forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi proljeće 2014 - "U zemlji Dakota"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2014 : 13:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy
Komu se ne sviđa, nece uzeti i strpit ce se do slijedeceg,.. Stvarno , tko bi nama svima udovoljio?


Upravo tako, evo ja sam preskočio prošli maxi zbog Chiarolle ali ovaj ću uzeti jer mi Mangiantini nije tako loš iako lako moguće da je priča zamorna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2014 : 13:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031
Ovaj put naslovnica uzas, sorry maestro.


Neprirodan položaj luka u rukama indijanca je zajebao dosta toga.

A tek neprirodan zagorov hod!!


Hod je ipak lakše opravdati ako ga je dohvatila neka skupina crnih momaka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/04/2014 : 14:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031
Ovaj put naslovnica uzas, sorry maestro.


Neprirodan položaj luka u rukama indijanca je zajebao dosta toga.

A tek neprirodan zagorov hod!!


Hod je ipak lakše opravdati ako ga je dohvatila neka skupina crnih momaka.

Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 19/04/2014 : 14:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by goghy
Komu se ne sviđa, nece uzeti i strpit ce se do slijedeceg,.. Stvarno , tko bi nama svima udovoljio?


Upravo tako, evo ja sam preskočio prošli maxi zbog Chiarolle ali ovaj ću uzeti jer mi Mangiantini nije tako loš iako lako moguće da je priča zamorna.



Mangiantini ti nije loš, a Chiarolla jeste?

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/04/2014 : 15:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by goghy
Komu se ne sviđa, nece uzeti i strpit ce se do slijedeceg,.. Stvarno , tko bi nama svima udovoljio?


Upravo tako, evo ja sam preskočio prošli maxi zbog Chiarolle ali ovaj ću uzeti jer mi Mangiantini nije tako loš iako lako moguće da je priča zamorna.



Mangiantini ti nije loš, a Chiarolla jeste?



o ukusima se ne raspravlja...mangiatini je onako,ali karijola je strava i užas

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2014 : 16:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mangiantini nije ništa posebno ali je solidan i njegov stil mi bolje paše od Chiarolle, samo da još doda Zagoru koju godinu više i to je onda to.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/04/2014 : 16:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mangiantini nije ništa posebno ali je solidan i njegov stil mi bolje paše od Chiarolle, samo da još doda Zagoru koju godinu više i to je onda to.


Trebao bi generalno da poradi malo vise na likovima, ali i meni je drazi od Chiarolle.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/04/2014 : 16:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni ni na likovima, isključivo na Zagoru, jedino on i Gramaccioni imaju takav problem crtanja Zgora.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 19/04/2014 : 19:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Dajte ljudi kupujte ovo bez obzira kakva vam je naslovnica ili što netko kaže. Moramo podržavati izdavanje Zagora jer što bi bez njega!?
Evo i ja kupujem kad Chiarolla ili Laurenti crtaju iako se nakon gledanja njihovog Zagora osjećam loše.
Ali ipak si mislim - pa i to je naš Zagor, jedan i jedini :-)

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1337 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 19/04/2014 : 19:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Odlican maksi, perfektna priča, posebno na početku, a crtač mi uopšte nije loš, čak suprotno od toga. Uz opasnost da budem anatemisan mislim da je veoma dobar.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/04/2014 : 20:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Odlican maksi, perfektna priča, posebno na početku, a crtač mi uopšte nije loš, čak suprotno od toga. Uz opasnost da budem anatemisan mislim da je veoma dobar.


Potvrdjujem! Mangiantini je obavio dobar posao, sve je zaista odlicno nacrtao osim Zagora. Kod nekih vinjeta sam bas duze zastajao i promatrao dobro uradjene detalje.
A i prica je sasvim ok.
Ovaj maxi je za koplje bolji od Tajanstvenog otoka, u svakom pogledu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2014 : 22:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Ovaj maxi je za koplje bolji od Tajanstvenog otoka, u svakom pogledu.


To te ja pitam, onda ga nikako ne smijem preskočiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/04/2014 : 23:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Kad brže drugi maxi Nije da se žalim

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/04/2014 : 23:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2014 : 23:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!


Pa, svaki poklon je dobar dok ga ne otvoriš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/04/2014 : 23:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Quiquid id est, timeo Ludens et dona ferrens.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/04/2014 : 23:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!


Pa, svaki poklon je dobar dok ga ne otvoriš.

Stvar je u ocekivanju svi ocekuju od maxija nesto posebno dobro ili se barem nadaju ajde tex i zagi su jos ok ali kako se tek razocaraju na dd maxijima to je strasno!!Zapravo mi nije jasno kako to da oni u sbe nevide da je to sranje da to kurcu nevalja ili ih jednostavno boli k...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/04/2014 : 00:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam
tex i zagi su jos ok ali kako se tek razocaraju na dd maxijima to je strasno


Nemoj me plašiti sa DD maxijima jer sam baš nedavno nabavio prvih 7 i tek čekaju na čitanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/04/2014 : 00:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam
tex i zagi su jos ok ali kako se tek razocaraju na dd maxijima to je strasno


Nemoj me plašiti sa DD maxijima jer sam baš nedavno nabavio prvih 7 i tek čekaju na čitanje.


Neka čekaju...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/04/2014 : 13:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam
tex i zagi su jos ok ali kako se tek razocaraju na dd maxijima to je strasno


Nemoj me plašiti sa DD maxijima jer sam baš nedavno nabavio prvih 7 i tek čekaju na čitanje.

Pa ima odlicnih epizoda recimo ukradeni zivot iz maxi2(ili ludensovog 1)recimo maxi 5 glas vraga i ruke ubojice idol masa meni odlicna epizoda makar su je popljuvali ali poslije maxija 5 vise nema nijedna dobra epizoda stvarno uza!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/04/2014 : 19:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!



Ima logike - najprije sam sretan sto je uopce izasao bilo koji strip, a kamoli Zagor, a onda je normalno da komentiram sami strip, pricu, crtez, naslovnu, opci dojam, a ako su ti komentari losi, to nema veze s onom radoscu da je strip uopce netko izdao, kuis?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/04/2014 : 19:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!



Ima logike - najprije sam sretan sto je uopce izasao bilo koji strip, a kamoli Zagor, a onda je normalno da komentiram sami strip, pricu, crtez, naslovnu, opci dojam, a ako su ti komentari losi, to nema veze s onom radoscu da je strip uopce netko izdao, kuis?

Meni su recimo zagor specijali pokvarili tu srecu kad izlaze zapravo imam osjecaj mucnine u zelucu kad vidim zagor specijala na kiosku ali nadam se da ce ovaj biti bar prosjecan!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/04/2014 : 19:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!



Ima logike - najprije sam sretan sto je uopce izasao bilo koji strip, a kamoli Zagor, a onda je normalno da komentiram sami strip, pricu, crtez, naslovnu, opci dojam, a ako su ti komentari losi, to nema veze s onom radoscu da je strip uopce netko izdao, kuis?

Meni su recimo zagor specijali pokvarili tu srecu kad izlaze zapravo imam osjecaj mucnine u zelucu kad vidim zagor specijala na kiosku ali nadam se da ce ovaj biti bar prosjecan!!



Ovo je maxi, a oni su, po meni, manje vise ok, svakako puno bolji od specijala.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/04/2014 : 20:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

kako je cudno kad TrOMISLAWSKI da najavu za nekog maxija ili specijala svi pisu bravo svaka cast ludens samo naprijed svi sretni ali onda poslije svi pljuju po tim istim stripovima!!!



Ima logike - najprije sam sretan sto je uopce izasao bilo koji strip, a kamoli Zagor, a onda je normalno da komentiram sami strip, pricu, crtez, naslovnu, opci dojam, a ako su ti komentari losi, to nema veze s onom radoscu da je strip uopce netko izdao, kuis?

Meni su recimo zagor specijali pokvarili tu srecu kad izlaze zapravo imam osjecaj mucnine u zelucu kad vidim zagor specijala na kiosku ali nadam se da ce ovaj biti bar prosjecan!!



Ovo je maxi, a oni su, po meni, manje vise ok, svakako puno bolji od specijala.

I meni ovog se maxija bojim ovaj prosli je bio ok!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/04/2014 : 20:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ne valja ga suditi po naslovnici, a ako King kaze da je dobar, valja mu vjerovati... Ja ga kupujem svakako, kao i sve Zagore dosad :)
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000