forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 1 - Duhovi kapetana Fishlega
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/08/2014 : 23:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ovaj kolor je gori od najgoreg almanaha.



Ne slazem se, ali ok.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4328 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/08/2014 : 07:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
meni ni almanah nije loš.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2014 : 08:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel

quote:
Originally posted by tinton

Ovaj kolor je gori od najgoreg almanaha.



Većini onih koji su ga pročitali i više je nego solidan, ali dobro... Uvijek postoji i drugačije mišljenje.


Odakle taj podatak?

Uostalom, ja najvise gledam ko je rekao. Misljenje pojedinih clanova, bez uvrede ikome, mi ni najmanje ne znaci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/08/2014 : 08:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

Ovaj kolor je gori od najgoreg almanaha.



Ne slazem se, ali ok.


Ok, zbog toga smo tu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 21/08/2014 : 22:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Ko je radio prevod ovog kolorca za ludens?

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2014 : 23:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A tko drugi nego svemoćna Elizabeta Garber.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/08/2014 : 23:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

A tko drugi nego svemoćna Elizabeta Garber.

Ima tko njezinu sliku da vidimo kako izgleda?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2014 : 23:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by DODSFERD

A tko drugi nego svemoćna Elizabeta Garber.

Ima tko njezinu sliku da vidimo kako izgleda?

To je već malo teže nabaviti ali vjerujem da Bernard sigurno ima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 22/08/2014 : 09:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Nadao sam se da je radio Dok, obzirom da je radio i Budjenja. Ah, pa dobro onda...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18384 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/08/2014 : 10:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma taj kolorac i nema tako puno teksta....pa nisam zapazio da prevod ne valja...
Prica je tecna,crtez venturija korektan,kolor prekrasan a izdanje tehnicki savrseno...previse pluseva da bi me zasmetala koja lose prevedena beseda/rijec....prvi kolorac je zadovoljio moja ocekivanja...nadam se Gutrumu sto prije...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/02/2015 : 19:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ponovno procitao ovaj strip danas
naslovnica odlična,
priča solidna, iako mi je žao što Fishleg nije bolje iskorišten
boja isto dobra

neki sitni minusi:
-smiješno mi je kako zagor u startu odbija pomisao nadnaravnih stvari (kapetan nije ostario) nakon svega sto su prozivjeli (vampira, vukodlaka, izvanzemaljaca, čarobnjaka, čudovišta, putovanja kroz prostor i vrijeme itd. itd.)
-isto tako, chico na jednom mjestu urla od straha i nitko ga ne čuje, a on s istog mjesta čuje pričanja drugih :)
-kad smo kod chica, prošao je sve moguće nedaće sa Zagorom, ali on se još uvijek boji svega i svačega, pa čak i ući u običnu kuću spasiti prijatelja, ali to je ta čar serijala
-jedino što mi je bilo glupo je situacija na kraju kada su Zagor, Fishleg i Chico uspjeli osloboditi, odnosno zločince u sobi su onesvijestili, zli kapetan je pobjegao, a zavezani Zagor viče FIshlegu sa puškom da slijedi kapetana, a oni će se snaći
i onda on pali zavjese da bi zapalio konope kojima je zavezan (a Fishleg ga je mogao osloboditi za 10ak sekundi) i u zadnji čas uzima pištolja i ubija novopridošlog zločinca
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 07/02/2015 : 20:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pre koji dan pročitao. Ništa spektakularno, ali može da prođe. Zlatna sredina. A ovaj sledeći broj kada dođe red na čitanje biće pravo mučenje.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/02/2015 : 20:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Koliko bi za mene dobro bilo da imamo i neku ediciju u kojoj ce biti avanture tih prijatelja (a i neprijatelja) bez Zagora i Chica... slicno kao sto su bili dodaci u specijalima ali su oni prekratki. Realno; zar neka Trampyjeva pustolovina na 100-tinjak stranica ne bi bila cool, na tragu Chicovih specijala pa da vidimo kako Fishleg prezivljava kad nije te srece da ga spasava Zagor, kojim je zlodjelima reputaciju stekao Mortimer i sl.
Vjerujem da se razmisljalo u SBE i o tom ali eto, nisu smatrali potrebnim.

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/02/2015 : 21:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je epizoda sa Guthrumom bolja nego ova sa Fishlegom jer ovdje ima malo previše prepričavanja umjesto da se to iskoristilo za više akcije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 08/02/2015 : 08:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Meni je sasvim dovoljno na par str da se pojavi Trampy,tako je prvotno zamisljeno

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/02/2016 : 01:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Recenzija
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12199 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/02/2016 : 08:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
volim ovu kolor ediciju. Tko li če se samo pojaviti u broju 4?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/02/2016 : 12:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

volim ovu kolor ediciju. Tko li če se samo pojaviti u broju 4?



Nije li se spominjao Metrevelić
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/02/2016 : 12:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
edicija je odlična, jedini problem je što je ograničena namalo strana.
da je barem 160 stana, to bi bio pun pogodak

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/02/2016 : 13:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by 1Euro

volim ovu kolor ediciju. Tko li če se samo pojaviti u broju 4?



Nije li se spominjao Metrevelić


Da, tako je barem u najavama.
Inače, dvije od dosadašnje 3 priče nisu nešto ali ako čemu treba dati pohvalu onda je to kolor koji je ukupno gledajući vrlo dobar.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 02/02/2016 : 16:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Zagor u boji je čisti očaj, "Prošlost Jimmy Gitare" je na razini najočajnijih Zagorovih ostvarenja i cijele kuće Bonelli ukupno gledano, a Dan invazije je tako loše obojen da bi c/b bio x puta bolji. mislim da više neću kupovati ovu KOLOR ediciju tko god da bude u njoj

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/02/2019 : 17:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ovo i nije toliko loš stripić,premda je namenjen za najmlađi uzrast,pa mene matorog konja slabo radi.

Z&Č pomažu F da reši problem svoje prošlosti.
Venturi u boji ok.

2.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000