forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip revija Večernjeg lista br. 123
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 25/10/2014 : 21:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripforum.hr/strip-revija-vl/strip-revija-vecernjeg-lista-br-14-listopad-2014/#
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/10/2014 : 02:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Neka i ovdje bude...

U najnovijem 14. broju Strip revije objavljeni su sljedeći stripovi:

PEANUTS (autor: Charles Shulz)



Janitor: SASTANAK U DAVOSU (autori: Yves Sente i François Boucq)



Cat Claw: NEMOJ REĆI DA SAM MAČJI KAŠALJ (autor: Branislav Bane Kerac)



Žene u bijelom: MUSKULACIJA… KONSTERNACIJA… (autori: Raoul Cauvin i Philippe Bercovici)



Kroz minula stoljeća: RIMLJANI (autori: Zvonimir Furtinger i Julio Radilović – Jules)



GLADIJATOR PEGULA (autor: Nikola Listeš)



Nježni: TENIS SET (autor: Ivica Bednjanec)
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 26/10/2014 : 21:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Vrlo dobar broj! Zapravo, odličan! Dobro izbalansiran odabir stripova, svakako ulijeva nadu u opstojnost Revije. Nakon čisto klasičnog Jamesa Bonda, naš čisti klasik "Kroz minula stoljeća", koji i te kako ima smisla periodično ponovno objavljivati svakih 15-20 godina, jer novi naraštaji čitatelja nikako ne smiju preskočiti jedno od najklasičnijih djela hrvatskog stripa. Po tko zna koji put, bravo za Strip reviju večernjeg lista!!
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 26/10/2014 : 21:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast za naš strip, ali Kata je ono što se čeka najviše
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 26/11/2014 : 11:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Prošlo mjesec dana, ima li šta od ovoga?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 27/11/2014 : 09:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
'oće li najava za nedjelju? još 3 dana do izlaska novog broja
Go to Top of Page

canobi
Starting Member

55 Posts

Member since 05/11/2005

Posted - 28/11/2014 : 11:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send canobi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

'oće li najava za nedjelju? još 3 dana do izlaska novog broja



Evo, postavili najavu http://www.stripforum.hr/strip-revija-vl/strip-revija-vecernjeg-lista-br-15-studeni-2014/.
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 28/11/2014 : 12:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Bez Kate?
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 28/11/2014 : 12:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Bio u Zabavniku, izašao u albumskoj formi.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 28/11/2014 : 16:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/11/2014 : 17:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
U najnovijem 15. broju Strip revije objavljeni su sljedeći stripovi:

PEANUTS (autor: Charles Shulz)




BARCELONA U ZORU (autori: Juan Antonio de Blas i Alfonso Font)




Kroz minula stoljeća: RIMLJANI (autori: Zvonimir Furtinger i Julio Radilović – Jules)




POSLJEDNJA GRANICA (autori: Milko Peko i Boris Talijančić)




Kobni praznici: IZVAN SEZONE (Autor: Vittorio Giardino)




Žene u bijelom: NEMOGUĆA MISIJA (Autori: Raoul Cauvin i Philippe Bercovici)




Gladijator Pegula: MINOTAUR (autor: Nikola Listeš)




Nježni: NJEŽNOPERNI TENISOID (autor: Ivica Bednjanec)

Edited by - dsormaz1 on 29/11/2014 17:37:48
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/11/2014 : 18:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Bio u Zabavniku, izašao u albumskoj formi.



Ne citam zabavnik jer je na cirilici. Izasao kao album u Srbiji sto znaci da ga ne mogu nikako procitati bez da kesnem lovu za album. Tako da...
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 30/11/2014 : 21:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Nema Kate, mislim da odustajem
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/12/2014 : 08:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Bio u Zabavniku, izašao u albumskoj formi.



Ne citam zabavnik jer je na cirilici. Izasao kao album u Srbiji sto znaci da ga ne mogu nikako procitati bez da kesnem lovu za album. Tako da...


ni ja, moja ljubav iz mladosti..da je na latiničnom bio bi i u starosti...baš me zanima koliko bi jih koštalo da pola tiraža tiskaju na svima razumljivom jeziku?..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/12/2014 : 10:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
ni ja, moja ljubav iz mladosti..da je na latiničnom bio bi i u starosti...baš me zanima koliko bi jih koštalo da pola tiraža tiskaju na svima razumljivom jeziku?..



Nije to stvar isplativosti, nego politike kuce.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 01/12/2014 : 11:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam malo s zzaostatkom pročitao jedno 5-6 brojeva strip revije, uključujući i zadnju. Jako volim Fonta, ali moram priznati da mi je Barcelona u zoru vrlo nezanimljiva. Strip mi je dosadan, previše likova, opće ne znaš ko tu koga... Žao mi je što će na njega otpasti još pola sljedećg broja. A moram priznati da mi ni Janitor nije bio baš nešto. No za te novce je u biti dobra revija i veselim se sljedećim brojevima.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/12/2014 : 11:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

A moram priznati da mi ni Janitor nije bio baš nešto.


Meni su slabi i Janitor i Lady S. Lady S. je možda najslabiji Van Hammeov strip koji sam imao priliku čitati.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/12/2014 : 11:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Raven84

A moram priznati da mi ni Janitor nije bio baš nešto.


Meni su slabi i Janitor i Lady S. Lady S. je možda najslabiji Van Hammeov strip koji sam imao priliku čitati.



Dakle stripovi koje vjeroajtno ne bi kupio u albumskom izdanju a ovako cu ih jeftino procitati.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 01/12/2014 : 11:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Raven84

A moram priznati da mi ni Janitor nije bio baš nešto.


Meni su slabi i Janitor i Lady S. Lady S. je možda najslabiji Van Hammeov strip koji sam imao priliku čitati.


Ma i meni je najslabiji Van Hamme, ali može proći. No da, daleko je to od XIII.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/12/2014 : 13:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Mozda ne bi bilo lose i kad bi objavili neki od ovih stripova s kojima je Bookglobe stao. Npr. Sillage nije bio los strip.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/12/2014 : 09:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Jučer sam malo s zzaostatkom pročitao jedno 5-6 brojeva strip revije, uključujući i zadnju. Jako volim Fonta, ali moram priznati da mi je Barcelona u zoru vrlo nezanimljiva. Strip mi je dosadan, previše likova, opće ne znaš ko tu koga... Žao mi je što će na njega otpasti još pola sljedećg broja. A moram priznati da mi ni Janitor nije bio baš nešto. No za te novce je u biti dobra revija i veselim se sljedećim brojevima.



Meni nije, dapače Baš nekako jedva čekam nastavak...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/12/2014 : 09:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ja sam Barcelonu u svitanje pročitao prije 4-5 godina u izdanju VČ-a, i bila mi je prilično dobra. A i Fontu sam sklon malo progledati kroz prste.

Što se tiče Lady S., prije bih rekao da sam od Van Hammea očekivao više i da me u tom smislu malo razočarala, jer je strip sasvim pristojan. Ali nije to ono što očekujem od Jeana.

Janitor jest slab, i slažem se da je dobro da je objavljen ovako, pa da na albume ne trošim pare.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 14/12/2014 : 10:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ja sam Barcelonu u svitanje pročitao prije 4-5 godina u izdanju VČ-a, i bila mi je prilično dobra. A i Fontu sam sklon malo progledati kroz prste.

Što se tiče Lady S., prije bih rekao da sam od Van Hammea očekivao više i da me u tom smislu malo razočarala, jer je strip sasvim pristojan. Ali nije to ono što očekujem od Jeana.

Janitor jest slab, i slažem se da je dobro da je objavljen ovako, pa da na albume ne trošim pare.





Janitor je meni za nijnsu bolji od Lady S., ali od Van Hammea san očekiva puno više, pa tako neće bit neka velika šteta ako se ova dva naslova nikad ne objave kod nas u albumskom ili integralnom izdanju.

Mene više zanima nastavak Posljednje granice iako se osjetila promjena koloriste i to značajno. Možda je to do tiska.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 14/12/2014 10:21:28
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/12/2014 : 11:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Lady S mi je dobra ali Wayne Shelton mi je najslabiji dosad pročitan Van Hamme.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 19/12/2014 : 23:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000