forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 LGBT
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17676 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2014 : 12:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
joj moram vam neš ispričati
kao mladić oko 2005...
sam se bavio piraterijom i prodajom svega i svacega... i uglavnom kad bi mi se neka cura svidjela nastavljao sam komunikaciju i naravno i dalje prodavao filmove stelovao titlove nebitno :D
posao i zadovoljstvo
ali nekako uvijek spontano bez nametanja... komunikacija je trajala mjesecima i godinama
nikakvog seljackog nasrtanja...daj odmah i sve... i mogu reci da je to mozda najljepsi dio mog zivota...radim stvarni posao, prodajem preko interneta upoznajem ljude i cure :D zezancija bilo je i ljubavi

moram priznati da sam prestao s tim :D opasno po život je postalo nisam više komunikativnan kao prije
i uglavnom pronadjem neke albume na balkonu... france 98 i he man :D ( btw kolika je njihova vrijednost?)
i okačim ih na net... lik me zove sinož
raspričao se ovo ono ja ne prodajem ja samo kupujem... bla bla... ne pričam s bratom toliko a ne s nepoznatim
eto on ide iz jednog predgradja u drugo pa je vidio da sam mu usput
on bi navratio... :D
i naravno meni se upali lampica... šta ako je manijak da me orobi i uzme značke i albume :D
pa jarane ne može tako ja kao prodavac imam pravo birati kupce... sacekaj malo tek sam okacio artikal nije aukcija... nek odstoji malo ti bi odmah u kucu...

i sjetih se sebe kao trgovca i sjetih se ovog topika :D

jel gej ili je samo druželjubiv???



Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 12:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by zeljko

što mislite jel se neko upoznao preko foruma i ostvario emotivnu vezu :D
ajmo priznajte
ja nisam na ovom forumu ali jesam preko drugih nećete vjerovati sa ženama :D barem su tako rekle :D




Ja sam imao tu čast s Fikusom popiti koju pivicu. Moram priznati da me nije baš zavodio



Ili ste pili bezalkoholne, ili nešto s tobom nije u redu, ili to jednostavno nije bio fikus.

Inače, našao sam se sa par ljudi sa foruma, al sam samo sa jakijem završio u krevetu.




always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2014 : 12:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko


jel gej ili je samo druželjubiv??






Vidis, to isto se i sama u zivotu upitam..
Sad cemo poslusati sto Vijece Mudraca na forumu ima za reci, pa da znamo. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/09/2014 : 12:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/09/2014 : 12:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Nadam se da je bio dostojan nadimka :)


Bilo je lipo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2014 : 12:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Nadam se da je bio dostojan nadimka :)


Bilo je lipo.


Sad znam zasto se ne mozes svrstati :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2014 : 12:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

joj moram vam neš ispričati
kao mladić oko 2005...
sam se bavio piraterijom i prodajom svega i svacega... i uglavnom kad bi mi se neka cura svidjela nastavljao sam komunikaciju i naravno i dalje prodavao filmove stelovao titlove nebitno :D
posao i zadovoljstvo
ali nekako uvijek spontano bez nametanja... komunikacija je trajala mjesecima i godinama
nikakvog seljackog nasrtanja...daj odmah i sve... i mogu reci da je to mozda najljepsi dio mog zivota...radim stvarni posao, prodajem preko interneta upoznajem ljude i cure :D zezancija bilo je i ljubavi

moram priznati da sam prestao s tim :D opasno po život je postalo nisam više komunikativnan kao prije
i uglavnom pronadjem neke albume na balkonu... france 98 i he man :D ( btw kolika je njihova vrijednost?)
i okačim ih na net... lik me zove sinož
raspričao se ovo ono ja ne prodajem ja samo kupujem... bla bla... ne pričam s bratom toliko a ne s nepoznatim
eto on ide iz jednog predgradja u drugo pa je vidio da sam mu usput
on bi navratio... :D
i naravno meni se upali lampica... šta ako je manijak da me orobi i uzme značke i albume :D
pa jarane ne može tako ja kao prodavac imam pravo birati kupce... sacekaj malo tek sam okacio artikal nije aukcija... nek odstoji malo ti bi odmah u kucu...

i sjetih se sebe kao trgovca i sjetih se ovog topika :D

jel gej ili je samo druželjubiv???





koliko priče a niđe seksa

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37453 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/09/2014 : 14:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

pa danas ce doci


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/09/2014 : 14:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2014 : 14:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...



znaš šta ću tebi ja kazat..ja bi više volio da mene neki ubojica sikirom nasekira nego da me neki pomahnitali šumski gej vata po šumi,ko lovac srnu uplašenu

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 11/09/2014 : 14:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...



znaš šta ću tebi ja kazat..ja bi više volio da mene neki ubojica sikirom nasekira nego da me neki pomahnitali šumski gej vata po šumi,ko lovac srnu uplašenu



Neki to plačaju.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17676 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2014 : 14:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ovo gore sa šumskim nije shvaćena moja referenca na znanstveno fantastične filmove i priče u kojima su ljudi lovina drugim ljudima ili vrstama...doduše i ja se zakukuljim pa često ne bude shvaćeno

evo javio se na majl...dobro je možda je samo druželjubiv koji želi sve i odmah :D značke... a ja volim daviti preko majla/poruka danima

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17676 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2014 : 14:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...


ma nisam se uplašio nego sam se sjetio ovog topika
pa je razgovor retroaktivno dobio drukčije konotacije

ljudi oće sve i odmah to je osnovni problem danas a ja malo usporavam stvari i tu izbijaju problemi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7910 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/09/2014 : 14:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...



znaš šta ću tebi ja kazat..ja bi više volio da mene neki ubojica sikirom nasekira nego da me neki pomahnitali šumski gej vata po šumi,ko lovac srnu uplašenu



Neki to plačaju.



e jesi legenda

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37453 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/09/2014 : 14:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

a, ti bi da traje veza



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/09/2014 : 17:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by zeljko

što mislite jel se neko upoznao preko foruma i ostvario emotivnu vezu :D
ajmo priznajte
ja nisam na ovom forumu ali jesam preko drugih nećete vjerovati sa ženama :D barem su tako rekle :D




Ja sam imao tu čast s Fikusom popiti koju pivicu. Moram priznati da me nije baš zavodio



Ili ste pili bezalkoholne, ili nešto s tobom nije u redu, ili to jednostavno nije bio fikus.

Inače, našao sam se sa par ljudi sa foruma, al sam samo sa jakijem završio u krevetu.


Meni xu rekli da sam bio u krevetu s jakijem i pajdom...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/09/2014 : 17:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...



znaš šta ću tebi ja kazat..ja bi više volio da mene neki ubojica sikirom nasekira nego da me neki pomahnitali šumski gej vata po šumi,ko lovac srnu uplašenu



Zagor?
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4346 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/09/2014 : 17:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ne bi. Zagor je plemeniti romanticni heroj koji vjeruje u romanticnu ljubav prema jednoj osobi.
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by adriano

Apeliram da se Zagora ne stavlja u ovaj kontekst.


O, pliz, da je Zagor ziv covjek imao bi vise komada od mene.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2014 : 18:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

ja mislin da taj lik nije ni gej ni druželjubiv nego najobičniji serijski ubojica.
vata žrtve priko interneta . ko zna koliko je naivaca poput željke sredija.



Željko se uplašio da je lik gej a na kraju će ispasti najobičniji serijski ubojica.

Kakva vremena...



znaš šta ću tebi ja kazat..ja bi više volio da mene neki ubojica sikirom nasekira nego da me neki pomahnitali šumski gej vata po šumi,ko lovac srnu uplašenu



Zagor?


može i blek stena,on isto voli šumom bauljat..a i brijem da nikad curu nije poljubio...dok sam čitao stripove ZS i LMS zagor i nije bio neki ševac..otkad čitam ludensa mrkno je on i onu gambit i onu malu čokoladnu vješticu iz epizode kraljica mrtvog grada..je da onda naš zagi i nije bio baš svoj al mu to i nije za zamjerit

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/09/2014 : 19:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Što nisi čitao priče sa Zimskom Zmijom (Frida) i onu gdje se Fishlegova Virginija prvi put pojavljuje?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/09/2014 : 19:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Meni je oduvijek bio najsumnjiviji odnos Blek - Roddy. Prof je barem tu i tamo zavodio neke babe.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/09/2014 : 19:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Najjaču mušku ljubav prakticiraju čika Marti i Java...Tu i tamo upadne Dijana da im zagorča odnose ali poslovično izvisi...

Wtf?
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2014 : 20:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Što nisi čitao priče sa Zimskom Zmijom (Frida) i onu gdje se Fishlegova Virginija prvi put pojavljuje?


ma to se ne računa..obično baljakanje na mjesečini,nije im ni ruku pod bluzu zavuko,a kamoli u gaćice.ko neki tinejđeri

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2014 : 20:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Meni je oduvijek bio najsumnjiviji odnos Blek - Roddy. Prof je barem tu i tamo zavodio neke babe.


rodi je meni upitnog spola,nikak nisam mogao odgonetnut jel muško i žensko.teks viler..za njega bar znamo da nije junfer,ima sina...iako u ono vrijeme nije bilo DNA analize.komandat mark..zaručnica beti,al isto brijem da dalje od prve baze nisu išli.kapetan miki..također ona mala,jel suzi?davno je bilo kad sam njega čitao..najveća perverzija koja se dogodila između njih dvooje je pojubac u obraz.sjećam se i kit telera,jel bila u igri kakva treba?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 11/09/2014 : 20:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by wolf

Meni je oduvijek bio najsumnjiviji odnos Blek - Roddy. Prof je barem tu i tamo zavodio neke babe.


rodi je meni upitnog spola,nikak nisam mogao odgonetnut jel muško i žensko.teks viler..za njega bar znamo da nije junfer,ima sina...iako u ono vrijeme nije bilo DNA analize.komandat mark..zaručnica beti,al isto brijem da dalje od prve baze nisu išli.kapetan miki..također ona mala,jel suzi?davno je bilo kad sam njega čitao..najveća perverzija koja se dogodila između njih dvooje je pojubac u obraz.sjećam se i kit telera,jel bila u igri kakva treba?



Kit Teler ima Klaretu...
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000