forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorova južnoamerička odiseja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 59

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/09/2014 : 11:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovog četvrtka stiže novi broj „Zagora”...

Edited by - solar on 12/05/2016 16:33:57
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/09/2014 : 14:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Što to Zagor ima na glavi ?!
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 23/09/2014 : 16:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
rudarsku lampu...




"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/09/2014 : 16:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Daj Piquet, nabaci neki tekst o dojmovima. Što kažeš, jel južnoamerička odiseja odlično započela?
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 23/09/2014 : 17:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
Ne bih znao...ja sam ludensovac! :-)

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4117 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 23/09/2014 : 17:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ok, od sada više ne pratim ovaj topic.
naježio sam se od ovih teaser slika. Posebice ona s kućom.
Ubrzaj Ludense!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/09/2014 : 17:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Daj Piquet, nabaci neki tekst o dojmovima. Što kažeš, jel južnoamerička odiseja odlično započela?


Ako nece on, ja cu! Meni je ova Boselli/Rubini epizoda jaca od Nestalog istrazivaca, Morske strave i Vampira, pa si ti misli. Iako tebi mozda nece biti bolja od ove tri, neces se razocarati. (Znam da je i Elderane84 rangira kao najbolju koju je Boselli radio).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Dante1
New Member



Croatia
106 Posts

Member since 06/10/2008

Posted - 23/09/2014 : 18:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dante1 a Private Message  Reply with Quote
Uf, treba čekati još nekoliko mjeseci dok Ludens ne krene s ovim...nisam s tolikim nestrpljenjem čekao neku Zagorovu epizodu još od afričke odiseje i Kainovog povrataka.
Mislim da ću početi nabavljati izdanja VČ-a.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 23/09/2014 : 18:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dante1

Uf, treba čekati još nekoliko mjeseci dok Ludens ne krene s ovim...nisam s tolikim nestrpljenjem čekao neku Zagorovu epizodu još od afričke odiseje i Kainovog povrataka.
Mislim da ću početi nabavljati izdanja VČ-a.




Ili nauči talijanski.
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 23/09/2014 : 19:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Što to Zagor ima na glavi ?!



To je univerzalni akronijanski prevoditelj:)
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 23/09/2014 : 19:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Poncho

Daj Piquet, nabaci neki tekst o dojmovima. Što kažeš, jel južnoamerička odiseja odlično započela?


Ako nece on, ja cu! Meni je ova Boselli/Rubini epizoda jaca od Nestalog istrazivaca, Morske strave i Vampira, pa si ti misli. Iako tebi mozda nece biti bolja od ove tri, neces se razocarati. (Znam da je i Elderane84 rangira kao najbolju koju je Boselli radio).




Meni da. A King kaze da je Izgubljeni svijet bolja, pa ti vidi. Nadam se da je citam uskoro, pa javljam utiske.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/09/2014 : 19:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Poncho

Meni ova Boselli/Rubini (Kain3) priča nije bolja od "Nestalog istraživača" i "Morske strave", ali mi je uz "Čovjeka koji je pobijedio smmrt" nešto najbolje gledajući zadnjih deset godina.

Uvodna priča "Ponekad se vraćaju" naravno nije toliko dobra, ali tu ćeš vidjeti Burattinija u jednom od svojih najhrabrijih i najambicioznijih izdanja.
Da scenarist nije potpisan rekao bih 100% Boselli, ne onaj iz najboljih dana, ali svejedno.

Edited by - solar on 23/09/2014 23:09:49
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/09/2014 : 20:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Poncho

Daj Piquet, nabaci neki tekst o dojmovima. Što kažeš, jel južnoamerička odiseja odlično započela?


Ako nece on, ja cu! Meni je ova Boselli/Rubini epizoda jaca od Nestalog istrazivaca, Morske strave i Vampira, pa si ti misli. Iako tebi mozda nece biti bolja od ove tri, neces se razocarati. (Znam da je i Elderane84 rangira kao najbolju koju je Boselli radio).


Meni da. A King kaze da je Izgubljeni svijet bolja, pa ti vidi. Nadam se da je citam uskoro, pa javljam utiske.



I mene jako, jako zanima! Crtez u Izgubljenom svijetu je cudom jos bolji, a vjerovatno je prica pitkija, jednostavnija sto moze biti bolje ili losije.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/09/2014 : 20:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Meni je ova Boselli/Rubini epizoda jaca od Nestalog istrazivaca, Morske strave i Vampira




uh, onda bi trebala biti megaperfektna

ja se čak nekih pola godine-godinu premišljam nije li Nestali istraživač megakult. mislim da mi je prešišao Morsku stravu, a stare Nolitte, hm, trebam vidjeti jednom zapravo...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 23/09/2014 : 20:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by D.J.
Meni je ova Boselli/Rubini epizoda jaca od Nestalog istrazivaca, Morske strave i Vampira




uh, onda bi trebala biti megaperfektna

ja se čak nekih pola godine-godinu premišljam nije li Nestali istraživač megakult. mislim da mi je prešišao Morsku stravu, a stare Nolitte, hm, trebam vidjeti jednom zapravo...



S Nestalim Istraživaćem je sve počelo. Era novog Zagora. Zato je ta epizoda bitnija od Morske strave za koju mislim da je malo i precijenjena.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/09/2014 : 20:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Krupne riječi momci. Zar je Boselli dostigao i prestigao Morsku stravu i Nestalog istraživača ?!?

Znači ova epizoda s Cainom i ta s dinosaurima su vrhovi, priče koje ulaze u rang najvećih? Ufff... samo da mi priče ne padnu zbog prevelikih očekivanja.

Ni ne čudi me što je Bure kvalitetniji kad ima majstora uz sebe. Bure treba biti pod nadzorom da bi isporučio najbolje od sebe. Kad ostane sam, na brisanom prostoru, ne zna se nositi s pritiskom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/09/2014 : 20:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by D.J.
Meni je ova Boselli/Rubini epizoda jaca od Nestalog istrazivaca, Morske strave i Vampira




uh, onda bi trebala biti megaperfektna

ja se čak nekih pola godine-godinu premišljam nije li Nestali istraživač megakult. mislim da mi je prešišao Morsku stravu, a stare Nolitte, hm, trebam vidjeti jednom zapravo...


Sa strane price je u njhovom rangu, sa strane crteza je u rangu Morske strave. Sa strane atmosfere je malo slabija od Morske strave jer nema ni priblizno toliko noci kao u Morksoj Stravi, ali po pitanju napetosti i uzbudljivosti mislim da ih debelo sije!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/09/2014 : 20:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
I mene ste zbunili sa ovim "Boselli/Rubini", posto su potpisali dvije epizode u JA odiseji: Skiptar Tin-Hinan i Izgubljeni svijet.
Ne znam o kojoj pricate.
Ja sam spomenuo Izgubljeni svijet kao najbolju pricu jos od Demona ludila.
Skiptar mi je dobar, bas dobar, ali daleko od bilo kakvih top listi.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/09/2014 : 20:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Za ovu priču sa tim žezlom, Cainom i nekromantima mi je jasno zašto bi bila tako velika. Ali kopkaju me ovi dinosauri, moram priznati. U čemu je štos? Ovako na prvu, izgubljeni svijet, dinosauri i praljudi... Nisu neki elementi za priču koja bi išla tako visoko. Zagor je već bio masu puta u izgubljenim svjetovima i civilizacijama.
U čemu je štos? Nije vrag samo zbog crteža?

Edited by - Poncho on 23/09/2014 20:29:04
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/09/2014 : 20:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
@king
čekaj, ti još nisi prekrižio Demone (;))))

Edited by - stinky on 23/09/2014 20:29:01
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/09/2014 : 20:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

I mene ste zbunili sa ovim "Boselli/Rubini", posto su potpisali dvije epizode u JA odiseji: Skiptar Tin-Hinan i Izgubljeni svijet.
Ne znam o kojoj pricate.
Ja sam spomenuo Izgubljeni svijet kao najbolju pricu jos od Demona ludila.
Skiptar mi je dobar, bas dobar, ali daleko od bilo kakvih top listi.


Oprosti na zbunjivanju. Mi smo govorili o Skiptaru Tin-Hinan. Ti si napredniji!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/09/2014 : 20:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

@king
čekaj, ti još nisi prekrižio Demone (;))))



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/09/2014 : 21:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
King, čini mi se da si jedini čitao te Dinosaure. Daj otkrij, u čemu je štos?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/09/2014 : 21:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

King, čini mi se da si jedini čitao te Dinosaure. Daj otkrij, u čemu je štos?


Pa jesi li procitao onaj moj tekst?
Ukratko, Boselli je napravio fantasticnu avanturu, bez komplikovanja, na prost ali i efikasan nacin ala Americka odiseja, i bez dodatnog preseravanja sa Atlantidom i Mu ili slicno. Rubinijev crtez sa druge planete je samo dodatni bonus. Ma strpi se, nemoj me tjerati da prepricavam pricu.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/09/2014 : 21:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Ma pročitao sam tvoj tekst. Ali kad vidim već viđenu ideju i pohvale uglavnom vezane uz crtež ne vidim veličinu priče. Bar ne veličinu za sam vrh Zagora. Ne tražim prepričavanje, ali daj nešto!
Go to Top of Page
Page: of 59 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000