forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Daredevil
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/04/2015 : 10:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Jebeš ona šrotna sranja od Arrowa i Gothama, ovo tuče sve superherojske serije zajedno. Ovakvog sam superheroja čekao.


Svakako pogledaj seriju The Flash, ako već nisi. Odlična je.



Namjeravam!

@fler: Ima 13 epizoda.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/04/2015 : 12:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ma da, zabuna. Svejedno, i to je malo :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 11/04/2015 : 13:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Jebeš ona šrotna sranja od Arrowa i Gothama, ovo tuče sve superherojske serije zajedno. Ovakvog sam superheroja čekao.


Gotham je daleko od šrota, Arrow je ok.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/04/2015 : 14:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Zagor12

Jebeš ona šrotna sranja od Arrowa i Gothama, ovo tuče sve superherojske serije zajedno. Ovakvog sam superheroja čekao.


Gotham je daleko od šrota, Arrow je ok.



Gotham i Arrow su dvije prosječne kabelske serije koje funkcioniraju po zastarjeloj šabloni filma od 45 minuta plus jedan veći storyline koji se proteže kroz cijelu sezonu i nemaju nikakvu umjetničku vrijednost. Sezone im predugo traju i velik broj epizoda ih znatno razvodnjava. Likovi su plošni i nerazrađeni, glumci su često drveni i pritom u Arrowu svi izgledaju kao lutke i supermodeli (CW-ova serija, ništa čudno) što samo doprinosi nerealnoj i umjetnoj karakterizaciji likova. Not my cup of tea.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/04/2015 : 17:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao još dvije epizode.
Mislio sam da neće biti ni blizu brutalno ko Banshee.
E bome sam se prevario. Jer blizu je!

Zasad mi je sve u seriji savršeno.
Gluma, akcija, atmosfera, likovi, razvijanje priče, soundtrack, uvodna špica, ma sve!
Drago mi je da serija ima normalnu, dugu uvodnu špicu. Po uzoru je na Hannibalovu, ali je bolja.

Ništa, sad pauza, a navečer još dvije epizode.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 22/04/2015 : 21:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Službeno je naručena 2. sezona.
Moram priznati da me kao fana
stripova o Daredevilu serija jako
ugodno iznenadila. Sad sam odgledao
sedmu epizodu, jedino mi kostim
nije baš legao, nisam mogao da ne pogledam
unaprijed. :)
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 22/04/2015 : 21:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pogleda prvih pet epizoda i isto sam odusevljen.Charlie Cox je ugodno iznenadjenje ali glavna zvijezda serije je fenomenalni Vincent D'Onofrio.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/04/2015 : 13:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Neki dan odgledao celu sezonu.
Serija je fantasticna! Najjaci hype mi je bio u epizodi gde je Devil u podrumu zgrade zaglavljen sa ranjenim rusom, dok okolo vrebaju s puskama na obojicu (malo nakon lancanih eksplozija onih zgrada)
Crni kostim mi je lepo legao
Gluma, rezija, dijalozi, glumci, scenografija, balans akcionih i dramskih sekvenci...sve za deset!

Novi crveni DD kostim mi nije bas najbolje legao, ali mislim da je samo pitanje vremena kad ce i to da mi dodje na svoje.
Apsolutna preporuka

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 24/04/2015 : 13:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12
Gotham i Arrow su dvije prosječne kabelske serije koje funkcioniraju po zastarjeloj šabloni filma od 45 minuta plus jedan veći storyline koji se proteže kroz cijelu sezonu i nemaju nikakvu umjetničku vrijednost.


Da su bar kabelske, bile bi sigurno puno bolje serije. Obje su od network tj, komercijalnih kanala, FOX i CW.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 24/04/2015 13:52:59
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/04/2015 : 17:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ja jos samo cekam da se vrijeme pojebe, pa da odvalim sve u tom jednom kisnom danu

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 24/04/2015 : 18:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Pogledo do sada 9 epizoda i serija je fenomenalna...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/04/2015 : 00:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prve dve epizode i potpuno odusevljen!

Odlicno je osmisljena naracija serije, da kroz male flashbackove vidimo proslost i pozadinsku pricu Matta Murdocka. Charlie Coxx je stvarno odlican izbor, a i Elden Henson kao Foggy je simpatican i zabavan lik.
Takodje bih pohvalio uvodnu spicu koja ne prikazuje nista tacno odredjeno ali odlicno ilustruje atmosferu serije!


Ovo mi je prvi pravi susret sa Daredevilom, i posle ovako prijatnog iznenadjenja cu sto pre nabaviti Fibrine Daredevile. Ionako sam hteo da ih nabavim jer ih pise Frenk Miler ali sada cu pozuriti sa kupovinom.

https://www.facebook.com/Daredevil/videos/vb.1405070773062495/1612231642346406/?type=2&theater

Edited by - going going on 26/04/2015 23:32:50
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/04/2015 : 22:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pogledao veceras prvu epizodu..djelomice podsjeca na "cold case"-eove i neke "law&order" serije ..
Ima atmosferu mracnog oblaka kriminala nad "Hell`s Kitchen" i cekam ovih dana da nadjem cajta za ostatak..
btw "Arrow" mi je naporan i samo saltam po 10sec unaprijed do neke akcije i dijaloga sa Merlinom i Ras Al-Ghulom..."Flash" je simpatican i ima dosta humora za razliku od strelicara koji ne zna bi li Felicity ili japanku...anti-Kupido..
Bas sam razmisljao da kupim stripove o "Daredevil"-u jer sam vidio da nemam niti jednog predstavnika tog strip heroja na polici...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 29/04/2015 : 23:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
predobra serija,sad vise cijenim tempo priče i što nema fillera ko u Arrowu.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/05/2015 : 02:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sad i cetvrtu i petu epizodu! Koliko dobra serija! Bas sam se navukao! I jos su ostavili clifhanger na kraju pete epizode.

Svaka cast produkciji koja je iza ovog projekta, vidi se da su se svojski potrudili. Cox je ko stvoren za Daredevila, a Vincent D'Onofrio je zastrasujuc koliko je i brutalan.
Drago mi je da nema previse superherojstine u seriji nego su se fokusirali na krimi atmosferu i ima mnogo vise brutalnih scena nego u filmovima MCUa.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/05/2015 : 12:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Dao sam si truda i napisao osvrt na temu Daredevila. Slažete li se sa mnom?

http://superheroji.com.hr/?p=304

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1038 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 02/05/2015 : 17:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Bravo Zagor12 !!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2015 : 21:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Na što vi gledate tu seriju?
Netflix nije dostupan u našoj kantri. Dajte mi link, upute, pliz, pliz, molim vas, molim, zar ne vidite da djeva u nevolji zapomaže!?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/05/2015 : 01:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Na što vi gledate tu seriju?
Netflix nije dostupan u našoj kantri. Dajte mi link, upute, pliz, pliz, molim vas, molim, zar ne vidite da djeva u nevolji zapomaže!?




Ja sam nasao preko ovog sajta http://onlinemovies.pro/?s=daredevil
Ima sve epizode, odlican kvalitet slike, ne traze nikakve prijave ni pare. Samo sto nema prevod, tako da mora da se pojaca malo glasnije jer likovi znaju nekad da nerazumljivo sapucu i mumlaju.

Ja i dalje stojim na onom cliffhangeru iz pete epizode, nisam gledao dalje. Cekam da nadjem vremena da mogu na miru da odgledam dve epizode za redom, bez prekidanja.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25861 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/05/2015 : 01:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Odlična serija!Oduševljen nakon odgledanih osam epizoda.
I to od tipa koji se druži sa Daredevilom još od doba EKSa i njegove lude kronologije

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 03/05/2015 : 09:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Na što vi gledate tu seriju?
Netflix nije dostupan u našoj kantri. Dajte mi link, upute, pliz, pliz, molim vas, molim, zar ne vidite da djeva u nevolji zapomaže!?




Ja sam nasao preko ovog sajta http://onlinemovies.pro/?s=daredevil
Ima sve epizode, odlican kvalitet slike, ne traze nikakve prijave ni pare. Samo sto nema prevod, tako da mora da se pojaca malo glasnije jer likovi znaju nekad da nerazumljivo sapucu i mumlaju.

Ja i dalje stojim na onom cliffhangeru iz pete epizode, nisam gledao dalje. Cekam da nadjem vremena da mogu na miru da odgledam dve epizode za redom, bez prekidanja.




Ja gledam ovdje .

http://series-cravings.me/watch-daredevil-online

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/05/2015 : 11:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja si skinem s kickass, engleske titlove sa subscene i to je to.
Nema brige da veza pukne ili nešto slično, a epizoda se skine u roku 15min.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/05/2015 : 11:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Otprilike najbolji sajt koji sam pronašao za serije a i neke filmove. Sve serije imaju korektne hrvatske ili srpske titlove, kod svega što sam gledao slika je odlične kakvoće, a jedini problem je iskakanje mora pop-upova. No kad se uspijem probiti kroz njih, zadovoljstvo je zajamčeno.

Daredevil mi još nije došao na red, ali hoće čim odradim Raya Donovana, Top of the Lake i još ponešto.


http://online.filmovisaprevodom.org/?s=Daredevil



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/05/2015 : 12:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
hvala ljudi, tako se to radi, a ne se tu šepurit kako se gleda i kao je odlična serija a ja ko siroče bez linka.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/05/2015 : 19:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Titlova ima i na www.prijevodi-online.org/serije/index/d

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000