forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 03/11/2014 : 16:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Idemo dalje

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 05/11/2014 : 23:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Zagor12 postavlja pitanja.

I dalje....

Edited by - Space Marine on 10/11/2014 20:38:57
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/11/2014 : 21:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Jok, prošlo je i više od 7 dana
Nova runda

Slobodno me pitajte opet... :P

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/11/2014 : 21:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ma neka netko postavi tko god hoće, nikako da uhvatim vremena.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 30/11/2014 : 15:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pitajte mene!!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/01/2015 : 00:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Solar

1. Koliko dugo vec citas stripove ?
2. Kako tvoja okolina reaguje na to sto volis strip ?
3. Citas li jos nesto osim Bonellija ?
4. Da li mislis da su zenski likovi u Zagoru zapostavljeni, ili je bas ovako taman?
5. Provodis li vise vremena na forumu ili citajuci stripove?
6. Recimo da si celnik izdavacke kuce SBE, sta bi promijenio?
7. Da li si ti u prvoj liniji Zagorov ili SBE fan?
8. Zagor u boji: pro i kontra
9. Ferrijev nasljednik na naslovnicama?
10. Je li Zagor oduvijek bio tvoj broj jedan ili ti je nekada prije neki drugi junak bio drazi?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/01/2015 : 16:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
1. Koliko dugo vec citas stripove ?
Prvi strip sam pročitao tamo negdje sa 7-8 godina. Bio je to bratov Alan Ford trobroj koji je ležao na polici. To iskustvo mi je zauvijek ostalo "uprženo" u svijesti, čini mi se da je to bila ona epizoda gdje je Bob na plaži pa peče i prodava neke kestene sumnjive kvalitete, pa ga bijesne mušterije počinju gađati sa njima! Nezaboravno!
Naravno, kasnije je došao Zagor, ali Alan Ford je sve pokrenuo.

2. Kako tvoja okolina reaguje na to sto volis strip ?
Nažalost, strip se još uvijek gleda kroz prizmu infantilnosti i prazne zabave tako da mi sigurno nije prva tema za razgovor.

3. Citas li jos nesto osim Bonellija ?
Ne previše, premda pokušavam ne biti isključivi Bonellijevac,
npr., One Piece mi je prilično zabavan a čeka me i prvi broj Naruta, Metabaruni su mi se velikim dijelom svidjeli, jedva čekam Zerocalcarea od Lavirinta, razmišljam o tome da počnem sa TWD itd.
Imam namjeru nabaviti još neke naslove, a najveći motiv mi daje Darkwood sa kvalitetom izdanja i pristupačnim cijenama.

4. Da li mislis da su zenski likovi u Zagoru zapostavljeni, ili je bas ovako taman?
Naravno da su zapostavljeni, u Nolittino doba su vrijedila neka druga pravila, naravno danas je drugačije a jedni koji je toga bio svijestan je Boselli, ali to je samo djelić jedne šire priče (problema) o kojem smo mnogo puta raspravljali.

5. Provodis li vise vremena na forumu ili citajuci stripove?
To je dobro pitanje, ne znam, kako kad.

6. Recimo da si celnik izdavacke kuce SBE, sta bi promijenio?
Mislim da u zadnje vrijeme rade neke dobre stvari, pomalo se moderniziraju.
Više slobode autorima, veća kontrola kvalitete, tj. netolerancija prema "odrađivanju posla" i mediokritetstvu, ulaganje u marketing, ali prije svega davanje prostora mladim autorima sa svježim idejama pa makar bili i izvan "Bonelli kanona".

btw., dobra ideja za topic

7. Da li si ti u prvoj liniji Zagorov ili SBE fan?
Zagor prije svega.

8. Zagor u boji: pro i kontra
Redovna serija naravno u c/b, s ostalim edicijama se može eksperimentirati s time da boja mora biti profesionalno odrađene tipa DD kolor-fest ili Orfani.

9. Ferrijev nasljednik na naslovnicama?
Nuccio.

10. Je li Zagor oduvijek bio tvoj broj jedan ili ti je nekada prije neki drugi junak bio drazi?
Zbog Alan Forda sam počeo čitati stripove, ali zbog Zagora sam ih zavolio za cijeli život.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 18:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic polako tone u zaborav, zar nije vrijeme da pitate nekoga drugog?
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 15/03/2015 : 18:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovaj topic polako tone u zaborav, zar nije vrijeme da pitate nekoga drugog?



Znaju svi da bi ti htio 10 pitanja vise od pi... ali nitko nista. Bem ti ljudi. Reci ti meni jesi li bonellijevac pa cu ti ja pripremit sutra.

loading...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 18:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovaj topic polako tone u zaborav, zar nije vrijeme da pitate nekoga drugog?



Znaju svi da bi ti htio 10 pitanja vise od pi... ali nitko nista. Bem ti ljudi. Reci ti meni jesi li bonellijevac pa cu ti ja pripremit sutra.



Jesam, najvise volim Bonelli
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 15/03/2015 : 19:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Mogu i ja postaviti desetak pitanja za Wolfhuntera:

1. Najbolja Zagorova epizoda?
2. Sa koliko godina si počeo čitati stripove?
3. Koji ti je najbolji Chicov geg?
4. Je li bilo dužih razdoblja kada nisi čitao nikakve stripove?
5. Voliš li više Dampyra ili Dylana?
6. Ferri ili Donatelli?
7. Jesi li čitao štogod od francuske škole i mišljenje?
8. Čitaš li stripove SF žanra i imaš li preporuku?
9. Voliš li više pisati po forumu ili pisati recenzije?
10. Čita li netko u tvojoj obitelji stripove?

Edited by - Zoroasterixx on 15/03/2015 19:27:59
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/03/2015 : 19:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovaj topic polako tone u zaborav, zar nije vrijeme da pitate nekoga drugog?



Znaju svi da bi ti htio 10 pitanja vise od pi... ali nitko nista.



Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/03/2015 : 19:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Mogu i ja postaviti desetak pitanja za Wolfhuntera:

1. Koji ti je omiljeni strip i zašto?
2. Sa koliko godina si počeo čitati stripove?
3. Koja ti je najbolja epizoda tvog omiljenog stripa?
4. Je li bilo dužih razdoblja kada nisi čitao nikakve stripove?
5. Voliš li više realistične stripove ili one sa više fantastike?
6. Koji ti je omiljeni strip crtač?
7. Jesi li čitao štogod od francuske škole i mišljenje?
8. Čitaš li stripove SF žanra i imaš li preporuku?
9. Voliš li više pisati po forumu ili pisati recenzije?
10. Čita li netko u tvojoj obitelji stripove?


Ovih deset pitanja se mogu postaviti bilo kome.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 15/03/2015 : 19:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Mogu i ja postaviti desetak pitanja za Wolfhuntera:

1. Koji ti je omiljeni strip i zašto?
2. Sa koliko godina si počeo čitati stripove?
3. Koja ti je najbolja epizoda tvog omiljenog stripa?
4. Je li bilo dužih razdoblja kada nisi čitao nikakve stripove?
5. Voliš li više realistične stripove ili one sa više fantastike?
6. Koji ti je omiljeni strip crtač?
7. Jesi li čitao štogod od francuske škole i mišljenje?
8. Čitaš li stripove SF žanra i imaš li preporuku?
9. Voliš li više pisati po forumu ili pisati recenzije?
10. Čita li netko u tvojoj obitelji stripove?


Ovih deset pitanja se mogu postaviti bilo kome.



Malo sam ih popravio. Prvi put ih postavljam :)
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 19:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Hvala na pitanjima - odgovori stizu veceras :D
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/03/2015 : 20:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ocekujemo odgovore po pola stranice
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/03/2015 : 21:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Onda to neće biti prije 3 ujutro, ali nema veze jer ionako radim noćnu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 22:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Eh evo odgovora...

1.Koji ti je omiljeni strip i zašto?
Ovaj odgovor su mnogi od vas mogli da predpostave: ZAGOR! Dok sam imao 10 godina, prvi strip koji sam pročitao je bio Zagor u epizodi "Osveta Vudu" koja mi se jako svidila jer je imala ženskog lika i prilično zanimljivu priču sa živim mrtvacima i zanimljivim negativcem. Zagor mi je oduvijek bio najdraži po tome zato što nije bio poput drugih junaka, kod Zagora su se epizode oduvijek vrtile oko čudovišta, vampira, ludih znanstvenika, pobunjeničkih Indijanaca... te mi se strip baš zbog takvih tema jako dopao. Osim Zagora, najdraži su mi Tex, Dampyr, Dylan Dog i Magični Vjetard itd.

2.Sa koliko godina si počeo da čitaš stripove?
Stripove sam počeo da čitam sa 10 godina, a priča kako sam počeo da čitam je zanimljiva tako da bih volio da je podijelim sa vama: tada sam bio 4 razred i bio sam jedan od najnemirnij učenika u školi, zbog čega sam više puta bio kažnjen. Jednom sam bio razbio prozor od auta direktora, zbog čega sam dobio produženu nastavu sve do 16:00 sati. Dok su moji drugari svi bili završili, ja sam morao da ostanem u školi smarajući se sam u učionici. Moj prijatelj, Petar, inaće veliki ljubitelj stripova je više puta ponavljao jednu te istu grešku čitajući stripove na času, od kojih mu je oko 25 oduzeto tokom nastave i nikada vraćeno. Nastavnica je u učionici imala veliki ormar gdje je držala papire i druge stvari, u njemu su bili i ti stripovi, kojih sam se sjetio te sam htio da ih pročitam i da vidim šta su neki od mojih prijatelja toliko vidili u njima. Prava prepreka je tek uslijedila kada sam shvatio da mi treba ključ kako bi otključao ormar, a pošto je nastavnica sakrivala ključ, trebalo mi je 30-tak minuta dok nisam pronašao ga, koji se nalazio u jednom od registara. Otključo sam bio ormar i nakon potrage, stripove sam pronašao u jednoj od kutija, za koje je i nastavnica bila zaboravila bila. I tako sam tokom tih časova, i tokom nastavničinog odsudstva pročitao svih 25 stripova. Na kraju škole sam ih vratio Petru, koji mi je u zahvalnosti poklonio pola njih. Međutim, od svih tih epizoda sam prvo pročitao "Osveta Vudu" kojeg i danas rado znam uzeti pročitati...

3.Koja ti je omiljena epizoda tvog omiljenog stripa?
Imam svoju top10 listu na kojem je trenutno mjestu epizoda "Teror sa šeste planete" koja mi je puno bolja od "Demoni ludila" i dalje. Jako dobro izvedena epizoda krašena Ferrijevim crtežom i još boljim naslovnicama od koje naslovnice "Hellingen mi se i dalje diže kosa na glasi. A evo i mojih top10 Zagorovih epizoda:
1. "Teror sa šeste planete".
2. "Hellingen je živ!"
3. "Demoni ludila".
4. "Zagor protiv Supermikea".
5. "Povratak Kralja orlova".
6. "Povratak Supermikea".
7. "Skiptar Tin-Hinan".
8. "Povratak vampira".
9. "Kandraxov povratak".
10. "Dobar i loš".

4.Je li bilo dužih razdoblja kada nisi čitao nikakve stripove?
Jedino duže razdoblje kada nisam čitao stripove jeste kada sam sa 19 godina bio pošao u vojsku. Nisam čitao 4 godine stripove, ali sam kada sam se vratio doma, u roku nekoliko mjeseci uspio da nadoknadim sve što sam tokom 4 godine bio propustio.

5.Voliš li više realističnije ili one sa više fantastike?
Odrastao sam na filmovima poput "Alien" i "Predator" tako da mi je fantastika na prvom mjestu. Naravbo, uživam i u realističnijim stripovima između kojim mogu da izdvojim Texa koji je čistokrvni western spaggeti po mome ukusu, ali mi zna nekada da dosadi pa se vratim opet Zagoru ili Martin Mystereu. Međutim, imam nekoliko razloga zašto više volim fantastiku: 1. bolje su, 2. priče su zanimljivije, 3. strani svjetovi, 4. drugačiji protivnici, 5. priče ovakvog žanra mi uvijek nabijaju napetost i nestrpljivost kada ih čitam. Među fantastikama bih volio da izdvojim "Siročad" koji su fenomenalan strip, jedva čekam da se pojavi i serijal "Ringo" za kojeg sam čuo dosta dobrih kritika.

6.Koji ti je omiljeni strip crtač?
Ima ih mnogo, a lagao bih kada bih rekao da mi je Ferri najdraži jer mi nije najdraži. Jeste da mi se sada ove njegove nove i "lošije" naslovnice dopadaju više nego starije, ali mi je Villa daleko bolji crtač kada su u pitanju naslovne stranice. Među najdražim strip crtačima su mi na listi Villa i Ferri ali nisu mi i najbolji tako da sam kada sam baš razmišljao o tome ko mi je najdraži odlučio sam da to budu dvojica jer su mi oboje jako dragi: Nuccio i Rubini.

7.Jesi li čitao štogod od francuske škole i mišljenje?
Nisam neki ljubitelj evropskog stripa jer mi nikako ne paše, čitao sam neke ali mi se ne sviđaju, tako da čvrsto ostajem na Bonelliju i po kojem Američkom ako se nađe kakav dobar strip. Ako ćemo iskreno, čitao sam XIII Misteriju i njihovu epizodu "Mala Džons" koja nije loša ali mi jednostavno epizoda sa glavnom ulogom i atmosferom crnačkog geta ne pašu, tako da ne volim francusku scenu stripa.

8.Čitaš li stripove SF žanra i imaš li preporuke?
Naravno, one su mi jedne od omiljenih žanrova, a kao što sam spomenuo, čitam "Siročad" koji je po meni fenomenalan i kojeg bi svakome "Star Wars" ljubitelju preporučio. Osim njega, imam još nekoliko stripova koje bih preporučio: Nathan Never, Beskrajno putovanje,...

9.Voliš li više pisati po forumu ili pisati recenzije?
Volim jako pisati po forumu i družiti se sa ostalim forumašima, ali su mi ipak reenzije na prvom mjestu. Jako volim da ih pišem i smatra da sam kroz svaku sve bolji i ozbiljniji pisac. Njih kada pišem, jednostavno se osjećam sretnijim i sve više kroz to pisanje volim stripove, svaku epizodu za koju napišem recenziju sam sretniji i imam još više pozitivniji stav prema crtanim romanima. Iako sam dobijao nekoliko kritika kako recenzije nisu još za mene, ja upravo smatram da kroz to pisanje napredujem i da na neki način kada istražujem i analiziram te stripove prikupljam veću kolekciju znanja te kroz neki način razvijam moždane ćelije te brže donosim zaključke a i um mi kroz sve to analiziranje postaje oštriji. Imam nekoliko recenzija u pripremi dok dvije čekaju da se objave: DD "Ananga" i ZG "Veliki turnir" a uskoro završavam DD Maxi 6. Nakon toga sam razmišljao da se više bacim u Texove vode i da popunim sve one epizode iz Ludensa koje još niko nije recenzisovao. Glavni cilj ove godine mi je da napišem recenziju za "Little Big Horn" koju ne kanim da završim do ljeta a poslije ću da se okušam na onim Maxijima između kojim bih volio da uradim i jedan Zagor Maxi. Volio bih i da učestvujem i u "JA" sagi ali kako je krenulo, sve epizode imaju da budu rezervisane, ali nije ni toliko tragično jer se ove godine definitivno bacam u Texove vode. Kada sam već ovako krenuo, da podijelim sa vama i ostali program od mene za ovu godinu: između Zagora i Texa koji su mi glavni za ovu godinu, bacam se opet na Dylan Doga i Dampyra, a osim njih ću da probam i da uradim jedan MM i po koji Alan Ford (ali malo kraće rečke što se tiče AF) i naravno, po koji drugi strip ako se nađe vremena. Jako me zainterisovao "BOSOMA", BiH strip revija koja startuje uu aprilu, od kojih nekoliko brojeva možda uradim kakav poseban tekst na sajtu da je ovako malo bolje predstavim i to... Forum mi je jako drag i upoznao sam dosta dobrih forumaša od kojih će mi da fali jako Teller

10. Čita li neko u tvojoj obitelji stripove?
Ne, ja sam tu jedini, dok ostali čitaju časopise, križaljke itd.


Eto ga, ovaj momenat sam dugo čekao
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/03/2015 : 23:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ti si isplanirao tih recenzija za 5 godina unaprijed.
Ali, podržavam što se tiče Texa jer on ima još puno epizoda koje čekaju da dođu na red.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/03/2015 : 23:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Koja je to epizoda "Povratak kralja orlova"?

I zašto toliko forsiraš recenzije?
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 15/03/2015 : 23:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Koja je to epizoda "Povratak kralja orlova"?




Mislim da je to ona sa letećim indijancem Ultorom.
Btw hvala Wolf na odgovorima.

Edited by - Zoroasterixx on 15/03/2015 23:34:54
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/03/2015 : 23:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno je mislio na epizodu Krilati osvetnik.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 23:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Koja je to epizoda "Povratak kralja orlova"?

I zašto toliko forsiraš recenzije?



Ma ne forsiram, samo volim mnogo da pisem
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 23:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by nagor

Koja je to epizoda "Povratak kralja orlova"?




Mislim da je to ona sa letećim indijancem Ultorom.
Btw hvala Wolf na odgovorima.




Nema na cemu... Sada sam ja na redu, samo koga da izaberem?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/03/2015 : 23:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ti si isplanirao tih recenzija za 5 godina unaprijed.
Ali, podržavam što se tiče Texa jer on ima još puno epizoda koje čekaju da dođu na red.



Probat cu da stignem da sto vise Texova odradim.
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000