forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SP U KOŠARCI 2014
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/09/2014 : 13:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ne mogu reči da su mi simpatični, ali ih jako cijenim i navijam za njih protiv amerikanaca
mislim da je ova španjolska generacija jedna od tri najjače svjetske ekipe u povijesti (osim amerikanaca)
uz jugoslaviju s kraja 80tih i početka 90tih i jugoslaviju s kraja 70tih
tek iza njih su argentina 2004, srbija i crna gora 1995-2002, pa cccp sredinom 80tih do raspada...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/09/2014 : 14:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
mene Ricky Rubio i braća Gasol oduševljavaju svojim umijećem! Fantastični su, a i Navarro vrhunski trpa...njihov sraz s Amerima mi bu užitak za gledanje jer su mi podjednako drage obje ekipe!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/09/2014 : 16:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
prije dva dana držali amere u egalu 3 četvrtine a danas legli od ukrajine...turci su baš i izgledali umorno kaj je po meni i razloga nekoliko promašenih slobodnih, uz dosta dobru tricu ukrajinaca i glavni razlog poraza.
jel zna netko jesu li ukrajinci imali kakvih problema s optkazima igrača , s obzirom na situaciju u ukrajini?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/09/2014 : 22:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic--ne-mogu-objasniti-zasto-igram-ispod-svoje-razine--dajem-sve-od-sebe--ali-ne-ide----/1217215/

ante tomić (i ostali naši centri) je u prve tri utakmice nadigran od suparničkih centara
ruku na srce, radi se o igračima koji su za dvije klase bolji, jači, pokretniji i vještiji od njega
andray blatche je strašno pokretan i tehnički potkovan centar, dobrog šuta i pun raznih trikova - uopće mi nije jasno zašto ga netsi nisu ostavili i ovu sezonu
o scoli ne treba puno govoriti, svi ga znamo, je da su godine tu, ali on je još avion za naše centre
mene je jedino iznenadio dieng, jer njega nisam baš pratio i poznavao - a čovjek je odličan

sada idu grci i anti i žori na megdaan dolazi klasični europski centar - bourousis, snažan, dobrog šuta, opasan...
ali ipak mislim da će ante donekle izaći na kraj s njime, odnosno, vjerojatno je da će biti dobar i zabiti dosta, ali neće nas razvaliti kao blatche i dieng
vidjet ćemo sutra

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/09/2014 : 23:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ma gubite protiv Grčke, sto posto.
Jedva ste pobjedili Filipine (pa ste se onda vadili na njih kako su napredovali itd,..), pa onda ste izgubili protiv Senegala (umjesto da se sramite toga, neki pokušavate kao objasniti da su oni isto tako napredovali,...).

Istina je da su i Filipini i Senegal u kurcu a vi jedva ih pobjedite ili čak izgubite od njih....Mislim igrate KATASTROFALNO, trener vam je veoma spor, govori jako sporo ( u minuti odmora jedva sastavi dve rečenice),....nadam se da čete u drugom djelu takmičenja popraviti igru, jer ovo nije ni za šta, ovo se ne može gledati....
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 02/09/2014 : 23:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Nisi komentiro pobjedu nad Argentinom ??
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/09/2014 : 00:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije gledao tu utakmicu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 03/09/2014 : 08:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
ma ekipe iz ex-yu imaju sindrom "lako čemo"... zato se muče ili puše od outsidera, a najbolje igraju protiv jačih od sebe
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/09/2014 : 13:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Danas zanimljivi parovi:

Turska - Finska 17:30
Senegal - Argentina 17:30
Srbija - Brazil 18:00
Grčka - Hrvatska 20:00
Španija - Francuska 22:00
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/09/2014 : 13:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znači da danas Grčka pada bez po' muke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/09/2014 : 13:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

ma ekipe iz ex-yu imaju sindrom "lako čemo"... zato se muče ili puše od outsidera, a najbolje igraju protiv jačih od sebe



ma koliko mi šutili i mislil da nije tak to je tak...usađeno u genima :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/09/2014 : 13:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ma gubite protiv Grčke, sto posto.
Jedva ste pobjedili Filipine (pa ste se onda vadili na njih kako su napredovali itd,..), pa onda ste izgubili protiv Senegala (umjesto da se sramite toga, neki pokušavate kao objasniti da su oni isto tako napredovali,...).

Istina je da su i Filipini i Senegal u kurcu a vi jedva ih pobjedite ili čak izgubite od njih....Mislim igrate KATASTROFALNO, trener vam je veoma spor, govori jako sporo ( u minuti odmora jedva sastavi dve rečenice),....nadam se da čete u drugom djelu takmičenja popraviti igru, jer ovo nije ni za šta, ovo se ne može gledati....


Euro jel pratiš inače Filipinske i Senegalske igrače?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/09/2014 : 13:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
@tinton
prati u slučaju da treba užicati kakav dres i sl. kojeg bu kasnije prodaval. Prije par godina je tražil materijale od ManU, zastavice i sl. Dobil ih je besplatno, a vidim sad ih prodaje.....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/09/2014 : 14:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

@tinton
prati u slučaju da treba užicati kakav dres i sl. kojeg bu kasnije prodaval. Prije par godina je tražil materijale od ManU, zastavice i sl. Dobil ih je besplatno, a vidim sad ih prodaje.....


Meni ih je htio dati. I?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/09/2014 : 15:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

ma gubite protiv Grčke, sto posto.
Jedva ste pobjedili Filipine (pa ste se onda vadili na njih kako su napredovali itd,..), pa onda ste izgubili protiv Senegala (umjesto da se sramite toga, neki pokušavate kao objasniti da su oni isto tako napredovali,...).

Istina je da su i Filipini i Senegal u kurcu a vi jedva ih pobjedite ili čak izgubite od njih....Mislim igrate KATASTROFALNO, trener vam je veoma spor, govori jako sporo ( u minuti odmora jedva sastavi dve rečenice),....nadam se da čete u drugom djelu takmičenja popraviti igru, jer ovo nije ni za šta, ovo se ne može gledati....


Euro jel pratiš inače Filipinske i Senegalske igrače?



hm,...ne. Ali znam da mi je Hrvatska triput oborila tiket na kladionici, nikako da vas pogodim. Ako danas igrate neodlučeno ili pobjedite Grčku, onda če to biti četvrti tiket, odnosno treči, jer protiv Filipina se nisam kladio (ali sam htio dati na vas, pa srečom nisam,...) a gledao sam utakmicu protiv Senegala na tv-u i ovo je bilo teško gledati, ono čekao sam da čete ih "stisnut" i pregazit kada ubacite npr u treču predstavu (slično što je Slovenija napravila jučer sa Južnom Korejom, gdje su se opirali prvo poluvrijeme ali smo ih onda pregazili, a danas vjerujem da čemo isto napraviti i sa Angolom) ali to se jednostavno nije dogodilo. Senegalci su vam davali trice, vi ste gubili lopte i slično, loše ste pokrivali igrače,....znam da neki Senegalci igraju u NBA, ali isto igraju i kod Australije, Mehike,...skoro iz svake zemlje pa smo ih mi npr pregazili,....Trebali ste i vi isto.
Ali nema veze, idete dalje i to je najvažnije samo ne mogu nikako da vas pogodim na tiketu jer vas "ne razumijem". Do sada bi več trebao znati ili ste dobri ili ste loši,..meni vučete više na loše....
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/09/2014 : 15:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ako ne pobede Grčku, za prolazak će odlučivati meč sa Portorikom.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/09/2014 : 15:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nema Dijamantidisa, Spanulisa, Focisa, Skorcijanitisa, Perperoglua.... cela petorka... mislim da ce biti dobar mec.
Mala prednost grckoj zbog boljih rezultata do sada...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16206 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/09/2014 : 21:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 03/09/2014 : 21:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Naša obrana
Ovi u jednom trenutku šutirali tricu 2/15 i imali 15 razlike....o krvi ti

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/09/2014 : 21:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nasi na terenu izgledaju kao kad te sef pozove i kaze da se moras u subotu pojaviti na poslu, a taman si se veselio slobodnom vikendu. Jedva cekaju da idu kuci, covjek stvarno pomisli da im je svejedno, body language im je isti i kad vode +10 i kad gube -19, jednostavno nema zara.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/09/2014 : 22:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
loše, loše, preloše
mučimo i gnjavimo loptu, bez ideje i smisla
a grci imaju gotovo skroz novu ekipu, i igraju protočno i lagano dolaze do koša
repeša ne radi dobro, mislio je da može napraviti rezultat pa je kupio amerikanca, umjesto da na mladima gradi budućnost
koja nam se za sada smiješi
ali ako ovako nastavimo voditi reprezentaciju, možda nam se nasmije u lice
zbog nekakvog upitnog i potpunog nerealnog 'rezultata' on našem, i ne samo našem, najboljem mladom igraču ne daje nikakvu minutažu
a bilo je logično: šarić prošle godine bio joker s klupe, ove godine u petorki; hezojna ove godine ulazi s klupe, dogodine u petorki
i takvim tempom, eto medalje oko 2018.

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/09/2014 : 22:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Djeluje mi kao da je ozračje u svlačionici jako loše, moguće i zbog situacije s Hezonjom. Izgleda da je vrijeme da Repeša ode, on je dobar kad ima netalentirane igrače od kojih treba izvući maksimum kroz obranu, za napadački potentne ekipe jednostavno nije. Tomića pratim kroz cijelu godinu i izgleda da on nije nimalo opušten kad igra za reprezentaciju, konstantno je u grču. Možda je do Repeše, vjerujem da je.

I da, odluka da povede Andrića umjesto Bilana i time ostane bez ijednog teškog centra sad mu se osvećuje.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/09/2014 : 22:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska može do trećeg mesta, samo da pobedi Portoriko (samo) i da navija za Grke protiv Argentinaca.
Trećim mestom se izbegava Španija u 1/4 finalu.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/09/2014 : 22:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Hrvatska može do trećeg mesta, samo da pobedi Portoriko (samo) i da navija za Grke protiv Argentinaca.
Trećim mestom se izbegava Španija u 1/4 finalu.



koje crno četvrfinale
ako budemo treći, naletit ćemo najvjerojatnije na brazil, koji će nas oderat 30 razlike
a s ovakom igrom nam je i svejedno, možemo i u osmini na španjolce, oderu nas i oni i francuzi i brazilci i srbi ili ko će sve tamo proći

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 03/09/2014 : 22:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska ima tim koji može da pobedi Brazil. Za čas se okrene situacija, samo se treba pobediti (tradicionalno neugodan) Portoriko.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000