ocekivao sam da ce to kod vas biti dosta brze.



Uff, to je rezultat mnogo toga. U posljednjih 20-30 godina došlo je do polaganog drifta nezadovoljstva među generalnom populacijom zbog malih i bezveznih stvari, što je dovela do toga, da su svi lagano raspiždeni zbog nečeg. Mediji i politika su uglavnom bili koncentrirani na velike teme (i sami sebe), dok su se ispostavljali samo raznorazne nesreče i tragedije. Tome je potpomogla i erozija školstva, ne toliko izglupljivanjem djece, nego više proizvodnjom dodatnog stresa i frustracija kod roditelja.
U vezi rog nezadovoljstva, politika, javna uprava i stručne službe, ne samo da su ispustile loptu, več je ni ne gledaju, a 90% aktivnosti svih nabrojenih je usmjereno ka održavanju vlastiti pozicija.

Sve to skupa je rezultiralo u to, da se slovensko društvo strašno opire bilo čemu novom, dok sa druge strane bjesno brani postoječi status quo (iz antivakserske perspektive to znači, da če dobiti popriličnu potporu protiv "novih" vakcina kao što je npr HPV, dok protiv več uvedenog cjepljenja djece nemaju nekog uspjeha).

Novi moment su naravno društveni mediji - ljudi raznoraznih "alternativnih" uvjerenja, koji su prije živjeli i funkcionirali unutar svojih mjehuriča, odjednom su se mogli povezivati i u tim "echo chamberima" producirati nesorazmjerno jak informacijski šum.

Dovoljne količine cjepiva bile su na raspolaganju tek početkom 6 mjeseca, a onda smo navalili svi koji smo imali interes za cjepljenje i nekako maskirali stanje polovine stanovništva. Zbog kombinacije nezadovoljstva vlastitom situacijom, nesposobne i nazainteresirane državne uprave, gluposti i svadljivosti trenutne vlasti te poplave gluposti na socialnim medijima, stvorila se klima, ne toliko protivljenja, več okljevanja i suzdržanosti. Na samu distribuciju su u velikoj mjeri utjecali i socialni faktori - u urbanim sredinam i bolje stoječim djelovima Slo, udio cjepljenih je bio veči. Najgora situacija je baš u mom, "azijskom" djelu Slovenije (ruralna okolina MB i preko Ptuja prema HR granici).

Kako trenutno izgleda, večina tih necjepljenih nije preduboko ogrijezla u močvaru antivakserstva, pa im je bio dovoljan šamar u obliku PCT mjera, da se priberu. Nadam se da če efekt potrajati bar da stignemo do tih famoznih 70%.

Baš jučer je vlada još malo podigla ljestvicu i testiranja proglasila kao nedovoljna za zaposlene u državnoj upravi. Bojim se da su u ovom slućaju zagrizli više što može prožvakati, pa čemo još vidjeti, šta če biti od toga.
Slovenska državna uprava je veči tako gnjila i potrebna dobrog provjetravanja, a vjerojatno najefektivniji način bi bio, da se izbaci te antivaksere. Ali kako kažu, pusti snovi...
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 18/09/2021 : 15:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
Kmecavci, dobri ste! Bas vam nista ne ide u prilog.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 16:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

što ti ja mogu. sad se ti znojiš, a ja sam ti samo stavio prof. dr. sc.-a. to su tvoji vlastiti kriteriji. mislim, idem ti u susret, a ti si brže-bolje prešao u metafizičare i počeo s nekim maglovitim "mentalnim higijenama". ali tvoja mentalna higijena počiva na "majke mi", a prof. dr. sc. je egzaktno ugrađeno u civilizaciju.
tako stvari stoje, što da se radi, on je prof. dr. sc. i šalje informaciju u javni prostor. meni se njegova informacija sviđa, i ja mu dajem plus, evo ga: +. prof. dr. sc. kaže da su maske štetne, sjajna informacija, ja ju samo zabilježim kao još jednu recku na dršci mog kolta i jašem dalje.




Opet zapadaš u te binarnosti, majke mi. Mi smo mi, vi ste vi. Ili moje ili nikako. A ni "sviđa mi se" nije neki stup egzaktnosti, kad si se več namjerio krenuti u susret, mislim.

Re mentalne higiene - kao navodno netko ko radi sa djecom, gutaš ti tu epidemiološku pedofiliju? Nekako mi se čini, da bi ti mogla biti malo gorka ali je od prof.dr.sc, pa zato mora pasti plusič. (A kad si več toliko opčinjen tim titulama, nekako uobičajeno je, da uz prihvačanje i ovladavanje znanja dođu i titule, ali to ni približno ne znači, da relacjia važi i u obrnutom smjeru)

Ali neka poštovani kolega samo šalje te informacije, kakav mu predajnik, takvi mu i prijemnici.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 18/09/2021 : 17:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by GGG

Slovenska državna uprava je veči tako gnjila i potrebna dobrog provjetravanja, a vjerojatno najefektivniji način bi bio, da se izbaci te antivaksere. Ali kako kažu, pusti snovi...


Da, koruptivnost, nesposobnost i lijenost državne uprave najlakše češ riješit tako, da češ iz nje izbaciti antivaksere ... Možeš mislit ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 18/09/2021 17:34:22
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2021 : 17:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-bivsa-lijecnica-govorila-o-bilderberg-grupi-piramidi-zla-tvrdi-da-smo-u-ratu/2304769.aspx?index_tid=147301

šarolika ekipa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 17:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by GGG

Slovenska državna uprava je veči tako gnjila i potrebna dobrog provjetravanja, a vjerojatno najefektivniji način bi bio, da se izbaci te antivaksere. Ali kako kažu, pusti snovi...


Da, koruptivnost, nesposobnost i lijenost državne uprave najlakše češ riješit tako, da češ iz nje izbaciti antivaksere ... Možeš mislit ...



Pa baš kažem, da neče biti ništa od toga, jer iz državne uprave ne možeš nikoga izbaciti. A daleko od toga, da bi i uprava bila puno bolja, ali bar bi se stvari malo izmješale. Od izbacivanja antivaksera bar ne bi bilo neke štete
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 18/09/2021 : 17:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-bivsa-lijecnica-govorila-o-bilderberg-grupi-piramidi-zla-tvrdi-da-smo-u-ratu/2304769.aspx?index_tid=147301

šarolika ekipa



Nije i Osmanagić tamo najavljen, a ova mu sere po piramidama
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2021 : 17:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-bivsa-lijecnica-govorila-o-bilderberg-grupi-piramidi-zla-tvrdi-da-smo-u-ratu/2304769.aspx?index_tid=147301

šarolika ekipa



Nije i Osmanagić tamo najavljen, a ova mu sere po piramidama

šta ima veze, ionako je ekipi šta ih sluša svejedno šta melju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/09/2021 : 18:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Ja sam se piknul danas. 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2021 : 18:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

dečki, tu se slažemo, sve se ovo može zaobilaziti, i to je u redu
ali ima jedna stvar, krugera ponese fantazija i onda stavlja bez razmišljanja sve što bi mu išlo u prilog. recimo, ovo sa djecom koja zamažu štapiće dok ih učitelj ne gleda, to je simpa pričica. ali stvarnost je takva da učitelji NITI NE RADE testove, haha, dajte se uozbiljite. nemam pojma kako je to zamislio ovaj koji to priča, ispada kao da učitelji u školi posumnjaju da je neko dijete zaraženo i onda ga testiraju (gdje? u razredu?). znači, to se ne radi tako, niti tako funkcionira u stvarnosti u školi.
što ne znači da nekim učenicima paše da idu u samoizolaciju itd. itd., zamislivo je i da se snalaze, izvlače, odnosno, nalaze sive zone o kojima je riječ... samo ne na ovaj način kako je to kruger stavio, jer, barem ja ne znam da učitelji testiraju haha. samo bi još to falilo u ovom ludilu, da mi nature da testiram djecu.
dobro je nanišaniti i zapiknuti razne bee gee bedačece, ali također biti razborit, smanjiti doživljaj i gađati na pravo mjesto.



Ovaj sam komentar skinuo sa facebooka. Nemam pojma kako funkcionira otkrivanje zaraze u školama. Mislim da obični ljudi uglavnom ne lažu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2021 : 18:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Kruger
Evo cujem sta se radi ovde u skolama,kao neka djeca zele da su pozitivni i da imaju mir 6 miseci od testova u skoli.Stapic od testa malo navlaze ,protrljaju po klupi,malo po podu dok ucitelj nevidi i ono testovi pokazu pozitivno,i oni fino sjede kuci i odmaraju bez simptoma.Eto vam vasi usljivi testovi ,djeca su pametna i uvijek se snadu,, pa izvolite ...



Snadju se i odrasli.
U Sloveniji je bilo primjera da plate beskučniku da se ide cjepiti umjesto njih i da dobiju potvrdu.
Moglo bi se nešto dogovoriti i sa fanovima eksperimentalne medicine.
Njima bi sigurno odgovaralo da dobiju što više doza.




Mislim da i kod nas toga ima. 100 kuna po ubodu valjda.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/09/2021 : 18:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by Kruger


Vidim zaobišao si stinkyjev tekst o kemičaru.





Oh nisam, samo tu se baš nema šta puno reči. Iako uratke čovjeka-gljive nadaleko zaobilazim (vjerojetno je i fejsbuk tvoje prijateljice sigurniji izvor informacije) pokušao sam odgledati i svog kolegu, Ali kako je počelo sa "pištoljem u glavu" i "kemijskim nasiljem", kad se nakon 15 minuta stiglo do "epidemiološke pedofilije", prestao sam to gledati čisto iz razloga mentalne higiene.

Čudi me da jedna duhovno profinjena osoba kao stinky tako halapljivo guta ovakve gluposti... vjerojatno nekakav iskorak koji mi obični smrtnici nismo u stanju sagledati...

Osim toga, nisu ni kemičari imuni od gluposti,nego baš suprotno. Tehnička izobrazba je poprilično zahtjevna, pa mnogi slabašnih umova i karaktera traže utjehu i smisao u svakojakim teorijama, od alternativnih povjesti, chemtrailsa,kreacionizma,... a kako izgleda i antivakserstva. Meni je na primer Biotehnologiju predavao stari Perdih, koji je predavanja izveo potpuno korektno, dok je izvan faksa bio lud ko zvečka i promovirao raznorazne alternativne teorije i pristupe, među ostalim bio je jedan od "izumitelja" famozne "Venetske teorije" (mislim da je od te ekipe i posljednji preživjeli).



Gle sve što si rekao protiv ovog stručnjaka vrijedi i za tebe iako ti nisi na toj razini znanja.
Zdrav razum će procijeniti što je dobro a što ne, ako neće zdrav razum organizam sigurno hoće reagirati ispravno.

Pa opet uporno pokušavaš pobrkati ekstreme a zdravim razumom. To i jest cilj da se ljude zbuni. Samo kako postoje ekstremi na ovoj strani koja je protiv cjepiva postoje ekstremi ina onoj strani koji su za cijepljenje.

Edited by - Kruger on 18/09/2021 18:26:32
Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000