forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP U KOŠARCI 2014
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/09/2014 : 14:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
-6 a 3 minute do kraja, smrdi na poraz.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/09/2014 : 14:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Koja komedija.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/09/2014 : 14:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Samo mi jedna stvar nije jasna...koliko treba utakmica pogledati da se vidi koliko je je podcijenjivanje protivničke ekipe skupo?

Konkretan poraz (gubitak bodova) nema veze, ali stvarno čemu takav pristup koji more imati posljedice za ubuduće!?

Ajde, možda se bar kakva lova na kladi digla!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/09/2014 : 14:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
senegal je dobra ekipa
mislim da su se ovom pobjedom plasirali dalje

naši, odnosno repeša, nisu na kraju odigrali pametno
bojan je bio loš, blokirali su ga, uzimao je loše šuteve, promašivao slobodna...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 14:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Samo mi jedna stvar nije jasna...koliko treba utakmica pogledati da se vidi koliko je je podcijenjivanje protivničke ekipe skupo?

Konkretan poraz (gubitak bodova) nema veze, ali stvarno čemu takav pristup koji more imati posljedice za ubuduće!?

Ajde, možda se bar kakva lova na kladi digla!



Kreni prvo od sebe i svog potcenjivanja (16 uzvičnika)
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/09/2014 : 14:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko
Kreni prvo od sebe i svog potcenjivanja (16 uzvičnika)



O sportu je riječ!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 14:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Naravno da smo ih satrali kad smo jaki, a bili bumo još i jači kak turnir odmiće! Sutra trening protiv Senegala i prilika zarezerve, Hezonju prije svega...



Jeste, a ja govorim o kačamaku sa sirom.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/09/2014 : 15:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by dosada

Naravno da smo ih satrali kad smo jaki, a bili bumo još i jači kak turnir odmiće! Sutra trening protiv Senegala i prilika zarezerve, Hezonju prije svega...



Jeste, a ja govorim o kačamaku sa sirom.



i onda kaj....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/09/2014 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
sama pretpostavka da smo izgubili utakmicu zbog podcjenjivanja protivnika, a ne zbog njihove kvalitete, predstavlja podcjenjivanje protivnika...

danas smo izgubili jer su oni odigrali jako dobro, jer su fizički jači od nas, jer su nam oduzeli puno lopti i jer su pogađali puno toga i nisu bili taktički diletanti, kao što se obično misli za afričke ekipe u svim sportovima
naši su u drugom poluvremenu krenuli agresivnije, dva puta smo ih dostigli, ali oni nisu popuštali, pa nervoza u našim redovima, pa glupi potezi s klupe itd, itd

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/09/2014 : 15:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

sama pretpostavka da smo izgubili utakmicu zbog podcjenjivanja protivnika, a ne zbog njihove kvalitete, predstavlja podcjenjivanje protivnika...

danas smo izgubili jer su oni odigrali jako dobro, jer su fizički jači od nas, jer su nam oduzeli puno lopti i jer su pogađali puno toga i nisu bili taktički diletanti, kao što se obično misli za afričke ekipe u svim sportovima
naši su u drugom poluvremenu krenuli agresivnije, dva puta smo ih dostigli, ali oni nisu popuštali, pa nervoza u našim redovima, pa glupi potezi s klupe itd, itd



zanimljiva teza i dijelomično točna...ali objektivno reci jesmo li mi bili na 100% svoijih mogućnosti?
Mišljenja sam da nismo. E sad jel podcijenjivanje baš najsretniji izraz, možda i nije alipod njim podrazumijevam da nismo bili skroz u utakmici od samog početka. A onda se događa nervoza i sve ovo kaj navodiš...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4325 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/09/2014 : 15:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
nasi tv komentatori cijelo vrijeme govore o njihovoj takticnoj naivnosti. Kao samo snaga i nista drugo. U biti zele rec da su preglupi da nas pobjede. Komentatori su kod nas uglavnom nepismeni ljudi koji ne uspiju nigdje drugdje.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/09/2014 : 15:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
kao prvo, teško je igrati dan za danom i to još u ovim jutarnjim terminima
nekad utakmicu dobro otvoriš, nekad loše i to ponekad može odrediti tijek cijele utakmice
moguće je da smo mislili da će biti lako nakon što smo pobijedili argentinu, ali ja mislim da smo danas izgubili iz dva razloga
prvi i najvažniji je njihova odlična igra i u napadu i u obrani
a drugi su loše repešine reakcije u toku utakmice i pogotovo na kraju

šarić je naš najbolji igrač, čovjek ostavlja srce na parketu, ima snage za tri utakmice, a ovaj ga vadi, pa ga vraća, pa ga vadi... ma pusti čovjeka da igra

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 01/09/2014 : 16:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Mene zanima jel' ih imalo sram? Ako netko od njih ovo primi mirno onda nek idu u 3pm.
Sprdaju se s dresom,njima bit će bilo smiješno da Senegal igra košarku.Ako te već napad ne ide,pobijedi ih obranom.U košarci puno toga možeš rješit pravom obranom ali šipak.

Repeša je neznalica ali na igračima je cijela krivica.Zapni u obrani jebojebog.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/09/2014 : 19:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jedino malome Saricu skidam kapu..jedini se tuka i boria, e da nam je 5 takvih..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/09/2014 : 19:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Jedino malome Saricu skidam kapu..jedini se tuka i boria, e da nam je 5 takvih..



stvarno se bori svaku utakmicu, a i zna!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/09/2014 : 20:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a joj naslova po novinama
'neviđena blamaža', 'sramota', 'senegalci šokirali hrvate'... kao da smo ono, sfrj iz najboljih dana

ako su ih šuterske sposobnosti senegalaca zaista iznenadile, onda im se popišam i na struku i na pripremu utakmica
pošto su se ljudi plasirali na SP, znači da su u vrhu afričke košarke, imaju nba igrača, svi su atlete, a evo, nisu ni glupi kao što prepametni hrvati misle

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/09/2014 : 20:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
e da, dieng je izvrsno izveo jedan klasični dirkov šut



a ona trica dalmeide me odmah podsjetila na sašu đorđevića

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 01/09/2014 : 23:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Mocni Spanci. Fenomenalni su..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/09/2014 : 23:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Meni oni toliko idu na živce, da svaki put navijam za onog drugog. I za Amere ću pre da navijam, nego za njih.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/09/2014 : 23:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
da, riješili su odlični brazil bez problema
do finala ih nitko ne može zaustaviti
a mislim da im ni ovi amerikanci nisu dorasli
ako oni uopće i dođu do finala

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 02/09/2014 : 00:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Meni oni toliko idu na živce, da svaki put navijam za onog drugog. I za Amere ću pre da navijam, nego za njih.


Meni su izuzetno antipaticni, Fernandeza ljigavca ne mogu ocima da vidim...

Ali ga igraju, majku im....

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 02/09/2014 : 07:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Meni oni toliko idu na živce, da svaki put navijam za onog drugog. I za Amere ću pre da navijam, nego za njih.


Potpuno se slazem s tobom.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/09/2014 : 09:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

da, riješili su odlični brazil bez problema
do finala ih nitko ne može zaustaviti
a mislim da im ni ovi amerikanci nisu dorasli
ako oni uopće i dođu do finala



mislim da jesu, a pogotovo ako poludi dvojac curry-thompson...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 02/09/2014 : 11:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Meni oni toliko idu na živce, da svaki put navijam za onog drugog. I za Amere ću pre da navijam, nego za njih.



Podmukliju momčad od njih nisam vidio.Kad izgube nema pružanja ruke,samo pravac svlačionica.
Guštat ću dok ih Ameri budu punili

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4325 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/09/2014 : 13:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
meni su oni oduvijek antipaticni.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000