forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/09/2014 : 18:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Steta,bas su za njega bila skrojena
Ajmo onda nagor,njegovi ce odgovori zacijelo biti duhoviti


Od njega također ništa jer je već bio (ja ga iskoristio) a poželjno je da nema ponavljanja sudionika.
Ajmo, treća sreća.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/09/2014 : 18:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by mr murdoc

Steta,bas su za njega bila skrojena
Ajmo onda nagor,njegovi ce odgovori zacijelo biti duhoviti


Od njega također ništa jer je već bio (ja ga iskoristio) a poželjno je da nema ponavljanja sudionika.
Ajmo, treća sreća.

a u pm..ajmo onda brni

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 20:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by mr murdoc

Steta,bas su za njega bila skrojena
Ajmo onda nagor,njegovi ce odgovori zacijelo biti duhoviti


Od njega također ništa jer je već bio (ja ga iskoristio) a poželjno je da nema ponavljanja sudionika.
Ajmo, treća sreća.

a u pm..ajmo onda brni



A di si mene nasa..

Ajde pucaj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/09/2014 : 20:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by mr murdoc

Steta,bas su za njega bila skrojena
Ajmo onda nagor,njegovi ce odgovori zacijelo biti duhoviti


Od njega također ništa jer je već bio (ja ga iskoristio) a poželjno je da nema ponavljanja sudionika.
Ajmo, treća sreća.

a u pm..ajmo onda brni





A di si mene nasa..

Ajde pucaj..



1-Koji ti je najbolji film snimljen po stripu.
2-Hoce li DC heroji dostici popularnost Marvelovih heroja na filmskom platnu?
3-Kojeg Bonelijevog junaka bi trebalo ufilmiti i tko bi ga glumio?
4-od kojih Bande dessinée stripova bi bilo dobro napraviti film?
5-Martin Mystère ili Natan Never film?
6-Koji Millerov strip bi jos valjalo ufilmiti.
7-Koje mange bi zasluzile dobru ekranizaciju?
8-Kada bi izabrao 1 strip Alan Moore za filmsko platno..koji bi to bio?
9-1 dobar strip raden po filmu?
10-Koliko ce jos trajati filmski superhero hype?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 13/09/2014 20:51:51
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 21:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc


1-Koji ti je najbolji film snimljen po stripu.
2-Hoce li DC heroji dostici popularnost Marvelovih heroja na filmskom platnu?
3-Kojeg Bonelijevog junaka bi trebalo ufilmiti i tko bi ga glumio?
4-od kojih Bande dessinée stripova bi bilo dobro napraviti film?
5-Martin Mystère ili Natan Never film?
6-Koji Millerov strip bi jos valjalo ufilmiti.
7-Koje mange bi zasluzile dobru ekranizaciju?
8-Kada bi izabrao 1 strip Alan Moore za filmsko platno..koji bi to bio?
9-1 dobar strip raden po filmu?
10-Koliko ce jos trajati filmski superhero hype?



1. Iron Man 3.
2. Teško, dok ne budu imali filmski studio na onoj razini na kojoj to radi Marvel uvik ce zaostajati..i naravno ako i dalje dozvole da im razni Nolani upropastavaju junake.
3. Magicnog vjetra, glumia bi ga Daniel Day-Lewis..
4. Svakako Incal.
5. Martin Mystere, puno mi je drazi junak i vise sam ga cita.
6. Jeli ovo trik pitanje, sta nije sve od njega vec snimljeno ..ne znam svakako bi volia da se snimi The Dark Knight Returns na nacin na koji je Snyder odradia Watchmena, dakle od korice do korice ga prenit zorno..
7. Akira, Blade of the Immortal i Adolf.
8. Tesko mi je rec jer je poput Millera sve njegovo vec preneseno na filmsko platno pa jedino mogu govoriti u kontekstu sta bi volia da je snimljeno drugacije..Watchmen mi je odlicno snimljen i tu ne bi nista dira, s druge strane htio bi viditi From Hell pod redateljskom palicom mnogo boljeg majstora od brace Hughes..
9. Pa ne samo jedan..vec sam pisa o tome na svom topicu o Supermanu, cili run Donner/Johns mi je odlican a ako moram nesto izdvojiti to bi svakako bio Superman: Last Son..
10. Pa ja mislim dosta dugo, prakticki smo sad usli u zlatno razdoblje snimanja superherojskih filmova, tehnologija je sve bolja i nesto sto je prije bilo nezamislivo danas je moguce odradit jednim klikom misa..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/09/2014 22:10:46
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 21:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da sam zadovoljia kriterije sve zahtjevnije forumske publike..

Sta sad, ja bi triba odabrat nekoga..King mislim da si triba u prvom postu stavit popis ljudi koji su vec odabrani..ovako sad nemam pojma ko je bia a ko ne jer sam slabo pratia ovi topic..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 21:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Malo sam prolista i vidim da murdoc nije bia..sutra cu mu postavit pitanja idem sad gledat Gran Toriono..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/09/2014 : 21:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Nadam se da sam zadovoljia kriterije sve zahtjevnije forumske publike..

Sta sad, ja bi triba odabrat nekoga..King mislim da si triba u prvom postu stavit popis ljudi koji su vec odabrani..ovako sad nemam pojma ko je bia a ko ne jer sam slabo pratia ovi topic..


Pa i nisi - Korto Malteze nije francusko belgijski strip.
I šta fali Nolanovim Betmenima?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 21:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by brni

Nadam se da sam zadovoljia kriterije sve zahtjevnije forumske publike..

Sta sad, ja bi triba odabrat nekoga..King mislim da si triba u prvom postu stavit popis ljudi koji su vec odabrani..ovako sad nemam pojma ko je bia a ko ne jer sam slabo pratia ovi topic..


1. Pa i nisi - Korto Malteze nije francusko belgijski strip.
2. I šta fali Nolanovim Betmenima?



1. Incal onda..
2. Mislim da sam o tome vec knjigu napisa na filmskom topicu..murdoc ce ti objasnit zasto, on ima zivaca..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/09/2014 21:54:39
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/09/2014 : 22:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
1.ok - prepravi to i u postu sa odgovorima
2.nema potrebe da mi ti,murdok ili neko treći objašnjava bilo šta; Betmen:Početak sam gledao nekoliko puta (zadnji put pre desetak dana na B92) i svaki put mi je do jaja.Mračni vitez mi je takođe jako dobar, mada ne kao Početak.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 22:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

1.ok - prepravi to i u postu sa odgovorima
2.nema potrebe da mi ti,murdok ili neko treći objašnjava bilo šta; Betmen:Početak sam gledao nekoliko puta (zadnji put pre desetak dana na B92) i svaki put mi je do jaja.Mračni vitez mi je takođe jako dobar, mada ne kao Početak.



1. Evo jesam..
2. Sorry stari ali ono ima jako malo veze s Batmanom + sta je ionako poprilicno mlako snimljen, ako i idemo sa pretpostavkom da je Nolan isa raditi neko svoje videnje tog junaka..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/09/2014 22:15:22
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2014 : 22:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
a di si nasao iron man 3...
300, sin city, nolanovi batmani, burtonovi batmani, v kao vendetta, oldboy, conan, x-men, constantine, watchmen, blade, ma ima ih milijun boljih...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 22:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Iron Man 3 je strasan superherojski film i svaki pravi fan superheroja i Iron Mana ce reci istu stvar..isto ka sta ce svatko ko zna jako malo o Batmanu (govorim o stripovima) reci da je Nolan zakon..ali ok za tebe supermark mi nije ni cudno, ti kuci imas hrpu superherojskih stripova koje jos nisi ni otvoria..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/09/2014 23:52:29
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 13/09/2014 : 22:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ma punišer ja najbolji.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/09/2014 : 23:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by anto

1.ok - prepravi to i u postu sa odgovorima
2.nema potrebe da mi ti,murdok ili neko treći objašnjava bilo šta; Betmen:Početak sam gledao nekoliko puta (zadnji put pre desetak dana na B92) i svaki put mi je do jaja.Mračni vitez mi je takođe jako dobar, mada ne kao Početak.



1. Evo jesam..
2. Sorry stari ali ono ima jako malo veze s Batmanom + sta je ionako poprilicno mlako snimljen, ako i idemo sa pretpostavkom da je Nolan isa raditi neko svoje videnje tog junaka..


1.slažem se da ovo ima malo veze sa Betmenom (mada ja i nisam neki poseban poznavalac Betmena; pročitao sam tek ovih nekoliko BP,DW&PP Betmena + neke matore u Almanahu i neke malo manje matore u Eksu), ali sviđa mi se kako su Nolan i ekipa dali svoje viđenje.
2.Pazi prijatelju - iz mog ugla, Nolanovi Betmeni ne da nisu mlako snimljeni, nego su "žestoko ložački" snimljeni - posle gledanja istih osećam se napaljen kao kad sam sa desetak godina gledao one hongkongoške kung fu filmove pa se onda makljao sa ortacima sledećih para dana.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2014 : 23:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


1.slažem se da ovo ima malo veze sa Betmenom (mada ja i nisam neki poseban poznavalac Betmena; pročitao sam tek ovih nekoliko BP,DW&PP Betmena + neke matore u Almanahu i neke malo manje matore u Eksu), ali sviđa mi se kako su Nolan i ekipa dali svoje viđenje.
2.Pazi prijatelju - iz mog ugla, Nolanovi Betmeni ne da nisu mlako snimljeni, nego su "žestoko ložački" snimljeni - posle gledanja istih osećam se napaljen kao kad sam sa desetak godina gledao one hongkongoške kung fu filmove pa se onda makljao sa ortacima sledećih para dana.




Da ovdje si se nadoveza na moj post povise i sad vidim da sam mozda ja ovako malo procita od Batmana vjerovatno bi ima isto misljenje o filmovima a da si ti procita koliko i ja a to ti je prakticki sve sa onog popisa iz Batmanovog topica vjerovatno bi razmislja ko ja..jer pazi ja prvenstveno to gledam kroz prizmu strpa..i da preduhitrim Bushida koji ce mi uskoro zaljepit tu etiketu, jesam fanboy sam i kaj mi mozes..

I da mozda zbog ove cinjenice ja ne mogu skroz objektivno dati sud o Nolanovom Batmanu, to priznajem..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/09/2014 23:48:46
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 00:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Malo sam prolista i vidim da murdoc nije bia..sutra cu mu postavit pitanja idem sad gledat Gran Toriono..

uhh

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/09/2014 : 06:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Bushido ne odgovara na pitanja, a kad i odgovori to izgleda ovako nekako (da ne bi možda saznali koje stripove stvarno preferira):



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/09/2014 : 08:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Iron Man 3 je strasan superherojski film i svaki pravi fan superheroja i Iron Mana ce reci istu stvar..isto ka sta ce svatko ko zna jako malo o Batmanu (govorim o stripovima) reci da je Nolan zakon..ali ok za tebe supermark mi nije ni cudno, ti kuci imas hrpu superherojskih stripova koje jos nisi ni otvoria..



vidim da si prljavo rublje poceo izvlaciti
ja nisam nikomu rekao da se ti oblacis u zenske haljine
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/09/2014 : 11:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by brni

Iron Man 3 je strasan superherojski film i svaki pravi fan superheroja i Iron Mana ce reci istu stvar..isto ka sta ce svatko ko zna jako malo o Batmanu (govorim o stripovima) reci da je Nolan zakon..ali ok za tebe supermark mi nije ni cudno, ti kuci imas hrpu superherojskih stripova koje jos nisi ni otvoria..



vidim da si prljavo rublje poceo izvlaciti
ja nisam nikomu rekao da se ti oblacis u zenske haljine



Zaboravia si da volim stavljati duge plave perike i stikle od 10 centi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/09/2014 : 11:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
mr murdoc je na potezu..

1) Nolanov Batman vs. Burtonov Batman?
2) Najbolji superherojski run?
3) Ben Affleck u ulozi Daredevila?
4) Po tvom mišljenju najbolji izdavač u regionu?
5) Usporedba Daredevil – Batman?
6) Da mozes ponit samo jedan strip na pusti otok koji bi to strip bia?
7) Isto pitanje koje si ti postavia meni - Kojeg Bonelijevog junaka bi trebalo ufilmiti i tko bi ga glumio?
8) Koji ti je bolji western serijal Tex Willer ili Jonah Hex?
9) Napisa si da nemas nikakvog pojma o mangama i da tek kreces sa citanjem, hoce li ti biti problem citati sa desne na lijevu stranu?
10)S kojim forumasem bi provea cijelu vecer u ugodnom ćaskanju o stripovima?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 14/09/2014 11:14:48
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 12:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
1) Nolanov Batman vs. Burtonov Batman?
2) Najbolji superherojski run?
3) Ben Affleck u ulozi Daredevila?
4) Po tvom mišljenju najbolji izdavač u regionu?
5) Usporedba Daredevil – Batman?
6) Da mozes ponit samo jedan strip na pusti otok koji bi to strip bia?
7) Isto pitanje koje si ti postavia meni - Kojeg Bonelijevog junaka bi trebalo ufilmiti i tko bi ga glumio?
8) Koji ti je bolji western serijal Tex Willer ili Jonah Hex?
9) Napisa si da nemas nikakvog pojma o mangama i da tek kreces sa citanjem, hoce li ti biti problem citati sa desne na lijevu stranu?
10)S kojim forumasem bi provea cijelu vecer u ugodnom ćaskanju o stripovima?


1-Burtonov..definitivno
2-Frank Miller's Daredevil
3-Film nije bio uspjesan,no mislim da je mozda prerano snimljen..Afflek tu nije dosao do izrazaja.
4-Fibra
5-Odlicno pitanje.Oba heroja imaju prilicno slicne karakteristike i oba su opsjednuta borbom protiv kriminala.Obojica su ostala bez roditelja i nose traume iz djetinjstva.Obojica su vrlo inteligentna i beskompromisna.I jedan i drugi posjeduju ogroman ego i svoj zivot smatraju misijom, mozda bi se cak moglo reci da su i jedan i drugi na jedan nacin tragicne osobe.Sve u svemu, ova dva karaktera su ujedno i moji omiljeni karakteri iz DC i Marvel univerzuma jer posjeduju jedan mracni stih i odredenu ranjivost.
6-Richard Corben Bloodstar iz sentimentalnih razloga.
7-..Nathan Never...Colin Farrell .
8-Jonah Hex jer je prljaviji i jer je antihero
9-Na pocetku vjerovatno hoce, no kada je strip kao medij u pitanju tu se brzo adaptiram.
10-Brni,mr Bushido, King Warior, Luca Torelli,.....

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/09/2014 : 12:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Što se događa u ovoj situaciji: murdoc je pikira brnija, a brni murdoca?
Ruka ruku mije

Jel sad murdoc opet bira?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/09/2014 : 13:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
murdoc za 10 pitanje def. ja bi doda jos i Zlotvora, vidis da je posta ljubomoran..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/09/2014 : 13:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Što se događa u ovoj situaciji: murdoc je pikira brnija, a brni murdoca?
Ruka ruku mije

Jel sad murdoc opet bira?

Nee, sada je opet slobodna runda...eto mozes i ti .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000