forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zeljko = Ferri
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 24/10/2014 : 18:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote




www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/10/2014 : 19:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ne treba ti ova strelica, Željko, nema šanse da netko pogriješi redoslijed kadrova.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/10/2014 : 20:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Što je to Zagor vidio? INAČE CRTEŽ JE I DALJE KVALITETAN.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/10/2014 : 21:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Što je to Zagor vidio?


Pa valjda ovu strelicu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/10/2014 : 21:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Ne treba ti ova strelica, Željko, nema šanse da netko pogriješi redoslijed kadrova.


Da, strelice se stavljaju samo kad je takav okomit kadar na desnoj strani stranice.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 24/10/2014 : 23:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote

Nervira me sto mora da bude "moderni" vampir a ne Rakosi



www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/10/2014 : 00:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, nije baš ni moderan. Poslednji put je viđen u ulozi G. Oldmana u Stokerovom Drakuli. ;)

Ali svejedno dobro izgleda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 25/10/2014 : 00:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Jes vala Odlicno su napravili maske u Kopolinom Drakuli. Sjajan film.

Ali ipak je meni to moderan vampir
Ja hocu Rakosija!

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 25/10/2014 00:18:04
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/10/2014 : 00:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Uh, pusti Rakosija Zeljko! Ovaj tvoj vampir je genijalan! Tvoje slikarski realizam izbija iz tog crteza (malo mi vuce na Roija)
Jos da i Zagora probas tako nacrtati, onako samo za probu (), mislim da bi se i ti sam zacudio rezultatom. Istina je mozda ne bi bio Ferri, ali mozda nesto... gulp, bolje!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 25/10/2014 : 07:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri


Ali ipak je meni to moderan vampir
Ja hocu Rakosija!



Inače, dobro obavljeno.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/10/2014 : 10:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Gdličan ti je i ovaj vampir.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/10/2014 : 10:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vampir je prva liga. Odlican spoj tvog i Ferrijevog stila.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 26/10/2014 : 22:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote



www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 26/10/2014 : 23:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by nightman36

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Teska srca sam se odlucio da promenim devojku da bude vise zenstvenija, da ne bude ferrijevska. Mozda je tako bolje





Meni su ovi crteži genijalni jer me podsjećaju na Zagora iz mog djetinjstva za razliku recimo Zagora iz ovog novog Maxi-ja gdje ne znam je li to Zagor ili Nipper

A moram priznati da mi se i djevojka sviđa (iako je Frida još uvijek No. 1)



Od 24 hijade pregleda NAPOKON neko da kaze da mu se iskreno dopada ovaj crtez jer ga podseca na detinjstvo. Zaista fascinantno kad vidis koliko pregleda ima ovaj topic a samo 2-3 odgovora koja ne traze casove crtanja i dlaku u jajetu





Siguran sam da ovi sto traze dlake to cine iz najbolje namjere
A ako i ne, isti vrag, svejedno ti njihovi savjeti puno vise koriste od tepanja
Svi cemo imati vremena za divljenje kad upadnes u SBE

Ovo je jako lijepo.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 27/10/2014 : 08:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Beva

Ne treba ti ova strelica, Željko, nema šanse da netko pogriješi redoslijed kadrova.


Da, strelice se stavljaju samo kad je takav okomit kadar na desnoj strani stranice.



Baš sam pročitao martija Misteriju "Čarobni Božić" i na jednoj strani je identičan raspored kadrova i također su stavili strelicu na isto mjesto kao Željko.
Tako da nemojte biti tako sitničavi

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 27/10/2014 : 10:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Alo ljudi, nacrtao sam vampira a vi debatujete o strelici
Preko sto pregleda od sinoc i NIKO da prokomentarise zadnju vinjetu Koja ste katastrofa jebote.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 27/10/2014 : 10:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Znači da je dobra kada nitko ne komentariše, inače se odmah traže greškice
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 27/10/2014 : 10:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Pa covek bi ocekivao bar neki komentar jbte...

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 27/10/2014 : 11:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Gde je Wooland? Meni se njegovi crtezi jako svidjaju i uvek mi je drago kad vidim nekog ko crta Ferrijevski. Sta bi sa njim?
Gde je Kerac da prokomentarise na ovom temi? Ocekivao sam od njega bar neki komentar, njegovo misljenje kao profi crtaca stripova i starijeg kolege.
Gde ste Zagorovci da date svoje misljenje? Preko 20 hiljada pregleda, a komentari se na prste mogu prebrojati.

Ja da vidim nekog ko crta Ferrijevski pa ja bi jedva docekao sutra da stavi novi crtez.
Zaista nema smisla da stavljam ovde crteze vise. Mislio sam da od 26 hiljade pregleda ima istinskih Zagorovaca, a ono samo par njih izgleda.
I niste neka podrska kao forumasi.



www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 27/10/2014 11:05:25
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/10/2014 : 11:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Eto, ja ću da prokomentarišem: Zagorovi vrat i glava ne prate kičmu. Drugim rečima, nekako je pogrbljen, a opet nije...inače je sasvim ok.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 27/10/2014 : 11:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Vampir je odličan...Zagor isto vrlo dobar,samo po meni butovi moraju biti deblji.Premala je razlika između donjeg i gornjeg dijela nogu,čovjek atleta kao što je Zagor sigurno ima puno jače kvadricepse.Više dinamike u crtež.
Ako Željko upadne u staff,svakako će biti bolji od Cassarovih i Di Vitta.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/10/2014 : 11:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Gde je Wooland? Meni se njegovi crtezi jako svidjaju i uvek mi je drago kad vidim nekog ko crta Ferrijevski. Sta bi sa njim?
Gde je Kerac da prokomentarise na ovom temi? Ocekivao sam od njega bar neki komentar, njegovo misljenje kao profi crtaca stripova i starijeg kolege.
Gde ste Zagorovci da date svoje misljenje? Preko 20 hiljada pregleda, a komentari se na prste mogu prebrojati.

Ja da vidim nekog ko crta Ferrijevski pa ja bi jedva docekao sutra da stavi novi crtez.
Zaista nema smisla da stavljam ovde crteze vise. Mislio sam da od 26 hiljade pregleda ima istinskih Zagorovaca, a ono samo par njih izgleda.
I niste neka podrska kao forumasi.






Skromnost je vrlina Željko.

Ne se odmah uvrijedit ako nitko ništa ne napiše. Svi smo tu. Pratimo. Pohvale ti ne trebaju. Dobro crtaš. Ovo može u staff, ali tamo su već Verni i Nuccio, a ti moraš biti bolji od njih ako želiš uć. Nije dovoljno biti bolji od Cassarovih.

Ja bih na tvom mjestu tražio samo kritike. To te može učiniti boljim, a ne samo pohvale.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/10/2014 : 11:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Pratim, Željko, pratim...Ali mi tastatura daleko. Probam večeras da ti tražim koju dlaku u jajetu :P
Pohvale zaboravi

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 27/10/2014 : 11:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Nemojmo zamjeriti Željku što traži podršku pa i hvalu. Kao što kažu - umjetnik živi od aplauza ;)
Super mi je tvoja otvorena iskrenost!

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/10/2014 : 12:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

Nemojmo zamjeriti Željku što traži podršku pa i hvalu. Kao što kažu - umjetnik živi od aplauza ;)
Super mi je tvoja otvorena iskrenost!



Željku bi trebalo da su aplauzi da je ovaj topic došao do 23.stranice. Veliki broj dobronamernih kritika i vera da on može da uđe u Bonelli. Pravi aplauzi će doći kada bude potpisao ugovor i kada bude izašao njegov prvi strip. Do tada...


I postoji li zatvorena iskrenost? ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000