forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Asterix - Bookglobe
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/11/2016 : 14:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Antracit

Život je kratak, a Bookglobe spor. Naručio sa Amazona. Cezarov papirus je zaista odličan, a i suvremen, kao da su ga radili G&U.



Na britanskom amazonu svako malo spuste cijenu na 3,90 funti (tvrdi uvez!), pa sam ga i ja nabavio.

Ipak ne bih se složio da je to razina G&U. U najboljem slučaju je kao solidniji album poslije G. Naravno, nije mi žao što sam ga nabavio, ali ipak samo je jedan G. Pohvale crtaču koji dobro skida U.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/11/2016 : 15:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ni blizu G&U.Po meni.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/11/2016 : 17:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
'Ruža i mač' i 'Pikti' na Interliberu!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6915 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/11/2016 : 21:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

'Ruža i mač' i 'Pikti' na Interliberu!



Lijepo je znati. Još samo da ih posalju i na kioske.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 08/11/2016 : 21:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Očito mi je vrijeme za naočale. Obišao SA/Bookglobe štand uzduž i poprijeko jedno osam puta, kupio x stvari, a ovo nisam vidio.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/11/2016 : 22:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Na strani štanda koja je okrenuta prema 5. paviljonu tj. prema zapadu. Gdje ordinira onaj proćelavi neljubazni lik iz SNK.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/11/2016 : 23:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

'Ruža i mač' i 'Pikti' na Interliberu!



35 kn umeko. Utvrdo nisam vidio

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/11/2016 : 11:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

'Ruža i mač' i 'Pikti' na Interliberu!



hoće li ovo ići i na kioske?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/11/2016 : 11:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nema razloga da ne ide, kao i dosad.
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
262 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 19/11/2016 : 14:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
nisam skužio na kraju, hoće li bookglobe izdavati i starije brojeve od početka ili? (one sa humorom unutra)

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita

Edited by - Andrey on 19/11/2016 16:13:17
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2016 : 15:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Kad ispucaju službeno neobjavljene na ovim prostorima (a to su svi Uderzovi scenariji osim 'Asterixovog sina', ako se ne varam).
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10111 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/11/2016 : 16:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrey

nisam skužio na kraju, hoće li bookglobe izdavati i starije brojeve od početka ili? (one sa humorom unutra)



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 19/11/2016 : 20:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Jedini Asterix koji se da procitat nakon smrti Gosinija je Asterix i sin. A i to je ispod standarda daleko. Gosinijevi Asterixi su krema i vrh stripa. Ovo danas je ko a.f. danas...za dicu od 6 godina.
Asterix je zamisljen ko inteligentni strip za sve generacije...nesto ko malcom u sredini u svijetu serija...Veliki Gosini se okrece u grobu.
inace AZ Asterix svako ko drzi do stripa MORA posjedovat i reciklirat svako malo.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2016 : 20:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ajde, uopće nisu loši Ferrijevi Pikti, kao ni Ruža i mač. Ali Cezarov lovorov venac za paprikaš..., ili kad Cezar popizdi što se Gali i Belgijanci natječu u broju uništenih rimskih utvrđenja. Napoleoniks i njegovo "padni mi na grudi, dete, mnogo si mi se svideo". "Oni ludaci ne vole da im se neko šećka po šumi" iz Grada bogova...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10111 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/11/2016 : 22:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Jedini Asterix koji se da procitat nakon smrti Gosinija je Asterix i sin. A i to je ispod standarda daleko. Gosinijevi Asterixi su krema i vrh stripa. Ovo danas je ko a.f. danas...za dicu od 6 godina.
Asterix je zamisljen ko inteligentni strip za sve generacije...nesto ko malcom u sredini u svijetu serija...Veliki Gosini se okrece u grobu.
inace AZ Asterix svako ko drzi do stripa MORA posjedovat i reciklirat svako malo.


Meni su dobri i Razdvojeno selo i Rimski druid.
Asterix i sin mi je prvi u kojen se osjetija pad.
Sve posli toga je više-manje užasno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 20/11/2016 : 00:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Razdvojeno selo je prema ideji već tad pokojnog Gošinija, on je već napravija te neke scenarističke krokije pa ajd. A Rimski druid mi je dno dna, jedini nečitljivi AZ, pa ona muha špijun itd...jako loše...tu već Uderzo sam crta i piše.
Ja neznam, ja sam klasike poput Kleopatre, Bakrenog kazančeta, Štita iz overnije...amo reć od broja 3 do 23, neki vrh, pročita x puta...nije mi jasno koliko je to bezvremenski napravljeno...jednostavno, praktički ništa u svijetu stripa nema iznad toga.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10111 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/11/2016 : 12:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Razdvojeno selo je prema ideji već tad pokojnog Gošinija, on je već napravija te neke scenarističke krokije pa ajd. A Rimski druid mi je dno dna, jedini nečitljivi AZ, pa ona muha špijun itd...jako loše...tu već Uderzo sam crta i piše.
Ja neznam, ja sam klasike poput Kleopatre, Bakrenog kazančeta, Štita iz overnije...amo reć od broja 3 do 23, neki vrh, pročita x puta...nije mi jasno koliko je to bezvremenski napravljeno...jednostavno, praktički ništa u svijetu stripa nema iznad toga.


Kako uz one pizdarije od Letećeg ćilima, La traviate i ostatka kasnih nedjela, Rimski druid može bit dno dna?
Ako ništa, dobra je (nažalost i danas aktualna) fora kad ih na putu kroz pustinju svako malo neko pleme zaspe strelicama, a svako pleme je u ratu sa onin prethodnin.

Inače, ostalo potpisujen.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6800 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 20/11/2016 : 14:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Razdvojeno selo je prema ideji već tad pokojnog Gošinija, on je već napravija te neke scenarističke krokije pa ajd. A Rimski druid mi je dno dna, jedini nečitljivi AZ, pa ona muha špijun itd...jako loše...tu već Uderzo sam crta i piše.
Ja neznam, ja sam klasike poput Kleopatre, Bakrenog kazančeta, Štita iz overnije...amo reć od broja 3 do 23, neki vrh, pročita x puta...nije mi jasno koliko je to bezvremenski napravljeno...jednostavno, praktički ništa u svijetu stripa nema iznad toga.


Kako uz one pizdarije od Letećeg ćilima, La traviate i ostatka kasnih nedjela, Rimski druid može bit dno dna?
Ako ništa, dobra je (nažalost i danas aktualna) fora kad ih na putu kroz pustinju svako malo neko pleme zaspe strelicama, a svako pleme je u ratu sa onin prethodnin.

Inače, ostalo potpisujen.





Meni je Rimski druid odličan - i to je (verovatno, nisam još sve čitao) najbolja epizoda posle Gošinija.

A scena koju pominješ je antologijska.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/11/2016 : 13:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
U Druidu mi je dobra fora kad veprovi, bježeći od Gala, trče prema rimskim patrolama, znajući da su Asterixu i Obelixu Rimljani interesantniji. Pa lokalne rimske vojne vlasti izvijeste Cezara da su Gali dresirali veprove da tragaju za rimskim patrolama, a ovaj to shvati kao naročito poniženje.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/11/2016 : 19:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam Goscinnijeve epizode u Macanovom prijevodu. Samo ovim tempom cu se nacekati.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 22/11/2016 : 15:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Jedva cekam Goscinnijeve epizode u Macanovom prijevodu. Samo ovim tempom cu se nacekati.



Da, umisto "padni mi na grudi dete" bit će "Ej klinac, koji ti je drek, zagli me sad za ozbač"...jedva čekam.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 22/11/2016 : 16:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Mord

Jedva cekam Goscinnijeve epizode u Macanovom prijevodu. Samo ovim tempom cu se nacekati.



Da, umisto "padni mi na grudi dete" bit će "Ej klinac, koji ti je drek, zagli me sad za ozbač"...jedva čekam.



Onaj jedan broj koji sam kupio je bio jako dobar i nije bas licio u to sto tvrdis...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/11/2016 : 17:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Samo moderator Mladjo tako govori.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1062 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 23/11/2016 : 11:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Mord

Jedva cekam Goscinnijeve epizode u Macanovom prijevodu. Samo ovim tempom cu se nacekati.



Da, umisto "padni mi na grudi dete" bit će "Ej klinac, koji ti je drek, zagli me sad za ozbač"...jedva čekam.


Baš to.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/11/2016 : 11:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Najnoviji Asteriks -Izgubljeno poglavlje je jedan od najboljih nakon Gošinija.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000