forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Evolucija je jedina istina.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 19:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Ovim topicom ne zelim nikoga povrijediti..niti podcjeniti…
Ono sto zelim je pokazati jedan novi svijet..svijet koji ja postujem i svijet cije se istine bojim.i ciju istinu zelim prozivjeti..

Nema u ovome boga ili bogova..ovo smo mi..ovo je nas svijet..mi , i samo mi imamo odgovornost..ooo da.





“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/05/2014 : 19:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
dobro i na kratko razloženo. U ovim TED emisijama svašta ima dobro.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/05/2014 : 19:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
. Između tebe i onih rasista koje osuđuješ nema razlike. Samo ti to ne vidiš, misliš da si pripametan...takvi su najopasniji.
He, he, he, al naučija si posa, pravi si helvet, oportunista...licemjer...samo naprid.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/05/2014 : 20:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Evolucija, kao i sve druge teorije, je prepuna rupa. To priznaju i sami pobornici evolucije.
Kreacionistička teorija isto tako.

The truth is out there.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/05/2014 : 20:35:37  Show Profile Show Extended Profile
Nema religije nad istinom.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/05/2014 : 20:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
I opet hrpa budalaština, new age pizdarija i sve u tom stilu.
Kakav "jedan novi svijet", otkad je nov, od jučer, od prije mjesec-dva ili od prije 10 godina? Ako si i čitao Huxleya, nisi ama baš ništa razumio jer ne bi bio ovako trivijalan i šupalj.
Što bi trebalo značiti "čije se istine bojim", WTF??? Koja je to sad odjednom "istina" koje se netko može bojati, i čega se to imamo bojati, i zašto, barem mi nešto obrazovaniji i prosvijećeni(ji)?
Wow, sova u letu na kompjuterski dorađenoj i uljepšanoj fotki, nevjerojatno! Ona je valjda simbol "jednog novog svijeta" i istine koje se bojiš???
Kad mi Jehovini svjedoci na ulici pokušaju uvaliti Kulu stražaru i Probudite se, barem ne gnjave na tako infantilan i jeftin način na razini školskog spomenara.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 05/05/2014 20:38:13
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

. Između tebe i onih rasista koje osuđuješ nema razlike. Samo ti to ne vidiš, misliš da si pripametan...takvi su najopasniji.
He, he, he, al naučija si posa, pravi si helvet, oportunista...licemjer...samo naprid.

Pripametan ..nesto kao pojam u nogometu..pripetavannje ..ili?
Oprosti mi ako ne razumijem tvoj dijalekt, ili post koji sam sebe jede.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Nema religije nad istinom.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

I opet hrpa budalaština, new age pizdarija i sve u tom stilu.
Kakav "jedan novi svijet", otkad je nov, od jučer, od prije mjesec-dva ili od prije 10 godina? Ako si i čitao Huxleya, nisi ama baš ništa razumio jer ne bi bio ovako trivijalan i šupalj.
Što bi trebalo značiti "čije se istine bojim", WTF??? Koja je to sad odjednom "istina" koje se netko može bojati, i čega se to imamo bojati, i zašto, barem mi nešto obrazovaniji i prosvijećeni(ji)?
Wow, sova u letu na kompjuterski dorađenoj i uljepšanoj fotki, nevjerojatno! Ona je valjda simbol "jednog novog svijeta" i istine koje se bojiš???
Kad mi Jehovini svjedoci na ulici pokušaju uvaliti Kulu stražaru i Probudite se, barem ne gnjave na tako infantilan i jeftin način na razini školskog spomenara.



Ti si puding od vanilije i cokalade..no ne onaj iz maste kreativnog duha , vec onaj iz vrecice..prah..mlijeko..izdr..nadr instant..karma.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Evolucija, kao i sve druge teorije, je prepuna rupa. To priznaju i sami pobornici evolucije.
Kreacionistička teorija isto tako.

The truth is out there.



Istina nikako nije u vjeri i religiji..to bi bilo tako smijesno i razocaravajuce

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/05/2014 : 21:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evo ga opet, "mašta kreativnog duha", "izdr...nadr instant...karma"!
Paulo Coelho na djelu, ali čemu tolike točkice, i zašto između "instant" i "karme"???
Na obalu rijeke Piedre sjeo si i plakao.
U strahu od "jednog novog svijeta" čije se "istine bojiš" i "koju želiš proživjeti".
Ti boga, kojih li nesuvislosti!
Hoćeš li moći nadvladati svoj strah pred tom "istinom", i hoćeš li tu "istinu" uspjeti proživjeti???
Kakvog li suspensa i koje li drame!
I koji je to cukar "instant karma", prosvijetli me o vrli mudrače.
Oooo da.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Mr murdock ti si kralj. "Ovim topicom ne želim nikoga povrijediti..niti podcjeniti" a zatim podcjeniš/uvrijediš sve one koji se ne slože s tobom

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

. Između tebe i onih rasista koje osuđuješ nema razlike. Samo ti to ne vidiš, misliš da si pripametan...takvi su najopasniji.
He, he, he, al naučija si posa, pravi si helvet, oportunista...licemjer...samo naprid.

Pripametan ..nesto kao pojam u nogometu..pripetavannje ..ili?
Oprosti mi ako ne razumijem tvoj dijalekt, ili post koji sam sebe jede.



Uh, šta si planua, budi cool, ti si ipak velika faca, bar ode na forumu, Blondie.
A dobro, mene po tebi jebe dalmatinski dijalekt a ti se moraš mislit oćeš moć pričat s unucima na bilo kakvom hrvatskom jeziku (a i s dicom, ko će ga znat?).
Nećemo se više vriđat. Al da dodam, nema ništa tužnije od netolerantnog "liberala". To je taj novi val...ono...ne želim nikoga uvridit...al glup je svak ko nemisli ko ja...jel to je tako...jel ja znam...a vi ne...mislim to je tako...jao jao jao...tužno.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/05/2014 : 21:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Istina, ako postoji, vjerujem da bi za većinu bila smiješna i razočaravajuća...

EDIT:
Mislim općenito a ne na evoluciju.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 05/05/2014 21:38:31
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4114 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/05/2014 : 21:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc


Ovo svijet naš
- mi svijet imamo
Tko su to ONI koji imaju svijet? Tko to svijet IMA dok stripaši bezbrižno kontempliraju o dnevnim problemima novih izdanja Zagora u Italiji.
Mislim da trokuti jasno govore.
Murdoc svojim postom zapravo najavljuje napad!
Osim toga sova je simbol Sotone! Stvorenje noći koje je blasfemično prikazano u pozi anđela ili duha svetog!
Također na kraju posta ostavlja uzdah "ooo daa". To je subliminalna poruka kojom se zapravo ohrabruje urušavanje zdravog društva. Ooo daa znači masturbaciju ispred kompjutera, istospolne odnose, sirovu pohotu i nepokornost ZAPOVIJEDIMA.
Kuda to vodi?!
Bojmo se braćo, sedmi pečat se otvara!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 05/05/2014 : 21:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message
U cemu je fora sa ovom sovom? Prva slika mi se ne vidi.. samo ona kockica u gornjem lijevom kutu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/05/2014 : 21:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2014 : 21:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Kako samo ima pametnih ljudi na obom topicu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/05/2014 : 21:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Aj dobro, ionako mi je bilo dosadno danas.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by mr murdoc


Ovo svijet naš
- mi svijet imamo
Tko su to ONI koji imaju svijet? Tko to svijet IMA dok stripaši bezbrižno kontempliraju o dnevnim problemima novih izdanja Zagora u Italiji.
Mislim da trokuti jasno govore.
Murdoc svojim postom zapravo najavljuje napad!
Osim toga sova je simbol Sotone! Stvorenje noći koje je blasfemično prikazano u pozi anđela ili duha svetog!
Također na kraju posta ostavlja uzdah "ooo daa". To je subliminalna poruka kojom se zapravo ohrabruje urušavanje zdravog društva. Ooo daa znači masturbaciju ispred kompjutera, istospolne odnose, sirovu pohotu i nepokornost ZAPOVIJEDIMA.
Kuda to vodi?!
Bojmo se braćo, sedmi pečat se otvara!

Pametna glavica .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/05/2014 : 21:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Ovo svijet naš - mi svijet imamo
Tko su to ONI koji imaju svijet? Tko to svijet IMA dok stripaši bezbrižno kontempliraju o dnevnim problemima novih izdanja Zagora u Italiji.
Mislim da trokuti jasno govore.
Murdoc svojim postom zapravo najavljuje napad!
Osim toga sova je simbol Sotone! Stvorenje noći koje je blasfemično prikazano u pozi anđela ili duha svetog!
Također na kraju posta ostavlja uzdah "ooo daa". To je subliminalna poruka kojom se zapravo ohrabruje urušavanje zdravog društva. Ooo daa znači masturbaciju ispred kompjutera, istospolne odnose, sirovu pohotu i nepokornost ZAPOVIJEDIMA.
Kuda to vodi?!
Bojmo se braćo, sedmi pečat se otvara!



To, to je to, to je imenica koja najbolje i najkraće sve opisuje - MASTURBACIJA!
Jeftina egocentrična kvaziintelektualna masturbacija na teme "novog svijeta", "istine", proživljavanja te "istine" i straha od nje.
Evala Cromwell!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Mr murdock ti si kralj. "Ovim topicom ne želim nikoga povrijediti..niti podcjeniti" a zatim podcjeniš/uvrijediš sve one koji se ne slože s tobom

Tako mi je pao grah

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 21:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Ovo svijet naš - mi svijet imamo
Tko su to ONI koji imaju svijet? Tko to svijet IMA dok stripaši bezbrižno kontempliraju o dnevnim problemima novih izdanja Zagora u Italiji.
Mislim da trokuti jasno govore.
Murdoc svojim postom zapravo najavljuje napad!
Osim toga sova je simbol Sotone! Stvorenje noći koje je blasfemično prikazano u pozi anđela ili duha svetog!
Također na kraju posta ostavlja uzdah "ooo daa". To je subliminalna poruka kojom se zapravo ohrabruje urušavanje zdravog društva. Ooo daa znači masturbaciju ispred kompjutera, istospolne odnose, sirovu pohotu i nepokornost ZAPOVIJEDIMA.
Kuda to vodi?!
Bojmo se braćo, sedmi pečat se otvara!



To, to je to, to je imenica koja najbolje i najkraće sve opisuje - MASTURBACIJA!
Jeftina egocentrična kvaziintelektualna masturbacija na teme "novog svijeta", "istine", proživljavanja te "istine" i straha od nje.
Evala Cromwell!



Bilo bi jeftino i gotovo okrutno rijec Masturbacija zamijeniti sa pojmom Izdrkavanje..jer to je upravo sto ja cinim odgovarajuci na tvoj post.ili pak otvarajuci ovaj topic..stavi 3D naocale ako se bojis realisticnih efekata..uuups

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by hello

Mr murdock ti si kralj. "Ovim topicom ne želim nikoga povrijediti..niti podcjeniti" a zatim podcjeniš/uvrijediš sve one koji se ne slože s tobom

Tako mi je pao grah

Ma sve je to OK, ali budući da predosjećam da se želiš malo udaljiti od svega i budući da te neće biti neko vrijeme probaj mi odgovoriti zašto te toliko nervira što drugi vjeruju. Što ti imaš od toga da npr. Pera, Jova, Emira uvjeravaš da Bog ne postoji. Hoće li to išta promjeniti u tvom životu?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37325 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/05/2014 : 22:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

a da se preselite na Tuttin topic



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000