forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 UEFA EURO 2016. - Kvalifikacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/11/2015 : 16:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Sve je moguće. Ne bi me iznenadilo bude li EP odgođeno

Have mercy
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 16/11/2015 : 18:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Teško za virovat, naime toliko je novca u to uloženo (u cili taj biznis) da je to nemoguće (baš nemoguće).
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 16/11/2015 : 19:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Magla u Zenici bila tako gusta da je golman svakih par minuta svoje odbrambene suigrace pitao:Imal ih,ba,jel idu?



I magla neka druga na ocima igraca i trenera.
Prva momcad nocas mi se mnogo vise svidja,
moglo bi se nesto uradit iako ce biti vrlo tesko.






Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 16/11/2015 : 19:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

quote:
Originally posted by lwood

valjda če Irci proč,iako je beha težak protivnik.
Slovenci če teško dobit Ukrajince.
Danci - Švedi,mislin da če švedi proč
norvežani -mađari,svejebno.


qurac moj ce Irci proc, iako su najtezi moguci protivnici.
U prvoj utakmici im fali par kljucnih igraca



netreba me izgleda uzet zaozbiljno
a igram fudbal 30 godina







Edited by - senokute on 16/11/2015 19:34:58
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 16/11/2015 : 20:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
BiH ima potencijal da dobije utakmicu vani i nesto mi govori da ce proci.Eto,nek bude 2:2
Slovenci vrlo tesko.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/11/2015 : 21:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sumnjiv penal za Irsku, u ovakvim utakmicama se to baš ne sudi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/11/2015 : 22:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Opet Walters pogađa, i ako se ne dogodi nekakvo čudo Irska ide na EP.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/11/2015 : 22:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon utakmice ostaje dojam da na prvenstvo ne ide tehnički kvalitetnija već čvršća momčad, a to je često više nego dovoljno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 00:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/490671/nogomet-nogometni-svijet/bazdarevic-ne-trazi-opravdanja-tesko-je-prihvatiti-poraz-od-momcadi-koju-smo-mogli-i-morali-pobijediti/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/11/2015 : 07:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Ja sam ipak misljenja da ce Slovenci proci,i tipujem na madare, irce i svedane




za sad 2 od 4, bit će da ću fulati slovence a bio sam siguran da će proći šteta ali valjda je i ukrajini vrijeme da se plasira preko dodatnih kvalifikacija mislim da je do sad imala 0 od 6 prolaza
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 10:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda zbog novog sistema natjecanja uspiju nešto ugrabiti a ne bih se čudio da se provedu kao na prošlom EP-u.

http://www.hrsport.net/vijesti/490672/nogomet/u-francuskoj-necemo-biti-samo-broj/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/11/2015 : 13:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Suzdržavam se od preranih prosudbi, ali repke tipa Albanija, Sjeverna Irska, Mađarska... Ne znam što one imaju tražiti među "velikima". No opet, slično bih mogao reći i za Honduras, Iran itd. na SP-u.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/11/2015 : 15:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.vecernji.hr/nogomet/skandal-u-dublinu-navijaci-bih-prekinuli-minutu-sutnje-za-pariske-zrtve-1038000

ovo in baš nije tribalo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 17/11/2015 : 15:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Suzdržavam se od preranih prosudbi, ali repke tipa Albanija, Sjeverna Irska, Mađarska... Ne znam što one imaju tražiti među "velikima". No opet, slično bih mogao reći i za Honduras, Iran itd. na SP-u.


Velika Madjarska-nikad cuo
Velika Sjeverna Irska-nikad cuo
Veliki Iran-nikad cuo
Veliki Honduras-nikad cuo
Velika Albanija-ponekad cujem
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/11/2015 : 17:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://www.vecernji.hr/nogomet/skandal-u-dublinu-navijaci-bih-prekinuli-minutu-sutnje-za-pariske-zrtve-1038000

ovo in baš nije tribalo


Ljudi su iskreni

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 17:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

quote:
Originally posted by Zagor12

Suzdržavam se od preranih prosudbi, ali repke tipa Albanija, Sjeverna Irska, Mađarska... Ne znam što one imaju tražiti među "velikima". No opet, slično bih mogao reći i za Honduras, Iran itd. na SP-u.


Velika Madjarska-nikad cuo
Velika Sjeverna Irska-nikad cuo
Veliki Iran-nikad cuo
Veliki Honduras-nikad cuo
Velika Albanija-ponekad cujem


Za koju godinu ce Albanija rasturati na prvenstvima kao sto je Sjeverna Koreja rasturila na proslom SP-u.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/11/2015 : 19:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://www.vecernji.hr/nogomet/skandal-u-dublinu-navijaci-bih-prekinuli-minutu-sutnje-za-pariske-zrtve-1038000

ovo in baš nije tribalo


Moroni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 17/11/2015 : 20:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by MD72

quote:
Originally posted by Zagor12

Suzdržavam se od preranih prosudbi, ali repke tipa Albanija, Sjeverna Irska, Mađarska... Ne znam što one imaju tražiti među "velikima". No opet, slično bih mogao reći i za Honduras, Iran itd. na SP-u.


Velika Madjarska-nikad cuo
Velika Sjeverna Irska-nikad cuo
Veliki Iran-nikad cuo
Veliki Honduras-nikad cuo
Velika Albanija-ponekad cujem


Za koju godinu ce Albanija rasturati na prvenstvima kao sto je Sjeverna Koreja rasturila na proslom SP-u.


He,he...da,da.Ma mislio sam na onu kartu velike Albanije zakacenu na dron u Beogradu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 21:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znam, ali mozda i u nogometnom smislu postanu "veliki", samo trebaju pravoga voðu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 22:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na kraju Ukrajina i Švedska zasluženo prolaze na prvenstvo.
Istina da su Ukrajinci otezali sa igrom pred kraj susreta ali to ne opravdava neke poteze Slovenaca, prije svih Brečka.
Pratio sam dvoboj preko streama, kada su zabili u 97. minuti iz situacije gdje ne bi promašila ni ćorava baba bez jedne noge, ukrajinski komentator je počeo vrištati kao da su osvojili naslov prvaka upravo tim golom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/11/2015 : 23:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Na kraju Ukrajina i Švedska zasluženo prolaze na prvenstvo.
Istina da su Ukrajinci otezali sa igrom pred kraj susreta ali to ne opravdava neke poteze Slovenaca, prije svih Brečka.
Pratio sam dvoboj preko streama, kada su zabili u 97. minuti iz situacije gdje ne bi promašila ni ćorava baba bez jedne noge, ukrajinski komentator je počeo vrištati kao da su osvojili naslov prvaka upravo tim golom.



i moraju se veseliti napokon su prošli
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/11/2015 : 14:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Reprezentacija Danske dobit će uskoro novog izbornika nakon što je Morten Olsen podnio ostavku poslije ispadanja u dodatnim kvalifikacijama za EP...
Danski nogometni izbornik Morten Olsen podnio je ostavku na tu dužnost jer se Danska nije uspjela plasirati na Euro 2016. nakon što je sinoć u Kopenhagenu u dodatnim kvalifikacijama odigrala 2:2 sa Švedskom.
U prvoj utakmici dodatnih kvaklifkacija Danska je izgubila od Švedske 1:2.
"Obavijestio sam igrače i vodstvo Saveza da ne idemo dalje. Bila mi je čast biti dio reprezentacije svih ovih 35 godina, najprije kao igrač, a zatim kao trener", izjavio je legendarni 66-godišnji bivši kapetan danske reprezentacije i izbornik.
On je Dance vodio na četiri velika natjecanja i bio je izbornik s najduljim stažem u Europi. U dresu reprezenatcije odigrao je 102 utakmice i zabio četiri gola.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/11/2015 : 23:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ruben Hajrapetjan, predsjednik Armenskog nogometnog saveza, optužio je igrače svoje reprezentacije da nisu htjeli igrati u eurokvalifikacijskoj utakmici protiv Albanije u Jerevanu.
Albanci su u istoj slavili s 3:0 i izborili svoj premijerni plasman na Euru osvojivši drugo mjesto u skupini iza Portugala, a srpski mediji kasnije su nagađali o mogućnosti da je utakmica bila namještena.
Takve je teze sada potpirio Hajrapetjan svojim izjavama koje prenosi Armenpress.
"Utakmica protiv Albanije za nas je bila sramotna. Naši reprezentativci očito nisu htjeli igrati, iako ne svi. To je izdaja. Da smo imali najboljeg reprezentativca na svijetu, opet bismo izgubili“, objasnio je Hajrapetjan.
Nakon što je utakmica odigrana u listopadu UEFA je objavila kako nema istrage oko namještanja, ali sada se pojavljuju informacije kako je ona ipak u tijeku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/11/2015 : 18:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zbog rasističkih ispada ukrajinskih navijača na kvalifikacijskoj utakmici za Euro 2016. protiv Španjolske, koja je odigrana 12. listopada u Kijevu, Uefa je u petak kaznila reprezentaciju Ukrajine sa jednom utakmicom pred praznim tribinama i 97.000 eura globe.
Tako će Ukrajina prvu domaću utakmicu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2018. protiv Islanda, u rujnu sljedeće godine, igrati bez podrške navijača.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/12/2015 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/491076/nogomet-nogometni-svijet/euro-2016-cijene-hotelskog-smjestaja-lete-u-nebo/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000