forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Veliki Blek Integral #2 - Obradovic Slavkovic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/10/2014 : 07:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Spremno za Sajam!
Odstampano i sad ima jos malo da odlezi pod presom.
Sve isto kao i Integral #1.
Epizode Ostrvo Crnih Vitezova i Lazzni Traperi





Edited by - cat claw on 17/10/2014 08:03:27

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/10/2014 : 08:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/10/2014 : 08:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Nesto malo iznutrice...








Edited by - cat claw on 17/10/2014 08:15:58
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1586 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 17/10/2014 : 08:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Sjajno!

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/10/2014 : 08:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/10/2014 : 08:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma vidi Kit Carsona izdajnika na kraju!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/10/2014 : 08:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
dobro ovo izgleda

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/10/2014 : 09:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ostrvo crnih vitezova mi je jedan od najdražih Blekova, a naslovnica mi je i sada i nekada među najboljih pet u LMS ediciji.
I Lažni traperi mi je jedna od epizoda koje su mi se urezale u sećanje.

Prelepo izgleda ovaj integral!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/10/2014 : 09:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Uzimam sve od bleka ali ove integrale sa jos vecim uzitkom....bravo

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/10/2014 : 10:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne uzimam ništa od bleka ali ove integrale ću da pratim sa užitkom... :)
juuuuugooooslaaaaaviiiiiiiijoooooo na noogge

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2014 : 10:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nevjerojatno, ali točno se sjećam dana kad je na šibenske kioske stiglo Ostrvo crnih vitezova.

Bila je srijeda predvečer, ako dobro pamtim veljača, padala je kiša a ja sam na putu iz muzičke škole kupio novo izdanje Postera s kako mi se tada činilo ogromnim posterom Hajduka i novog Bleka.

Hajduk je tog dana u Splitu igrao važnu utakmicu, čini mi se "večiti derbi" s Dinamom, pa sam poster uzeo možda čak i manje za sebe a više za starog koji je žestoki Hajdukovac.

A naslovnica novog Bleka me toliko privukla, štoviše fascinirala, da sam morao stati sa strane i odmah ga barem prolistati.

Rezultat toga je bio da sam kući stigao prilično mokar, toliko da je baba popiz.... i počela vikati, pa šta ti je mali, ´ko ti glavu nosi, razbolit ćeš se, uvatit ćeš plauritu...

A meni u tim trenucima baš ništa nije bilo važno, čak toliko ni Hajduk, samo to da sam imao novog Bleka među opasnim vitezovima, što je obećavalo fantastičnu zabavu.

Memories, memories...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/10/2014 : 11:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Kratki Off topic: Muzička? Pa, kolega, šta si svirao?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 17/10/2014 : 14:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
On flautu, koliko znam, a ja klarinet poput tebe.
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 17/10/2014 : 14:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Ovo sigurno uzimam na sajmu.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/10/2014 : 14:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
jebački integral

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2015 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 17/10/2014 : 15:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Čestitam kupujem
kao da se stalo malo sa YU Tarzanom, Kobra .....
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2014 : 16:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Kratki Off topic: Muzička? Pa, kolega, šta si svirao?




Kako ti je odovorio mogorović, flautu, imam završenu nižu i dva razreda srednje. Kao fakultativni instrument sam u dvama razredima srednje učio svirati i klavir, ali to je manje-više sve izvjetrilo pa više i ne računam.

Nažalost, završetak drugog srednje muzičke mi se poklopio sa završetkom prvog gimnazije, pa mi je to ljeto intenzivnije počela "donja udarati u gornju", počeli su sve češći i duži izlasci, cure i ruženja s ekipom, pa sam starcima negdje u kolovozu rekao da ja više ne želim ići u muzičku i da bih prekinuo.

I što je najgore, i zbog čega mi je danas užasno žao, oni su mi odlučili izići u susret, rekli da je važna gimnazija i uspjeh u njoj, i da ne žele da budem preopterećen hrpom obaveza, pa da mogu i prekinuti.

Iako je obaveza stvarno za mene tada bilo previše, što u redovnoj školi što u muzičkoj provodio bih doslovce čitave dane, plus sam onaj klavir morao vježbati u muzičkoj jer je bilo suludo i pomisliti da bi mi ga kupili, danas ne mogu od žalosti što me nisu prisilili da nastavim.

Što mi nisu žvajznuli dvije preko ušiju, viknuli da ne dolazi u obzir i što mi pada na pamet, i zaprijetili da na takvo što ni ne pomišljam. U tom bih slučaju danas imao završenu srednju muzičku (tko zna, možda bi nešto u životu i kasnije išlo drugim smjerom), i mogao bih reći da sam školovani glazbenik. Ovako mi je nekako neugodno, jer nije dovršeno.

Uh, al´ sam se naofftopičario!

Da ostanem OT:





Kad ovo vidim, kao da je opet onaj dan...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/10/2014 : 16:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool
Hajduk je tog dana u Splitu igrao važnu utakmicu, čini mi se "večiti derbi" s Dinamom, pa sam poster uzeo možda čak i manje za sebe a više za starog koji je žestoki Hajdukovac.


pozdravi staroga

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2014 : 17:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Iz tvog potpisa tada je još igrao samo Rožić. A i postera se još dobro sjećam, na preklapanje na 8 dijelova, klasični nogometni s prvim redom koji čuči i drugim koji stoji, snimljeno a gdje drugo nego na Poljudu.
Ne sjećam se što je bilo na manjim preklopnim slikama.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/10/2014 : 18:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Naravno..ovo se mora kupiti

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/10/2014 : 22:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Malo da zavirite u Veliki Blek Integral 2
http://issuu.com/catclawissuu1/docs/blek_zavirivanje/0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/10/2014 : 12:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nevjerojatno, ali točno se sjećam dana kad je na šibenske kioske stiglo Ostrvo crnih vitezova.

Bila je srijeda predvečer, ako dobro pamtim veljača, padala je kiša a ja sam na putu iz muzičke škole kupio novo izdanje Postera s kako mi se tada činilo ogromnim posterom Hajduka i novog Bleka.

Hajduk je tog dana u Splitu igrao važnu utakmicu, čini mi se "večiti derbi" s Dinamom, pa sam poster uzeo možda čak i manje za sebe a više za starog koji je žestoki Hajdukovac.

A naslovnica novog Bleka me toliko privukla, štoviše fascinirala, da sam morao stati sa strane i odmah ga barem prolistati.

Rezultat toga je bio da sam kući stigao prilično mokar, toliko da je baba popiz.... i počela vikati, pa šta ti je mali, ´ko ti glavu nosi, razbolit ćeš se, uvatit ćeš plauritu...

A meni u tim trenucima baš ništa nije bilo važno, čak toliko ni Hajduk, samo to da sam imao novog Bleka među opasnim vitezovima, što je obećavalo fantastičnu zabavu.

Memories, memories...



Bravo majstore s mora
Go to Top of Page

Demosten
New Member



Croatia
123 Posts

Member since 25/08/2006

Posted - 19/10/2014 : 21:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Demosten a Private Message  Reply with Quote
mrak

Air force definition of explosives: A loud noise followed by the sudden going away of what was once there a second ago.
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 20/10/2014 : 11:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nevjerojatno, ali točno se sjećam dana kad je na šibenske kioske stiglo Ostrvo crnih vitezova.

Bila je srijeda predvečer, ako dobro pamtim veljača, padala je kiša a ja sam na putu iz muzičke škole kupio novo izdanje Postera s kako mi se tada činilo ogromnim posterom Hajduka i novog Bleka.

Hajduk je tog dana u Splitu igrao važnu utakmicu, čini mi se "večiti derbi" s Dinamom, pa sam poster uzeo možda čak i manje za sebe a više za starog koji je žestoki Hajdukovac.

A naslovnica novog Bleka me toliko privukla, štoviše fascinirala, da sam morao stati sa strane i odmah ga barem prolistati.

Rezultat toga je bio da sam kući stigao prilično mokar, toliko da je baba popiz.... i počela vikati, pa šta ti je mali, ´ko ti glavu nosi, razbolit ćeš se, uvatit ćeš plauritu...

A meni u tim trenucima baš ništa nije bilo važno, čak toliko ni Hajduk, samo to da sam imao novog Bleka među opasnim vitezovima, što je obećavalo fantastičnu zabavu.

Memories, memories...




Nevjerovatno x 2! Ja sam 82 bio na moru na Prviću (ostrvo kraj Šibenika za one koji nisu iz tih krajeva :), poslali me roditelji sa školom, ko fol ti si sada veliki (taman završio I razred) i nećeš sa nama na more, treba da se učiš sam da ideš (bio prvi razred). I bili su u pravu, odlično sam se proveo, to je bilo neko školsko odmaralište i bilo je djece iz cijele SFRJ. Sjećam se jednog tipa iz ZG, bio je stariji, možda 7 ili 8 (oni su pravili džumbus po odmaralištu a ja samo gledam i kontam u sebi - ovako ćemo i mi jednog dana :) svirao je klavir fantastično, uglavnom Beatles-e, ja ih volio pravo, naročito kad svira Let it be. Elem, na ostrvu nije bilo kioska (ili je slabo bio snabdijeven - ne sjećam se više) i nakon par dana ja zbog nedostatka stripova počinjem da kriziram :) Kad ide naravno - posjeta slapovima na Krki, opet brodom do Šibenika, ja preskočio preko ograde nisu most ni spustili i trk do nekih kioska (učiteljica u pozadini galami i kune se kako idem nazad kući ekspresno :) Kad tamo, ovi vitezovi. Jao moje sreće, čitali smo taj strip hiljadu tisuća puta, prošao je kroz cijelo odmaralište :) E, samo kontam, to je bilo negdje u avgustu (8 mjesecu), a veljača je februar jel da? Možda se bio zadržao mjesecima na kiosku pa ja naletio? Uglavnom, često pomislim kako se nekada tako sjećam tih stvari a neke zaboravim odmah pa pomislim .... ali onda vidim da je to tako sa svim stripofilima :) I da, što se tiče odmora, kad sam se vratio kući, mati primjeti da se češkam po glavi, ona pogleda kad ja fasovo vaške - odmah uzbuna (ja sam pomislio da sam dobio neku ozbiljnu, smrtnu bolest takva se dreka digla :) ... i poslije više mi nisu dali da idem sa školom na more :(

TM
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2015 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 22/10/2014 : 11:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
hahahahahah Trle ne brini
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 26/10/2014 : 23:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Uvek je lepo videti kada se nesto iz glave pretvori u nesto pod prstima....
Na sajam je isporuceno dovoljno primeraka.
Sibin i ja cemo biti na sajmu dana nazvanog
SUBOTA, od 12 do 17 casova
Imacemo sto, a naci ce se i nesto za skrabanje po vasim skupo placenim albumima.... :D

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000