forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Razotkrivanje mita: Demoni ludila
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/10/2014 : 15:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ne dosta već puno slabije od demona.kraj je stvarno na brzaka kako kaže zoro,i još se ubaci bignoti na pol serijala. paralela između svemirskog broda(vrhunska tehnologija) i ezoterije rakuma i zagora.(jako dobro provučeno).uostalom ak je mogao mel gibson poraziti svemirce pomoću obične čaše vode može i zagor svetim štitom i strijelama.od početka se provlači neka tajanstvenost,misterij,pogotovo kad dođu u utvrđenje pa vide užas u njemu.e onda počinje žešća baljezgana,zagor se vraća u darkvud,otima ga svemirski brod pomoću zraka,susreće helingena i ovaj mu objašnjava da svemirci trebaju ljudsku krv da bi funkcionirali i zagospodarili svijetom i pri tome će im pomoći zagor.vat d fak?????znači uz onakvu tehnologiju oni idu sakupljat šačicu indijanaca,umjesto da su se spustili kod bijele kuće u dvorište.pada vlada.o kraju ne treba trošiti riječi,zagor juriša na svemirce sa štitom i strijelama a oni bedasti dolaze jedan po jedan pred njega ko švabi pred ljubišu samardžića.ma daj nolita saberi se.sve u svemu ko klincu bila mi je vrhunska epizoda,danas kad se sjetim blago se i ironično nasmiješim.ne znam,ovih dana i dati ću si truda i ponovo pročitati,možda i promijenim mišljenje..al sasvim malo,možda...

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/10/2014 : 17:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
nemate vi pojma
jedino Ponchu toleriram ispade, po Wolff-Leibnitzovoj metodi toleriranja ispada
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/10/2014 : 13:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
U Bosellijevom Hellingenu smo imali opaki spoj magije i tehnologije, praiskonskog i futurističkog. Nollita je pak radio dvoboj praiskonskog i futurističkog. Između imamo opet Demone sa zanimljivim elementima paralelnih dimenzija, svemirskog broda i Manitua. Možemo li govoriti o trilogiji?
Nollita-Sclavi-Boselli, praktički sveto trojstvo scenarista.

Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/10/2014 : 15:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

U Bosellijevom Hellingenu smo imali opaki spoj magije i tehnologije, praiskonskog i futurističkog. Nollita je pak radio dvoboj praiskonskog i futurističkog. Između imamo opet Demone sa zanimljivim elementima paralelnih dimenzija, svemirskog broda i Manitua. Možemo li govoriti o trilogiji?
Nollita-Sclavi-Boselli, praktički sveto trojstvo scenarista.





A Sclavijev rad je Imperij uzvraća udarac te trilogije.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/10/2014 : 15:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Poncho

U Bosellijevom Hellingenu smo imali opaki spoj magije i tehnologije, praiskonskog i futurističkog. Nollita je pak radio dvoboj praiskonskog i futurističkog. Između imamo opet Demone sa zanimljivim elementima paralelnih dimenzija, svemirskog broda i Manitua. Možemo li govoriti o trilogiji?
Nollita-Sclavi-Boselli, praktički sveto trojstvo scenarista.





A Sclavijev rad je Imperij uzvraća udarac te trilogije.



Zanimljiva analogija, moglo bi se i tako reći. Onda bi ona prva tri Hellingena bilo onaj prequel Star warsa. A kao što Disney sad planira novu trilogiju Star Warsa tako i Bure kreće u novog Hellingena. Nadam se da Bure ipak nije Disney.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/10/2014 : 15:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Poncho

U Bosellijevom Hellingenu smo imali opaki spoj magije i tehnologije, praiskonskog i futurističkog. Nollita je pak radio dvoboj praiskonskog i futurističkog. Između imamo opet Demone sa zanimljivim elementima paralelnih dimenzija, svemirskog broda i Manitua. Možemo li govoriti o trilogiji?
Nollita-Sclavi-Boselli, praktički sveto trojstvo scenarista.





A Sclavijev rad je Imperij uzvraća udarac te trilogije.



Zanimljiva analogija, moglo bi se i tako reći. Onda bi ona prva tri Hellingena bilo onaj prequel Star warsa. A kao što Disney sad planira novu trilogiju Star Warsa tako i Bure kreće u novog Hellingena. Nadam se da Bure ipak nije Disney.



Bure je najavio novog Hellingena, ali ne i novu trilogiju.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/10/2014 : 16:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Poncho

U Bosellijevom Hellingenu smo imali opaki spoj magije i tehnologije, praiskonskog i futurističkog. Nollita je pak radio dvoboj praiskonskog i futurističkog. Između imamo opet Demone sa zanimljivim elementima paralelnih dimenzija, svemirskog broda i Manitua. Možemo li govoriti o trilogiji?
Nollita-Sclavi-Boselli, praktički sveto trojstvo scenarista.





A Sclavijev rad je Imperij uzvraća udarac te trilogije.



Zanimljiva analogija, moglo bi se i tako reći. Onda bi ona prva tri Hellingena bilo onaj prequel Star warsa. A kao što Disney sad planira novu trilogiju Star Warsa tako i Bure kreće u novog Hellingena. Nadam se da Bure ipak nije Disney.



Bure je najavio novog Hellingena, ali ne i novu trilogiju.



Nemoj doslovno shvaćati ovo s trilogijom. Držao sam se analogije s star wars

A i ne izbacuje se trilogija odjednom, krene se od jednog nastavka.

Edited by - Poncho on 02/10/2014 16:40:39
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/10/2014 : 00:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Uuff za ovo ce mi trebati 3 sata da procitam sve, posebno odvojiti vrijeme samo za ovaj topic... vidim da je topic postigao BUMMM
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
979 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 20/10/2014 : 12:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
Prebacujem i ovdje svoj post s topika "Antologijske stvari" u podforumu Stripovi. I tamo se raspravljalo o Demonu ludila tj. Divovima dobra i zla:


Pročitao sam još jednom “Divove dobra i zla”. Detaljno do bola. Devet sati sam prevrtao naprijed nazad i pokušavao složiti konzistentnu sliku i priču na osnovu svega što je rečeno i prikazano. Pratio sam i takve stvari kao što je upotreba uglatih ili oblih kvadrata. Imam 12 jebenih stranica bilježaka.

Na kraju sam zaključio da je “Divovi dobra i zla” jedna totalno nekonzistentna zbrka! Niti jedna interpretacija koja je iznesena na stripovi.com (u podtopiku Bonelli, Stripovi,recenzije), a i u samom stripu nije konzistentna sa svim činjenicama i rečenicama iznesenim u samom stripu. Čak i kad se za svaku nekonzistentnost uključi dodatni paralelni svemir ili skok u budućnost i prošlost! Sclavi vjerojatno nije pretpostavljao da će neka budala (a i nisam ništa drugo kad sam izgubio toliko vremena na ovo) sve to što je nadrobljeno ići detaljno iščitavati. Priča je skroz konzistentna do momenta kada se pojavi indijanska priča (kadar kada se Titan i Helingen bore) i sve je moglo komotno tu završiti. To je jednu 120 strana prije kraja. Nakon toga počinje teški nered. Nisu problem ni paralelni svemiri ni alternativne budućnosti ni vraćanje kroz vrijeme. Problem su nekonzistentni detalji koji iskaču svaku malo.

I šta na kraju od svega imamo. Uobičajni čitatelj prođe kroz strip i pokupi stvari i objašnjenja koja mu se sviđaju i stvori svoju interpretaciju. Onda drugi čitatelj pročita na svoj način i dade drugačiju interpretaciju. Nakon toga jedan drugome dokazuju da je onaj drugi u krivu tako što nalaze činjenice koje su u suprotnosti s tuđom interpretacijom. I tako u nedogled, a sve zato što je strip pun paradoksa koji se ne mogu razriješiti ni paralelnim svemirima ni različitim vremenima ni kombinacijom. Uvijek nešto ne štima!!!!
Pretpostavljam da će se sad naći neki pametnjakovič koji će reći da je Sclavi baš to tako namjerno napravio i da je zato ovaj strip super genijalan! Na to mogu odgovoriti samo da nije problem napraviti nered i da zbrka nastaje sama od sebe ako se ne pazi! Za red se treba potruditi! A Sclavi se nije potrudio! Nije mu za zamjeriti. Petsto i nešto strana. Tko će to revidirati i sve popravljati, a pogotovo ako je Ferri već nacrtao dio. Uglavnom Sclavi je mnogo toga htio reći, sve je to ugurao, stotinu puta skočio sam sebi u usta i na kraju nije rekao ništa zato što se sve to zajedno ni na koji logično konzistentni način nije moglo dogoditi. Jedino rješenje je da neki od likova u nekom trenutku u stripu lažu ili da postoje propusti u prijevodu s talijanskog pa je značenje nekih izjava malo promijenjeno!

Na kraju bih zaključio, “Divovi dobra i zla” je površno i nekonzistentno napravljen strip s mnogo fantastičnih i uzbudljivih momenata koji potencijalno imaju duboke posljedice za Zagorov univerzum ali koje nakon jednokratne konzumacije sam autor poništava gurajući ih u sferu snoviđenja i halucinacije. Ulazeći u sferu snova logika prestaje biti važna i time autor sebi daje alibi za raznorazne logičke paradokse koji su mu se potkrali dok je pokušavao u radnji biti uzbudljiv i fantastičan. Gledajući u kontekstu Zagorova univerzuma “Divovi dobra i zla” je suvišan strip. Sve što se u njemu dogodilo, nije se dogodilo. Čak štoviše, ne predstavlja ni stripove tipa: što bi bilo kad bi bilo.
Na kraju mogu samo reći: Žali Kiki izgubljenog vremena!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 20/10/2014 : 12:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dakle povratak hellingena je vrloooo opravdan, ako cemo gledati po izjavi "Divovi dobra i zla je suvišan strip. Sve što se u njemu dogodilo, nije se dogodilo. "
Jos nisam procitao strip ali ako netko potrsi devet sati na jedan strip, ocekuje se da zna sta govori.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/10/2014 : 12:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli

Na kraju bih zaključio, “Divovi dobra i zla” je površno i nekonzistentno napravljen strip s mnogo fantastičnih i uzbudljivih momenata koji potencijalno imaju duboke posljedice za Zagorov univerzum ali koje nakon jednokratne konzumacije sam autor poništava gurajući ih u sferu snoviđenja i halucinacije. Ulazeći u sferu snova logika prestaje biti važna i time autor sebi daje alibi za raznorazne logičke paradokse koji su mu se potkrali dok je pokušavao u radnji biti uzbudljiv i fantastičan. Gledajući u kontekstu Zagorova univerzuma “Divovi dobra i zla” je suvišan strip. Sve što se u njemu dogodilo, nije se dogodilo. Čak štoviše, ne predstavlja ni stripove tipa: što bi bilo kad bi bilo.
Na kraju mogu samo reći: Žali Kiki izgubljenog vremena!


Sve sto se u Divovima dogodilo, zaista se i dogodilo, samo u paralelnoj dimenziji.
U tom svijetu vremenska linija nije zaustavljena, tu je Zagor jos uvijek mrtav.
Zagor je za jedno iskustvo bogatiji, sada zna koliko malo nedostaje da sve ode do vraga.
Nije iskljuceno da se Zagor jednog dana vrati u tu paralelnu dimenziju, tu ima dosta prostora da se napravi jedna odlicna prica, pod uslovom da je potpise autor koji se ne zove Burattini, Boselli ili neki drugi iz trenutne ekipe.
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
979 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 20/10/2014 : 12:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Sve sto se u Divovima dogodilo, zaista se i dogodilo, samo u paralelnoj dimenziji.
U tom svijetu vremenska linija nije zaustavljena, tu je Zagor jos uvijek mrtav.
Zagor je za jedno iskustvo bogatiji, sada zna koliko malo nedostaje da sve ode do vraga.
Nije iskljuceno da se Zagor jednog dana vrati u tu paralelnu dimenziju, tu ima dosta prostora da se napravi jedna odlicna prica, pod uslovom da je potpise autor koji se ne zove Burattini, Boselli ili neki drugi iz trenutne ekipe.



Sorry King, uzeo u obzir!
Postoje događaji logički nekonzistentni s izjavama pojedinaca u stripu. Nemoguće je da postoje samo dvije paralelne dimenzije. U jednom trenu sam mislio da ih ima čak šest.
Ja ne govorim ovdje o značenju toga što je Sclavi htio reći već o tome da svaki događaj ima uzrok i posljedicu, ma kako fantastični bili, čak i kad se likovi prebacuju iz dimenzije u dimenziju ili eventualno vremenski.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 20/10/2014 : 13:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Može se Sclavi poigravati sa narativnim tokovima do besvijesti, Hellingen je u potpunosti dekonstruiran!

Veći trijumf Zagora nije viđen, doslovno sam kontra sviju (čak i kontra scenarista).
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2014 : 14:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja koliko znam samo je Zagor presao iz jedne dimenzije u drugu.

Ali sta je sa Akotom? Je li on umro i u nasoj dimenziji i u onoj Helingenovoj ludackoj?
S tim sto ja ne mislim da je to druga dimenzija kao stvarna druga dimenzija, nego izopaceni Helingenov nepostojeci svet u koji je on uspeo da ubaci Zagora.


Meni je naintrigantniji i najzanimljviji deo price onaj kada Helingen prica kako je dospeo i sta je radio na onom ogromnom vanzemaljskom brodom! Kakva metafizika! Svaka stranica je prelepo uradjena i scenaristicki i crtacki.
Taj svemirski brod je bio Helingenov raj i pakao, ali njegova mrznja i zaslepljenost je bila prevelika te on nije mogao da prihvati da tu treba i da ostane.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/11/2016 : 08:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam da momci iz Libellusa tamo negdje oko 2022. ovo objave kako dolikuje, u boji i na ekstrakvalitetnom papiru.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/11/2016 : 13:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Jedva čekam da momci iz Libellusa tamo negdje oko 2022. ovo objave kako dolikuje, u boji i na ekstrakvalitetnom papiru.



I u jednoj knjizi to bi bilo extra,ne bas 2022,negdje 2018 da malo požure,ne kupujem Libellusova izdanja ali ako to izađe u jednoj knjizi to obavezno kupujem.Uzo bi i Zimsku zmiju,Ocean i neke takve price ali nisu u jednoj knjizi.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/11/2016 : 13:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nema šanse da izađe u jednoj knjizi, pogotovo što cijela priča ima preko 500 stranica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/11/2016 : 13:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Izašlo-ne izašlo, tako svejedno. Ja sam ironičan, a ta je boja užasna, ali to ne smeta da se ovakva kič-edicija odlično prodaje po simboličnoj cijeni.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/07/2018 : 19:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
https://funkymem.com/zones/mandela-efekt-kao-drustveni-fenomen

Govori li Sclavi zapravo o Mandela-efektu?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7004 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/08/2018 : 18:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Nakon ponovnog čitanja ove epizode, ali sa svim stranicama i naslovnicama (konačno), moj dojam je nepromjenjen. Istina, ima tu zamjerki kao: prerazvučenost, iritantantan humor s Chicom i Ikarom od Pera, nelogičnost s udaljenosti tvrđave Pitt, jezera Erie i brda Naatani, a i majstorov crtež je previše neujednačen u prvom dijelu priče. Bit je da se priča drastično poboljšava sa svakim novim nastavkom, da bi u zadnjem dobili episki finale kakav i priliči ovakvom gigantu od stripa. Ferri se potpuno iskupljuje za sve neujednačenosti fantastičnim vinjetama koje idu u sam vrh stripa uopće. Naslovnice vrh vrhova! Ma svaka je dobra, a koji je tek užitak konačno gledati ove zadnje dvije u rukama!!!!

Iskreno, da nije komentara i mišljenja uvaženih članova foruma, možda ne bih ni shvatio određene situacije i ideje iz stripa. Konkretno, pojavljivanje i smrt vrača Makuatya bih ubrojao u nelogičnosti.

Ne volim priče s paralelnim svjetovima, ali ovo je stvarno remek djelo. Ovdje Sclavi jednostavno briljira.

Ovo mi nije najbolja Zagorova epizoda iz razloga što je ne mogu ni usporediti s drugim pričama, već je svrstati izvan konkurencije, jer nije usporediva s ničim u Bonelliju uopće. O njoj ne razmišljaš satima nakon čitanja, kao o nekim Dylanovim epizodama, već danima kasnije. Meni je trebalo nekliko dana da se slegnu dojmovi prije nego ovo napišem.

Svima kojima se ova epizoda nije svidjela preporučam da oslobode um i pokušaju još jednom.

Ma sve desetke - 100%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/08/2018 : 08:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I dalje je to najbolji Bonelli dosad.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2272 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 06/08/2018 : 15:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Pali, brate - Nolita je zakon.
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
932 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 04/06/2020 : 07:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ja koliko znam samo je Zagor presao iz jedne dimenzije u drugu.

Ali sta je sa Akotom? Je li on umro i u nasoj dimenziji i u onoj Helingenovoj ludackoj?
S tim sto ja ne mislim da je to druga dimenzija kao stvarna druga dimenzija, nego izopaceni Helingenov nepostojeci svet u koji je on uspeo da ubaci Zagora.


Meni je naintrigantniji i najzanimljviji deo price onaj kada Helingen prica kako je dospeo i sta je radio na onom ogromnom vanzemaljskom brodom! Kakva metafizika! Svaka stranica je prelepo uradjena i scenaristicki i crtacki.
Taj svemirski brod je bio Helingenov raj i pakao, ali njegova mrznja i zaslepljenost je bila prevelika te on nije mogao da prihvati da tu treba i da ostane.



Da, ni meni nije jasno to sa Akotom.. Kiki manitu objašnjava Zagoru da je u nekom drugom svijetu, životu, dimenziji od susreta s jelenom. Ako je tako onda je i susreo Akota iz te dimenzije i on bi trebao biti živ na kraju stripa kao Perry, Čiko i drugi.
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 04/06/2020 : 10:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by murdo

quote:
Originally posted by going going

Ja koliko znam samo je Zagor presao iz jedne dimenzije u drugu.

Ali sta je sa Akotom? Je li on umro i u nasoj dimenziji i u onoj Helingenovoj ludackoj?
S tim sto ja ne mislim da je to druga dimenzija kao stvarna druga dimenzija, nego izopaceni Helingenov nepostojeci svet u koji je on uspeo da ubaci Zagora.


Meni je naintrigantniji i najzanimljviji deo price onaj kada Helingen prica kako je dospeo i sta je radio na onom ogromnom vanzemaljskom brodom! Kakva metafizika! Svaka stranica je prelepo uradjena i scenaristicki i crtacki.
Taj svemirski brod je bio Helingenov raj i pakao, ali njegova mrznja i zaslepljenost je bila prevelika te on nije mogao da prihvati da tu treba i da ostane.



Da, ni meni nije jasno to sa Akotom.. Kiki manitu objašnjava Zagoru da je u nekom drugom svijetu, životu, dimenziji od susreta s jelenom. Ako je tako onda je i susreo Akota iz te dimenzije i on bi trebao biti živ na kraju stripa kao Perry, Čiko i drugi.



Dobro, lako za Akota.
Meni tu nešto drugo nije jasno.
Ako je Zagor prešao u drugu dimenziju u kojoj postoji Čiko, Tonka i drugi, gdje je onda Zagor iz te dimenzije?
Možda je neko već to objasnio pa sam propustio.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 04/06/2020 : 14:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Izašlo-ne izašlo, tako svejedno. Ja sam ironičan, a ta je boja užasna, ali to ne smeta da se ovakva kič-edicija odlično prodaje po simboličnoj cijeni.



A ja se još uplašio da si zastranio.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000