forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Bundesliga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 50

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/02/2017 : 19:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
50000. gol je u BL pao -

http://www.n-tv.de/sport/der_sport_tag/Bellarabi-kann-sein-Trikot-im-Museum-bestaunen-article19708612.html



BELLARABI!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/02/2017 : 13:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
BAYERN je jučer razmontirao Hamburger s 8:0 u 22. kolu Bundeslige, čime je nastavio let prema novom naslovu prvaka Njemačke. A, u 1.000 utakmici Carla Ancelottija u trenerskoj karijeri, jubilej je proslavio i sjajni Manuel Neuer.

Fantastični vratar najbrže je stigao do 100 utakmica bez primljenog gola u Bundesligi. Za to mu je trebalo 183 utakmice, čime je nadmašio dojučerašnjeg rekordera Olivera Recka iz Werdera, kojem je ako nešto uspjela nakon 232 susreta.

Također, Arjen Robben zabio je posljednji gol protiv Hamburgera u 87. minuti i time stigao do 125 golova za Bayern od 2009. godine, kada je stigao u Munchen. Nizozemac je tako stigao do sedmog mjesta na vječnoj ljestvici strijelaca, gdje se izjednačio s Claudiom Pizarrom, dok je uvjerljivi rekorder Gerd Muller s 525 pogodaka.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 26/02/2017 : 15:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Eintracht tri poraza zaredom. Potonuće je izgleda počelo...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/02/2017 : 21:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Prestaje polako dejstvo "Kovač hokus-pokusa"...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/03/2017 : 20:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Polako postaje kritično, eto ga i 4.
Ok, mogu se bar tješiti. Izgubili od meni najomiljenijeg trenera a i oba gola im uvalio moj bivši igrač.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 05/03/2017 : 21:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ako se do kraja zadrže među prvih deset, dobro je.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/04/2017 : 10:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Crni 4. mjesec, godine 2017.
Bye bye Bayern....👋🏽🖐🏽

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 27/04/2017 : 12:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Crni 4. mjesec, godine 2017.
Bye bye Bayern....👋🏽🖐🏽



Pa kada neznaju da igraju......
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 27/04/2017 : 18:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Ancelotti,pred kraj utakmice,vidjen sa transparentom:"Ova predstava me vrijedja",dok je razjarena rulja sa tribina uzvikivala protivniku:"Sotono,odlazi iz naseg grada".
Covjek da se zapita,jesam li na stadionu ili pred kazalistem.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/04/2017 : 20:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
U to sa "ruljom" bih opravdano posumnjao, jer je čak i to suviše maštovito, pa skoro i intelektualno skandiranje, za inače najgluplju rulju cijele Bundeslige - zajedno sa onima iz Hamburga (HSV, ne St. Pauli!).

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/04/2017 : 20:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

U to sa "ruljom" bih opravdano posumnjao, jer je čak i to suviše maštovito, pa skoro i intelektualno skandiranje, za inače najgluplju rulju cijele Bundeslige - zajedno sa onima iz Hamburga (HSV, ne St. Pauli!).


Potpis na sve, pogotovo boldano.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/04/2017 : 17:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bayern je evidentno pao, u odnosu na Guardiolu koplje niže, iako ni potonji nije osvojio najveći trofej, igrali su daleko bolje, dominantnije... Igrači koje su doveli ovo ljeto nisu ničim pojačali momčad, sve i dalje počiva na "starim" momcima... A oni sve stariji. Mullera nema nigdje, a lani i preklani je bio glavni igrač... Sve je to dovoljno da se osvoji slaba Bundesliga, ali...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2017 : 17:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ausburg u derbiju začelja prigazija HSV.
Werder i dalje nevjerovatan. Riješili Herthu za nastavak niza od 11 utakmica bez poraza, i to 9 pobjeda i samo 2 remija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

MD72
Average Member

643 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 30/04/2017 : 20:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Ludnica u borbi za opstanak.
Darmstadt prije 3 kola imao 15 bodova i samo jedna nerijesena utakmica znacila bi definitivno ispadanje.
Nakon toga dobijaju 3 utakmice za redom,postavivsi time osobni rekord u BL.
Malo ko moze vjerovati u cudo da i preostale 3 utakmice dobiju,tim prije sto slijedi gostovanje kod Bayerna,ali ove je godine sve moguce.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2017 : 22:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Ludnica u borbi za opstanak.
Darmstadt prije 3 kola imao 15 bodova i samo jedna nerijesena utakmica znacila bi definitivno ispadanje.
Nakon toga dobijaju 3 utakmice za redom,postavivsi time osobni rekord u BL.
Malo ko moze vjerovati u cudo da i preostale 3 utakmice dobiju,tim prije sto slijedi gostovanje kod Bayerna,ali ove je godine sve moguce.


Za Darmstadt igra samo teorija a i Ingolstadt je najverovatnije drugoligaš. Za 16. misto koje vodi u play off je stvarno ludnica.
Leverkusen, Wolfsburg, Ausburg, Mainz i HSV u 3 boda.
U mojin mokrin snovima play off igraju HSV i Union Berlin. U drugu ligu po prvi put u povijesti HSV, u prvu po prvi put u povijesti Union Berlin.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 07/05/2017 : 21:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
11'ti.




Kovac enttäuscht von seinen "Einzelkämpfern" (... razočaran od svojih samoboraca)




http://hessenschau.de/sport/fussball/eintracht-frankfurt/eintracht-trainer-kovac-enttaeuscht-von-seinen-einzelkaempfern,eintracht-wob-nachdreh-100.html

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 07/05/2017 22:15:10
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/05/2017 : 14:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Robert Kovač, Co-trener u Eintrachtu, uhvatio lopova!

http://www.faz.net/aktuell/sport/fussball/bundesliga/eintracht-frankfurt-co-trainer-robert-kovac-schnappt-dieb-15007177.html

Robert je primijetio kako je umirovljenik nakon izlaska iz banke napadnut. Pojurio je za lopovom i uhvatio ga.




Have mercy
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/05/2017 : 18:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Hajd' nek se i o njemu konačno malo priča.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/05/2017 : 19:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Duki za koga u Njemačkoj navijaš?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/05/2017 : 22:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Puuuh....navijanje u smislu riječi je možda malo pretjeran izraz.

Recimo ovako. Inače sam alergičan na snobističke ili vještačke ("umjetne") tvorevine od klubova kao i one koji su silnim masama postali "in" isključivo zbog tamo nekih njihovih šminkerskih likova.
Više slijedim "tradiciju" ranog doba djetinjstva, pa tako u Njemačkoj, po toj nekoj staroj tradiciji, simpatiziram Schalke, u međuvremenu pomalo i Bremen, volim St. Pauli, a ovo mi je stara ljubav u kojoj sam proveo 7 aktivnih godina života baš tih pomenutih mladelačkih dana.
Pošto (bar po meni) vjernost nije pojam koji se poštuje samo tada kad ti cvjetaju ruže, a uzto i duge godinje patnje čine fascinaciju i pojačavaju dodatno strast, ostala mi je, eto, do dan danas.



Pored njih, jedan u Italiji koji mi je definitivno na 1. mjestu (mislim da nije teško pogoditi koji 😂 ) te jedan naš balkanski.

Eto ti sad odgovora koji sam u biti mogao iznijeti i u samo 4 do 5 riječi.
No nema veze, vrijedan si mi tolikog teksta, a mislim i da nećeš zamjeriti. 😉

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/05/2017 : 18:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Slažen se s tobon da je malo smišno reć da navijaš za neki strani klub, ali recimo da možemo bit simpatizeri.

Meni se njemački nogomet općenito sviđa. I kako funkcionira savez, i kako funkcioniraju klubovi, i šta je najvažnije, sviđa mi se nogomet koji se igra u njemačkoj.
Ja san se sredinon devedesetih priko jednoga starijega kolege konobara koji je pola života provea u Dortmundu zakačija na BvB, tako da bi ja i ti tribali bit neprijatelji :). Inače, navijači Shalkea su me kad su igrali Hajduk-Shalke oduševili.
Werder je i meni drag, dugo godina su igrali odličan napadački nogomet, a za StPauli se navija iz ideoloških razloga. Klub lučkih radnika, kurvi, pankera i ostalog taloga društva. Za takav klub se mora navijat.

Ne volin Bayern i HSV.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 10/05/2017 18:26:56
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/05/2017 : 19:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Eto vidiš, to je to.
Ako voliš Sankt Pauli, Hamburg ti je odvratan.
Isto tako ne ide nikako kad netko kaže: "Volim oba kluba jer su iz našeg grada."
Čuj! Iz "našeg" grada? Pa imaš u tim "našim" gradovima i po 10-ak političkih stranaka pa ne možeš ih sve voljeti nego se, ukoliko te politika zanima, moraš opredijeliti za jednu.

Kako onda mogu imati osjećaj simpatije prema Bayernu kad njegovi čelni ljudi iz uprave godinama poduzimaju sve moguće da unište "moj" klub?

Ok, po pitanju rivalnosti Schalke vs. Dortmund moram priznati, tu sam dosta "mekan" jer ne mrzim BvB. Čakšta, divim im se na energiji i istrajnosti kojom se godinama brane od Bayerna!
A i Schalke mi je više igrom slučajnosti "legao", još davne 90-e, kada me jedan stari prijatelj doslovno "za'ebao". Bila je tema da iz Bayerna pređe u St. Pauli a on na zimu za Schalke - u 2. Bundesligu!
Kraj sezone 90/91:
St. Pauli ispada iz prve (zbog dva pišljiva boda) a Schalke (sa 12 prednosti na 4.) ulazi!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/05/2017 : 19:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
E da, zaboravija san napisat da mi je i Freiburg jako drag klub.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/05/2017 : 20:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

E da, zaboravija san napisat da mi je i Freiburg jako drag klub.


+1 !!!
Ljudi u klubu, publika, grad....strava!
Malena, obiteljska, kul i super simpatična atmosfera.
Naizgled sve mirno i harmonično, a kad se zapale, gore k'o baklje! 😀
Svaki drugi trener im pedagog po zanimanju (Volker Finke, Christian Streich).
Ostaje najmanje 10 godina, i sam odlučuje kad će dalje.
Uglavnom, radi u miru, uđe-ispadne pa ponovo uđe u ligu, ma boli ih đon, niko ga ne dira, a naprave uvijek od balavurdije ekipicu i pol.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/05/2017 : 20:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
E upravo s ovon pričon me prije 15-ak godina navuka jedan lik iz Freiburga tako da ih od onda pratin.
Lik nekakav slikar, a totalno zaluđen nogometon i Freiburgon.

Prije par sezona, kad su ja mislin baš u dvoboju sa Shalkeon izgubili misto u LP in je najveći ulazni transfer bija 1.5M Eura.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 50 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000