forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lavirintanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Deers
Advanced Member



Croatia
9239 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/02/2022 : 22:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
@ Djole

Hvala ti do neba na ovome!

Šmirmaul je stvarno kul prezime ali njegova uloga me kopkala. Zašto se tek sada pojavio novi lik? Sada vidim da sam možda trebao primijetiti da je njegovu ulogu dosad igrao i Đefri.

In other news, listajući sada završne brojeve krnje druge sezone, primijetio da sam da se tih priča baš i ne sjećam i da sam najčešće, kad bih se našao pred policama sa ZZCp uzimao čitati brojeve 22, 24 i 27.

Budući da si disponiran, šteta bi bilo ne ti postaviti koje pitanje na koje smo čekali odgovor pa mislim sada preko GO ponoviti drugu sezonu

Jedno pitanje: Doctor Who/Sport Billy torbe, kada si to mislio objasniti?

@ Ernie Pike

Kod ZZCPa ti je kontinuitet poprilično izražen ali čak i da nije, imaš često priču kroz više svezaka. Tako da nema na preskokc!
Dostupnost ne znam, koliko se sjećam samo je broj 25 (sa silnim variant naslovnicama) rasprodan preko reda.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2683 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 19/02/2022 : 23:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Hvala Deers.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/02/2022 : 14:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

I ideja od vanzemaljcima koji kažu zbogom je iz jedne SF kratke priče o kolapsu metastabilnog vakuma, ne sećam se više imena, but it did keep me awake at night for some tame.


Pardon, priča je Last contact Stivena Bakstera (evo je ovde, valjda je legalno: https://zestfullyblog.blogspot.com/2011/02/last-contact-by-stephen-baxter-part-1.html) i ne radi se o kolapsu vakuma već o rastu tamne energije, koja deluje kao antigravitacija, toliko da može da pokida i planete i ljude (nije nemoguće, sasvim fin dodatak apstraktnim a ipak realnim strahovima, ali je kolaps vakuma izvesniji).

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/02/2022 : 14:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Može li se jedan ZZCP neznalica ubaciti u raspravu eksperata.
Želio bih pročitati serijal, pa me zanima nekoliko osnovnih stvari.
ZZCP je objavljen u sveskama, postoje li neki "story arcs" ili je svaka sveska zasebna priča.


Što reče Deers, ne, ZZCP je u kontinuitetu kao i mnogi stripovi gde je samo jedan scenarista. U početku to i nije izraženo, tamo negde do broja 10, a posle postaje jače.

Arkovi postoje, odnosno seone, brojevi 0-20 su prva sezona, 21-40 je trebalo da budu druga, i tome slično, a i u okviru njih postoje dvodelne ili trodelne priče. Tako da računaj da je povezano.

I ako krećeš od početka... it gets better.


quote:
Originally posted by Ernie Pike

Može li se strip još uvijek naći u papirnom obliku. Iako sam kod pisane riječi djelomično prešao na digitalni oblik, kod stripova mi to teže ide.



Vvverovatno, ali nisam siguran da svih ima u slobodnoj prodaji po striparnicama, osim na Dekarinoj gajbi. Ali to su ionako kasniji brojevi, 25 i tako to.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/02/2022 : 14:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Erick S

Linkovi za download ZZCP 26, 27 i 30 ??
To je falilo onda kad nas ono počastiše da nam korona lakše padne
:-)



Evo 27 i 30.

https://www.mediafire.com/file/14c1jhhcfjo069y/ZZCP_27_low.pdf/file
https://www.mediafire.com/file/pckd2x3dj2nldnl/ZZCP_30_low.pdf/file

Dvadeset šestica, iako ju je Dekara, mislim, kačio negde, po meni nije završena. Ne crtački, daleko bilo, ali upis je rudimentaran, nije prošao finalno sređivanje i šminkanje, i nedostaje jedan citat na kraju da lepo veže mašnu na priču.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/02/2022 : 14:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Šmirmaul je stvarno kul prezime ali njegova uloga me kopkala. Zašto se tek sada pojavio novi lik? Sada vidim da sam možda trebao primijetiti da je njegovu ulogu dosad igrao i Đefri.



Da, vidiš, i to, ali je već postajalo nerealno da se Džefri toliko razume u fiziku i metafiziku i raspravlja se sam sa kvantnim AI. Malo je tu i Organizacija uletela u drugoj sezoni, i tek će, ali jednostavno, Smitovima treba Proka Pronalazač. A imao sam i još neke planove za njega.

quote:
Originally posted by Deers

Jedno pitanje: Doctor Who/Sport Billy torbe, kada si to mislio objasniti?


Ummm... nikada?

Šalu na stranu, sećam se da smo Dekara i ja brejnstormovali na tu temu u počecima serijala, da mi je bio problem da prosto kažem bigger on the inside jer tadašnji tehnološki nivo ZZCP sveta to nije podržavao, a da je Dekara bio u fazonu "who cares", pa sam na kraju to i ja prihvatio, with some lampshade hanging.

Ali pošto je u međuvremenu Organizacija od gomile birokrata koji ne vide dalje od svoje excel tabele postala bezmalo baza Drugde, sa kloniranjem, teleportovanjem i pristupom LHC i hipersvemiru, smeštanje naoružanja u drugu dimenziju, kao u Planetary, više nije nemoguće. But with a twist. A pošto bi se treća sezona bavila Unifikacijom i alternativnim dimenzijama, verovatno bi objašnjenje bilo smešteno tu negde, oko broja 49.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9239 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/02/2022 : 20:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
https://issuu.com/lavirintanje/docs/zzcp26-radnaverzija-tatadic_dupanov

Evo te radne verzije koju je Dekara stavio na facebook. ne bih je stavio ali zbog nje sam bio sretan kao malo dijete kad sam u Veneciji pred koju godinu slučajno naišao na Calle Amor dei Amici


Nego, čitan pažljivije sada tu drugu sezonu i obraćam pažnju na sve one posijane mrvice koje sam preskakao jer sam se nadao da će jednom biti objašnjene

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/03/2022 : 11:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Čuvam sva sočna objašnjenja za svoj Substack. ;)

Šalu na stranu, izeš objašnjenje ako ničemu ne vodi. Za funkcionisanje je Smitovima bila nužna Sport Bili torba, pa stoga imaju Sport Bili torbu, svako objašnjenje bi bilo samo https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/HandWave.

E sad, u trećoj sezoni bi moglo da vodi nečemu. Alas, it is what it is.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2471 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 04/03/2022 : 13:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Kad ce neki Zero? :)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9239 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 21/03/2022 : 21:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pročitao drugu sezonu sa bilješkama koje sam uspješno vodio tamo negdje do broja 28

Elem,
Ako su starci samo rak Megaverzuma i nisu svjesni onako kako mi to shvaćamo, tko "sije" ponovno megaverzum? Ili su dovoljno svjesni da budu samoodrživi?

U #27, bijela fontana se javlja 19. kad Džefri jurca grobljem nakon borbi sa harpijama. U paralelki sa Aglajom vidimo da se i ona borila sa harpijama zajedno sa Smitovima. Greška ili štucanja?

Što je s Akašom točno? Trebala je biti uništena u #22 a u #28 imamo je maltene fizičku. da li je ipak nešto preživilo uništenje Bompeovog žezla ko i kamen prvog univerzuma?

Imao sam teoriju da je prvoborac Dženi iz nekog narednog univerzuma ali mi je pala u vodu

Frankenštajn. Dženi ga u #21 zamišlja kao klasično Frankenštajnovo čudovište i još kaže da zna za njega ili to "proklestvo". Kasnije, Lorenco kaže da je viđen u susjednom gradu. Znam da je on trebao biti za finale ali tipujem da je to Džonov otac

Mislim, nisu to isključivo pitanja autoru, volio bih čuti što drugi čitatelji misle



A sada ozbiljno, kad će taj Substack ili barem neki kickstarter? Koliko je to realno?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2476 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 25/07/2022 : 11:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Da li ce uskoro Zero 3?
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2471 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/07/2022 : 12:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Da li ce uskoro Zero 3?



🙏
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/07/2022 : 20:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Odlična pitanja!

quote:
Originally posted by Deers

Ako su starci samo rak Megaverzuma i nisu svjesni onako kako mi to shvaćamo, tko "sije" ponovno megaverzum? Ili su dovoljno svjesni da budu samoodrživi?



Jesu dovoljno "svesni", mada na način koji nam je, naravno, potpuno stran.

A ko seje? To je za petu sezonu. ;)

quote:
Originally posted by Deers

U #27, bijela fontana se javlja 19. kad Džefri jurca grobljem nakon borbi sa harpijama. U paralelki sa Aglajom vidimo da se i ona borila sa harpijama zajedno sa Smitovima. Greška ili štucanja?


Ne, javila se još jednom pre početka stripa, odnosno to je u Džefrijevom flešbeku.

Prva bela fontana dok Džefri luta grobljem sa Senkom - svi flešbekovi - druga bela fontana koja briše Aglaju - sadašnjica (gde je bela fontana sa harpijama samo Džefrijevo šokirano sećanja) - treća bela fontana koja nakratko vraća Aglaju, odnosi je i dovodi Kraja.

Timey whimey. Uz mogućnost da nam je nešto promaklo, takve priče su uvek komplikovane.

quote:
Originally posted by Deers

Što je s Akašom točno? Trebala je biti uništena u #22 a u #28 imamo je maltene fizičku. da li je ipak nešto preživilo uništenje Bompeovog žezla ko i kamen prvog univerzuma?


Eh, mogao bih da se vadim da ta ta "fizička" Akaša u stvari i nije Akaša, već ruine Prvog univerzuma koje se nalaze... negde, ali istina je druga. I fucked that up, i to je jedan od razloga zašto me nerviraju 27-28. Dženi nije trebalo da se seti svega, nije trebalo da ima ultra kul scenu kad se seća svih prethodnih života (mada je Kuzmanov učinio da mi ne bude toliko žao toga), Henri nije trebalo da se vrati samo da bi nestao bezmalo na isti način kao prvi put, ne rešivši ništa, a Mnemovori nisu trebali da se pojave još narednih 60 brojeva.

But I fucked up. Nisam znao kako da se iskobeljam iz toga da Kraj MORA da ubije Smitove. Kraj je, naravno, baziran na Murovoj Furiji iz Kapetana Britanije, i falio mi je Džim Džaspers da ga uništi, pa je to pripalo Henriju. Ali je loše. Sve sam bespotrebno zakomplikovao, nisam ništa razrešio, potrajalo je dok broj 29 nije nacrtan i onda mi se digla kosa na glavi kad sam video šta sam pisao koju godinu ranije i probao da nekako to sve preradim sa novim tekstom... i opet nije dobro.

Prvi brojevi su learning curve, pa hajde, ali sa 28 i naročito sa 29 sam zaista, zaista nezadovoljan. (Scenaristički, crtački Kuzmanov razbio).

Plus, razrešenje, mirenje sa smrću (što me je Draško zezao mesecima) - ajde ostali, ali DŽENI da se pomiri sa smrću umesto da je grize i grebe do poslednjeg daha?! DŽON da se pomiri ne sa svojom, već sa smrću dece?! Ma važi.

I fucked up.

quote:
Originally posted by Deers

Imao sam teoriju da je prvoborac Dženi iz nekog narednog univerzuma ali mi je pala u vodu


Eh, ne, to je bila Motoko pre nego što se Motoko i pojavila.

quote:
Originally posted by Deers

Frankenštajn. Dženi ga u #21 zamišlja kao klasično Frankenštajnovo čudovište i još kaže da zna za njega ili to "proklestvo". Kasnije, Lorenco kaže da je viđen u susjednom gradu. Znam da je on trebao biti za finale ali tipujem da je to Džonov otac


Not quite. Frankenštajn je vesnik smrti za Smitove. Ako se Frankenštajn pojavi, neki Smit umire. To je rezultat nekog prokletstva zbog čega su Džonov pradeda i Frankeštajn prokleti (he's actually a nice guy). Narativno, on je Stavromilo beta, Trenzalore, "he will knck three times" i sve ostale situacije kada neko zna da još ne može da umre zato što se nešto predskazano nije desilo. I kad greši.

Ali cela situacija sa njim bi bila razrešena tu negde u tećoj sezoni, u načelu antiklimatično.

quote:
Originally posted by Deers

A sada ozbiljno, kad će taj Substack ili barem neki kickstarter? Koliko je to realno?



Mrko.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2476 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 26/07/2022 : 09:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Nijedan scenarista ne bi ovako javno razlagao svoje delo, koje je npr meni sjajno, mislim da covek uvek zeli vise, bolje, koliko je samo sjajnih pisaca spaljivalo, unistavalo knjige jer su smatrali da nesto nije kako treba, a mozda su u pitanju bila remek dela. Ne vredi gledati unazad.

ZZCP je kvalitetan strip, zabavan, neobican, pogotovo u vreme objavljivanja, nastanka... ja kada bih gledao kako bi koji lik reagovao, gledao bih po sebi, svako gleda po sebi, sto nije realno, u datim situacijama...poslednje npr sto mi je zasmetalo, Vc Teks Tornado, kada majka odbija da sidje u kako navodi grobnicu, a u pitanju skloniste gde su joj se sklonili kcerka i sin, suludo, ali tako je uradjeno...
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2476 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 26/07/2022 : 09:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Jel neko zna da li ima sanse za novog Zera?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2022 : 10:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Nijedan scenarista ne bi ovako javno razlagao svoje delo



Nisam više scenarista. ;)

Šalu na stranu, žao mi je, na drugu sezonu sam prilično ponosan osim na ta dva broja („Family man” ima problem što mi je tema bila previše sveža i bliska, ali mi je jasno da to u tom trenuku nisam mogao drugačije da napišem i imala je donekle katarzično dejstvo).

Oh well.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2022 : 10:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Jel neko zna da li ima sanse za novog Zera?



To zna samo Dekara, a i on ne uvek.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9239 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/07/2022 : 11:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nije mi bila namjera prozivat scenarista zbog "grešaka", više su pitanja bila čista znatiželja. Uz to, to je bilo dolijevanje na vatru Djoletu nadajući da to nije vode već ulje koje će rasplamsati želju za kakvim-takvim nastavkom Priče.

Hvala na odgovorima.

I, ehem, ako se ne varam, He will knock four times.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 26/07/2022 : 11:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole
Plus, razrešenje, mirenje sa smrću (što me je Draško zezao mesecima)



Lepo je videti da izrečene stvari na koje sam maltene zaboravio i dalje imaju odjeka! :D


quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by john connor

Jel neko zna da li ima sanse za novog Zera?


To zna samo Dekara, a i on ne uvek.



Zar ne reče da si preveo trojku? (što je, doduše, čini tek neznatno izglednijom no da nisi)

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2022 : 12:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rogan



Lepo je videti da izrečene stvari na koje sam maltene zaboravio i dalje imaju odjeka! :D


Ja nisam zaboravio. ;)



quote:
Originally posted by Rogan

Zar ne reče da si preveo trojku? (što je, doduše, čini tek neznatno izglednijom no da nisi)




Jesam, ali to ne znači da ima šanse da će izaći.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2022 : 12:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Nije mi bila namjera prozivat scenarista zbog "grešaka"


Ma ne, naravno, nisam tako ni shvatio.

quote:
Originally posted by Deers

I, ehem, ako se ne varam, He will knock four times.



Ah, da. Nisam još stigao sa klincima dotle.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 26/07/2022 : 12:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Rogan



Lepo je videti da izrečene stvari na koje sam maltene zaboravio i dalje imaju odjeka! :D


Ja nisam zaboravio. ;)




Realno, to mi bilo u rangu toga da V. Dizela u F&F serijalu najednom zabole za Familiju-kao-takvu.

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/07/2022 : 12:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Sed bat tru.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2476 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 07/09/2023 : 18:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Uzevsi u obzir da 2023.god ide ka izmaku, brzo ce i ta 2025.god i treca knjiga dragog nam Zera, u neponovljivom Lavirintovom izdanju. Brojim dane.

Da bih docekao jos po neku knjigu, nazalost necu moci svih 10+ ili koliko vec ima, poceo sam da pijem svakodnevno zeleni caj, da koristim kurkumu, bademe, jedem dvaput tjedno ribu, i da se uz pomoc Boga nadamo najboljem.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6984 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/09/2023 : 20:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja se samo nadam najboljem, valjda će i to pomoći.

Može u međuvremenu i poneka tabla iz treće knjige ovdje. Kad je Djole već preveo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000