forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Obavezno cijepljenje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 148

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/05/2014 : 20:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

I da, ljude treba prisiljavati na neke stvari, pogotovo na području zdravstva i obrszovanja, jer bi inače živjeli u nehigijeni, prljavštini i često bijedi a ne bi prstom mrdnuli da im bude bolje.

Tako su radili moji preci pa ću tako i ja, ako odem kod doktora svakako će mi nešto naći pa bolje da ni ne idem, doktori ne znaju i nemaju pojma ni o čemu, pa valjda ja najbolje znam što je najbolje ua mene i moje dijete... i sve tako i tome slično, do toga da od čitanja previše knjiga čovjek poludi, da nam tehnologija samo komplicira život, da sve što nam treba piše u Bibliji...
A budući da se u Bibliji ne spominju ni radio ni televizija ni intetnet, sve to nam ni ne treba.
Ili, riječima kolege, "koji će nam klinac"?





točno. ko zna šta če sutra bit na udaru .
možda nekom biseru padne napamet da se u vrtičima ukine pranje zubi i slično .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/05/2014 : 20:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nevjerojatno kakve se sve besmislice mogu pročitati.

Da čovjek ne povjeruje, neki gotovo zagovaraju povratak u pećinu i odricanje od nekih civilizacijskih tekovina koje nam olakšavaju i pojednostavnjuju život.

A sve da bi se suprotstavili "totalitarizmu", onima koji nam sve ograničavaju i koji nas kontroliraju, možda "svjetskoj nadvladi" pa i ljudima gmazovima koji su među nama?

"Koji će mi klinac internet?" pita kolega koji je gotovo 3 godine na internetskom forumu?

Da mi hebeš sve po spisku, meni je to nelogično.

Zar nam kreditne kartice ne olakšavaju svakodnevicu, umjesto da satima u bankama stojimo u repovima? Ili je možda kontrateza da se treba vratiti robnoj razmjeni i ukinuti novac?

Tako je, zabranimo lijekove kojima nas se samo truje, ukinimo zdravstvenu prevenciju jer su se negdje na nekim nesretnicima u redu veličine od nekoliko promila pojavile nuspojave, vratimo se prirodi i liječimo se travama, čudotvornim čajevima i bioenergijom, odustanimo i od interneta jer nas se i preko njega nadzire, a kad se od nečega kobno razbolimo umrimo u boli i patnji jer je Bog tako htio.




Da ste vjernici sa ovakvom pricom bi bili proglaseni za vjerske fanatike za 5 sekundi..ovde je stvar slobode izbora! Zar to nije jedna od temelja demokratije? Necu da mi se namecu stvari.. zar je to tesko shvatiti?

Ako ti se takve stvari zakonski namecu pa gdje je kraj I sta je sledece? Mozda policijski sat poslije 20:00h u sred ljeta? Zamisli da vladajuca partija donese zakon da na izborima za predsjednika bude samo jedan kanditat? Zvuci poznato? Za vase dobro.. pa necete valjda to odbiti?

Sledeca stvar su mikrocipovi.. uzmite I to.. tu CE vam utrpati I licnu kartu I kreditnu karticu I jos million pogodnosti. Veoma prakticna stvar..

Ko pominje pecine I slicne nebuloze? Ako kazem da su cjepiva stetna zar to znaci da se treba odreci medcine u cjelosti? Kakva su to iskrivljena tumacenja? Necu internet, necu kreditnu karticu ako sam bilo cime ucjenjen I uslovljen.. zar je to tesko shvatiti? To treba da bude moja volja I moj izbor a ne zakonsko nametanje koje kod mene automatski izaziva otpor.
Sjetih se filma "Razbijac" ili tako nesto sa Staloneom I wesley svepsom o savrseno uredjenom drustvu bez zlocina, kad Denis O'Leary, ziveci u kanalizaciji, kaze kako hoce da se hrani nezdravo, da jede meso I ima holesterol I jos ponesto ali sam zaboravio.

Ijos nesto o tim promilima koji najebu nakon cjepljenja.. zar
ne bi bilo posteno da drzava preuzme brigu o toj djeci, buduci da su ta djeca u takvom stanju upravo zbog zakona drzave? Pa zar je problem da se o tih nekoliko promila vodI briga.. sta je to za drzavu.. sica?
Ovako te tjeraju da nesto uradis a onda svi peru ruke.. primi bocu pa ako ti bude dobro super, ako ti ne bude dobro opet super.
Svaka vrsta moranja I nametanja nije prihvatljiva I to znamo svi izobicnog zivota.. cudi me da se to ovako olako prihvata.






zanimljivo kako se u bivšoj državi nešto rulja i nije bunila protiv cijepljenja.
al eto blagodat demokracije pa svak može trubit šta ga volja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/05/2014 : 00:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by anto

pitanje za Džonija Difula,Elvuda,Mlađa i Nagora (pošto vidim da ste vi najglasniji zagovornici vakcinacije na zadnjih par stranica topika):
vi ste, verujem, cijepili vašu decu?



quote:
Originally posted by Johnny Difool
Nisam roditelj pa ti mogu odgovoriti samo hipotetski: da imam djecu, ili kad tj. ako ih jednom budem imao, svakako bih ih cijepio




quote:
Originally posted by mladjo
Kada ih budem imao, cijepiti ću ih:))




quote:
Originally posted by nagor

Anto, moj odgovor je isti ko i mlađin. ;)



quote:
Originally posted by lwood
neman dice.
u svakom slučaju;kad i ako ih buden ima cijepljenje in ne gine.



Gledajte momci, evo zbog čega sam vas ovo pitao:
potičem iz lekarske porodice;neki moji prijatelji sa kojima se svakodnevno družim su lekari;zet sa kojim živim kuća do kuće je farmaceut;nisam tip koji je opsednut teorijama zavere iako verujem u "kemtreilse".
Svo troje dece sam vakcinisao;pre nekoliko dana mi je srednji sin vakcinisan (DT+MMR+OPV - kreće u školu na jesen).

Kad mi je ćerka primila sa 5 meseci DPT + OPV + ona treća (ne mogu sad da se setim imena), imala je tako burnu reakciju da je vrištala par sati toliko da je u jednom trenutku ostala bez daha (ima za to stručan naziv, ali ne mogu sad ni toga da se setim, a ne budi mi se žena, ona sve te termine drži u glavi) - samo znam da me je žena zvala na posao i rekla da odmah dođem u Dom zdravlja, gde će i ona doći sa bebom koja više ne diše; za nekih desetak minuta sam je sačekao ispred ustanove,ona je izašla iz taksija noseći dete koje je bilo belo kao sneg i nije davalo znake disanja - uleteli smo kao totalni ludaci kod doktora, ali hvala Bogu, sve se odmah rešilo; mala je brzo došla svesti, a lekarka je rekla da se tako nešto dešava kao reakcija na vakcinu.I kad samo pomislim kako sam se tada osećao, suze mi pođu.

Stariji sin je nakon iste vakcine, nekoliko dana kasnije, osetio bol u kolenu, i nije mogao da hoda - i opet smo preživeli neopisivo užasne trenutke , ali se ispostavilo da je usled smanjenog imuniteta, streptokoka uletela u organizam i napala zglobove (u ovom slučaju kolena), i sve se završilo za par dana - mada se ovo dešavalo još nekoliko puta, i svaki put smo imali totalne stresove.

Sa trećim detetom hvala Bogu, nismo imali problema.

Dvoje dece od veoma bliskih prijatelja imaju blage oblike autizma; nnjihovi legari nisu negirali roditeljima da je to posledica vakcina.

Hoću da vam kažem - kada prođete kroz ovako nešto,sa vlastitom decom, verujte mi, da bi se barem malo razmislili da li je sve ovo sa obaveznim cijepljenjem na mestu!

A dobro znate šta se sve dešava glede farmako mafije i njihovih raznih malverzacija - samo ću dati primer Svinjskog gripa i neuspelog pokušaja masovne prodaje vakcina, koja je srećom prošla, kako je prošla.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 13/05/2014 00:50:22
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/05/2014 : 00:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo
Gle Anto, ti si fakat ok lik i nadam se da ćemo se jednom upoznati (i zarundati) kao i ostatak te ekipe iz Srbije, ali ovdje fakat mislim da nisi u pravu. Mislim, cijepljenje definitivno ne može biti loše, a ako i ima nuspojava, sigurno nisu te ozbiljne kao što se želi prezentirati, a dobrobit je nemjerljiva.


mlađo, i ti se meni tip na mestu, i takođe bih voleo da se upoznamo i popijemo, i nadam se i da hoćemo jednog dana; i gledam na ovo samo kao diskusiju i razmenu mišljenja u granicama pristojnog razgovora.
Živ bio.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 13/05/2014 00:48:04
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/05/2014 : 11:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
@ anto moguče da su imali oslabljeniji imunitet kad su cijepljeni pa su imali takve reakcije.
a to za autizam su naklapanja koja niko ozbiljan nije uspia dokazat.
štaviše Japanci su izbacili MMR i vratili pojedinačno svako cjepivo a stopa autizma i dalje ista čak i veča.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MarxH
New Member

Croatia
143 Posts

Member since 09/12/2011

Posted - 28/05/2014 : 08:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send MarxH a Private Message
Lijepu sam raspravu raspirio.

Hvala svima na mišljenjima , viđenjima , podacima itd itd.

Dakle , okej , zagovornici cjepljenja su postigli da neću a priori odbiti cijepiti moje zlato , ali ću to odgađati što je moguće dulje a sve u zakonskim okvirima. Naravno da mi svome djetetu želim sve najbolje, no još uvijek nisam uvjeren da je primanje cjepiva uistinu ono najbolje za njega.

Imam više prijatelja koji nisu cjepili djecu. Ta su djeca zdrava i napreduju. Opet, drugi su cjepili djecu te ponovo moram priznati da se niti jedan od tih roditelja nije žalio na neku posljedicu cjepljenja.

Još jednom , hvala svima na ovoj raspravi.

Ocean tuge je beskrajan i dubok. Okreni se oko sebe i naci ceš obalu...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 28/05/2014 : 13:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by MarxH

Lijepu sam raspravu raspirio.

Hvala svima na mišljenjima , viđenjima , podacima itd itd.

Dakle , okej , zagovornici cjepljenja su postigli da neću a priori odbiti cijepiti moje zlato , ali ću to odgađati što je moguće dulje a sve u zakonskim okvirima. Naravno da mi svome djetetu želim sve najbolje, no još uvijek nisam uvjeren da je primanje cjepiva uistinu ono najbolje za njega.

Imam više prijatelja koji nisu cjepili djecu. Ta su djeca zdrava i napreduju. Opet, drugi su cjepili djecu te ponovo moram priznati da se niti jedan od tih roditelja nije žalio na neku posljedicu cjepljenja.

Još jednom , hvala svima na ovoj raspravi.



Dok je broj necijepljene djece relativno malen, recimo ispod 5 %, nema neke bojazni od epidemije. Problem bi nastao kad bi većina odlučila ne cijepiti djecu.

Zbog toga danas necijepljena djeca nemaju od koga pokupiti viruse, ali to ne znači da su razvili imunitet. Ako većina bude naginjala necijepljenju, bolesti koje je danas danas lako spriječiti mogle bi se lako vratiti.

E sad, ako tisuće roditelja pomisle 'neće baš moje dijete praviti neku veliku razliku', u problemima smo :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/05/2014 : 15:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da za zarazne,možda prođu i bez njih.a šta da s 30 ,40 pokupiš npr ospice?

a tetanus je posebna priča,ne cijepit dite znači riskirat da praktički kod svake ogrebotine može doč do sranja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 28/05/2014 15:43:50
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/09/2014 : 12:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Još jedna dobra o cepljenju.
Novi teroristi

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/09/24/farmaceutski-lobi-opet-sije-paniku-globalni-pokret-protiv-cijepljenja-ce-uskoro-biti-proglasen-teroristima/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/09/2014 12:15:57
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/11/2014 : 09:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Odličan komentar Jutarnjeg na temu "svjetske imunizacijske zavjere" i sličnih ludosti:


http://www.jutarnji.hr/opasan-trend-u-hrvatskoj-ne-zelim-cijepiti-svoje-dijete/1241235/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/11/2014 : 15:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Odličan tekst.

Argument kako je cijepljenje loše jerbo je "jedno dijete na tisuću imalo nuspojave" je kao da kažeš da je sigurnosni pojas u vožnji loš, jerbo je jednom jedan čovjek u jednom sudaru ostao svezan pa ga poklopilo drvo.
I onda ekipa to pročita, a zaboravi kako je pojas u 92/100 slučajeva spasio život.
Antivaxx pokret je doveo do toga da se danas pojavljuju bolesti poput hripavca, polia i sličnih koje su zaboravljene desetljećima u civiliziranom svijetu.

Kad vidim ove "informacije" sa sajtova "novi-svjetski-poredak", "masonsko-iluminatska-zavjera.org" ili "kurac-pasji-izdrkan-i-smežuran.com" mi doslovce dođe reakcija. Je, mašinerija straha buuuuuuuuuuuu! Meni se čini da jedini koji se ičega plaše su baš ti koji se na takvim sajtovima "educiraju".

Na stranu da je framacija gospodarska grana koja poslije vojne industrije zarađuje ogromnu lovu, ali ljudi su zbilja ovčine ako misle da ih netko misli sustavno i masivno trovat. Štiti profit kao i svaka druga grana i to je to, jebat ga.
Ali to ne znači da treba odlazit raznim šarlatanima koji mašu nekakvim pseudostudijama i kod njih tražiti savjete. Savjetovanje kod liječnika je, koliko ja znam, besplatno. I to je sve, tamo se može naći sve potrebne informacije o vakcinaciji - što je, kako se radi i što se njome dobija.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 01/12/2014 : 23:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
odlična razprava o cepljenju, za one koje vas zanima, stavite si na translate, a za one koji znate malo jezik, ok :)
http://www.naravnaimunost.si/Razprave/intervju6.php

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/12/2014 : 09:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
eto neki dan par ljudi preminulo u italiji od cjepiva...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2014 : 09:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

odlična razprava o cepljenju, za one koje vas zanima, stavite si na translate, a za one koji znate malo jezik, ok :)
http://www.naravnaimunost.si/Razprave/intervju6.php




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/12/2014 : 15:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ne zelim citati ovu temu niti sudjelovati u njoj, ali ako itko ima volje volio bi da mi u jednom postu preprica ovaj topik. tipa koji je zakljucak topika? cijepljenje je ok ili nije i koji su relevantni argumenti za obje opcije? hvala onome tko mi da sazetak topika.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/12/2014 : 16:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
neš ti pročitat 9 strana.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/12/2014 : 16:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
evo ja cu ti objasniti
ja sam rekao da sam protiv cijepiva, par forumasa isto
velika vecina se uvatila smijati i omalovazavti
naravno, vecina od njih nista ne zna o cjepivu nego samo ono sto su culi u skoli,
odnosno cjepivo kao dogma, to je zakon i bla bla bla
i dosao je dcopic i izbacio hrpu podataka o ubijanju cjepivom (da) i istraživanjima koji potvrđuju štetnost cjepiva pa su mozda neki se forumasi i zamislili, a mozda i nisu...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/12/2014 : 16:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
da ne trazim sada. jel moze samo link od copicevih istrazivanja. iskreno zanima me argumentirana rasprava pa da malo procitam o stajalistima protiv cjepiva. ako netko ima volje volio bi procitati i relevantna istrazivanja i opcije koja je za cijepljenje.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/12/2014 : 17:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Supermark, pogledaj kako se prije izuma cjepiva tretirala dječja paraliza:



I taj stroj bi te samo održavao na životu, nemaš se šanse izliječiti, nikad nećeš izaći:

http://www.jutarnji.hr/oboljela-od-paralize-amerikanka-prozivjela-61-godinu-u-zeljeznoj-cijevi-uz-pomoc-koje-je-disala/1131742/



Takve stvari danas ne viđaš zahvaljujući cjepivu. Ako prevlada ova struja antivakcinacije smrtnost kod djece će se ponovo znatno povećati i valjda će onda svi biti sretni, što li. Manje djece - manje autizma, valjda je to ta logika.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 03/12/2014 17:47:20
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/12/2014 : 17:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Napisat ću nešto o cjepivima i postaviti neke linkove. Onima koji misle da su cjepiva koristan izum za dobrobit civilizacije i rado se cijepe kada liječnici kažu da je to potrebno možda je bolje da ne gledaju ovaj post jer im ionako ništa neće promijeniti mišljenje.
Ali onima koji su u nedoumici svakako preporučam!


Još jednom da ponovim već prije spomenuto da niti jedan doktor na cijelome svijetu i niti jedan proizvođač cjepiva i niti jedna vlada ili ministarstvo neće preuzeti odgovornost za bilo kakve probleme koje će netko imati nakon cjepljenja.


Ja se već nekoliko godina ne zamaram da li su cjepiva korisna ili štetna, moje mišljenje je nakon svih pročitanih knjiga i radova, pogledanih dokumentaraca sa vodećim stručnjacima i gledanjem svjedočanstava mnogih ljudi da su cjepiva vrlo vrlo štetna i uzrokuju mnoge bolesti današnjice.

Ono što me je zanimalo u zadnje vrijeme je kako poništiti učinak cjepiva u tijelu i otkrio sam neke "lijekove" koji to mogu ili vjerojatno mogu napraviti.


Odlučio sam da neću postavljati nikakve tekstove tipa:

"U Indiji je 2011. godine 27 500 dece obolelo od dečije paralize 2 nedelje posle masovne vakcinacije protiv dečije paralize."

"U Velikoj Britaniji između 1970 i 1990 preko 200 000 obolelih od velikog kašlja kod dece koja su vakcinisana protiv velikog kašlja."


odmah bi me tražili znanstvene dokaze


ili:

sastave cijepiva, jer kad bih napisao što se sve stavlja u njih odmah bih bio napadnut da pišem gluposti i laži.


U biti malo sam se predomislio jer sam ipak pronašao službene podatke:

http://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pinkbook/index.html#appendices

Kliknite na ovaj link gore, to je službena stranica od američkog centra za kontrolu i prevenciju bolesti. Kada otvorite stranu, odite malo niže na Appendix B: Vaccines i skinite PDF dokumenat: Vaccine Excipient and Media Summary.

To je sastav cjepiva Pogledajte što sve stavljaju unutra, formaldehid, aluminijum hidroksid, žive viruse malih boginja, zametak pileta?!?! WTF, ljudske dvohromosomske ćelije od tkiva abortiranog fetusa, itd, itd da ne nabrajam dalje. Smučio mi se je život.
Ovo su službeni podaci sa www.cdc.gov , tko ne vjeruje da to sve stavljaju u cjepiva neka se obrati njima i pošalje im mail.




Slijede linkovi vodećih stručnjaka i njihovih dokaza i saznanja pa napadajte njih da šire neistine, pišite im mailove, zovite ih, šta god...


Za početak evo nešto zabavno, dva vrlo kratka filma na Youtubeu gdje Bill Gates govori kako će... pogledajte!
http://www.youtube.com/watch?v=x5bZtTWK_o4
http://www.youtube.com/watch?v=mIDQI-RAut8


Ovo baš nije zabavno, na žalost. Riječi stručnjaka o MMR cjepivu koje izaziva Autizam kod djece. Pogledajte što čovjek kaže o naučnim dokazima na koja se naslanja službena nauka nakon što je proučio stotine i stotine naučnih radova.
http://www.youtube.com/watch?v=IqovJwGno7M



Vrlo vrlo vrlo pametan i realan čovjek, Prof. Dr Željko Poljak, imunolog.
Direktno govori i o zakonima i situaciji u HR, traje samo 6 minuta, obavezno pogledajte:
http://www.youtube.com/watch?v=J2y_MaM9rnk


Dr Andrew Wakefield iz Austina u Texasu već se 15 godina bori da prikaže javnosti i dokaže na sudu vezu između bolesti želuca i autizma sa MMR cjepivom, koje se daje protiv ospica, rubeole i zaušnjaka. Svoja otkrića objavio je u službenim znanstvenim magazinima, nakon čega je doživio velike napade od strane farmacije koji traju i danas. Zahvaljujući njegovom pisanju i medijskom oglašavanju, u posljednjih nekoliko mjeseci, sudovi, vlade i proizvođači cjepiva tiho su priznali činjenicu da MMR cjepivo "najvjerojatnije" uzrokuje autizam i želučane bolesti kod djece. Zahvaljujući njegovim otkrićima danas na sudovima širom amerike proizvođači cjepiva masovno gube parnice protiv roditelja čijoj djeci je uništen život. Neću stavljati linkove u vezi toga, informacija ima puno, potresna svjedočanstva roditelja i razne dokaze, pa čak sam naišao i na snimke sa suđenja, možete pogledati i na youtubeu.


Tkoga ne zanima sadašnjost već povijest, postoji jedna knjiga Horrors of Vaccination objavljena u SAD-u prije 100 godina i koja je desetljećima bila negdje zametnuta dok ju netko nije pronašao i stavio na net. Nisam ju čitao, jer otprilike znam što piše unutra, ali ako netko od vas ima želje samo upišite ime knjige u google. Uglavnom, to je ogromna dokumentacija o tome što su cjepiva i kakve efekte izazivaju kod ljudi i životinja, koja je proslijeđena kongresu i predsjedniku, a koju su sakupili i napisali tada vodeći stručnjaci.


Spomenuo bih i dvije vrlo hrabre žene iz naših krajeva, Dr Lidiju Gajski, pročitajte njenu knjigu "Lijekovi ili priča o obmani" i Dr Slađanu Velkov koja redovno drži predavanja o štetnosti cjepljenja. Na njenim predavanjima možete ćuti o povijesti cjepljenja, trenutnoj situaciji u svijetu, kako se boriti protiv toga i spasiti svoju djecu, često prikazuje službene grafove na projektoru, itd. Pogledajte na youtubeu koje predavanje.

Evo jedne studije koju su nedavno sproveli Kanadski naučnici Profesor Christopher Shaw i Dr Lucija Tomljenović ukazuje na to da što više cjepiva djeca dobiju, a koje sadrže aluminij, veće su šanse da se razvije autizam, autoimune bolesti i neurološki problemi u budućnosti.
http://www.fhfn.org/new-study-reveals-children-being-vaccinated-with-toxic-levels-of-aluminum-causing-neurological-damage-and-autism/

Evo jedan video Dr Andrew Mouldena, gdje govori kako cjepiva kod djece uzrokuju autizam, paralize, autoimune bolesti, Multiplu sklerozu, Lupus, distrofiju, hiperaktivnost i smanjenje inteligencije djece, strabizam, skoliozu i mnoge druge probleme. Pogledajte fotografije koje pokazuje u videu:
http://www.youtube.com/watch?v=KGacmfbZYEQ

Još jedan veliki dokaz kako su SVE autoimune i kronične bolesti izazvane cjepivima. Govori Dr Yehuda Shoenfeld, Imunolog.
http://www.youtube.com/watch?v=Wf8sw3n7xrE



Evo nešto i o Dr Rebecce Carley, koja je sudski ekspert za bolesti izazvane cjepivima. Svašta se može pronaći na njenim stranicama:
http://www.reversingvaccineinduceddiseases.com
Ne trebam vam niti govoriti koliko je korisnih podataka i dokaza kroz godine sakupila ova osoba. Danas nisam imao pristup njenoj stranici, nešto ne radi, ali nije bitno. Ako nekoga zanima imam neke njene znanstvene radove na kompu u PDF-u, pa ako koga zanimaju detalji šaljem mailom.


I na kraju imam i tridesetak statističkih pregleda i grafikona koji dokazuju da su bolesti opadale prije uvođenja obaveznog cijepljenja i rasle posle početka cijepljenja. Rezultati su šokantni. Ovo će vjerojatno izazvati buru među forumašima koji se kunu u cjepiva i koji tvrde da su cjepiva smanjila bolesti. Samo ću reći da ti grafikoni predstavljaju službene rezultate i da ih na svojim predavanjima koriste liječnici širom svijeta. Neću ih sada objašnjavati nego kada ih postavim, vjerojatno idući tjedan. Koga zanima odmah, šaljem mailom kao PDF. Toliko.







quote:
Originally posted by dcopic

Evo ono što sam obećao prošli tjedan, mislim da nije potrebno objašnjavati grafikone posebno. Tko želi više informacija mogu mu poslati mailom.





















quote:
Originally posted by dcopic


Stavit ću još jedan link, Američki Kongres o autizmu, traje samo 6 minuta, ima prijevod, molim sve da obavezno pogledaju.


Ovo su službeni podaci o broju autistične djece u americi. Vjerujem da svi znate što je to autizam i koliko je to teška bolest za dijete i cijelu familiju koja se mora nositi s time.
1980g - 1 od 10000 djece ima autizam
1995g - 1 od 500
2001g - 1 - 250
2004g - 1 od 166
2007g - 1 od 150
2009g - 1 od 110
2012g - 1 od 88
2013g - 1 od 50

Predviđanja kažu da ako se nešto ne poduzme, za desetak godina će gotovo svako dijete u americi biti sa posebnim potrebama. Lijepo piše u videu, da je to najveći zločin svih vremena protiv američkog stanovništva.

Cjepiva su najveći možda i najveći zločin u povijesti čovječanstva...









quote:
Originally posted by supermark

http://www.vecernji.hr/hrvatska/mihovil-spanja-nakon-cijepljenja-sam-obolio-od-djecje-paralize-930267










quote:
Originally posted by supermark

eto neki 13ljudi preminulo u italiji od cjepiva...

http://www.jutarnji.hr/nezapamcena-panika-u-italiji-broj-umrlih-od-cjepiva-priotiv-gripe-porastao-na-13-/1244435/


Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/12/2014 : 18:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Evo malo sam istraživao, ovaj graf recimo:



prikazuje samo smrtnost, a ukupni slučajevi i odnos vakcinacije i učestalosti bolesti vidi se ovdje:



Vidljivo je da je do početka vakcinacije mali broj ljudi umirao od hripavca, ali je i dalje velik broj obolijevao. Vidi se to i kasnije kad je broj vakcinacija opao, bolest se učestalije vraćala.

S ovim grafom je isti slučaj:



Vidi se veza vakcinacije i opadanja broja oboljelih:



A evo par grafova koji idu u prilog vakcinaciji:









Cjepivo protiv gripe nije obavezno pa svatko tko se boji neka se ne cijepi i svi sretni.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/12/2014 : 20:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ma zajebito ono sto naucite u skoli. To vam je sve masonsko-iluminatska maslo kako bi vam sprasili mikrocip da bi vas mogli pratit.

Najbolja opcija vam je vratit se u pecinu (ko se moze uspet na drvo jos bolje), istakat struju i vodu, prat se kad kisa padne, a u slucaju da obolite od necega obavezno kod brice na pustanje krvi.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/12/2014 : 09:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by anto

pitanje za Džonija Difula,Elvuda,Mlađa i Nagora (pošto vidim da ste vi najglasniji zagovornici vakcinacije na zadnjih par stranica topika):
vi ste, verujem, cijepili vašu decu?



quote:
Originally posted by Johnny Difool
Nisam roditelj pa ti mogu odgovoriti samo hipotetski: da imam djecu, ili kad tj. ako ih jednom budem imao, svakako bih ih cijepio




quote:
Originally posted by mladjo
Kada ih budem imao, cijepiti ću ih:))




quote:
Originally posted by nagor

Anto, moj odgovor je isti ko i mlađin. ;)



quote:
Originally posted by lwood
neman dice.
u svakom slučaju;kad i ako ih buden ima cijepljenje in ne gine.



Gledajte momci, evo zbog čega sam vas ovo pitao:
potičem iz lekarske porodice;neki moji prijatelji sa kojima se svakodnevno družim su lekari;zet sa kojim živim kuća do kuće je farmaceut;nisam tip koji je opsednut teorijama zavere iako verujem u "kemtreilse".
Svo troje dece sam vakcinisao;pre nekoliko dana mi je srednji sin vakcinisan (DT+MMR+OPV - kreće u školu na jesen).

Kad mi je ćerka primila sa 5 meseci DPT + OPV + ona treća (ne mogu sad da se setim imena), imala je tako burnu reakciju da je vrištala par sati toliko da je u jednom trenutku ostala bez daha (ima za to stručan naziv, ali ne mogu sad ni toga da se setim, a ne budi mi se žena, ona sve te termine drži u glavi) - samo znam da me je žena zvala na posao i rekla da odmah dođem u Dom zdravlja, gde će i ona doći sa bebom koja više ne diše; za nekih desetak minuta sam je sačekao ispred ustanove,ona je izašla iz taksija noseći dete koje je bilo belo kao sneg i nije davalo znake disanja - uleteli smo kao totalni ludaci kod doktora, ali hvala Bogu, sve se odmah rešilo; mala je brzo došla svesti, a lekarka je rekla da se tako nešto dešava kao reakcija na vakcinu.I kad samo pomislim kako sam se tada osećao, suze mi pođu.

Stariji sin je nakon iste vakcine, nekoliko dana kasnije, osetio bol u kolenu, i nije mogao da hoda - i opet smo preživeli neopisivo užasne trenutke , ali se ispostavilo da je usled smanjenog imuniteta, streptokoka uletela u organizam i napala zglobove (u ovom slučaju kolena), i sve se završilo za par dana - mada se ovo dešavalo još nekoliko puta, i svaki put smo imali totalne stresove.

Sa trećim detetom hvala Bogu, nismo imali problema.

Dvoje dece od veoma bliskih prijatelja imaju blage oblike autizma; nnjihovi legari nisu negirali roditeljima da je to posledica vakcina.

Hoću da vam kažem - kada prođete kroz ovako nešto,sa vlastitom decom, verujte mi, da bi se barem malo razmislili da li je sve ovo sa obaveznim cijepljenjem na mestu!

A dobro znate šta se sve dešava glede farmako mafije i njihovih raznih malverzacija - samo ću dati primer Svinjskog gripa i neuspelog pokušaja masovne prodaje vakcina, koja je srećom prošla, kako je prošla.





Anto, frende žao mi je da si imao ove probleme.
Odgovorio bih i prije na ovaj post, ali prestao sam pratiti topic tamo negdje od šeste strane i danas slučajno pogledao.
Ne mogu si niti zamisliti što si sve proživljavao u glavi kada si trčao natrag do doktora. Isto se je dogodilo i mojoj dobroj prijateljici sa prvom kćerkom. Nakon cijepljenja još u autu dijete je dobilo velike crne prišteve po cijelom tijelu i počelo vrištati. Majka je jedva onako u šoku uspjela stići natrag do bolnice. S drugom kćerkom nekoliko godina kasnije su nakon poroda ona i muž uzeli dijete i pobjegli iz bolnice. Kasnije je čula da je nastala prava strka i panika u bolnici zbog toga bijega, kao da su pobjegli iz zatvora.

Kažeš da ti bliski prijatelji imaju djecu sa autizmom. I moja dva prijatelja također. Jedan nije mogao govoriti išao je i u posebnu školu. Od drugog prijatelja sin je još mali pa se točno ne zna kakve će posljedice imati.

Moram ti reći da je za mene tema cijepljenje pomalo završena. Potrošio sam nekoliko stotina sati na knjige, studije, predavanja i ispovijedi roditelja i puno sam naučio. Naravno i dalje ću pratiti, ali samo najnovija otkrića, da budem u toku. Moram ti priznati da nije isto čitati neku knjigu ili slušajući roditelje na nekom predavanju. Stegne ti se grlo kada čuješ mlade uplakane mame i vidiš očeve kojima se je svijet srušio. Nedavno sam bio na jednom takvom predavanju u trajanju šest sati.

I onda dođem na jedan ovakav topic i vidim naše forumaše koji se izrugivaju sa svojim komentarima. Pa neka tim roditeljima objasne teorije urote i najnovija dostignuća farmaceutske industrije.

Samo ću ti reći da na temelju svega što sam gore naveo nema teorije ta ću se ja, ili bilo tko iz moje obitelji više cijepiti do kraja života. Za mene je to završena priča. Već sam se bacio na učenje drugih stvari koje su zanimljive i imaju potencijala.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/12/2014 : 09:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
@supermark


Hvala što si postavio one postove!
Iako me dugo nije bilo na ovoj temi, svakako ću postaviti neke nove stvari idućih dana, kako ću imati vremena. Znanost ide dalje, otkrivaju se nove stvari, pišu se nove knjige, zanimljivo je da se je u zadnjih šest mjeseci i situacija na balkanu što se tiče cijepljenja počela mijenjati. Ali o tome više u narednim postovima...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/12/2014 : 09:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
@anto

Još jedna stvar, nisam to htio napisati ovdje na forumu jer je privatna stvar, ali pošto si i ti napisao i evo žena mi kaže da napišem, moram ti reći da se i u mojoj porodici borimo sa posljedicama cijepljenja, pa je to također jedan od razloga što sam se upustio na proučavanje cijepljenja i posljedica istog...
Go to Top of Page
Page: of 148 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000