forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip-tease u Booksi: Frano Petruša
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

frano
Advanced Member

Croatia
5487 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 18/06/2015 : 07:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Toni je moj prvi kosarkaski uzor. Titan, što sa sportske, što sa ljudske strane gledano. "Između koša i asistencije, uvijek biram dobru asistenciju." Car. Drazena nisam odmah skontao. On je kategorija veća i od titana i od careva. On je dao život za košarku. Nit bogovi mu nisu do koljena 😊
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 18/06/2015 : 12:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Off topic što se tiče ljudskosti Kukoča i Rađe - prijatelj sporcki novinar dozna da oba dvojica treniraju na Rogli (ljeti za vreme Tonijevih Bullsa i Rađinih Celticsa tamo u '90), piči sa fotografom u kolima bez doručka napasmater na Roglu, stižu do oba majstora i moljakaju za intervju (kao i grupa drugih), kad prijatelj padne u nesvest i opali glavom o pod. Kad se probudi posle nekolko sekundi, iznad njega gorostasi Dino i Tonči dižu mu nogice, tapkaju po rukici, frišaju ga, daju mu čak nešto pit (i pojest posle). I daju mu naravno (ekskluzivni) intervju.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/06/2015 : 13:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Toni je moj prvi kosarkaski uzor. Titan, što sa sportske, što sa ljudske strane gledano. "Između koša i asistencije, uvijek biram dobru asistenciju." Car. Drazena nisam odmah skontao. On je kategorija veća i od titana i od careva. On je dao život za košarku. Nit bogovi mu nisu do koljena 😊




ovo je jako lijepo napisano
današnji selektori ni ne pomišljaju da pozovu nba igrače na nekakav kvalifikacijski turnir početkom lipnja, taman pred početak nba finala, a kamoli da se taj odazove
ali, on je morao biti tamo

ja sam nešto stariji i kad je dražen sa šibenkom igrao onu mitsku sezonu, to je bilo prelomno da košarku zavolim do smrti
za mene je on uvijek prvi i onaj koji je najveća inspiracija, i ne prođe niti jedan dan da ga se ne sjetim
s druge strane, kukoč je još talentiraniji, svestraniji, imao je dugu karijeru, igrao je s jordanom i mićom, a po atraktivnosti asistencija su mu se rijetki približili (njegova je i ona 'koš usreći jednoga, a asistencija dvojicu')
i galisa obožavam
i dalipagića i mirzu
ginobili je genije
krešo također
dirk je nevjerojatan
parker isto tako.......

ali, dražen mi je uvijek prvi
možda to nije realno, možda da je živ bi nam išao na živce, komentirao bi utakmice, bio predsjednik saveza, sekretar fibe, predsjednik MOO, možda bi se i u politiku petljao...
ovako on nema problema u vrednovanju koje ima kukoč, on je u legendi, uvijek mlad i nasmijan...
i sve mi je to jasno,
ali opet mi je prvi

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/06/2015 : 20:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by frano

Toni je moj prvi kosarkaski uzor. Titan, što sa sportske, što sa ljudske strane gledano. "Između koša i asistencije, uvijek biram dobru asistenciju." Car. Drazena nisam odmah skontao. On je kategorija veća i od titana i od careva. On je dao život za košarku. Nit bogovi mu nisu do koljena 😊




ovo je jako lijepo napisano
današnji selektori ni ne pomišljaju da pozovu nba igrače na nekakav kvalifikacijski turnir početkom lipnja, taman pred početak nba finala, a kamoli da se taj odazove
ali, on je morao biti tamo

ja sam nešto stariji i kad je dražen sa šibenkom igrao onu mitsku sezonu, to je bilo prelomno da košarku zavolim do smrti
za mene je on uvijek prvi i onaj koji je najveća inspiracija, i ne prođe niti jedan dan da ga se ne sjetim
s druge strane, kukoč je još talentiraniji, svestraniji, imao je dugu karijeru, igrao je s jordanom i mićom, a po atraktivnosti asistencija su mu se rijetki približili (njegova je i ona 'koš usreći jednoga, a asistencija dvojicu')
i galisa obožavam
i dalipagića i mirzu
ginobili je genije
krešo također
dirk je nevjerojatan
parker isto tako.......

ali, dražen mi je uvijek prvi
možda to nije realno, možda da je živ bi nam išao na živce, komentirao bi utakmice, bio predsjednik saveza, sekretar fibe, predsjednik MOO, možda bi se i u politiku petljao...
ovako on nema problema u vrednovanju koje ima kukoč, on je u legendi, uvijek mlad i nasmijan...
i sve mi je to jasno,
ali opet mi je prvi



Respect.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/06/2015 : 20:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
S jedne strane Dražen se (nažalost) nije stigao "pokvariti", odnosno nije ga stiglo prizemljiti starenje i postajanje "bivšim", već je ostao zauvijek sjajan u legendi, jer je živio (igrao) brzo i umro mlad.

Ali mislim i da je živ, da ne bi išao malen ispod zvijezda i da ništa ne bi radio iz računice, iz kompromisa i bez potpunog angažmana, jer jednostavno nije bio takav čovjek.

Uvijek se za sve davao u potpunosti i do maksimuma, i kad nije morao borio se za svaki koš, za svaku asistenciju i za svaku dobru loptu.

Onih godina ´82. i ´83. Šibenik je sa Šibenkom živio u ekstazi kakva se gradu nikad prije nije zalomila, a pogotovo kakva se više nikad i ne može zalomiti. I za to je bio najzaslužniji Dražen, ključni pokretač i animator, što bi se reklo dobri duh bez kojeg ništa od toga ne bi bilo moguće.

I da je živ, Dražen bi bio ljudina i uvijek uspravan, jer jednostavno drugačiji ne bi ni znao ni mogao biti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 18/06/2015 : 20:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Ka danas se sican dana kad sam dosa pred skolu i prijatelj mi govori da je poginia Drazen Petrovic.Ne pamtin puno stvari iz djetinstva ali taj trenutak soka i nevjerice mi je i dan danas urezan u pamcenje.Svaka cast Kukocu,obozava san ga ka igraca ali jedan je Drazen.I to nema veze sa tim sta je umra mlad.Bia je prvi.Krocia je put za sve ostale europljane koji su iza njega isli u NBA.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/06/2015 : 21:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni je recimo kod Kukoča smetalo ono njegovo kalkuliranje hoće li ili neće igrati za reprezentaciju, pa malo bi... pa ipak neće... ali možda hoće... ma ipak ne.

Recimo to ovako: on je veliki igrač, ali nisam siguran je li i velik čovjek. A za Dražena nikad nisam imao ni grama sumnje ni za jedno ni za drugo.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/06/2015 : 22:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Meni je recimo kod Kukoča smetalo ono njegovo kalkuliranje hoće li ili neće igrati za reprezentaciju, pa malo bi... pa ipak neće... ali možda hoće... ma ipak ne.

Recimo to ovako: on je veliki igrač, ali nisam siguran je li i velik čovjek. A za Dražena nikad nisam imao ni grama sumnje ni za jedno ni za drugo.



Potpis.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/06/2015 : 02:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je obrnuto, al dobro to je samo moj subjektivni dojam.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/06/2015 : 09:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Toni je moj prvi kosarkaski uzor. Titan, što sa sportske, što sa ljudske strane gledano. "Između koša i asistencije, uvijek biram dobru asistenciju." Car. Drazena nisam odmah skontao. On je kategorija veća i od titana i od careva. On je dao život za košarku. Nit bogovi mu nisu do koljena 😊




Nije mi bila namjera provocirat kako tinton kaže, šalim se(Ne za Kukoča, on je stvarno najbolji), i isprika šta san straru košarkašku raspravu sa podforuma sport prebacio ovde.

Svarno mi je žao šta nisam bio na tribini ne samo da postavim ovo pitanje(Kad vidim reakciju na forumu, uživo bi bilo još veselije), već i zato šta si mi najdraži hrvatski autor

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/06/2015 : 09:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Meni je recimo kod Kukoča smetalo ono njegovo kalkuliranje hoće li ili neće igrati za reprezentaciju, pa malo bi... pa ipak neće... ali možda hoće... ma ipak ne.

Recimo to ovako: on je veliki igrač, ali nisam siguran je li i velik čovjek. A za Dražena nikad nisam imao ni grama sumnje ni za jedno ni za drugo.





Razbacivat se sa ljudskim kvalitetama dvoje ljudi koje vjerovatno nitko od nas ne poznaje je bezveze.
Jesi li s Draženon ili Tonijen iša u školu, pija kavu svaki dan prije posla ili živija u istome portunu da možeš ovako nešto pisat?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/06/2015 : 09:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kako sam gore napisao, kod Kukoča me smetalo kalkuliranje oko nastupanja za reprezentaciju, i često natezanje te hoće, te neće, te uvjeti ovi, pa oni. Kad već razglabamo, smetalo me i njegovo spominjanje u priči s lancem prostitucije prije nekoliko godina, onaj Pančo ili kako već u hotelu Panorama, a u tom se kontekstu spominjala i Tina Katanić. Jedna je djevojka tada Kukoča navela kao čestu i izdašnu mušteriju s kojom se sastajala u hotelima u Opatiji, a ma koliko sve to bilo ljudski i razumljivo, za mene ne predstavlja osobnu ili ljudsku kvalitetu.

Kod Dražena nikad nije bilo nikakvih kalkulacija, taj se i pod uličnim košem davao do maksimuma (znam, gledao sam ga na basketu u Šibeniku, u ono smo doba bili susjedi na doslovno 3 minute hoda), i uvijek je "ginuo" za ono u što je vjerovao. To su moji dojmovi, baš kao što su i oni o Kukoču takvi kakvi jesu.

I usput, s Draženom sam jednom kod Cibone popio kavu, bilo nas je trojica a ja sam se slučajno zatekao u pratnji novinara, mog tadašnjeg dobrog znanca, koji je s njim imao dogovoreni intervju. Ako to nešto znači, tada smo se formalno i upoznali, makar je sve na tome i ostalo.

Nažalost, ne mogu reći da sam ga osobno poznavao, ali moji su roditelji pa i šira obitelj s materine strane dosta dobri s Biserkom i Jolom, teta mi je u osnovnoj školi po četiri godine učila i Dražena i Acu, nije to sve skupa nešto, ali nije baš i ništa.

Ali na koncu se sve svodi na dojmove, a oni su kod mene o Draženu sjajni, dok o Kukoču baš i nisu. To je sve.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 19/06/2015 09:33:36
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
5487 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 19/06/2015 : 09:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Meni su o Draženu pričali i bliski i njemu daleki ljudi. Za strip se nažalost izbacilo dosta iznimnih momenata koji nisu toliko edukativni tako da o njima sada ne bih. Nadam se da će u nekom proširenom izdanju "Dječaka" sve te dogodovštine biti uvrštene jer su zlata vrijedne i inspirativne. Nedaavno sam sreo bivšu suprugu od Danka Cvjetičanina, koja nije pojma imala o Petrovićevom stripu. Naravno da sam ju upitao za njezine dojmove o Draženu. "On ti je bio kao dijete."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/06/2015 : 09:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kako sam gore napisao, kod Kukoča me smetalo kalkuliranje oko nastupanja za reprezentaciju, i često natezanje te hoće, te neće, te uvjeti ovi, pa oni. Kad već razglabamo, smetalo me i njegovo spominjanje u priči s lancem prostitucije prije nekoliko godina, onaj Pančo ili kako već u hotelu Panorama, a u tom se kontekstu spominjala i Tina Katanić. Jedna je djevojka tada Kukoča navela kao čestu i izdašnu mušteriju s kojom se sastajala u hotelima u Opatiji, a ma koliko sve to bilo ljudski i razumljivo, za mene ne predstavlja osobnu ili ljudsku kvalitetu.

Kod Dražena nikad nije bilo nikakvih kalkulacija, taj se i pod uličnim košem davao do maksimuma (znam, gledao sam ga na basketu u Šibeniku, u ono smo doba bili susjedi na doslovno 3 minute hoda), i uvijek je "ginuo" za ono u što je vjerovao. To su moji dojmovi, baš kao što su i oni o Kukoču takvi kakvi jesu.

I usput, s Draženom sam jednom kod Cibone popio kavu, bilo nas je trojica a ja sam se slučajno zatekao u pratnji novinara, mog tadašnjeg dobrog znanca, koji je s njim imao dogovoreni intervju. Ako to nešto znači, tada smo se formalno i upoznali, makar je sve na tome i ostalo.

Nažalost, ne mogu reći da sam ga osobno poznavao, ali moji su roditelji pa i šira obitelj s materine strane dosta dobri s Biserkom i Jolom, teta mi je u osnovnoj školi po četiri godine učila i Dražena i Acu, nije to sve skupa nešto, ali nije baš i ništa.

Ali na koncu se sve svodi na dojmove, a oni su kod mene o Draženu sjajni, dok o Kukoču baš i nisu. To je sve.





Bravo, sa boldanin si sve reka
O njima dvojici ka ljudima nikad nisan pisa. Kad njih dvojicu uspoređujen, a njih dvojicu se ako o igračkin kvalitetama pričamo jedine može uspoređivat jer su svi ostali klasa ispod, uspoređujen ih ka igrače, ne ka ljude.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 19/06/2015 09:59:52
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/06/2015 : 11:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
točno jere
nema smisla uspoređivat ih kao ljude
jer ih ne poznajemo osobno
a dražen čak nije ni stigao postati zreo čovjek, i ostao je u našim sjećanjima kao vječni dječak
i kukoč je do 28. godine bio mlad, nasmijan i vedar, i uvijek se odazivao u reprezentaciju, pa ajmo ga do tog doba gledat
ali se nije dao zajebavat od politike
i tu mu skidam kapu
ljudina

ovo kasnije su rekla kazala, ali barem su te cure rekle da je bio 'izdašna mušterija' i time demantirale splitske glasine da je toni škrtac
bravo cure

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 19/06/2015 12:00:33
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/06/2015 : 12:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2


ovo kasnije su rekla kazala, ali barem su te cure rekle da je bio 'izdašna mušterija' i time demantirale splitske glasine da je toni škrtac
bravo cure



I ovde ima druga verzija priče.
Jedna od tih cura je rekla da joj mušterija nije tila dat lovu za taxi. Neznan kakvi je običaj, i triba li uz redovnu tarifu platit i taxi, ali nakon šta je u javnost izaša taj podatak otklonjena je svaka sumnja da li je ta tajanstvena mušterija Toni Kukoč ili nije.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/06/2015 : 12:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Kod mene je obrnuto, al dobro to je samo moj subjektivni dojam.


Iako nisam živio u to vrijeme, i iako je to samo dojam.
Meni se isto tako čini (kao Tontu), prema onome što sam vidio.

Kukoč je definitivno osoba s kojom bih htio sjesti i podružiti se, Petrović to nije.

Rađa mi je isto car, malo mu samo zamjeram igranje za Cibonu (ali ne previše).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/06/2015 : 12:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2


ovo kasnije su rekla kazala, ali barem su te cure rekle da je bio 'izdašna mušterija' i time demantirale splitske glasine da je toni škrtac
bravo cure



I ovde ima druga verzija priče.
Jedna od tih cura je rekla da joj mušterija nije tila dat lovu za taxi. Neznan kakvi je običaj, i triba li uz redovnu tarifu platit i taxi, ali nakon šta je u javnost izaša taj podatak otklonjena je svaka sumnja da li je ta tajanstvena mušterija Toni Kukoč ili nije.


uvijek ima druga verzija priče
toni bi triba sve svoje pare pofrajat na runde pića po rivi
ni onda ne bi skinija stigmu škrca

ali dobro
da je kukoč dobročudan čovjek ja sam shvatio kad se je uspio sprijateljit s pippenom
nije mu zamjerio sve što je ovaj radio protiv njega (a mogao je, recimo dražen u toj ulozi je nezamisliv), pa su se zbližili u drugoj sezoni
a kukoč mu je dao nadimak 'mićo'

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/06/2015 : 12:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Meni su Kukoč i Rađa oduvek bili najsimpatičniji
Dražen mi je bio okej, ali zbog njega Đorđević nije mogao da igra za reprezentaciju
Dražen mi je bio kao naš Džordan, neverovatan igrač, ali veoma gord
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/06/2015 : 12:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Moj odnos prema Draženu itekako, neću reći i ključno, definira sjećanje na dane kad sam ja ka dite od 11-12 godina pod košem na ulici gleda njega, tada 16-17 godišnjeg košarkaša Šibenke, kako se u fucking uličnom haklu daje kao da je rič o najvažnijoj utakmici na svitu. U očima nas mulaca on je bija bog, i bilo je sasvim nestvarno to što ga možemo vidjeti na ulici među nama, a pogotovo što igra kao da još uvijek i jest mulac poput nas.

E takvo nešto nikad posli nisan doživija, i zato Draženu na zidu mojih uspomena pripada posebno misto, i s njim se nitko ne može usporediti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/06/2015 : 13:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Meni su Kukoč i Rađa oduvek bili najsimpatičniji
Dražen mi je bio okej, ali zbog njega Đorđević nije mogao da igra za reprezentaciju
Dražen mi je bio kao naš Džordan, neverovatan igrač, ali veoma gord



to je upitno
saša je izjavio da mu je dražen nakon nekog sukoba rekao da neće u reprezentaciju, ali ni on nije bio siguran da nije igrao jer mu dražen nije dozvolio - izjavio je to kao anegdotu
činjenice kažu da je saaša igrao 1987 kod kreše čosića i donio nam pobjedu za broncu
a da kod dude ivkovića nije bio u sastavu
pa pitajte dudu o čemu se radi
da li je njemu jedan igrač, pa bio on i dražen, mogao slagati momčad

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/06/2015 : 13:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Jasko

Meni su Kukoč i Rađa oduvek bili najsimpatičniji
Dražen mi je bio okej, ali zbog njega Đorđević nije mogao da igra za reprezentaciju
Dražen mi je bio kao naš Džordan, neverovatan igrač, ali veoma gord



to je upitno
saša je izjavio da mu je dražen nakon nekog sukoba rekao da neće u reprezentaciju, ali ni on nije bio siguran da nije igrao jer mu dražen nije dozvolio - izjavio je to kao anegdotu
činjenice kažu da je saaša igrao 1987 kod kreše čosića i donio nam pobjedu za broncu
a da kod dude ivkovića nije bio u sastavu
pa pitajte dudu o čemu se radi
da li je njemu jedan igrač, pa bio on i dražen, mogao slagati momčad


Ne virujen da tu ima neke dublje priče.
Đorđević igrački nije triba toj reprezentaciji jer onakvoj ekipi nije triba klasični playmaker, a pogotovo ne playmaker poput Đorđevića koji voli potrošit određeni broj lopti po utakmici.
Zdovc je za onu ekipu bija idealan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/06/2015 : 13:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
zdovc je bio idealan, to stoji
ali pored njega su u ekipi igrali (tih godina kad nije bio saše) i obradović, zoran radović i sretenović, kao klasični plajmejkeri
ja sam se tada pitao zašto nema đorđevića, jer mi je on tada bio najdraži plej
i još se poklopi da se saša vrati 1991 u italiji, baš kad dražen nije igrao
ako i ima dublje priče, ne vjerujem da će duda to priznati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/06/2015 : 14:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

zdovc je bio idealan, to stoji
ali pored njega su u ekipi igrali (tih godina kad nije bio saše) i obradović, zoran radović i sretenović, kao klasični plajmejkeri
ja sam se tada pitao zašto nema đorđevića, jer mi je on tada bio najdraži plej
i još se poklopi da se saša vrati 1991 u italiji, baš kad dražen nije igrao
ako i ima dublje priče, ne vjerujem da će duda to priznati


Đorđević je po mome mišljenju prototip modernih playmakera. Motor ekipe, a uz to i odličan realizator.
Pojedinačno gledano sigurno bolji igrač od recimo Sretenovića, ali i meni bi u onoj ekipi igra Sreto a ne Đorđević.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/06/2015 : 14:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

pa pitajte dudu o čemu se radi
da li je njemu jedan igrač, pa bio on i dražen, mogao slagati momčad



Ako bi pitali Grbovića, taj bi rekao da bi
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000