forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Ludens - KNJIGA BR. 6
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 14/07/2014 : 21:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ne fali ništa...sve ide po redu,kronološki...



U ovoj knjizi ne idu Morske hijene... i ponovo mi se ne uklapa u broj stranica...
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 14/07/2014 : 22:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Na početku ove edicije su dali 530 stranica i sad uvaljuju sve manje i manje.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/07/2014 : 23:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I uvaljuju muda pod bubrege.
Ali broj stranica može varirati od knjige do knjige a bude tu još i većih razlika ako doguraju do onih epizoda sa 300+ stranica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/07/2014 : 23:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
jel ovaj ima 460 stranica stripa...ima...10 stranica otpada na naslovnice itd...a šta su trebali,uzesti od idućeg stripa još 40 stranica pa da ih bude pet stotina...a pola vas niti je vidilo knjigu niti će je kupiti...aj nemojte prije nego vidite lupati bez veze...opet ponavljam,sve ide po redu,kronološki...nije po redu i nije kronološki?onda,bez uvrede,otiđite u okuliste...najlakše je srat i pljucat...kad ste tako pametni,kupite vi prava pa pravite knjižurine od 1000 stranica i izdajite ih svakog mjeseca...jebote,ja mogu razumit,sto ljudi-200 sisa,sto ljudi-sto mišljenja...ali najlakše je kukat,zvocat,gadit itd...a ponavljam,knjigu niste vidili,niti će je pola od vas vidjeti...a lipo imate libellusova izdanja...ne kasne,odlično su napravljena,uvik dolaze na vrijeme...i riješite se ludensovih knjiga koje izlaze jednom godišnje...šta,libellusova izdanja su skupa i u boji?
a jebi ga...tko bi vam udovoljio...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 14/07/2014 : 23:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ja bih kupovao sve da ima na kiosku bez razmišljanja. Nikad nisam pročitao nijednu knjigu od Libellusa jer je nema na kiosku! Sve Zagreb Zagreb Zagreb, kvragu više i Zagreb. A za kupnju preko interneta i te gluposti oko naručivanja stvarno nemam živaca. Ponavljam, da Ludens izbaci više izdanja u tisak, kupio bih ih bez razmišljanja pa tako i ovu knjigu.

Edited by - Tintilinic on 14/07/2014 23:58:38
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 00:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Znači Zagreb je kriv što ti se ne da naručit preko pošte?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 15/07/2014 : 00:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, zaboli me briga...nek izdaju što hoće (ja bi im sve kupio). Ali mislim da nije fer da to tako funkcionira (što ćeš, moderna vremena došla, mogu biti sretan da i ovo ima).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 00:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
evo odma libellus i ludens šalju primjerak na tvoj kiosk samo im javi šifru kioska na koji će poslati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 15/07/2014 : 00:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
I odmah idu provokacije...stvarno mi je žao zbog toga na ovom forumu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 00:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čitaš li tvoje postove nakon što ih napišeš?I da li ti oni zvuče normalno ili smisleno?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 15/07/2014 : 00:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Vama (NEKIMA) očito ne zvuče ni normalno ni smisleno. Većina vas je uglavnom starija od mene barem dvadesetak godina i dozvoljava si takvo ponašanje, baš me zanima jeste li takve face u stvarnosti dok se ovdje skrivate iza avatara. Ajde, ove neke poput @tintona mogu razumjeti, ali odrasle osobe...
Ja ne znam što nekima smeta kod mene, ja samo hoću raspravljati normalno sa vama bez da ikoga uvrijedim, a vi se na to smijete ili provocirate.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 00:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čim znaš tipkati po tipkovnici trebao bi znati i smisao natipkanog.
Prvo si napisao da ti je Zagreb??kriv što nemaš stripove koje bi htio na kiosku a onda da bi ih sve(ll i lu) kupio na kiosku bez obzira na cijenu.Kad si već toliko bogat potroši onda i 20 kuna na poštarinu a vjerujem da će ti ll i poslati na svoj trošak kad već uzimaš sve i ostavljaš gomilu love kod njih.
I sad bi htio raspravljati normalno?
Skrivam se iza avatara?kako?ime,prezime i adresa je tu pa čak i godine su tu.Što znači praviti se faca?Da nekome skrenem na pažnju da piše gluposti?Onda je istina,pravim se faca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 15/07/2014 : 00:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Kažem da bi bilo pošteno da Ludens šalje više stripove na kioske. Ja za Libellus izdanja uopće ne bih znao do prije mjesec dana da nisam bio ovdje po internetu. I prodaja bi sigurno bolje išla da se izbaci više izdanja na kioske. Sa poštom sam već sto puta imao problema i skoro uvijek bih morao ići u grad po njih. I sad tako svaki mjesec? Pa ne da mi se...

Gle, nemam ništa protiv nikoga od vas i ne bih želio zamjeriti se nekome, ipak sam ja tu još nov i možda ne razumijem kako funkcioniraju stvari na ovom forumu. Oprosti ako sam te uvrijedio, to mi nije bila namjera.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 01:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zašto bi me ti uvrijedio što pišeš gluposti?
Sigurno se u LL nisu sjetili opcije kioska pa imaš moje dopuštenje da ih kontaktiraš i objasniš im pogodnosti takvog načina prodaje.
Ludensu je prioritet da sve bude pošteno.Uostalom zato su i osnovani.Jebeš lovu,profit i općenito život i logiku.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/07/2014 : 01:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Čitaš li tvoje postove nakon što ih napišeš?I da li ti oni zvuče normalno ili smisleno?



Bože mili, prepireš se s klincem.
On je samo iskren, dječak, što na umu to na drumu.
Veća je sramota što ti sa 40 godina možeš ovo gore napisati

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2014 : 09:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zato tebe imam da me ispraviš

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/07/2014 : 09:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Ja bih kupovao sve da ima na kiosku bez razmišljanja. Nikad nisam pročitao nijednu knjigu od Libellusa jer je nema na kiosku! Sve Zagreb Zagreb Zagreb, kvragu više i Zagreb. A za kupnju preko interneta i te gluposti oko naručivanja stvarno nemam živaca. Ponavljam, da Ludens izbaci više izdanja u tisak, kupio bih ih bez razmišljanja pa tako i ovu knjigu.


Kakav Zagreb? Libellus ide i u Djakovo striparnicu, niko nije kriv sto u tvom mjestu ne postoji striparnica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2014 : 10:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbliža striparnica u Zagrebu a do njega imam 105 km ali mi nije teško doći barem jednom mjesečno da uzmem što me zanima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/07/2014 : 10:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@tintilinić: siguran sam da striparnice šalju i preko Tisak poštanske službe pa ti to dođe kao da kupiš na kiosku. Dovoljno je poslati mail nekoj od striparnica.
Uostalom ako si pravi Zagorov fan za 2-3 maila ćeš vjerujem naći živaca.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2014 : 10:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa imate besplatnu postarinu u Libellusa, samo treba pricekati da se nakupi dovoljno stripova ili ako vam se zuri zbog promo cijene, narucite zajedno jos s nekim.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18397 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/07/2014 : 11:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ako mi slovenci mozemo bez puno truda nabavit libellus i ludens knjige...onda za domacine nema opravdanja...sve se moze ako je volja...interes i najvaznije...ima novca..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2014 : 12:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa imate besplatnu postarinu u Libellusa, samo treba pricekati da se nakupi dovoljno stripova ili ako vam se zuri zbog promo cijene, narucite zajedno jos s nekim.


Ako živiš u malom mjestu a nisi svakodnevno kod kuće onda je to loša opcija. Jednom sam tako naručio 5-6 Libellus stripova a dostavu je radio Overseas; bio sam na poslu i zove mene tip na mobitel da ima paket za mene, kada je čuo da sam na poslu a kod kuće nema nikoga tko bi to preuzeo mudrac je to mislio uvaliti nekom od susjeda samo da se toga riješi ali ja nikako nisam htio pristati na to. Na kraju smo dogovorili da mi doveze direktno na posao neki određeni dan (tada sam još radio u Zagrebu).
Stvar je u tome da dostavljač neće zbog iste stvari dvaput dolaziti u neku pripizdinu koja je 100 i kusur km udaljena od Zagreba (to mi je i sam naglasio) pa sam odustao od takvog načina kupovine, pogotovo sada kada više ne radim u Zagrebu već puno bliže mjestu stanovanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2014 : 12:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa zar ne ostave onda taj paket na obliznjoj posti (onoj koja je u "nadleznosti" tvoje domace adrese, moze biti i u susjednoj pripizdini) a tebi puste listic o tome?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/07/2014 : 13:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa zar ne ostave onda taj paket na obliznjoj posti (onoj koja je u "nadleznosti" tvoje domace adrese, moze biti i u susjednoj pripizdini) a tebi puste listic o tome?


Kako moje mjesto nema poštu ja sam tipu predložio da ostavi paket u najbližoj pošti ali on je odgovorio da to nikako ne može jer se vraća nazad u suprotnom smjeru pa mu nije baš usput.
Problem je što dostavljač nikada ne zove unaprijed za dogovor o danu preuzimanja već onda kada je blizu moje adrese. Kada radim nisam kod kuće od jutra do mraka (12 sati smjene) i to je u prosjeku svaka 3-4 dana pa se vrlo lako može desiti da dostavljač potrefi baš to vrijeme kada mene nema.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2014 : 13:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

znaci njegov jebeni problem kad je neorganiziran i kad mu se ne da raditi njegov posao

mislim, u dopodnevnom vremenu su ljudi obicno doma po njihovom,
ajde koliko ima besposlenih i to ne bi smijelo biti cudno



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000