forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip revija Večernjeg lista br. 123
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/06/2016 : 13:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dino alic

IMAMO U JEDINOJ HRVATSKOJ STRIP REVIJI SVJETSKU PREMIJERU STRIPA JEDNOG OD NAJVEĆIH I NAJPOPULARNIJIH ŽIVUĆIH STRIP CRTAČA A NEKI BI S TIME BRISALI SVOJE PROFINJENE GUZE.NEVJEROJATNO KOLIKO SU VISOKI STANDARDI NA OVOM FORUMU.
BILO JE DOVOLJNO REĆI DA JE STRIP JEDAN OD NAJSLABIJIH HERMANOVIH STRIPOVA DO SAD KAO ŠTO I JE.



Zašto se dereš?
Noviji stripovi toga popularnoga crtača, crtača koji mi je u drugoj polovici osandesetih otvorija oči su teško, ali baš ono teeeeeško sranje. Nedostojni brisanja moje osjetljive guze.
Yvesu triba na nivou EU zabranit da piše razglednice a ako se usudi napisat više iti jednu rečenicu strip scenarija otkidat ruku s kojon piše.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/06/2016 : 13:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 03/06/2016 : 20:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????



Ja bih se osobno uvrijedio kad bi me netko nazvao govnom.a ti?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/06/2016 : 20:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dino alic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????



Ja bih se osobno uvrijedio kad bi me netko nazvao govnom.a ti?


Božesačuvaj da bi ja Hermanna, tebe ili bilo koga nazva govnon.
Pričan o njegovim novijim stripovima.
Subjektivan san i možda preoštar baš zato šta su me prvenstveno Hermannovi stripovi navukli na Stripoteku i StripArt i makli od Bonellija.
Zato je razočarenje sa onin šta sada radi još veće.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 03/06/2016 20:33:36
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 03/06/2016 : 21:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dino alic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????




Ja bih se osobno uvrijedio kad bi me netko nazvao govnom.a ti?


Božesačuvaj da bi ja Hermanna, tebe ili bilo koga nazva govnon.
Pričan o njegovim novijim stripovima.
Subjektivan san i možda preoštar baš zato šta su me prvenstveno Hermannovi stripovi navukli na Stripoteku i StripArt i makli od Bonellija.
Zato je razočarenje sa onin šta sada radi još veće.

U tome i je poanta.strip je jednostavno slab,loš,daleko ispod Hermanovog nivoa.govna,brisanja guzice i slično jednostavno ne ide skupa u istu rečenicu s ovim stripovskim gigantom bez obzira koliko ga je sin unazadio ili koliko je s godinama pao u kvaliteti.


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/06/2016 : 22:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dino alic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dino alic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????




Ja bih se osobno uvrijedio kad bi me netko nazvao govnom.a ti?


Božesačuvaj da bi ja Hermanna, tebe ili bilo koga nazva govnon.
Pričan o njegovim novijim stripovima.
Subjektivan san i možda preoštar baš zato šta su me prvenstveno Hermannovi stripovi navukli na Stripoteku i StripArt i makli od Bonellija.
Zato je razočarenje sa onin šta sada radi još veće.

U tome i je poanta.strip je jednostavno slab,loš,daleko ispod Hermanovog nivoa.govna,brisanja guzice i slično jednostavno ne ide skupa u istu rečenicu s ovim stripovskim gigantom bez obzira koliko ga je sin unazadio ili koliko je s godinama pao u kvaliteti.





Sve OK.
Ali sin ga je ekstremno unazadio, pa ekstremni riječnik dođe ka očekivana reakcija.
Jedini sličan ekstremni osjećaj mi se javlja kod zadnjih 5-6 Asteriksa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 03/06/2016 : 23:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????



Oprosti, ali pročitaj malo bolje moj post od ranije. Ja u njemu nisam Hermanov strip nazvao govnom. To su uradili neki drugi. Ja sam se samo nadovezao na Macanovu opasku da se strip od 54 stranice jako brzo pročita, u kontekstu postova s WC tematikom. Prema tome, u kontekstu govno - stripa nikome se nemam što ispričavati, jer to moja formulacija - nije.
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 04/06/2016 : 03:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
Sto bi rekli nasi stari:



www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 09/06/2016 : 08:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim u čemu je problem reći za nešto da je govno ako je govno.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 09/06/2016 : 09:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mogorovic

Slažem se sa Shanerom. Malo smo se pregrubo izrazili o ovom Hermanovom uratku, ali da valja - ne valja. Nije za koš, ali nije niti na tragu kolektivne memorije Hermanova opusa. Praćenje Strip revije Večernjeg lista nije upitno. Podršku sam davao od prvog broja, pa ću je pratiti , kupovati i ljubomorno čuvati sve brojeve, i ubuduće.


Ne shvati osobno, ali ovo mi stravično ide na živce.
Zašto se ispričavat ako si govno nazva govnom?
Da se Hermann ne uvridi?
Ko ga jebe, nek počne radit čitljive stripove.
Ili da se Alić ne uvridi????



Oprosti, ali pročitaj malo bolje moj post od ranije. Ja u njemu nisam Hermanov strip nazvao govnom. To su uradili neki drugi. Ja sam se samo nadovezao na Macanovu opasku da se strip od 54 stranice jako brzo pročita, u kontekstu postova s WC tematikom. Prema tome, u kontekstu govno - stripa nikome se nemam što ispričavati, jer to moja formulacija - nije.


Orosti, ali ti pročitaj bolje.
Moj post počinje sa "ne shvati osobno", jer san pisa hipotetski o situaciji u kojoj se ljudi boje govno nazvat govnon, lopova lopovon, prevaranta prevaranton, a i kad in slučajno izleti tako nešto, brže bolje se ispričavaju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1182 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 09/06/2016 : 09:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Meni sama ideja stripa i nije toliko loša, nije ni crtež toliko loš, jedino scenariju nedostaje malo finalnog peglanja. Imam osjećaj da je dobrom dijelu negativnog stava čitatelja pridonio i prijevod. Ima nekoliko nelogičnosti u stripu, ali ovo me podsjeća na filmove b produkcije iz 70-ih, ili kako Tonto reče: "trash, road, horor". Daleko je sve ovo od onog starog Hermana, ali mislim da strip kao takav ne treba ni gledati...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 09/06/2016 : 11:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Da, znao sam da će kad tad Hermann početi mene kopirati... :P Zato i je toliko loš. :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/06/2016 : 18:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
http://www.vecernji.hr/hrvatska/hrvatska-ima-povijesnu-sansu-samo-jedan-gol-dijeli-nas-od-titule-europskih-prvaka-1091243
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 10/06/2016 : 23:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Maxim Šimić! E, to može biti jako zanimljivo. Istina, ne očekujem u ovakvom stripu mračnu atmosferu njegova izričaja, ali ne mogu biti ravnodušan najavom. Maxim je čudesna kompilacija velikih uzora, Huga Pratta iz rane faze i Alberta Breccie. Uz poneko moderno koketiranje sa Alfonsom Fontom... A, opet tako svoj! Autor sa značajnim odmakom od nama infiltriranih škola (Talijanske, Francuske, Američke...) Čista romanska umjetnička duša (jasno, sa uzorima kao što su Španjolci ili Argentinci, to može biti samo romanska škola!). Osobito me oduševljavaju njegovi coveri i interpretacije poznatih strip junaka.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 13/06/2016 : 13:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
To čudo od specijala br. 2 je jutros izašlo. Nisam još pročitao, samo, onako, prolistao. Kompletna albumska epizoda od 48 stranica, očigledno po ciljanoj narudžbi izvedeno, u nižoj kvalitativnoj brzini, od onoga kakvog smo Šimića navikli gledati. I čitati. Da ne spojlam, riječ je o ultimativno aktualnom stripu, radnja je smještena upravo na ovo, tekuće EURO prvenstvo 2016! Na prvi pogled, prelistavajući, jedna patetična domaća priča, ono što širokim narodnim masama treba.
Usput, ako još niste uzeli svoj primjerak, morate znati da nećete dobiti danas i Večernjak i strip za 9,90 kn, nego sve skupa za 16,90 kuna! Ne ide to kao redovna serija, Večernjak i Strip sve za 12 kuna. Kada sam pitao prodavačicu, jutros na kiosku, mogu li uzeti samo strip, rekla je da joj kasa ne otkucava strip bez Večernjaka, tako da sam svoju nestrpljivost platio 17 kuna! Na upit, kako će sutra prodavati taj strip, bez Večernjaka, jer je i vrapcima na grani jasno da se neće svi primjerci prodati danas, nije mi znala odgovoriti. Stoga, kupite ga sutra, osim ako se u sve dane Eura ne bude prodavao isključivo uz Večernjak!?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 14/06/2016 : 10:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Danas je 9,9. Inače, taj je strip serijaliziran u valjda Večernjakovoj sportskoj reviji pred Svjetsko prvenstvo. Za anegdotu, kažu da postoji i Mikičina verzija.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 14/06/2016 : 13:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
A, kakva je njegova!? Možda u toj epizodi izbace Hrvatsku, zbog nekakve svastike (pa makar i sestre izbornikove žene ), pa uđe po odluci UEFA-e Srbija, pa postane europski prvak, kao onomad Danska, umjesto sankcijama udaljene Jugoslavije!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 14/06/2016 : 16:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Priča lošnjikava ali raduje ponovno viditi Maxima. Morao sam kupi i Večernjak

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 14/06/2016 : 16:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Onda ovisi od kioska do kioska.

Mikica je, kako sam čuo, crtao po istom scenariju. Stavite pod trač dok se ne pojave table.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 14/06/2016 : 23:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Dobro. Bumo videli, valjda, i taj uradak!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/06/2016 : 00:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ju također jučer tj. 13. (meni je danas tek od kad se probudim, kad god to bilo) sasvim normalno kupio po cijeni od 9,90 kn, bez Večernjeg.
U Tiskovu kiosku u pothodniku 7-8 Revija na stalku, pa komodno izabereš neku bez pregiba i tragova vezivanja.

Zasad samo na listanje, patetika i klišeji s pričom "preko trnja do zvijezda".

Bilo bi lijepo kad bi u posebnoj Reviji do kraja prvenstva objavili i Mikičinu verziju (ako uistinu postoji), ali ta je vjerojatno namijenjena srpskom tržištu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 15/06/2016 00:45:03
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 16/06/2016 : 09:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
postoji Mikičina verzija sa scenarijem identičnim ovoj verziji s hrvatskim nogometašima u glavnoj ulozi .Maks je bio brži pa je tako i prvi objavljen.
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 16/06/2016 : 09:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Johnny Difool

Ja sam ju također jučer tj. 13. (meni je danas tek od kad se probudim, kad god to bilo) sasvim normalno kupio po cijeni od 9,90 kn, bez Večernjeg.
U Tiskovu kiosku u pothodniku 7-8 Revija na stalku, pa komodno izabereš neku bez pregiba i tragova vezivanja.

Zasad samo na listanje, patetika i klišeji s pričom "preko trnja do zvijezda".

Bilo bi lijepo kad bi u posebnoj Reviji do kraja prvenstva objavili i Mikičinu verziju (ako uistinu postoji), ali ta je vjerojatno namijenjena srpskom tržištu.


na žalost srpskih ljubitelja nogometa/fudbala takav strip kod njih ne bi imao smisla jer već godinama ne igraju na evropskim prvenstvima.ove godine su velikodušno počastili svoje susjede Albance odlaskom na EP
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 27/06/2016 : 23:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
A, što je sad!? Ni retka o novom broju Strip revije Večernjeg lista, koji je jutros izašao. Ni najave niti komentara? Popapala maca jezik!? Ili, jednostavno, prestao interes za Revijom!?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/06/2016 : 00:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Moj je problem taj što ne pratim Večernji, pa nisam vidio ni najavu novog broja, a ni danas ga nije bilo na onih nekoliko kioska oko jarunske tržnice.

Ali već sutra bit će moja!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000