forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Evolucija je jedina istina.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by hello

Mr murdock ti si kralj. "Ovim topicom ne želim nikoga povrijediti..niti podcjeniti" a zatim podcjeniš/uvrijediš sve one koji se ne slože s tobom

Tako mi je pao grah

Ma sve je to OK, ali budući da predosjećam da se želiš malo udaljiti od svega i budući da te neće biti neko vrijeme probaj mi odgovoriti zašto te toliko nervira što drugi vjeruju. Što ti imaš od toga da npr. Pera, Jova, Emira uvjeravaš da Bog ne postoji. Hoće li to išta promjeniti u tvom životu?

ljudi postoje i sretniji su jer vjeruju..lakse im je prebroditi dan, mjesec, godinu..ja se takvim ljudima ovdje ne obracam..ovo je topic za one koji razmisljaju drugacije.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


a da se preselite na Tuttin topic





“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/05/2014 : 22:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by manhunter

Evolucija, kao i sve druge teorije, je prepuna rupa. To priznaju i sami pobornici evolucije.
Kreacionistička teorija isto tako.

The truth is out there.



Istina nikako nije u vjeri i religiji..to bi bilo tako smijesno i razocaravajuce



Pročitaj još par puta šta i kako sam napisao.

A smešni i razočaravajući smo samo mi, homo sapiensi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/05/2014 : 22:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Meni apsolutno ne smeta kada netko drugi vjeruje u nešto, to je njegovo pravo i kao takvo ga poštujem ali još se nije rodio taj koji me može uvjeriti da religija ima smisla i da donosi dobro ljudima... kroz povijest se mnogo puta pokazalo da nosi samo sranja i ratove.
Jedan stari škotski bend bi to ovako rekao;


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/05/2014 : 22:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?



Meni nije poznata nijedna religija koja ne kaže da je neko biće, "sišlo sa neba", stvorilo život na ovoj planeti...
Istina je samo jedna. A Murdoc je traži, zato i ovaj topic. Ali mu je još nedokučiva. On u stvari vozi Formulu1, ali koliko god brzo vozio, vrti se u krug, po prelepoj, modernoj stazi koju je neko za njega stvorio. Kad jednog dana bude video da ima i drugih staza, neće biti ni potrebe za ovakvim topicima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by manhunter

Evolucija, kao i sve druge teorije, je prepuna rupa. To priznaju i sami pobornici evolucije.
Kreacionistička teorija isto tako.

The truth is out there.



Istina nikako nije u vjeri i religiji..to bi bilo tako smijesno i razocaravajuce



Pročitaj još par puta šta i kako sam napisao.

A smešni i razočaravajući smo samo mi, homo sapiensi.

Da--vidim..uzurbano sam prozvakao tvoju recenicu i iz iste izvukao samo ono cim je zacinjena bila..nisam obratio paznju na prilog..moj bed,,,

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 05/05/2014 22:33:51
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?



Meni nije poznata nijedna religija koja ne kaže da je neko biće, "sišlo sa neba", stvorilo život na ovoj planeti...
Istina je samo jedna. A Murdoc je traži, zato i ovaj topic. Ali mu je još nedokučiva. On u stvari vozi Formulu1, ali koliko god brzo vozio, vrti se u krug, po prelepoj, modernoj stazi koju je neko za njega stvorio. Kad jednog dana bude video da ima i drugih staza, neće biti ni potrebe za ovakvim topicima.

Ooooo , znao sam oduvijek gospodine Ridley Scott .
Salim se..ni ja nisam predaleko od tog stava

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by hello

Mr murdock ti si kralj. "Ovim topicom ne želim nikoga povrijediti..niti podcjeniti" a zatim podcjeniš/uvrijediš sve one koji se ne slože s tobom

Tako mi je pao grah

Ma sve je to OK, ali budući da predosjećam da se želiš malo udaljiti od svega i budući da te neće biti neko vrijeme probaj mi odgovoriti zašto te toliko nervira što drugi vjeruju. Što ti imaš od toga da npr. Pera, Jova, Emira uvjeravaš da Bog ne postoji. Hoće li to išta promjeniti u tvom životu?

ljudi postoje i sretniji su jer vjeruju..lakse im je prebroditi dan, mjesec, godinu..ja se takvim ljudima ovdje ne obracam..ovo je topic za one koji razmisljaju drugacije.



Tako je. Siguran si u to šta radiš i u sebe. Zato si i otvorija ovi topic da vidiš da ima još ljudi koji viruju u što viruješ i ti...da vidiš da nisi sam u tome...da ti je lakše prebroditi dan, mjesec, godinu...
...ili, ko zna, ili si samo otvoria topic iz provokacije...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/05/2014 : 22:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da li se ovdje napada (diskutira o) tvrdnju "evolucija je jedina istina" ili način na koji je to Murdoc predstavio?

Nije mi jasno.
Odjednom sve nešto planulo.

Johnny Difool, Zagor-te-nay?

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by hello

Mr murdock ti si kralj. "Ovim topicom ne želim nikoga povrijediti..niti podcjeniti" a zatim podcjeniš/uvrijediš sve one koji se ne slože s tobom

Tako mi je pao grah

Ma sve je to OK, ali budući da predosjećam da se želiš malo udaljiti od svega i budući da te neće biti neko vrijeme probaj mi odgovoriti zašto te toliko nervira što drugi vjeruju. Što ti imaš od toga da npr. Pera, Jova, Emira uvjeravaš da Bog ne postoji. Hoće li to išta promjeniti u tvom životu?

ljudi postoje i sretniji su jer vjeruju..lakse im je prebroditi dan, mjesec, godinu..ja se takvim ljudima ovdje ne obracam..ovo je topic za one koji razmisljaju drugacije.



Tako je. Siguran si u to šta radiš i u sebe. Zato si i otvorija ovi topic da vidiš da ima još ljudi koji viruju u što viruješ i ti...da vidiš da nisi sam u tome...da ti je lakše prebroditi dan, mjesec, godinu...
...ili, ko zna, ili si samo otvoria topic iz provokacije...

ni jedno ni drugo zagor je gay ,,niti jedno ni drugo..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/05/2014 : 22:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?



Meni nije poznata nijedna religija koja ne kaže da je neko biće, "sišlo sa neba", stvorilo život na ovoj planeti...
Istina je samo jedna. A Murdoc je traži, zato i ovaj topic. Ali mu je još nedokučiva. On u stvari vozi Formulu1, ali koliko god brzo vozio, vrti se u krug, po prelepoj, modernoj stazi koju je neko za njega stvorio. Kad jednog dana bude video da ima i drugih staza, neće biti ni potrebe za ovakvim topicima.

Ooooo , znao sam oduvijek gospodine Ridley Scott .
Salim se..ni ja nisam predaleko od tog stava




Samospoznaja je prvi korak ka iskupljenju.

Ali da bi izašao iz matrixa ipak moraš uzeti crvenu pilulu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 22:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Svida mi se nacin na koji zboris.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/05/2014 : 23:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Da li se ovdje napada (diskutira o) tvrdnju "evolucija je jedina istina" ili način na koji je to Murdoc predstavio?

Nije mi jasno.
Odjednom sve nešto planulo.

Johnny Difool, Zagor-te-nay?





Ma kaki. Jebe me se ko u šta viruje dok ne vriđa drugog. Pa ko to otvara topice tipa, Istina je jedna, pa unutra govori o kršćanskom Bogu ili Alahu, Budi...ode po meni Murdoc nije ništa drugačiji od jehovinog svjedoka šta te pila na ulici. Uostalom, al nije to zabranjeno na ovom forumu, ovakve rasporave. Zašto se to njemu tolerira? Jer je cool, forumaš godine...jel je u duhu nove struje? Tolerancija je sve, ništa drugo. Ko bi reka da ima ovakvih ljudi na zapadu ko on, izgleda da nemoš izbit balkan iz čovika, ima neku, da budem aktualan, Milanovićevu retoriku, drskost zamotana u pseudo-intelektualca.
U jednom topicu glumi velikog liberala i osuđuje rasiste a u drugom radi ko veliki inkvizitor se obruši na svakog ko se ne slaže s njim. A naslov topica obara...je*bote Jack, šta ljudi ode puše...al dobro, nadam se da čita stripove bar uz sve ove teme. I kad triba nešto smisleno odgovorit a ne zna šta će, odgovori tipa Zagor je gej i ti si prašak iz vrećice...ono, kvazi-diverzija.
Uh, ovo je previše, na šta me natira ovi tip, zna pokrenit sranja, to mu moran priznat...ko pravi bankar, jel.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/05/2014 : 23:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Da li se ovdje napada (diskutira o) tvrdnju "evolucija je jedina istina" ili način na koji je to Murdoc predstavio?

Nije mi jasno.
Odjednom sve nešto planulo.

Johnny Difool, Zagor-te-nay?






Imas dobar njuh. Ja jos bolji.
Istina je samo jedna.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/05/2014 : 23:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?



Meni nije poznata nijedna religija koja ne kaže da je neko biće, "sišlo sa neba", stvorilo život na ovoj planeti...


... samo što se to biće svugdje drugačije zove i drugačije izgleda pa se svatko priklanja teoriji koja mu najbolje paše.
Svim religijama je zajedničko to da ne prihvaćaju evoluciju koja je znanstveno dokazana barem u određenoj mjeri. Još mi nije jasno kako je cijeli svijet mogao nastati od samo 2 čovjeka.
Što je sa dinosaurima koji su vladali Zemljom 165 milijuna godina? Ili australopitecima i neandertalcima? Religija kaže da oni nikada nisu ni postojali jer je Zemlja stara tek nekoliko tisuća godina i tada je Bog stvorio modernog čovjeka, ovakvog kakav i danas živi... to meni nikako ne drži vodu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/05/2014 : 23:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by nagor

Da li se ovdje napada (diskutira o) tvrdnju "evolucija je jedina istina" ili način na koji je to Murdoc predstavio?

Nije mi jasno.
Odjednom sve nešto planulo.

Johnny Difool, Zagor-te-nay?



Svida mi se nacin na koji se izrazavas..instant svetac uz panini slicece

Ma kaki. Jebe me se ko u šta viruje dok ne vriđa drugog. Pa ko to otvara topice tipa, Istina je jedna, pa unutra govori o kršćanskom Bogu ili Alahu, Budi...ode po meni Murdoc nije ništa drugačiji od jehovinog svjedoka šta te pila na ulici. Uostalom, al nije to zabranjeno na ovom forumu, ovakve rasporave. Zašto se to njemu tolerira? Jer je cool, forumaš godine...jel je u duhu nove struje? Tolerancija je sve, ništa drugo. Ko bi reka da ima ovakvih ljudi na zapadu ko on, izgleda da nemoš izbit balkan iz čovika, ima neku, da budem aktualan, Milanovićevu retoriku, drskost zamotana u pseudo-intelektualca.
U jednom topicu glumi velikog liberala i osuđuje rasiste a u drugom radi ko veliki inkvizitor se obruši na svakog ko se ne slaže s njim. A naslov topica obara...je*bote Jack, šta ljudi ode puše...al dobro, nadam se da čita stripove bar uz sve ove teme. I kad triba nešto smisleno odgovorit a ne zna šta će, odgovori tipa Zagor je gej i ti si prašak iz vrećice...ono, kvazi-diverzija.
Uh, ovo je previše, na šta me natira ovi tip, zna pokrenit sranja, to mu moran priznat...ko pravi bankar, jel.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/05/2014 : 00:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:


..Ono sto zelim je pokazati jedan novi svijet..svijet koji ja postujem i svijet cije se istine bojim.i ciju istinu zelim prozivjeti..





Nikada necu razumjeti ljude koji ljepotu ne vide i kako to da je ne vide i zasto je ne vide, zasto je ta ljepota sakrivena iza njihovih
zatvorenih, zatrovanih, zajedljivih, zavidnih, bezlicnih, bezbojnih umova..
Iznad oblaka nebo je uvijek vedro i sunce sja.
Kako ljude izdici na taj nivo kada ih nitko do li njih samih nije zatvorio u tamnicu vlastitog uma.
Kako ih navesti da razgrnu zavjese s ociju, odbace predrasude i mrznju, odmaknu se od ogledala i ugledaju neki novi odraz u njemu i savim jednostavno, obicno i spontano na njega reagiraju sa "Woow! Amazing!"
Evolucija je jedino rjesenje.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/05/2014 : 01:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Fala, to tzv. stil bez osvrtanja. šta piše, piše. Svetac? Nisan ni tvrdija da sam ja neka dobričina, odakle sad to. Zato ti evo sad za kraj neka vrst savjeta. Budi dosljedan blondi, al fino, to svak poštuje. A ne, umisto konstruktivne rasprave i da otvoriš lipo topic o evoluciji, ko šta di, par zanimljivih dokumentaraca itd... bez vriđanja, ti otvoreno kažeš nema boga...pa ejj? smatraš se tolerantnim ?za boju kože imaš toleranciju, za seksualnu pripadnost isto al kad dođe do vjerske slobode onda ne?? Bome, svaka čast, stvarno si...kliše? Rugat se nekome za nick, za dijalekt, u drugim topicima kad osjetiš da te neko ne može "pratit" počneš otvoreno vriđat...Pa kad igraš tu igru moraš bit spreman i za primit kontru. Pa kad sam slučajno na forumu šta ti nebi uvalija kontru, kad osjetim da očeš provodit svoje dvostruke doktrine. Neznam šta ti triba sve ovo, ove rasprave, ovaj show. Otiša si toliko daleko da si tija od topica napravit svoju privatnu prčiju građenu samo od tvojih istomišljenika. Ko Mamić od HNS-a. Za tako nešto idi na neki chat, napravi grupicu istomišljenika pa recite jedno drugom "tako je...", "znaš da je tako brate"...itd...al ne virujem da bi ti bilo zabavno, jel, zato i sve ovo.
A tebi ne triba ovo...iako se nadam da nisi sve ovo smisleno napravija...kako da se izrazim za kraj a da ti to prihvatiš...evo...iako to možda još ne znaš (kao i ja za sebe)...ali još nisi evoluirao...i to je jedina istina.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 01:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
svaki par godina topic o evoluciji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/05/2014 : 01:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

svaki par godina topic o evoluciji.




A svaki dan topic o Zagoru! pošteno...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 01:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evolucija je jedina istina koja može biti suvisla a ne nikakva religija. Ako religija predstavlja istinu zašto ta istina nije ujedinjena svugdje u svijetu a ne da je podijeljena na mnogo različitih teorija?



Meni nije poznata nijedna religija koja ne kaže da je neko biće, "sišlo sa neba", stvorilo život na ovoj planeti...
Istina je samo jedna. A Murdoc je traži, zato i ovaj topic. Ali mu je još nedokučiva. On u stvari vozi Formulu1, ali koliko god brzo vozio, vrti se u krug, po prelepoj, modernoj stazi koju je neko za njega stvorio. Kad jednog dana bude video da ima i drugih staza, neće biti ni potrebe za ovakvim topicima.



Budizam?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 01:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by lwood

svaki par godina topic o evoluciji.




A svaki dan topic o Zagoru! pošteno...



jedan od dokaza da je školstvo u kurc.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 06/05/2014 : 01:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Šta je, je.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/05/2014 : 01:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

svaki par godina topic o evoluciji.




..da bi skuzili da jos ne znamo ni kuda idemo a kamo li da krenemo.
Mi smo Sizifi evolucije. Vlak sa previse vagona kojeg lokomotiva ne moze povuci..val koji se putem razbija o sitne hridi i nikako ne stize do obale velik i mocan.. Umjesto pomaka tektonskih ploca mi smo lagano podrhtavanje tla .. nastavite niz..


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 06/05/2014 01:21:47
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 01:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
misliš da ne bi bilo bolje da se razmnožavamo diobom?

EDIT: ovo je komentar na tutin post,charlita se ugurala između nas

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 06/05/2014 01:22:31
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000