forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Evolucija je jedina istina.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 01:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

svaki par godina topic o evoluciji.




..da bi skuzili da jos ne znamo ni kuda idemo a kamo li da krenemo.
Mi smo Sizifi evolucije. Vlak sa previse vagona kojeg lokomotiva ne moze povuci..val koji se putem razbija o sitne hridi i nikako ne stize do obale velik i mocan.. Umjesto pomaka tektonskih ploca mi smo lagano podrhtavanje tla .. nastavite niz..





ma nije toliki problem u ponavljanju koliko u tome da je markos obrisa
prošle topice

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/05/2014 : 01:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

misliš da ne bi bilo bolje da se razmnožavamo diobom?

EDIT: ovo je komentar na tutin post,charlita se ugurala između nas



ovo ce tutti stvoriti slike od koji ce mu biti milo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 01:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

misliš da ne bi bilo bolje da se razmnožavamo diobom?

EDIT: ovo je komentar na tutin post,charlita se ugurala između nas



ovo ce tutti stvoriti slike od koji ce mu biti milo




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 06/05/2014 : 01:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
a što je s pronalascima ljudskih artefakata čija se starost procjenjuje i na milijune, a i više godina? da li ste upoznati s tim? i tu govorimo o predmetima koji nikako drugačije nisu mogli dospijeti u taj sloj zemlje ili stijena osim ako nisu stari koliko i sam sloj u kojem su pronađeni. npr:
http://www.0095.info/en/index_thesesen_95onesentencethesesagainste_millionyearoldartefacts7.html

dakle, teorija je da je čovjek na zemlji malo duže nego što se misli. koegzistirao je i s dinosaurima, pračovjecima itd. a hominidi su se razvijali neovisno o čovjeku. (danas ih znamo kao bigfoote, jetije i sl.)

recimo ovaj kamen star između 140 i 65 milijuna godina, pronađen u Glen Roseu u Texasu. dokazano je da na kamenu nije intervenirano niti urezivano te da su otisci nastali utiskivanjem. ovakve stvari nećete naći u udžbenicima i na dokumentarcima jer se ne uklapaju. naći ćete ih na nekim žlj stranicama gdje će se činiti kao nečija izmišljotina.


ovo ne ide u prilog evoluciji, ali ne baš ni kreacionizmu...

i da naglasim da osobno ne zagovaram ovu teoriju ali mi se čini zanimljivom temom. također nisam htio stavljati masu linkova, ako nekog zanima neka pronađe nešto od Michaela Crema (Cremo) ili neka švrlja po internetu, uglavnom ovakvih pronalazaka je mogo i svi su znanstveno ispitani i potvrđena im je starost. ali završili su u ladici pod X-files.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/05/2014 : 01:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma nije toliki problem u ponavljanju koliko u tome da je markos obrisa
prošle topice



Darwin je to ime upravo zapisao u svoju crnu knjizicu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 06/05/2014 : 01:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
Pogledah topic od početka. Komentar: Murdoc, ti si rođeni filozof.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/05/2014 : 02:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/05/2014 : 08:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Evolucija jest puna rupa - naravno da se ne zna sve. No, postoji milijun dokaza teoretskih i praktičnih.
Dok ono drugo nema ništa. Samo jedna bajka bez smisla, dokaza ili ikakve logike.
Ne znam da li evolucija istina, ali znam šta nije istina.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 06/05/2014 08:28:10
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/05/2014 : 09:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

misliš da ne bi bilo bolje da se razmnožavamo diobom?

EDIT: ovo je komentar na tutin post,charlita se ugurala između nas



ovo ce tutti stvoriti slike od koji ce mu biti milo


I onda će na to staviti etiketu evolucijski sendvič.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7772 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/05/2014 : 09:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Ne zanima me istina... ta nikome nije donijela sreću.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/05/2014 : 09:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Da li se ovdje napada (diskutira o) tvrdnju "evolucija je jedina istina" ili način na koji je to Murdoc predstavio?

Nije mi jasno.
Odjednom sve nešto planulo.

Johnny Difool, Zagor-te-nay?






Sorry što kasnim s odgovorom, ali uistinu imam pametnijeg posla od ovakvih pizdarija.

Od nepodnošljivo jeftinih, trivijalnih i šupljih kvaziintelektualnih, površnih i zatupljujućih virtualnih pokušaja razglabanja o temama nekakvog "novog svijeta", kojeg se ne razumije, kojeg se boji, ali kojeg se kao pokušava proživjeti i shvatiti.

Pa se u pokušavanju ostavljanja dojma nekakve spoznajne širine i otvorenosti, dok se istovremeno kako su drugi primijetili napada one koji nekog vraga razumiju i znaju ali ne puše njegove kueljovske i ine new age pizdarije, a zbog spomenutih površnosti i neznanja zapleće u kučine nerazgovjetnosti, nemuštog nabadanja tema, oslanjanja na Huxleya kojeg nije razumio ako ga je i čitao, i sve tome slično.

Kad ne znaš i ne razumiješ, a želiš ostaviti dojam upućenosti, znanja i nekakve širine, onda puštaš maglu i ne govoriš ništa konkretno (jer kako bi i mogao), onda stavljaš hrpe točkica između nesuvislih nakupina riječi, pa ispisuješ riječi koje nemaju nikakve veze s onim o čemu bi kao trebala biti riječ, "prah", "mlijeko", "izdr...", "nadr...", "instant...karma".

I sve tako s točkicama i pojmovima bez smisla (koji je cukar ta "instant karma"???), sve kao nedovršeno i uz sugeriranje višeznačnosti, a zapravo posve beznačajna nakupina "misli" koje se ne mogu ni završiti jer ih nema, ne postoje u imalo konkretnijem obliku.

Svakako, tu je i stalan pokušaj nekakvog "provociranja", ali s figom u džepu i da se Vlasi ne dosjete, i sve tako prizemno i jadno da se na svakom koraku zapada u kontradikcije, jer se kao tvrdi i ovo i ono, može biti i ovako i onako, "novi svijet" nam prijeti i bojimo ga se, ali ga hoćemo proživjeti i razumjeti, dok na kompjuterski uređenoj slici u šumi leti sova kao simbol tog "novog svijeta" kojeg se bojimo.

Ti boga, ovakav bućkuriš od pretencioznih tlapnji i laprdanja odavno nisam vidio. Od tlapnji u kojima onda neki drugi (npr. manhunter) pokušavaju pronaći nekakav smisao i nit koja bi negdje vodila, istodobno uviđajući da smisla nema i da se autor topica vrti u krug iz kojeg ne može ni pronaći izlaz, jer za to nije kapacitiran.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/05/2014 : 10:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Ako netko danas, unatoc svom znaju koje je covjek tokom stoljeca skupio na podrucju fizike, kemije, biologije, geologije, i na kraju nasih spoznaja o svemiru, zeli vjerovati da je nas svijet stvoren od nekog vrhovnog bica u 6 dana, da je Zemlja stara 5000 godina, da je zena nastala iz Adamovog rebra, da je Jona zivio u utrobi kita i da je Noa zivio 950 godina, nemam s tim apsolutno nikakvih problema, svakom svoje. To je ljepota slobode i vlastitog misljenja.
Ono sto znam sa sigurnoscu je to da i medju vjernicima i onim drugima ima jednako zadrtih i netolerartnih.

Pobornici evolucije su ozbiljni, naucni i nose naocale. I ponekad leptir masne. Kreacionisti su zabavni, otkaceni, i vjeruju da je Kremenko jahao na dinosauru prije par tisuca godina. Sta god da izaberes ne mozes fulat jer te onaj drugi ne moze uvjeriti u suprotno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 10:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by dante

Ako netko danas, unatoc svom znaju koje je covjek tokom stoljeca skupio na podrucju fizike, kemije, biologije, geologije, i na kraju nasih spoznaja o svemiru, zeli vjerovati da je nas svijet stvoren od nekog vrhovnog bica u 6 dana, da je Zemlja stara 5000 godina, da je zena nastala iz Adamovog rebra, da je Jona zivio u utrobi kita i da je Noa zivio 950 godina, nemam s tim apsolutno nikakvih problema, svakom svoje. To je ljepota slobode i vlastitog misljenja.
Ono sto znam sa sigurnoscu je to da i medju vjernicima i onim drugima ima jednako zadrtih i netolerartnih.

Pobornici evolucije su ozbiljni, naucni i nose naocale. I ponekad leptir masne. Kreacionisti su zabavni, otkaceni, i vjeruju da je Kremenko jahao na dinosauru prije par tisuca godina. Sta god da izaberes ne mozes fulat jer te onaj drugi ne moze uvjeriti u suprotno.

..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 10:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by nagor

Da li se ovdje napada (diskutira o) tvrdnju "evolucija je jedina istina" ili način na koji je to Murdoc predstavio?

Nije mi jasno.
Odjednom sve nešto planulo.

Johnny Difool, Zagor-te-nay?






Sorry što kasnim s odgovorom, ali uistinu imam pametnijeg posla od ovakvih pizdarija.

Od nepodnošljivo jeftinih, trivijalnih i šupljih kvaziintelektualnih, površnih i zatupljujućih virtualnih pokušaja razglabanja o temama nekakvog "novog svijeta", kojeg se ne razumije, kojeg se boji, ali kojeg se kao pokušava proživjeti i shvatiti.

Pa se u pokušavanju ostavljanja dojma nekakve spoznajne širine i otvorenosti, dok se istovremeno kako su drugi primijetili napada one koji nekog vraga razumiju i znaju ali ne puše njegove kueljovske i ine new age pizdarije, a zbog spomenutih površnosti i neznanja zapleće u kučine nerazgovjetnosti, nemuštog nabadanja tema, oslanjanja na Huxleya kojeg nije razumio ako ga je i čitao, i sve tome slično.

Kad ne znaš i ne razumiješ, a želiš ostaviti dojam upućenosti, znanja i nekakve širine, onda puštaš maglu i ne govoriš ništa konkretno (jer kako bi i mogao), onda stavljaš hrpe točkica između nesuvislih nakupina riječi, pa ispisuješ riječi koje nemaju nikakve veze s onim o čemu bi kao trebala biti riječ, "prah", "mlijeko", "izdr...", "nadr...", "instant...karma".

I sve tako s točkicama i pojmovima bez smisla (koji je cukar ta "instant karma"???), sve kao nedovršeno i uz sugeriranje višeznačnosti, a zapravo posve beznačajna nakupina "misli" koje se ne mogu ni završiti jer ih nema, ne postoje u imalo konkretnijem obliku.

Svakako, tu je i stalan pokušaj nekakvog "provociranja", ali s figom u džepu i da se Vlasi ne dosjete, i sve tako prizemno i jadno da se na svakom koraku zapada u kontradikcije, jer se kao tvrdi i ovo i ono, može biti i ovako i onako, "novi svijet" nam prijeti i bojimo ga se, ali ga hoćemo proživjeti i razumjeti, dok na kompjuterski uređenoj slici u šumi leti sova kao simbol tog "novog svijeta" kojeg se bojimo.

Ti boga, ovakav bućkuriš od pretencioznih tlapnji i laprdanja odavno nisam vidio. Od tlapnji u kojima onda neki drugi (npr. manhunter) pokušavaju pronaći nekakav smisao i nit koja bi negdje vodila, istodobno uviđajući da smisla nema i da se autor topica vrti u krug iz kojeg ne može ni pronaći izlaz, jer za to nije kapacitiran.



Johnny, Johnny, Johnny..kmecis kao neka ljubomorna placipicka kojoj je netko kresno curu..jesam li?
Ako jesam sorry..to nije moj stil .
Evoluiraj u miru i ponekad promjeni ruku..pomaze kazu.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/05/2014 : 11:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Mislim da Murdock često piše nebuloze koje ni sam ne razumije. Primjerice, 'svijet koji ja postujem i svijet cije se istine bojim.i ciju istinu zelim prozivjeti.' Ta rečenica ne znači ništa.

Razumijem da Johnnyja živcira jer i meni često ide na živce takav stil pisanja. Mislim da bi tu savršeno legao citat Ernesta Hemingwaya upućen Faulkneru, neću prevoditi da se ne izgubi ništa:

'Poor Faulkner. Does he really think big emotions come from big words? He thinks I don't know the ten-dollar words. I know them all right. But there are older and simpler and better words, and those are the ones I use.'

Nemam ništa protiv Murdocka, ali mi često dođe muka od tolike pretencioznosti. Nadam se da ne priča ovako kako piše :)

Zašto se ja petljam? Ne znam, dosadno mi...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 11:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Mislim da Murdock često piše nebuloze koje ni sam ne razumije. Primjerice, 'svijet koji ja postujem i svijet cije se istine bojim.i ciju istinu zelim prozivjeti.' Ta rečenica ne znači ništa.

Razumijem da Johnnyja živcira jer i meni često ide na živce takav stil pisanja. Mislim da bi tu savršeno legao citat Ernesta Hemingwaya upućen Faulkneru, neću prevoditi da se ne izgubi ništa:

'Poor Faulkner. Does he really think big emotions come from big words? He thinks I don't know the ten-dollar words. I know them all right. But there are older and simpler and better words, and those are the ones I use.'

Nemam ništa protiv Murdocka, ali mi često dođe muka od tolike pretencioznosti. Nadam se da ne priča ovako kako piše :)

Zašto se ja petljam? Ne znam, dosadno mi...

I ja tebe u celo pametno ljubim.
Meni nije dosadno..nikad..
Citirati Hemingwaya u mom prisustvu je samo kompliment…mi pijanci znamo kako sa rijecima i gdje i kome ih ugurati da bi party bio dobar.
Party je dobar kada iz vrlo jednostavnih elemenata nastaje nesto sto svi smatraju nezamislivim.
Kontadikcija osobnosti na takvim predstavama je uvijek dobitna konbinacija.
Jutro poslje..do je vec druga prica

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 06/05/2014 : 11:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

I ja tebe u celo pametno ljubim.
Meni nije dosadno..nikad..
Citirati Hemingwaya u mom prisustvu je samo kompliment…mi pijanci znamo kako sa rijecima i gdje i kome ih ugurati da bi party bio dobar.
Party je dobar kada iz vrlo jednostavnih elemenata nastaje nesto sto svi smatraju nezamislivim.
Kontadikcija osobnosti na takvim predstavama je uvijek dobitna konbinacija.
Jutro poslje..do je vec druga prica



Majko mila :)

Ti si valjda svjestan da je ovo forum, ne moraš se dokazivati nikome?

Ako su svi tvoji upisi trollanje, onda svaka čast, ali inače ne vidim čemu takav stil pisanja. Mislim, tvoja stvar, ali mi je smiješno.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 12:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by mr murdoc

I ja tebe u celo pametno ljubim.
Meni nije dosadno..nikad..
Citirati Hemingwaya u mom prisustvu je samo kompliment…mi pijanci znamo kako sa rijecima i gdje i kome ih ugurati da bi party bio dobar.
Party je dobar kada iz vrlo jednostavnih elemenata nastaje nesto sto svi smatraju nezamislivim.
Kontadikcija osobnosti na takvim predstavama je uvijek dobitna konbinacija.
Jutro poslje..do je vec druga prica



Majko mila :)

Ti si valjda svjestan da je ovo forum, ne moraš se dokazivati nikome?

Ako su svi tvoji upisi trollanje, onda svaka čast, ali inače ne vidim čemu takav stil pisanja. Mislim, tvoja stvar, ali mi je smiješno.

Smijesna je takoder evolucija..pokazi i ti da znas biti smjesan..ili jednostavno fleksibilan.
Majko mila je tako neprimjerna fraza , kao sto je neprimjerno tvoje trolanje.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/05/2014 : 12:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Forumi bi trebali imati opciju - Nalupati po guzi postera jutro poslije
(jer se jos i tada zabavlja)



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2014 : 12:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 12:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Da..no ..sto god napisem biti ce krivo protumaceno.
Nasa knjiga je napisana i neki dan si upravo bila ti koja si osjetila da padam..upravo si bila ti ona koja mi je postavila pitanja totalno apsurdnog i prejednostavnog sadrzaja.
Mozda neznas, ali spasila si me od tog zadnjeg koraka..
Ti si kao i ja Top Chef: Master..hvala.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 13:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Evolucija je jedina istina…ipak

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 06/05/2014 : 14:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
ovdje se barata sa premalo podataka i dokaza da bi se uopće moglo krenuti u bilo kakvu raspravu. sve ostaje na osobnim uvjerenjima a to nije plodno tlo za diskusiju. samo za svađu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/05/2014 : 14:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

ovdje se barata sa premalo podataka i dokaza da bi se uopće moglo krenuti u bilo kakvu raspravu. sve ostaje na osobnim uvjerenjima a to nije plodno tlo za diskusiju. samo za svađu.

A ti si glede toga ucinio sto?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 06/05/2014 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
stavio ovaj post. čisto da uputim na još jednu zanimljivu stranu priče.
quote:
Originally posted by xilrion

a što je s pronalascima ljudskih artefakata čija se starost procjenjuje i na milijune, a i više godina? da li ste upoznati s tim? i tu govorimo o predmetima koji nikako drugačije nisu mogli dospijeti u taj sloj zemlje ili stijena osim ako nisu stari koliko i sam sloj u kojem su pronađeni. npr:
http://www.0095.info/en/index_thesesen_95onesentencethesesagainste_millionyearoldartefacts7.html

dakle, teorija je da je čovjek na zemlji malo duže nego što se misli. koegzistirao je i s dinosaurima, pračovjecima itd. a hominidi su se razvijali neovisno o čovjeku. (danas ih znamo kao bigfoote, jetije i sl.)

recimo ovaj kamen star između 140 i 65 milijuna godina, pronađen u Glen Roseu u Texasu. dokazano je da na kamenu nije intervenirano niti urezivano te da su otisci nastali utiskivanjem. ovakve stvari nećete naći u udžbenicima i na dokumentarcima jer se ne uklapaju. naći ćete ih na nekim žlj stranicama gdje će se činiti kao nečija izmišljotina.


ovo ne ide u prilog evoluciji, ali ne baš ni kreacionizmu...

i da naglasim da osobno ne zagovaram ovu teoriju ali mi se čini zanimljivom temom. također nisam htio stavljati masu linkova, ako nekog zanima neka pronađe nešto od Michaela Crema (Cremo) ili neka švrlja po internetu, uglavnom ovakvih pronalazaka je mogo i svi su znanstveno ispitani i potvrđena im je starost. ali završili su u ladici pod X-files.


https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000