forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/08/2014 : 20:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
da sam učitelj dao bi ti čistu 5-ticu iz odgovora ...kako nisam samo jedno veliko hvala i velik ....
kad pomislim..jako smo sličnih ukusa kad je strip u pitanju...skoro da bi te ožen....pardon počastio ručkom kad
prolaziš deželom...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/08/2014 20:13:47
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/08/2014 : 21:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ću jednom navratiti u Sloveniju jer nisam još nikada bio.
Moj pokojni otac je tamo radio dobrih 9 godina u 60-ima i 70-ima prošlog stoljeća i malo je nedostajalo da oženi i Slovenku.
Samo nisam siguran da li je ikada čitao stripove jer mi nikada nije pričao o tome.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/08/2014 : 22:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nadam se da ću jednom navratiti u Sloveniju jer nisam još nikada bio.
Moj pokojni otac je tamo radio dobrih 9 godina u 60-ima i 70-ima prošlog stoljeća i malo je nedostajalo da oženi i Slovenku.
Samo nisam siguran da li je ikada čitao stripove jer mi nikada nije pričao o tome.



WTF???
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/08/2014 : 23:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jebiga, nije bilo nekog posebnog razloga za takav put a ja sam nekako uvijek bio lijen za putovanja koja nisu povezana s mojim poslom... a često nisam mogao ni planirati puno unaprijed.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/08/2014 : 21:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nova pitanja neću moći postaviti prije nedjelje jer sam ova 2 dana stisnut poslovnim obavezama, nemam laptop pri ruci a neda mi se tipkati preko mobitela.
Samo još nisam siguran tko bi trebao odglumiti učenika.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/08/2014 : 00:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Jednostavno prelistaj topic
Oni koji su nabacili koji komentar su uglavnom radi da odgovaraju na pitanja.

...Osim Bushida koji je komentarisao "nemojte u moj bunar, ko boga vas molim"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/08/2014 : 08:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Jebiga, nije bilo nekog posebnog razloga za takav put a ja sam nekako uvijek bio lijen za putovanja koja nisu povezana s mojim poslom... a često nisam mogao ni planirati puno unaprijed.





Potpuno te razumijemo, ipak je Niger dosta daleko od Slovenije.
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 16/08/2014 : 09:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Jednostavno prelistaj topic
Oni koji su nabacili koji komentar su uglavnom radi da odgovaraju na pitanja.

...Osim Bushida koji je komentarisao "nemojte u moj bunar, ko boga vas molim"


True!

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/08/2014 : 11:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by DODSFERD

Jebiga, nije bilo nekog posebnog razloga za takav put a ja sam nekako uvijek bio lijen za putovanja koja nisu povezana s mojim poslom... a često nisam mogao ni planirati puno unaprijed.





Potpuno te razumijemo, ipak je Niger dosta daleko od Slovenije.


Istina... ali još sam dobro i prošao, kako bi tek bilo da sam u Nigeriji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/08/2014 : 19:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo slijedećih pitanja, htio bih da se odazove nagor i odgovori na njih

1. Što te je uopće nagnalo da počneš čitati stripove i kada se to dogodilo
2. Koji strip u tvojoj kolekciji je najstariji po datumu izlaska (mislim na to izdanje koje imaš a ne njegovo originalno)
3. Smatraš li da su danas stripovi općenito preskupi i da bi se bolje prodavali da su jeftiniji.
4. Po kojem povijesnom ili sličnom događaju bi volio čitati strip i koji autori bi po tebi bili idealni da to realiziraju
5. Da si kojim slučajem izdavač, da li bi izdavao samo one stripove za koje znaš da imaju dovoljno interesa kod publike ili bi se vodio po onome što se tebi osobno sviđa bez obzira na popularnost istoga.
6. Da li u svojoj kolekciji imaš neke stripove koji ti nisu važni a kojih se prvom prilikom misliš riješiti i o čemu se točno radi
7. Očekuješ li da jednoga dana Zagor doživi i svemirsku sagu u dalekoj budućnosti, možeš li ga uopće zamisliti u tom vremenu i prostoru
8. Da li ima kakav serijal koji trenutno kod nas ne izlazi a kojega bi ti htio skupljati
9. U kojoj mjeri se danas strip serijali svode na recikliranje starih, već viđenih ideja a koliko tu ima stvari koje su nove i unikatne, da li je uopće moguće stalno otkrivati ''toplu vodu'' čak i kod onih scenarista koji su vrlo sposobni i maštoviti
10. Zamisli ovakvu situaciju; naslijedio si nekakvu kuću ili nekretninu i u jednoj skrivenoj prostoriji pronađeš kompletnu ZS i LMS kolekciju u fantastičnom glanc stanju... kako je to sada tvoje ti bi učinio slijedeće:
- stavio bi kolekciju na aukciju i prodao za velike novce
- sve bi zadržao jer se takva kolekcija ne prodaje
- zadržao bi samo Zagora a ostalo prodao
- prodao bi samo najvrijednije i najtraženije brojeve

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 17/08/2014 : 21:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Jednostavno prelistaj topic
Oni koji su nabacili koji komentar su uglavnom radi da odgovaraju na pitanja.

...Osim Bushida koji je komentarisao "nemojte u moj bunar, ko boga vas molim"



Evo ja npr.do sad nisam nabacio nijedan komentar, a svakodnevno sam pratio topic, jer mi je jedan od najboljih na forumu ikad. Kao što je rekao član "oki", upoznali smo mnogo interesantnih stvari o nekim forumašima koje vjerovatno nebi nikad saznali.
Mislim da ima još puno članova kao i ja, koji nisu komentirali ništa, a prate svakodnevno topic.
Nisam čak ništa komentirao ni na par stranica teškog OFF TOPICA koji mi je iša na kur....na živce. Skoro da ste upropastili ovaj super topic.

Ne slažem se s tobom, da svako ko je pohvalio ovu tvoju super ideju i napisao nešto, indirektno traži da se njemu postave pitanja. Možda samo želi pohvaliti topic,jer je zaista zanimljiv. Nisi u pravu!

E da,aj plizzzz nek neko meni postavi pitanja....
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/08/2014 : 23:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zgodna pitanja Dodsferde. Odgovorit ću sutra (vjerojatno) odnosno u utorak. Samo da uhvatim vremena. ;)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/08/2014 : 23:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo slijedećih pitanja, htio bih da se odazove nagor i odgovori na njih

1. Što te je uopće nagnalo da počneš čitati stripove i kada se to dogodilo
2. Koji strip u tvojoj kolekciji je najstariji po datumu izlaska (mislim na to izdanje koje imaš a ne njegovo originalno)
3. Smatraš li da su danas stripovi općenito preskupi i da bi se bolje prodavali da su jeftiniji.
4. Po kojem povijesnom ili sličnom događaju bi volio čitati strip i koji autori bi po tebi bili idealni da to realiziraju
5. Da si kojim slučajem izdavač, da li bi izdavao samo one stripove za koje znaš da imaju dovoljno interesa kod publike ili bi se vodio po onome što se tebi osobno sviđa bez obzira na popularnost istoga.
6. Da li u svojoj kolekciji imaš neke stripove koji ti nisu važni a kojih se prvom prilikom misliš riješiti i o čemu se točno radi
7. Očekuješ li da jednoga dana Zagor doživi i svemirsku sagu u dalekoj budućnosti, možeš li ga uopće zamisliti u tom vremenu i prostoru
8. Da li ima kakav serijal koji trenutno kod nas ne izlazi a kojega bi ti htio skupljati
9. U kojoj mjeri se danas strip serijali svode na recikliranje starih, već viđenih ideja a koliko tu ima stvari koje su nove i unikatne, da li je uopće moguće stalno otkrivati ''toplu vodu'' čak i kod onih scenarista koji su vrlo sposobni i maštoviti
10. Zamisli ovakvu situaciju; naslijedio si nekakvu kuću ili nekretninu i u jednoj skrivenoj prostoriji pronađeš kompletnu ZS i LMS kolekciju u fantastičnom glanc stanju... kako je to sada tvoje ti bi učinio slijedeće:
- stavio bi kolekciju na aukciju i prodao za velike novce
- sve bi zadržao jer se takva kolekcija ne prodaje
- zadržao bi samo Zagora a ostalo prodao
- prodao bi samo najvrijednije i najtraženije brojeve




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/08/2014 : 23:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja stvarno neznam što bih učinio u vezi zadnjeg pitanja jer srce kaže jedno a razum drugo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/08/2014 : 00:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ja bi ostavia pa kud puklo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/08/2014 : 02:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Meni se pre mesec dana desilo da sam dobio kompletno LMS Martija Misteriju...skoro sve glancići. A nisam neki martijevac, pa sam uradio
kako mi je mozak nalagao.
Jebiga, napravio sam novu policu

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/08/2014 : 08:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja bi prodao, za te novce bi mogao kupiti toliko dobrih stripova s normalnom opremom da je grijeh ne uciniti to, a lms ionako jedva mogu citati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/08/2014 : 08:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
LMS kolekcija MM u skoro glanc stanju se ne prodaje. Ili se proda za neke ozbiljne pare. Mislim da je od svih Dnevnikovih izdanja upravo to najteže naći u nekom dobrom stanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 18/08/2014 : 11:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

LMS kolekcija MM u skoro glanc stanju se ne prodaje. Ili se proda za neke ozbiljne pare.




It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/08/2014 : 11:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

LMS kolekcija MM u skoro glanc stanju se ne prodaje. Ili se proda za neke ozbiljne pare. Mislim da je od svih Dnevnikovih izdanja upravo to najteže naći u nekom dobrom stanju.



MM bi vjerovatno proda.
"čisti" LMS i ZS ne bi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/08/2014 : 11:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Ufff, ja da bi dobio čitavu kolekciju ZS i LMS, ja bi najprije slavio tjedan dana, častio sve živo,....tada bi vjerovatno mislio kako to nikada neču prodavati i slično,....onda bi počeo čitati sve stripove koj ejoš nisam pročitao, počevši sa Ken parkerom i Mister No-jem,...i sličnih,...to bi potrajalo dosta dugo, tako da bi do tada uživao u toj kolekciji ali nakon toga, bi se vjerovatno počeo dosađivati pa bi je prodao,....ako bi našao kupca za sve zajedno,....ali tko bi danas bio spreman platiti 20.000+ eura ili koliko bi to več koštalo,...ako ne bi prodao sve zajedno onda bi bar prodao odvojeno ZS komplet i LMS komplet,....kupio bi neki kabriolet i spiskao novac....kasnije bi mi sigurno bilo žao što sam prodao taj komplet ali šta češ,....
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 18/08/2014 : 12:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Ostavio bih samo Texa - svi ostali junaci koji nešto vrijede kvalitetom se mogu nabaviti u puno boljim reprintima.

Zašto imati npr. LMS kolekciju MM, kada možeš imati iste epizode ali u puno boljem Libellusu? Ili LMS Mister No, ili ZS Zagor ili Ken Parker, sve njih imaš isto to što je objavljeno u LMS/ZS, ali necenzurirano, na finom papiru, tvrdim koricama...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/08/2014 : 12:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
kako zašto? pa zbog nostalgije

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/08/2014 : 12:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith



Zašto imati npr. LMS kolekciju MM, kada možeš imati iste epizode ali u puno boljem Libellusu?



Pitanje nije baš relevantno.

Zašto imati ovo:


kad možeš kupiti automobil iz 2014. godine?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/08/2014 : 13:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Ostavio bih samo Texa - svi ostali junaci koji nešto vrijede kvalitetom se mogu nabaviti u puno boljim reprintima.

Zašto imati npr. LMS kolekciju MM, kada možeš imati iste epizode ali u puno boljem Libellusu? Ili LMS Mister No, ili ZS Zagor ili Ken Parker, sve njih imaš isto to što je objavljeno u LMS/ZS, ali necenzurirano, na finom papiru, tvrdim koricama...


Ja bi i Texa prodao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000