forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/09/2014 : 13:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
supermark nije bia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 16:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc


1-Koji ti je najbolji film snimljen po stripu.
2-Hoce li DC heroji dostici popularnost Marvelovih heroja na filmskom platnu?
3-Kojeg Bonelijevog junaka bi trebalo ufilmiti i tko bi ga glumio?
4-od kojih Bande dessinée stripova bi bilo dobro napraviti film?
5-Martin Mystère ili Natan Never film?
6-Koji Millerov strip bi jos valjalo ufilmiti.
7-Koje mange bi zasluzile dobru ekranizaciju?
8-Kada bi izabrao 1 strip Alan Moore za filmsko platno..koji bi to bio?
9-1 dobar strip raden po filmu?
10-Koliko ce jos trajati filmski superhero hype?



1. Iron Man 3.
2. Teško, dok ne budu imali filmski studio na onoj razini na kojoj to radi Marvel uvik ce zaostajati..i naravno ako i dalje dozvole da im razni Nolani upropastavaju junake.
3. Magicnog vjetra, glumia bi ga Daniel Day-Lewis..
4. Svakako Incal.
5. Martin Mystere, puno mi je drazi junak i vise sam ga cita.
6. Jeli ovo trik pitanje, sta nije sve od njega vec snimljeno ..ne znam svakako bi volia da se snimi The Dark Knight Returns na nacin na koji je Snyder odradia Watchmena, dakle od korice do korice ga prenit zorno..
7. Akira, Blade of the Immortal i Adolf.
8. Tesko mi je rec jer je poput Millera sve njegovo vec preneseno na filmsko platno pa jedino mogu govoriti u kontekstu sta bi volia da je snimljeno drugacije..Watchmen mi je odlicno snimljen i tu ne bi nista dira, s druge strane htio bi viditi From Hell pod redateljskom palicom mnogo boljeg majstora od brace Hughes..
9. Pa ne samo jedan..vec sam pisa o tome na svom topicu o Supermanu, cili run Donner/Johns mi je odlican a ako moram nesto izdvojiti to bi svakako bio Superman: Last Son..
10. Pa ja mislim dosta dugo, prakticki smo sad usli u zlatno razdoblje snimanja superherojskih filmova, tehnologija je sve bolja i nesto sto je prije bilo nezamislivo danas je moguce odradit jednim klikom misa..


Ovo si stvarno perfektno potrefio, ustvari trebao bi izgledati kao u ulozi The Last of the Mohicans

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 14/09/2014 : 16:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Pa mislim da je Magični i namjerno napravljen vizualno kao DDL u Posljednjem Mohikancu.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 16:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

[quote]Originally posted by mr murdoc


1-Koji ti je najbolji film snimljen po stripu.
2-Hoce li DC heroji dostici popularnost Marvelovih heroja na filmskom platnu?
3-Kojeg Bonelijevog junaka bi trebalo ufilmiti i tko bi ga glumio?
4-od kojih Bande dessinée stripova bi bilo dobro napraviti film?
5-Martin Mystère ili Natan Never film?
6-Koji Millerov strip bi jos valjalo ufilmiti.
7-Koje mange bi zasluzile dobru ekranizaciju?
8-Kada bi izabrao 1 strip Alan Moore za filmsko platno..koji bi to bio?
9-1 dobar strip raden po filmu?
10-Koliko ce jos trajati filmski superhero hype?



1. Iron Man 3.
2. Teško, dok ne budu imali filmski studio na onoj razini na kojoj to radi Marvel uvik ce zaostajati..i naravno ako i dalje dozvole da im razni Nolani upropastavaju junake.
3. Magicnog vjetra, glumia bi ga Daniel Day-Lewis..
4. Svakako Incal.
5. Martin Mystere, puno mi je drazi junak i vise sam ga cita.
6. Jeli ovo trik pitanje, sta nije sve od njega vec snimljeno ..ne znam svakako bi volia da se snimi The Dark Knight Returns na nacin na koji je Snyder odradia Watchmena, dakle od korice do korice ga prenit zorno..
7. Akira, Blade of the Immortal i Adolf.
8. Tesko mi je rec jer je poput Millera sve njegovo vec preneseno na filmsko platno pa jedino mogu govoriti u kontekstu sta bi volia da je snimljeno drugacije..Watchmen mi je odlicno snimljen i tu ne bi nista dira, s druge strane htio bi viditi From Hell pod redateljskom palicom mnogo boljeg majstora od brace Hughes..
9. Pa ne samo jedan..vec sam pisa o tome na svom topicu o Supermanu, cili run Donner/Johns mi je odlican a ako moram nesto izdvojiti to bi svakako bio Superman: Last Son..
10. Pa ja mislim dosta dugo, prakticki smo sad usli u zlatno razdoblje snimanja superherojskih filmova, tehnologija je sve bolja i nesto sto je prije bilo nezamislivo danas je moguce odradit jednim klikom misa..


Ovo si stvarno perfektno potrefio, ustvari trebao bi izgledati kao u ulozi The Last of the Mohicans


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 16:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Pa mislim da je Magični i namjerno napravljen vizualno kao DDL u Posljednjem Mohikancu.

Vrlo lako moguce..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/09/2014 : 18:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Da to sam i ima u glavi kad sam spomenia ovu kombinaciju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 18:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Da to sam i ima u glavi kad sam spomenia ovu kombinaciju..

Bilo bi mozda interesantno otvoriti topic o strip herojima i tko bi ih po nasem misljenju trebao glumiti u filmu.Pocevsi sa bonelijevcima pa sve do superheroja.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/09/2014 : 18:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Bushido ne odgovara na pitanja, a kad i odgovori to izgleda ovako nekako (da ne bi možda saznali koje stripove stvarno preferira):






Pitao te čovjek za njih pet šest... Ti si ih napisao 100... Razvodnio si odgovor i sakrio si svoju stvarnu preferenciju. Šteta... jer neki bi stvarno voljeli vidjeti tvojih top 5 "bilo čega"... stripova, filmova, filmova po stripu i slično...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/09/2014 : 20:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pitao te čovjek za njih pet šest... Ti si ih napisao 100... Razvodnio si odgovor i sakrio si svoju stvarnu preferenciju.


Ne skrivam ja ništa, tih 100 naslova doista jesu moja stvarna preferencija. Kao i hrpa njih koje nisam naveo.

Svesti preference na 5-6 naslova za mene je nemoguće.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 14/09/2014 : 20:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

Da to sam i ima u glavi kad sam spomenia ovu kombinaciju..

Bilo bi mozda interesantno otvoriti topic o strip herojima i tko bi ih po nasem misljenju trebao glumiti u filmu.Pocevsi sa bonelijevcima pa sve do superheroja.


Bonelijevi junaci su vecinom i smisljeni prema glumcima: Rupert Everet je Dylan Dog,Robert Mitchum je Nick Raider, Audrey Hepburn je Julia, Daniel day Lewis je Magicni vjetar,jedino oni stariji mislim da nisu prema glumcima,Zagora je Ferri crta prema sebi iz mladih dana,Diso je isto napravia sa Mister Noom.Sta se tice nebonelijevskih junaka Jean Paul Belmondo je bia inspiracija za Bluberia.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 20:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

Da to sam i ima u glavi kad sam spomenia ovu kombinaciju..

Bilo bi mozda interesantno otvoriti topic o strip herojima i tko bi ih po nasem misljenju trebao glumiti u filmu.Pocevsi sa bonelijevcima pa sve do superheroja.


Bonelijevi junaci su vecinom i smisljeni prema glumcima: Rupert Everet je Dylan Dog,Robert Mitchum je Nick Raider, Audrey Hepburn je Julia, Daniel day Lewis je Magicni vjetar,jedino oni stariji mislim da nisu prema glumcima,Zagora je Ferri crta prema sebi iz mladih dana,Diso je isto napravia sa Mister Noom.Sta se tice nebonelijevskih junaka Jean Paul Belmondo je bia inspiracija za Bluberia.

Interesantno, valjalo bi jos toga iskopati.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/09/2014 : 21:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Za Texa se govorilo da je po Gary Cooperu.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/09/2014 : 21:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Za Texa se govorilo da je po Gary Cooperu.

Je... i Ken Parker prema Robert Redfordu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/09/2014 : 21:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc
Interesantno, valjalo bi jos toga iskopati.



Napoleone - Marlon Brando, Brad Barron - George Clooney, Brendon - Johnny Depp, Legs - Sigourney Weaver, Dampyr - Ralph Fiennes, ...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/09/2014 : 21:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Raniji Zagor = Robert Taylor
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/09/2014 : 21:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ima već negdje ovdje topić na tu temu...

Wtf?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/09/2014 : 21:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Lilit = Charlita


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/09/2014 : 23:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Lilit = Charlita




meni više vuče na Lolu Foxx.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/09/2014 : 00:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by mr murdoc
Interesantno, valjalo bi jos toga iskopati.



Napoleone - Marlon Brando, Brad Barron - George Clooney, Brendon - Johnny Depp, Legs - Sigourney Weaver, Dampyr - Ralph Fiennes, ...




Ralph Fiennes je i Yoric Malatesta aka dr. Morgue!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 15/09/2014 : 01:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Meni je tu isti Doktor Haus

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/09/2014 : 18:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jest i mene podsjeća na dr. Housa, samo malo mlađi.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/09/2014 : 19:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
murdoc, pitanja...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/09/2014 : 19:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Meni je Martin Mystery isti mladi Michael Caine.


Pogotovo ovdje

http://acertaincinema.com/wp-content/uploads/2012/09/caine-deadfall.jpg


Nego, gdje je zapelo na ovom topicu?
Da ja nekog biram ili cete sami nekog odabrati?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/09/2014 : 19:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jest, vidi se mala sličnost.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/09/2014 : 19:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Meni je Martin Mystery isti mladi Michael Caine.


Pogotovo ovdje

http://acertaincinema.com/wp-content/uploads/2012/09/caine-deadfall.jpg


Nego, gdje je zapelo na ovom topicu?
Da ja nekog biram ili cete sami nekog odabrati?


Pa ti si na redu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000